Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
Re: Gradac
21. 02. 2011 15:43
Zdravím všechny nadšence Chorvatska. Dnešní rok k vyhrál Gradac, prosím máte někdo šikovný kontakt za rozumnou cenu do aparmánu pro 4 osoby. Děkuji za všechny info.holakovska@mirnet.cz
Re: Gradac
22. 03. 2011 21:39
Ahojky, my jedeme už asi po páté do Gradace a bydlíme na Biokovské 32. Také jsem byl s otcem od domácího na rybách a byl to pro mě super zážitek a stejně tak cesta do hor k pramenu s čisťounkou vodou. Jenom ta cesta byla chvílema děsivá, protože po tak úzké silnici jsem v životě nejel. 9.7.2011 fičíme a pak se budu 14 dnů válet a odpočívat po roce dřiny. Mějte se všichni.
Re: Gradac
01. 04. 2011 16:03
Dobrý den.Letos v září a to od17.9.2011 do 24.9.2011 jedu s manželkou do Gradace.Budeme ubytováni v hotelu Labineca all inclusive.Můj dotaz zní:Jaké to v hotelu je,co se týče ubytování,stravování,jaký je tam personal a jestli je v hotelu Wifi.Předem děkuji za odpověď Jiří Pečénka
Re: Gradac
08. 04. 2011 22:24
Ahojte, chodíme do Chorvátska každý rok, ale zatiaľ vždy do severnej Dalmácie, tam to poznáme. T.r. ideme prvýkrát autom do Gradacu- hotel Labineca. Vie niekto poradiť najlepšiu trasu do Gradacu? Ďakujem.
Anonymní uživatel
Re: Gradac
10. 04. 2011 17:25
Jirka a mamutv.
Pokud tam nikdo z Vás nebyl - je to super kraj. Moře, pláže, okolí - vše chválím. Hotel Labineca - je to vychvalované. Já tam ale nikdy nebydlel. Nemám rád velké hotely. Ale chodím kolem a koukám. Jistě někdo napíše jak to tam chodí.
Trasa - já jezdím na Šestanovac a tam dolů směr Makarska a dál na Gradac. Nejkratší a nejlepší cesta.
Takto bypadá Gradac


Re: Gradac
10. 04. 2011 20:14
Šatava napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jirka a mamutv.
> Pokud tam nikdo z Vás nebyl - je to super kraj.
> Moře, pláže, okolí - vše chválím. Hotel Labineca -
> je to vychvalované. Já tam ale nikdy nebydlel.
> Nemám rád velké hotely. Ale chodím kolem a koukám.
> Jistě někdo napíše jak to tam chodí.
> Trasa - já jezdím na Šestanovac a tam dolů směr
> Makarska a dál na Gradac. Nejkratší a nejlepší
> cesta.
> Takto bypadá Gradac
> [img5chybny-odkaz-rajced0501]
> f2908b3a950deccaa79d85d06c0217/images/P6240067.jpg
> [img5chybny-odkaz-rajced0501]
> f2908b3a950deccaa79d85d06c0217/images/DSC01468.jpg
> [img2chybny-odkaz-rajced0203]
> e560795576908eacfa117831fe86ec/images/Snimek_042.j
> pg
> [www.renytravel.cz]
> 0490_labineca_01.jpg

souhlas,Gradac je super jezdím tam již 6 let, na fotkách jsou pláže směrem na Ploče ..pokud se nepletu.
Re: Gradac
12. 04. 2011 16:13
Labineca, obsluha dobrá, přátelská, oproti Istrii se občas snaží hovořit česky. jídlo super, je ho hodně, all inclusive bar: pivo nic moc, pil jsem něco s tonikem, bylo to jako fernet, pláž malá, ale dobrá, jenom tam je strašně schodů, měli jsme to na pláž 7 pater smiling smiley, na můj vkus bylo moře studené, ale za to GRADAC ani hotel nemůže. Cestu jsem pojal líně, takže jsem jel Praha, Bratislava, Budapest, Záhřeb, konec dálnice a dál asi 30 km. jeli jsme čistých 10 hodin přesně podle pravidel tzn. 130 Km/h na dálnici. Je to sice o pár kilometrů dále, ale zase ušetříte za dálniční známku slovinsko, rakousko, takže to vyšlo na peníze v podstatě stejně. Jízda byla úplně v poho, bez jakýkoliv problémů.
Anonymní uživatel
Re: Gradac
29. 05. 2011 10:58
A protže se to blíží tak něco o Gradacu. Je to daleko, to ano. Ale jezdějí až na Pelješac a to je ještě dál. A co Monte Negro. Letos jedeme se dvěma chlapákama -8 a 6 let - a jsou plně připraveni a nabuzeni. I tenisové rakety berou do Gradacu.Budeme ubytovaní tentokrát na druhé straně - čili Obala Bošac. Nechtěli na hotel nebo penzion. Prý ať tam jedeme s holkama. Jejich mamka to rozhodla jednoduše - mám se s nima hádat? Tak jsem jim poslal pár snímků a bylo rozhodnuto. Ale pozor. Budou spát ve svém pokoji. Nikoliv všichni v jednom. Osobně se na to těším.
[img5chybny-odkaz-rajced0501]
toto již Gradac není a mně se to líbí.


Tak co, naladil jsem někoho z Vás?
avatar
FAT
Re: Gradac
29. 05. 2011 20:19
Naladil. Minulý rok sme tam boli. Chodíme do HR už roky, nikdy sme neboli na tom istom mieste. Ale teraz by som s Gradačom aj výnimočne súhlasil. Druhý favoritom je Podgora. Tak neviem, zatiaľ to vypadá, že porušíme pravidlo, každý rok inam.
Re: Gradac
30. 05. 2011 23:35
Tak co, naladil jsem někoho z Vás?
Naladil,chceme jet do Gradace koncem příštího měsíce,sice nemáme žádné ubytování,ale to by neměl být koncem června problém (klep,klep).
Sice ještě nevíme datum odjezdu,ale hlavně že už se to blíží.Zatím to vypadá na odjezd 26.nebo 27.6.
avatar Re: Gradac
31. 05. 2011 11:18
Václave , nám se vloni stalo , koncem srpna, že ten tobogán byl zavřený , nevíš proč ?

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Gradac
31. 05. 2011 20:53
Fery:
hlavně se vyhni vila Lidija.
Doporučuji ubytování u Anteho Stipiče, nad rest Hollywood, přímo vedle Labineci.
Nebo nad pizza Stella - tam je nejlepší pivo i pizza.
Nebo cokoli na ul. Biokovské.
pozdravujte tam, budeme se na vás dívat od "naproti" smiling smiley
Re: Gradac
31. 05. 2011 22:27
To víš,že budu pozdravovat.Ohledně ubytování,vždy se jdeme nejdřív podívat jak to vevnitř vypadá a když se nám ubytování nelíbí,jdeme nebo
i jedeme dál.Vždyť o nic nejde.Akorát s tím člověk musí počítat.Takto jezdím už asi deset let,většinou jsem sehnal ubytování běhěm chvíle.Je pravda,že jezdíme většinou koncem června.Na přelomu července a srpna by byla situace o dost horší.
Re: Gradac
10. 06. 2011 20:53
Zdravím, letos je to právě 10 let, kdy já, mamina a moje dcera poprvé okusili co to je

Chorvatsko. Letecky, na týden, že nevíte kam ? Uhodli jste. Gradac byl naší první destinací.

Píšu proto, že chci upozornit na pizzerii pod kostelem. Určitě ji všichni znáte. Milí lidé, výborná pizza.

Již se těším na výlet/letos/ do Gradacu s večeří v tomto podniku. Mějte se a třeba naviděnou Milda
Re: Gradac
12. 06. 2011 20:50
Nechci zklamat příznivce pizzerky pod kostelem,ale fakt se to tam dost pohoršilo,mi jezdíme do Gradace skoro každý rok,ale v loni nic moc pizza lepší byly v Luxu.Majitel té pizzérky má nějaké zdravotní problémy a peče jí tam někdo jiný a už to není ono,a není to jen můj názor slyšela jsem toho víc od známých,kteří tam taky jezdí.Je nám to taky velice líto,ale zkuste třeba letos bude už dobrá,v loni fakt nic moc,ale jak říkám je to jen můj názor.
Re: Gradac
16. 06. 2011 17:40
Ahoj! taky se chystáme do Gradacu, letos poprvé. Máme ubytování v penzionu Ana a polopenzi v Poseidonu. Nemáte někdo zkušenost??? Díky za odpovědi!
Anonymní uživatel
Re: Gradac
16. 06. 2011 18:56
cecilko, když se podíváš na ta fota tak č. 80 je majitel toho Poseidonu a Neptunu. Moje žena má červené kalhoty a ten vyšší chlápek je majitel. Ti dva po krajích jsou číšníci. Já osobně jsem byl spokojen. Je škoda že tam u něj nemohu být i letos. Snad až příští rok. Ten penzion Ana je takhle hned vedle a mám dojem, že je to také jeho..
Ten v tom rohu je také on.

Re: Gradac
18. 06. 2011 17:39
Ahojte, keďže idem t.r.do Gradacu prvý krát, mal by som na skúsenejších kolegov dve otázky:
1/ Na jednej z fotiek od Šatavu sa mi zdá, že na pláži je piesok- sú tam piesočné pláže, a v ktorej časti?
2/ Chcel by som si urobiť túru na vrchol Biokova pri Gradaci- je to náročné?
Vďaka
Re: Gradac
18. 06. 2011 21:47
Pláže v Gradacu jsou převážně oblázkové, směrem na Brist jsou hůře přístupné,ale zase lepší pro rekreační potápění.Co se týče výšlapu tak to ti neporadím ,ale podle toho co vidím z apartmánu tak to bude pěkněj vejšlap.pokud bys chtěl další informace rád poradí, tedy pokud budu vědět, jezdím sem již 6 let.

Martin.
Re: Gradac
20. 06. 2011 15:17
Pro: JirkaD

Dobrý den,

ráda bych si s vnukem udělala výstup na horu Sveti Ilja nad Gradacem , protože hory milujeme a nechceme jen ležet u moře.
Budeme bydlet v hotelu Labineca, mohl byste prosím předat svou zkušenost, kde túru začít a na co si dát cestou pozor?
Gradac vůbec neznám, budeme tam poprvé. Předem Vám velice děkuji.
Re: Gradac
21. 06. 2011 13:36
Moc děkuji za odpověd, už mám cestovní horečku !!!! ahoj
avatar Re: Gradac
28. 06. 2011 09:34
Ahojte. Zdravím Vaška Šatavu do Gradace. Jestli pak víte, proč se hotel jmenuje právě Labineca, a co se nachází v blízkosti hotelu Laguna - v Gradacu?
Více zde: [chorvatsko.svetadily.cz] Zdraví R.
Re: Gradac
29. 06. 2011 09:30
Tak jsem se dívala na ten odkaz od rero a fakt dobrýthumbs up
avatar Re: Gradac
11. 07. 2011 10:47
Ahojte,
včera sme sa vrátili z Gradacu-penzion Laguna.
Už sme v Gradaci boli v r.2002 a preto som sa tam tešila-mestečko aj pláže sú krásne.Tentokrát však mám trochu zmiešané pocity-nečakala som davy ľudí,ktoré som stretávala cez deň na pláži,večer v mestečku,v hoteli.....
Hotel má naozaj ideálnu polohu priamo na pláži.Je to starší komplex,ubytovanie sme mali v hlavnej budove-menšia izba,bez klímy s TV,s balkónom.Upratovanie každý deň,strava síce švédske stoly+nápoj zdarma-aj tak chutil,ale výber nič moc.Najesť sa však dalo,kto nie je náročný,určite si vyberie.
Tento hotel je najvhodnejší pre rodiny s deťmi,Vítkovice tours tam stále poriadajú nejaké animácie pre deti aj dospelých.Každé ráno pri raňajkách hlasná hudba a zumba a večer detské pesničky-asi by som sa obišla.Doteraz ma prenasleduje"Prázdniny sou príma věc,pokud nejsi jezevec!"moody smiley
Na pláži každý deň osušky asi 5 cm rozostupy,v reštauráciách dosť pomalá obsluha-v Stelle sme čakali na pizzu 80 minút!
V Debeli Brig na pláži na menu takmer 45 min.Pivo od 13-18kn,menu od 30-45kn,pizza 30-80kn,nealko asi 14-15kn/2 dcl.
Kartou sa dá platiť iba v marketoch,reštauráciu,kde by akceptovali platbu kartou sme nenašli.
Dovolenka bola vcelku fajn,hlavne deti si to naozaj užili a počasie bolo super.
Potvrdilo sa mi však,že najlepšie na oddychovú dovolenku sú ostrovy a pevnina-hlavne Makarská riviéra maximálne v septembri.
Verím,že si v Supetare koncom augusta oddýchnem trochu lepšie.yawning smiley
Re: Gradac
11. 07. 2011 11:29
Ahoj Dada, dík za info, ja tam idem v auguste, prosím Ťa, ktorou cestou ste šli do Gradacu, resp.ktorú odporúčaš?
Vďaka za odpoveď.
avatar Re: Gradac
11. 07. 2011 11:56
Ahoj,
išli sme busom cez HU-mimo diaľnice-dosť sme sa "vliekli",potom cez Slovinsko Lendava-Mursko Sredičše do HR.Zjazd z diaľnice Šestanovac a popri mori až do Gradacu.Z BA trvala cesta aj s prestávkami 14 hodín.
Určite ale odporúčam cez BA a Rajku diaľnica cez HU,Goričan a diaľnica až do Šestanovacu.Takto pôjdeme v auguste do Splitu-možno trochu drahšia cesta,ale pohodlná a rýchla.smiling smiley
Re: Gradac
18. 07. 2011 19:24
Pizza Stella, majitelka je tam denně a vaří tam kuchařka. takže pokud už tam není, tak ta pizza asi chutná jinak.
Re: Gradac
30. 08. 2011 16:14
Už to vypadalo,že žádná dovča nebude,ale nakonec to zase vyhrál náš starý dobrý Gradac!!!!Už se moc těšíme!!!
Re: Gradac
21. 09. 2011 08:58
Opět Gradac nezklamal super dovolená a zase je za ten rok víc upravenější!
Lub
Re: Gradac
21. 09. 2011 12:09
Ahoj neměl by někdo typ na App pro dva.? Mám v plánu koncem srpna 2012 podivat se do Gradacu. Když tak na SZ. Díky Luboš
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 206
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.