Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
11. 03. 2010 15:07
Zdravím všechny dovolenkáře a nadšence Pisaku.Jezdíme s manželem už 10 let každou dovolenou do Chorvatska a máme toho už celkem dost sježděné,proto stále hledáme a objevujeme nová krásná místečka.Letost jsme se rozhodli pro Pisak.Dala jsem si tu práci a přečetla jsem si všechny přízpěvky k tomuto tématu.Uf,je jich vážně dost,ale udělala jsem si alespoň obrázek.Jsme manžele mladšího střední věku se 14-ti letým synem.Máme rádi už poklidnější dovolenou,takže si myslím,že Pisak je pro nás to pravé ořechové.Mám na vás všechny Pisakáře dotaz,byl už někdy někdo ubytován v apartmánu Dragica?????Měl by to být samostatný domek o 1apart.cca 250m od moře.Sprostředkovává nám to pan Vávra z cestovní agentury.Můj druhý dotaz je,jaké máte zkušenosti s touto cestovní agenturou????????????Do těchto míst si netroufáme jet bez rezervace ubytovnání,ale k této agentůře jsem recenze žádné nenašla,až na pár poznámek na těchto vláknech.Budu vděčná za všechny odpovědi a připomínky.Jen mezi řádky,jede z vás letost někdo do Pisaku v době od 26.8.-5.9.2010????yawning smiley
avatar Re: Pisak
11. 03. 2010 16:58
Lucie, Vávra by měl být v pohodě, zatím na něj byly vždy kladné ohlasy. Ale podle fotek je ten Váš apartmán sice psáno že 250m od vody, ale připravte se na pořádný kopec a plno schodů.
Re: Pisak
12. 03. 2010 12:54
Ahoj Lucie, my jedeme do Pisaku od 21.7 - 2.8. do apartmánu Anka, taky přes pana Vávru. Byli jsme už v roce 2008 přes stejnou "cestovku" v Mimicích apartmán Tafra a byli jsme moc spokojeni jak s ubytováním tak se vším. Třeba se tam někde potkáme.smiling smiley
Re: Pisak
13. 03. 2010 10:38
Vávra je OK, taky jsme s ním byli loni v Pisaku. Rychlé a vstřícné jednání a vše do puntíku klaplo.
Apartmán Dragica je hodně vysoko ve svahu. My jsme byli v app Slamič, který je uváděn 35m od moře a bylo to více jak sto schodů. Takže pokud je Dragica uváděn 150m od moře, přepočtem mi to vychází skoro 500 schodů.
Re: Pisak
14. 03. 2010 09:35
Ahoj, tak v Dragice jsme bydleli už 2x. Vždy jsme jeli s Vávrou a mohu ho jen doporučit! Dragica je opravdu dost do kopce a daleko od moře. A jelikož jsme to chodili 2x denně, tak to bylo dost úmorné, ale zvládli jsme to i s malými dětmi( jedno se neslo celou cestu na zádech:-)). Výhodou Dragici je samostatnost bydlení a větší klid. Paní domácí je v pohodě. Letos jsem koukala, že už nemá klimku v ceně, ale musí se za ní připlácet. Pokud bys chtěla vědět něco dalšího písni. My jsme se rozhodli letos pro změnu.
Re: Pisak
14. 03. 2010 10:34
Ahoj,ahoj,jsem velmi ráda,že jsem našla někoho,kdo v Dragice bydlel.Jestli mohu pár dotazů,moc mi pomůže si ucelit pohled na tento apartmán.V tom samém domě bydlí i domácí,nebo jen dojíždějí.Vávra uvádí,že je tam gril k dispozici.Nevím,jesli jste ho využili,ale nevíte,jestli je nutné mít sebou třeba uhlí na grilování?Další dotaz mám,nepamatujete si,jesli domácí dává k dispozici i ručníky,případně jestli je i mění v průběhu pobytu,případně jak je to s složním prádlem,vím,že je to malicherný dotaz,ale používá bavlnu,nebo krep?Já mám bohužel na krep alergii,jezdíme s manželem a synem do Chorvatska už 10 let,za poslední 3 roky se nám podařilo díky příznivým cenám jet vždy 2x za sezónu,ale jen 1x a to loni na Korčuli sem se potkala s krepovým povlečením,jinak vždy obyčejná bavlna-ta je nejlepší.
Jak jsme vybírali objekt u moře,tak jsme předpokládali,že to nebude přímo u pláže,ale to,že je v domě jen 1 partmán,vždy u nás vyhraje.Pokud jste stejní příznivci,mohu vám doporučit něco podobného,ale pouze 3m od pláže a to v Bristu.Měli jsme celý dům dokonce na patro jen pro sebe,4 lůžka,veliký,prostorný,velmi hezky vybaven za super cenu.Jak je to s velikosti Dragici?Vávra mi nebyl schopen říct velikost apartmánu.Mohu poprosit o nějaký stručný popis jak vypadá,jak je asi cca veliký,co všechno je ve vybavení kuchyně a jestli tam má televizi????Moc,moc předem děkuji za odpovědi.Lucieyawning smiley
Re: Pisak
14. 03. 2010 12:39
Písla jsem ti soukromou zprávu, abych to tu nezahltila:-))Marti
Re: Pisak
15. 03. 2010 19:32
Ahoj lidičky.Tak mě to nedalo a po přečtení vašich příspěvků (a bylo jich dost) jsem se rozhodl,že pojedu letos do Pisaku. A tak jsem hledal a našel jsem si apart. Miranda.Chtěl jsem si najít kontakt přímo na majitele,ale nakonec jsem si to objednal přes CA Eliška.Moje žena má tedy raději ty rušná místa,ale já jsem zase pro ten klídek.No a tak samozřejmě vyzvídá co a jak.Prosím,nemá někdo zkušenost s tímto apartmánem?Podle fotek na netu to nevypadá špatně,ale někdy je realita úplně jiná.Má to být cca 50 m od moře,ale jak jsem tu četl,tak asi to bude dobrej krpál co?Prosím písně te mi někdo,ať uklidním svojí ženu a nemusí mít z toho strach. smiling smiley Děkuji a nezlobte se,že obtěžuji.Ahoj Jirka
avatar Re: Pisak
16. 03. 2010 08:01
Miranda bude asi tenhle apartmán. Je v "centrální" části Pisaku. Na pláž to zase takový kopec nebude, dojdete tam kousek po silnici. Konzum i konoby jsou odtud kousek. Na druhé fotce je vidět z vody, cca uprostřed - s modrýma markýzama (nad tím co má ty zelené okenice).




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kudu (16. 03. 2010 09:56).
Re: Pisak
25. 04. 2010 09:16
Ahoj lidi. Potřebuji informace o místě, kvalitě apartmánů, přístupu k moři a pláži v Pisaku. Jsme dva dospělí a dvě holky ( 5+9 let) a jedná se o apartmány ANJA 1, MIRANDA A MIRJANA. Díky.
avatar Re: Pisak
27. 04. 2010 10:19
Podle polohy bych asi vybrala ANJA1, je relativně nejblíž k vodě a skoro až na konci Pisaku směrem k Marušiči. Mirjana je nad místní komunikací, takže k moři to bude o kousek dál. Kousek pod domem jsou i malé pláže, které by nemusely být tak přelidněné.



Re: Pisak
17. 05. 2010 12:42
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat zda někdo nezná apartmán Darko v Pisaku nebo v jaké části se nachází.Popřípadě uvítám foto.Moc dík.Můžete na machkarel3@seznam.cz
avatar Re: Pisak
06. 06. 2010 11:39
Nějak se už nemůžu dočkat za 58 Pisak




Re: Pisak
10. 06. 2010 16:12
v Mirandě jsme byli a absolutní spokojenost, z postele sem koukala na krásnou modrou plochu úžasnýho moře. K němu to bylo opravdu kousek, apartmán byl ve druhém poschodí a výhled na celý Pisak moc pěkný. Domácí ochotní, konzum hned vedle a kouzelný kostelíček s nezapomenutelnými zvony vás chytne za srdce. Foto z postele bych sem klidně vložila,kdybych pochopila návod na vkládání fotografii a videí, ale fakt, i když mám od vás nápovědy jsem na tohle levá.
Re: Pisak
11. 06. 2010 16:04
Pisak je prý voňavě připraven.
V úterý se vrátili chlapci kteří byli domlouvat termíny do Pisaku na léto. Prý tam ještě nikdo není, krásně a voda teplá.
Ti naši dva doktoři v triku ( lékař a advokát ) ve vrátili úplně zblblí a pořád mluví chorvatsky. Prý tam přibylo pár nových apartmánů.
Jinak prý nádhera. Tak se "pisákáři" těšte.
Re: Pisak
12. 06. 2010 07:52
Už se těším do Pisaku. Vyrážíme ve středu!!!! Jen ta předpověď počasí se mění každou chvilku, ale jsem optimista a beru tu lepší variantu a věřím, že hory na nás žádné škaredé počasí nepustí.
Re: Pisak
13. 06. 2010 17:48
Moc vám to lidičky přeji,Pisak je taky naše srdeční záležitost.Ale letos se nekoná ,finační krize dolehla ale příští rok si to vynahradíme. Ať máte klidné moře moc sluníčka a šťastnou cestu všem co jedou smiling smiley
avatar Re: Pisak
13. 06. 2010 20:18
Ahojte. Nějaký Fajn Petr/díky/ natočil Pisak z člunu....koukala jsem i já, která jsem v Pisaku byla - na polohu těch jednotlivých apartmánů a domků....dost bezva a reálně je ten Pisak na tom videu vidět....na Pisak moc ráda vzpomínám. Pozdravujte mi ho - kdo jede.PS. Ale je to nutno přehrát rovnou na webu You Tube - kliknutím.

Zdraví R.
avatar Re: Pisak
15. 06. 2010 22:44
Světlana vkládá prostřednictvím mě fota z apartmánu Miranda (mimochodem moc pěkný výhled).
P.S. Slíbila, že po dovolené nám naloží fotky už sama, tak se těšme.


____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Pisak
16. 06. 2010 10:17
Fakt se budu snažit, Bomiňo díkysmiling smiley. Na to moře jsme viděli hned po probuzení, protože v apartmá je zasouvací skleněná stěna. Fakt to byla nádhera.
Re: Pisak
19. 06. 2010 19:23
čau lidičky,
prosím priaznivcov Pisaku...kde asi sa nachádza ulica Put Vrulje 7,apartman Sidro...nebol tam niekto ? Zaujíma ma hlavne pláž pri apartmane...
Dík,Rena
avatar Re: Pisak
19. 06. 2010 20:38
Žádná tam není.Musí se sejít cca 60 schodů asi tak 150 metrů na hlavní pláž.
Nějaká podobná cesta jako je tahle.


Re: Pisak
19. 06. 2010 21:39
Milan Hubner napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Žádná tam není.Musí se sejít cca 60 schodů asi tak
> 150 metrů na hlavní pláž.
> Nějaká podobná cesta jako je tahle.


...dík za info...takže na tom zábere je hlavná pláž?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil rena (19. 06. 2010 21:40).
avatar Re: Pisak
23. 06. 2010 13:08
Ahoj Reno,
velice pěkné video je na

- je zde přímo vjezd do ulice a v samotném závěru je krásně vidět apartmán Sidro! Jedeme tam letos taky s rodinou, 14.7 - 21.7 a už se nemůžeme dočkat, jedeme poprvé.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Čira (23. 06. 2010 13:09).
avatar Re: Pisak
23. 06. 2010 13:15
Super, tak jsem si zavzpomínala na loňskou dovolenou ...
Re: Pisak
24. 06. 2010 13:27
Ahojte,
s radosťou som si prečítala, že "Pisak je prý voňavě připraven. " O 15 dní vyrážame práve sem a ja už mám napozeraných neskutočne veľa obrázkov a fotiek z tohto miesta. Manžel sa mi smeje, že ja už nemusím ani ísť. Fakt mám pocit, že tam už poznám všetko. Ale je to len sprostredkovane..takže sa teším na všetky zvuky, vône a chute Pisaku.
Jedna malá otázočka - zvykneme domácim vždy doniesť nejaký darček a viem, že niektorí z vás boli ubytovaní u p.Slamiča, tak by som sa chcela spýtať, či náhodou neviete, čo by jeho rodinke urobilo radosť, či upredností dobré víno, alebo radšej niečo silnejšie smiling smiley
Re: Pisak
24. 06. 2010 13:59
Pana Slamiče jsem viděl si vozit basu s pivem a ne jednou. Takže určitě nepohrdne dobrým pivkem.
Re: Pisak
24. 06. 2010 14:09
Zahajskej ďakujem, budem na to pamätať, pri nákupe dohodím zopár pív k manželovým.
Tento rok si bol tuším na Hvare, dá sa porovnať jednou - dvoma vetami ID a Pisak ?
Re: Pisak
24. 06. 2010 14:24
Nedá se srovnávat, obojí je úplně jiné. Ale Hvar u mě vyhrál
avatar Re: Pisak
24. 06. 2010 17:51
Maryane, taky vezmi něco pro paní. My jsme sice bydleli o kus dál u Mikuličů, ale Slamičovi jsou jejich přátelé a poslední večer jsme se všichni sešli u vína, piva, výborné domácí třešňovice. Všichni jsou moc fajn.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 248
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.