Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
25. 06. 2010 08:30
Nezabudnem ani na pani, určite niečo dostane. Teším sa na priateľskú atmosféru, ktorú spomínate. Minulý rok sme mali domácich dosť "oficiálnych", oficiálne privítanie, inkasovanie platby a oficiálne rozlúčenie... trošku nás to zaskočilo (nebol to ale Pisak)
avatar Re: Pisak
21. 07. 2010 11:46
Kdo už přijel?
Jak to tam je tenhle rok?
Je tam plno?
Odjíždím tam za 13 dní.
avatar Re: Pisak
22. 07. 2010 14:47
Vrátili jsme se 21.7. Bylo tam fantasticky, klídek, čisté pláže, teplo jak "v pekle" - ve stínu 43 a na sluníčku tak o 5 - 7 více! Delfíni se proháněli, dali se natočit přímo z pláže! eye rolling smiley Plno bylo, ale hodně lidí jezdilo každé ráno jinam a večer se vraceli, takže na plážích byla pohodička. Pivko studené, sluníčka hromada, cesta paráda, pravda jel jsem z úterý na středu v noci tam a zpět jsme se vraceli ve středu přes den, dálnice pohodička, mýta placeny kartou, zdržení tak 15 sekund - to byla paráda! Místní obchůdek slušně zásobený, lze taky platit kartou! Jinak pohodička a nádhera, příští rok tam vyrážíme na "tuty" znovu!! Přeji klidnou a pohodovou cestu a super dovču!smileys with beer
Re: Pisak
24. 07. 2010 08:37
Rád čtu přízpěvky z Pisaku.
Přátelé tam stále jezdí, já trochu váhám. Stále mám Pisak v srdci jako vesničku s minimem turistů, kdy jsme byli na pláži pod Put Vrulje většinou sami. Prý přibylo apartmánů i lidí a zemřelo několik sousedů které jsme často potkávali. Přesto se tam asi zase někdy vypravím.
Takže pište ať jsem v obraze.
Re: Pisak
24. 07. 2010 08:46
Zdravíme,
rádi čteme Vaše příspěvky a zprávičky z Pisaku, jak je to tam krásné...........nemáte někdo dobrý kontakt na ubytování (apartmán pro 2 osoby), koncem srpna...a pak také něco pěkného o Pisaku napíšu.
Díky JARDA
Re: Pisak
24. 07. 2010 08:56
Já osobně neporadím.
My jezdili do apartmánu, který nikdy nebyl na internetu a nebyl nabízen. Je to v podstatě rodinná a přátelská záležitost.
Když nás bylo víc, využívali jsme občas i služby sousedů. Některé apartmány teď nabízí pan Vávra.
Re: Pisak
26. 07. 2010 10:12
My sme sa vrátili 19.7. Bolo teplučko, nebo bez obláčika. Pisak nás očaril, naozaj je to pekné miesto na kľudnejšiu dovolenku. Na "hlavnej" pláži sa mi zdalo že je dosť ľudí, chodievali sme preto na plážičky vzdialenejšie. Veľmi pekná bola smerom k Vruljam, ale bol na ňu dosť zlý prístup - keďže máme 2,5 ročné dieťa. Ale stálo to zato, boli sme tam takmer sami. Čo ma trochu negatívne prekvapilo bol stavebný boom - všade sa vymeriava, stavia, pristavuje, nadstavuje.... o pár rokov budú pláže asi prepchaté a honba za ziskom z prenájmov zničí toto kľudné miesto s očarujúcou atmosférou.
Re: Pisak
28. 07. 2010 00:08
Ahojte.. tento rok to uz bude treti krat co sa vraciame dovolenkovat na Pisak.. vyrazame 4.8. a opät sa velmi tesime na stare zname tvare.. mame 5 rocneho chlapca, ktory sa uz nevie dockat.. a my s nim.. ked sa vratime, dam vediet, ci sa nieco vyraznejsie nezmenilo oproti minulym rokom.. dufam, ze nie a ze nas caka prijemna "Pisakovska" dovolenka..
avatar Re: Pisak
28. 07. 2010 02:26
farbakp napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahojte.. tento rok to uz bude treti krat co sa
> vraciame dovolenkovat na Pisak.. vyrazame 4.8. a
> opät sa velmi tesime na stare zname tvare.. mame 5
> rocneho chlapca, ktory sa uz nevie dockat.. a my s
> nim.. ked sa vratime, dam vediet, ci sa nieco
> vyraznejsie nezmenilo oproti minulym rokom..
> dufam, ze nie a ze nas caka prijemna "Pisakovska"
> dovolenka..


Taky jedeme 4.8 do Pisaku.
Kde tam budete bydlet?
Re: Pisak
29. 07. 2010 23:49
Aj tento rok asi skoncime u Marii Fistanic na Put Porta 77.. A vy..?
avatar Re: Pisak
30. 07. 2010 03:11
My jedeme na Zapadnou ulicu 20 - k Terezii Billela vedle apartmánu Antonio od Sandry Fistanič



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Milan Hubner (30. 07. 2010 03:11).
Re: Pisak
03. 08. 2010 23:45
Milan Hubner napsal(a):
-------------------------------------------------------
> My jedeme na Zapadnou ulicu 20 - k Terezii Billela
> vedle apartmánu Antonio od Sandry Fistanič


Ok.. tak stastnu cestu a mozno sa tam uvidime.. Peknu dovolenku..
Re: Pisak
21. 11. 2010 12:46
Zdravím,přečetla jsem všechny příspěvky ohledně Pisaku a dospěla k názoru,že se také musím podílet na této diskusi.V Pisaku jsme byli předloni v apartmánu Anja 1.-krásný výhled a blízko k moři, v západní části jeden z posledních apartmánů.Ubytování super a úžasný výhled na moře,až se naučím vkládat fotky-doložím...letos jsme byli v Brele- části Podrače-krása,ale spousta lidí.Letos to vyhrál Pisak,tentokrát východní strana- apartmán
Miro přes pana Vávru, už se těšíme,ale buhužel musíme čekat až do srpna.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Borina (21. 11. 2010 13:01).
avatar Re: Pisak
21. 11. 2010 14:30
Když tak fotečky aspon na rajče ne?
Mám depku po Pisaku.
Re: Pisak
21. 11. 2010 15:24
Něco málo na terkaborina rajce net. jsem laik ...
avatar Re: Pisak
21. 11. 2010 19:26
Ahojte. No jo Pisak....kouknu, a hned je mi bezva.....Nevím, zda se vám to otevře, mně - ano, 5 vteřin trvala instalace.....nádherné - z polského fóra od nadšenců Pisaku.....[www.emku.pl] a [www.emku.pl]
a [www.emku.pl] a [www.emku.pl]....
Zdraví R.
Re: Pisak
22. 11. 2010 13:59
Zdravím,otevřelo-kráása,už aby bylo léto...
avatar Re: Pisak
22. 11. 2010 14:22
Borino, Miro je dobrá volba. Akorát ty schody, je jich asi 100, podle toho v kterém patře budete mít apartmán.
Re: Pisak
23. 11. 2010 00:25
Hi,

my @#$%& is Michal and i'm the author of those panoramas.
I'm from Poland and those views are from my first time in Croatia.
I've watched in google analytics your visits (visits from forum) on my site and i thought that it was some problems in understanding of how watch panoramas, beause of language.
So, you must press left mouse button and move the mouse (with pressed button) in different directions.
It takes impression of 360 degrees view.
Wheel: zoom in/zoom out
Couple days ago, i put those panoramas together into wirtual tour.
It is more convenient to view.
Below link to this tour (all 5 panoramas in one place. Principle of view - the same).

[www.emku.pl]

Thank You for visited my site and regards to croatian fans.

Michal
Poznan - Poland
Re: Pisak
23. 11. 2010 08:17
To Michal- your panoramic view is beautiful....right now I look that.Thank you.
Re: Pisak
23. 11. 2010 08:28
Zdravím,budeme v druhém patře. Podle fotek je dole betonová terasa a schůdky do moře- předpokládám,že pouze pro ten apartmán? Což se mi moc líbí a schody dáme,jsme mladí....zatím
avatar Re: Pisak
23. 11. 2010 10:02

Re: Pisak
23. 11. 2010 18:30
Paráda,už je jeden z obrázků umístěný na ploše,díky...
Re: Pisak
24. 11. 2010 10:26
Tady to všechno začíná..........už jsme skoro tam................................je tu hezky

"centrum"....................................kostel...................................zákoutí..............klasický pohled

přístav............................................................tohle je spíš do vlákna východy a západy

Re: Pisak
07. 01. 2011 18:48
Ahoj..k Omiši jedem už popáté ale Pisak bude poprvé..kdo tam jezdíte poradte jestli se tam dobře najíme v místních konobach a nebo je lepší jinam...co pivo atd.děkuju Karel
Re: Pisak
12. 01. 2011 19:13
Pisak je nádherné miesto. V centre - prístave sú dve malé reštaurácie. jedna je vo vile Porat, tam griluje perfektné jedlá každý večer majitel a kúsok ďalej robia perfektné ryby. Pivo ako všade.
Re: Pisak
16. 01. 2011 14:42
Tak je rozhodnuto,dle všech příspěvků a několika e-mailů s KUDU zbývá už jen zaplatit do konce ledna zálohu a od15.7.28.7 2011 máne rezervaci na apartmán u MIRA.Doufám že se se tam s nějakým dopisovatelem uvidím.
Re: Pisak
21. 01. 2011 10:23
V přístavě jsem zažil gurmánské hody. Jaksi jsem netušil, co je porce. Kotleta na žaru jsou na porci dva pořádný kusy a maso mješano na žaru je snad pro celej autobus. Nevěděl jsem, že v ceně byly hranolky, tak jsem je chtěl, obsluha pokrčila rameny a ta hromada co následovala, z toho by vyžila česká restaurace celý týden.
Pivo Karlovačko, někde Ožujsko i Tuborg ten byl ale blééé.
Re: Pisak
22. 01. 2011 14:55
Zdravím,jedeme rovněž do apartmánu MIRO ale až koncem prázdnin....přeji krásnou dovolenou.
Re: Pisak
26. 01. 2011 22:03
Zdravím všechny,letos opět zvítězil Pisak . Ubytování budeme v apartmánu ANJA 2
Vloni to byl apartmán ANA, byl z něj krásny výhled na moře a okolí, ale těch schodů.
Proto letos níže, kousek od obchodu. Už aby bylo léto....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 110
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.