Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 10. 2013 21:12
Rero, ale já mám i jinou práci, ne jen sledovat zde novinky. A ještě k tomu takovéto. 50 min. jsem se hledal v Jelse, pak jsem to vzdal.yawning smiley

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 10. 2013 14:07
Fousi, taky jsem se bůhvíjak dlouho hledala na naší plážičce v ID a nenašla... a to jsem prostorově dosti výrazná... no, tak jak říkáš, až to donosíme, tak se tam uvidíme smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 10. 2013 14:38
Tak raději nedonošence..................smoking smiley

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar
mdr
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 10. 2013 21:21
Waja, nádhera... taky jsem si připomněl náš pobyt u Franja a Snježanky hot smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 10. 2013 17:23
Zdravím příznivce ostrova Hvar a všechny ostatní cestovatelesmiling smiley

Dokončila jsem poslední díl letošního „hvarského fotoseriálu“ z edice „červená knihovna“, který uvádím pod názvem „Cesta domů“ zde:

[www.rajce.net]

Svým divákům nemůžu slíbit, zda bude mít můj seriál další pokračování. Hodně záleží na režisérovi a zároveň producentovi (mém manželovi), zda v tomto projektu bude se mnou nadále spolupracovat. A také na našem generálním sponzorovi (zaměstnavateli), který není ochoten uvolnit dostatečné množství financí pro natáčení v zahraničí. A náklady se rok od roku zvyšují, navíc nám patron projektu odmítl proplácet „cesťáky“. eye popping smiley

Naštěstí mám dostatek obrazového materiálu, s kterým se dá dobře pracovat i mimo natáčecí dny a v záloze mám ještě nějaká videa z autokamery. Takže budu pracovat na propagačních materiálech k tomuto seriálu (fotokniha a kalendář). Nemůžu však najít nikoho, kdo by byl ochoten sestříhat videa a vyrobit z nich koukatelný klip. Sháním proto nějaký chytrý a hlavně jednoduchý prográmek na práci s videem a začnu s vlastním samostudiem, pravděpodobně stylem pokus-omyl.eye rolling smiley

Při této příležitosti se dotazuji, zda by někdo mohl nějaký takový prográmek doporučit, hlavně aby měl český návod, s angličtinou bohužel moc nekamarádím, ještě tak možná v němčině nebo v ruštině moody smiley?

Jestli se u posledního mého fotoalba někomu bude zdát divné, z kterého místa jsem fotila již uzavřený a jedoucí trajekt naše úžasné výhledy z trajektu do Drveniku, tak se předem přiznám, že z vnitřku našeho auta. A to je následek naší poslední příhody při našem letošním odjezdu z robinzonské zátoky. tongue sticking out smiley


zádrhele při naší cestě domů
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 10. 2013 22:20
Trochu toho jídla ze Smokviny: Stůl dobrot, detail chobotnice z pod peke, ropušnice a ropušnice z pod peke.

[davidlcchybny-odkaz-rajce] Rajče davidlc, nemám tuchu, jak to sem dátsad smiley



Upraveno 5krát. Naposledy upravil DavidLC (26. 10. 2013 22:31).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 10. 2013 23:23
DavidLC tak to bude lepší Foto snad to nevadí

Vkládání z rajčete



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (26. 10. 2013 23:24).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 10. 2013 00:00
Díky, díky,díky, jsem počítačový tupsmileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 10. 2013 20:57
Krásný pozdrav z Hvaru posílá Michal. Je tu báječně....thumbs up


Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 10. 2013 09:10
Provokatérsmileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 10. 2013 10:18
michaléééééHK - co nám to děláš??? Moc Vám to všem přeju, ale děsně závidím thumbs up smiley
Jen do nás, pokračuj, obrázky jsou nádherný!
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 10. 2013 11:56
Jejdayawning smiley,
to je krááááááása, kdo to má vydržet ještě 250 dnůůůůůůůůů. smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 10. 2013 12:59
A kdo to má vydržet 320 dnů !angry smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 10. 2013 13:02
Tohle není kolegiální, to slušný fórista nedělá. Již tak potlačovaná Hvaritis acuta se opět rozběhla v plné síle. Léku není, Bogdanuša již jen jedna láhev, ven by kocoura nevyhnal a tady toto.....A ten liduprázdný klid.smoking smiley
Včera jsme tak trochu koketovali s myšlenkou Vánoce na Hvaru, ale je to asi pitomost. pokud bude deštivo, bude to asi smutné. Ale jinak by se dalo pocestovat a zajet i tam, kam v létě není čas. Ty magnety....smoking smiley

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 10. 2013 14:25
michalhk ma pravdu. dnes ve 14,15 jasno a 26°ve stinu



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jorgos (21. 03. 2016 12:40).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 10. 2013 17:06
... jo jo ... ono je teď na jihu více Foristů, včetně Vrgady ...
Michalehk ... pošli ještě něco dalšího na tu ...Ajvendolatis Chronitis
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 10. 2013 17:27
Díky za milé komentářesmoking smiley Jak píše Jorgos,je tu stále takhle krásně,večery jsou ale už studené.Teď jsme na zmrzlině v Jelse a triko s dlouhým rukávem je málo...Jorgosi,mysleli jsme,že tu žádní jiní turisté nejsou a najednou Ty...Ale Ty jsi vlastně místní,takže v pohodě...:-) Ještě Vám teda nějaká fota jako meducinu pošlu... :-)
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 10. 2013 12:53
Zrovna jsem si říkal, když jsem viděl nabídky zájezdů do Chorvatska, jak tam asi teď je. No vidím, že i v těchto měsících je na Hvaru krásně. Že jsou večery chladné by mi ani moc nevadilo, líp by se mi spalo :-)
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 10. 2013 20:01
johnyy85
spí se tu fakt krásně, ten klid je k nezaplacení. V sezoně nás budili snad každý den popeláři, teď ani oni...Dnes ráno opět velmi teplo, byli jsme sbírat olivy, ale je jich letos velmi málo, takže práce moc nebylo. Kolem poledne se zatáhlo, ale ve dvě opět sluníčko ukazovalo svoji sílu. Podle předpovědi až v sobotu by mělo začít pršet... Pak kamarád připravil tuňáka a byla opulentní hostina. Teď sedíme na terase u vína, tak ještě pár obrázků, více méně velmi známých spíš z léta než z podzimu...


avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
31. 10. 2013 19:54
... a co takhle ... dát si ... yawning smiley
Lućiste ... ?
smileys with beer



avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 11. 2013 18:52
Dnes v noci návrat do tvrdé reality podzimu v našich končinách.

Kontrolní otázka: Proč je dobré míti při cestách na jih velké vozidlo?

Protože si po návratu můžeme ještě hodně dlooooooouho připomínat, jak se nám tam líbilo....thumbs up smiley

Pár lahví červeného a bílého, něco likérů, rakija, višňovica, prošek, maslino ulje, ocet, domácí mandarinky, citrony, šipak, sušené fíky, kaki, sazenice rozmarýnu, bobkový list, sušená šalvěj, něco jako listové těsto z Konzumu, krájený pršut a klobásky z Pivacu v Jelse, nějaké chobotnice, ryby a ligně. To už je asi na Chocholouška....
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 11. 2013 19:06
houby " ... něco jako listové těsto z Konzumu ..." ty tam jasně zásobuješ svůj vlastní Konzum který určitě provozuješ thumbs up smiley. Nebo druhá možnost...máš zprávy které já ještě nemám a to, že bude krutá zima a bude váznout zásobování thumbs up smiley
Už vidím situaci...pane řidiči máte něco ( třeba alkohol yawning smiley ) k proclení? ..... drinking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 11. 2013 19:14
No, na proclení se mě ptali dvakrát, ale vždy to bylo při vjezdu do HR. Při výjezdu se naštěstí Slovinci nikdy neptali.... Ale dobrý pocit nemám....eye popping smiley Copak krutá zima, ale spíš to dlouhé čekání do 27.6.2014, to teprve bude kruté...angry smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 11. 2013 19:26
To je ale krásná optimistická fotka.
K Vám bych ráda zašla na návštěvkuyawning smiley Takové dobrotky.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 11. 2013 19:48
michalhk: Závidím pěkná zásoba na zimu.Můžeš napsat jaké bylo počasí a dalo se ještě koupat?
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 11. 2013 20:03
michalhk - k těm zásobám, ty snad čekáš nějakou apokalypsu? smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 11. 2013 20:26
... Michalhk ... paráda ... ale neke, že tam roste i kaki ... drinking smiley

Trosečníku ... říkáš ... k proclení ?
na ten dotaz mám krásnou vzpomínku ... asi před 2 roky na Goričanu cestou na jih ...

... v noci tam bylo prázdno a tak se chtěl celník, Chorvat asi z dlouhé chvíle protáhnout ...
vylezl z kukaně a povídá mi ...
... cigarety ? ... odpovídám ... nekouřím ...
... pokýval hlavou, že rozumí a mávl rukou, abych jel ... ještě si za mě i odpověděl ...
a alkohol ... ? ... nepiješ ... a pořád souhlasně kýval hlavou
... při rozjíždění jsem zahlídl, jak na mě ... šibalsky mrkl okem ...
slivovice jsem vezl dost grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (03. 11. 2013 20:31).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 11. 2013 20:38
Michale, vítej zpátky doma smiling smiley Přiznám se, že takto dokonale vypracovaný plán dovozu z HR nemáme, tak aspoň to velké auto grinning smiley Přes zimu na tom musím zapracovat a seznam importu doladit - díky tobě teď už vím, jak vypadá "pár lahví" thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 11. 2013 21:51
vranka
Ty by jsi byla určitě vřele vítána, určitě by bylo co probrat na téma Hvar thumbs up
petr70
Počasí? Krása střídala nádheru. Od soboty do pátku přes den kolem 24 st, koupání stále, a.. a... a... a... další superlativy
Schimi
Ta pravá apokalypsa by asi nastala, kdyby nám příští rok nevyšlo si zásoby zase doplnit... Takhle nějak přežijeme......snad do Vánoc....thumbs up smiley
Bessy
No neke, vím o dvou místech na Hvaru, kde kaki roste.....hot smiley
kvetaca
Květuško, díky za přivítání.... To Vaše vozítko by toho ale uvezlo, to se musí nechat....
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 11. 2013 11:35
Pro dlouhé podzimní a zimní večery - poslední moje letošní obrázková vzpomínka na ostrov Hvar:

Rajčatová fotokniha
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 219
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.