Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
avatar Re: Gradac
02. 03. 2010 20:47
No já tam ještě nebyl, ale protože se tam chystáme, tak jsem si tu na fóru dost početl, a většina lidí to v Labinecu chválí.
Re: Gradac
03. 03. 2010 06:32
Já jsemm byl na Laguně a dobré.
avatar Re: Gradac
03. 03. 2010 09:49
ajax- Tak to je fajn že Lagunu někdo chválí, pořád ještě váhám mezi Lagunou a Labinecem. Hlavně chcem jet na dýl, tak už pak je znát cenovej rozdíl. Kdybys měl nějaký foto, zkus poslat přes SZ. Předem dík.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil trevlboj (03. 03. 2010 09:49).
Re: Gradac
03. 03. 2010 13:49
No pokud bych chtěla jet do hotelu a přimhouřila bych oči nad tím jídlem, které ale každému nevadilo, tak bych klidně do Laguny jela. V depandanci 1 není televize, v hotelu asi jo a nejsem si jistá, jestli je v depandanci výtah. Balkonky jsou i v depandanci v každém pokoji, takové jako docela kryté, nepálí na ně sluníčko.
Re: Gradac
03. 03. 2010 13:52
Jo a jsou dnes hotely a hotýlky - i v Gradacu, kde je na pokoji lednice, což je taky dobrý - aspoň na to pití. V Laguně v hotelu byl na tohle jen společný marazící box snad pro všechny - někde na chodbě u schodů.
Re: Gradac
03. 03. 2010 16:55
trevlboj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ajax- Tak to je fajn že Lagunu někdo chválí, pořád
> ještě váhám mezi Lagunou a Labinecem. Hlavně chcem
> jet na dýl, tak už pak je znát cenovej rozdíl.
> Kdybys měl nějaký foto, zkus poslat přes SZ.
> Předem dík.


Skusím tam něco nahrabat.
Re: Gradac
13. 03. 2010 14:27
Ahoj do Gradace jezdíme už 6let a strašně se nám tam líbí.spinning smiley sticking its tongue outJezdíme teda do apartmánu,v hotelu jsme tam ještě nebyli a snad ani nebudeme.Ubytování máme kousek od moře nad hotelem Poseidon.Letos vyrážíme 30.července a vracíme se 14.srpna.už se nemůžeme zase dočkat až navštívíme místní Gustírnu pozdravíme majitele a on nám udělá perfektní pizzu a spoustu dalších přátel,které jsme za tu dobu co tam jezdíme máme.smileys with beer.Gradac všem doporučuji.
Re: Gradac
13. 03. 2010 20:55
crhi75 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj do Gradace jezdíme už 6let a strašně se nám
> tam líbí.spinning smiley sticking its tongue outJezdíme teda do apartmánu,v hotelu
> jsme tam ještě nebyli a snad ani
> nebudeme.Ubytování máme kousek od moře nad hotelem
> Poseidon.Letos vyrážíme 30.července a vracíme se
> 14.srpna.už se nemůžeme zase dočkat až navštívíme
> místní Gustírnu pozdravíme majitele a on nám udělá
> perfektní pizzu a spoustu dalších přátel,které
> jsme za tu dobu co tam jezdíme máme.smileys with beer.Gradac
> všem doporučuji.

Tak to se možná sejdeme.Plánuji letos vyrazit an přelomu července a srpna.Do Gradacu jezdím už 6 let,takže ho znám celkem dobře.V tomto termínu by ještě měl jet ToMKa tak uvidím za pojedeme ve stejný termín.Jinak já bydlím nad Lagunou apartmán Neda,pokud znáš a jsem spokojen.Jinak na jídlo chodíme do Marinero hned vedle Pizza Holywood .takže se měj a třeba v Gradacu ahoj .smileys with beer

Martin
Re: Gradac
15. 03. 2010 19:19
Dobrý deň
Premýšľam medzi Gradačom a Žuljane na Pelišacu. Každý má to svoje aťažko sa rozhoduje.
Prosím Vás, ako je to s plážami v hlavnej sezóne? Zaujíma ma hlavne obsadenosť a priestor na pláži.
Nefunguje tam obsadzovanie miest? A ako je to s poobedným prílivom?
Re: Gradac
16. 03. 2010 05:15
Stipko. Vypadá to asi takhle.



Upraveno 7krát. Naposledy upravil ajax (16. 03. 2010 06:34).
rob
Re: Gradac
16. 03. 2010 08:59
2.července jedeme též do Gradacu,fotky pěkné,místo na pláži by se taky našlo,už se moc těšíme.Který měsíc je to focený??
rob
Re: Gradac
16. 03. 2010 09:00
Jaká je možnost výletů??třeba na nějaký ostrov??a kolik stojí tak asi projížďka lodí??děkuji.
Re: Gradac
16. 03. 2010 09:30
Ahoj co se výletů týče,tak je blízko Dubrovník,v Bosně je nedaleko Mostar,který je už celkem pěkně opravený po válce,nebo také ještě vodopády Kravica jsou nádherné a dá se tam i koupat,nedaleko jsou Bačinská jezera a ještě spoustu dalších pěkných míst,ale to bych tady psala hodně dlouho.Na výlety lodí můžeš na Hvar, Pelišac,Korčulu,ale ceny nevím.Lenka.
Re: Gradac
16. 03. 2010 10:44
Díky, díky. Pekné fotky. Dá sa šnorchlovať a chytať ryby?
Re: Gradac
16. 03. 2010 12:15
V sezonu je to 200kn. na osobu. Mimo sezonu jsme jeli za 100kn. Tych 200 se mě zdá dost.
Re: Gradac
16. 03. 2010 17:12
Potápět se tam dá pěkně a na ryby jezdíme s domácím.Jo a souhlasím,že těch 200kn je moc za to že vám dají 1 makrelu,rakii a hlavně jejich víno,které se lilo do moře páč se nedalo pít.tongue sticking out smiley
rob
Re: Gradac
25. 03. 2010 09:13
V Gradacu je prý na pláži tobogán,je to pravda??funguje??díky.
Re: Gradac
25. 03. 2010 21:08
Mozem potvrdit 5 jazd 10 kun,rok 2009
Re: Gradac
28. 03. 2010 11:16
My byli v Gradacu koncem srpna 2007 a to tobogán nefungoval.
avatar Re: Gradac
22. 04. 2010 20:43
Tak je rozhodnuto, zkusíme na 14 dní Lagunu, hlavní budovu.smileys with beer
Re: Gradac
23. 04. 2010 23:05
trevlboj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak je rozhodnuto, zkusíme na 14 dní Lagunu,
> hlavní budovu.smileys with beer

V jakém termínu vyrážíš?? U mě to vypadá na přelom 07/08.

Martin.
avatar Re: Gradac
25. 04. 2010 08:48
Jedem od konce června do poloviny července. hot smiley
Re: Gradac
15. 05. 2010 22:09
V Gradacu začala naše láska k HR, která trvá .. Byla to dovolená pře 9ti lety v depandanci hotelu Laguna - ubytování naprosto jednoduché, ale čisté, jídlo dostačující - vše odpovídající zaplaceným penězům. Rok na to jsme zkusili ubytování v soukromí a od té doby jedině tak :-) 4x v ap. kousek na hotelem Laguna k milým domácím - to vše vždy druhý týden v září, vloni poprvé na konci června (škoda deště) v druhé části Gr. u pláže kousek od tobogánu. Pláž (za tobogánem, a dál) a moře v této části Gradacu se nám zdály hezčí, pozvolnější a když byly, tak s většími vlnami než na druhé straně, u hotelů Labineca a Laguna. Letos jedeme opět koncem června, ale vyzkoušíme poprvé ubytování mimo pláže, ve staré části Gradacu, v horách, nad magistrálou. Dle fotek by to mohl být výjimečný zážitek .. doufám :-)
Gradac jako takový je pro nás městečko akorát .. dostatek hospůdek, v září i v červnu pláže nepřeplněné, moře teplé, počasí až na loňský rok vždy dokonalé :-)
O dovolené vždy první týden cestujeme od Istrie, někdy přes ostrovy, dolů .. ale pokaždé jsme rádi, když na druhý týden v Gradacu ukotvíme :-) Je to skvělá "základna" na různé výlety do okolí - jak už někteří psali dolů směrem na Dubrovník, cestou Bačinská jezera, arboretum Trsteno, dál výlet do BiH, do Mostaru .. na druhou stranu směrem na Split, Makarská, Omiš, výlety na ostrovy Hvar, Korčula (doporučuji rozhodně raději po své ose,pokud bude vlastní auto, než platit výlet s jídlem atd - ale samozřejmě, co člověk, to názor) - ty jsme vždy v pohodě zvládli za pomoci našeho autí a trajektů :-)
tak všem přeji krásnou letošní dovolenou, šťastlivcům, kteří pojedou víckrát přeji šťastné dovolené a ať nám vyjde počasí ! :-)
avatar Re: Gradac
17. 05. 2010 22:01
Svět je plný náhod..
V roce 2001 jsem byl poprvé HR a to v Gradaci v Laguně,měli jsme zaplacenou depandanci,ale dali nás do hotelu.V té době to v hotelu bylo docela dobré,včetně stravy.Vyšlo i počasí a ani pláže nebyli tak narvané.Prostě bezva dovča.
Asi to všechno rozhodlo o tom že HR u mě vítězí již několik sezón thumbs up
rob
Re: Gradac
08. 06. 2010 09:45
ahojky,kdo odjíždí do Gradace 2.července??já jen tak.
my jedeme do Gradace poprvé,moc se těšíme.
Re: Gradac
09. 06. 2010 16:04
Prosím Vás chtěla jsem se zeptat na vybavení hotelu Labineca? Hlavně mě zajímá máme-li si sebou vzít adapterý do zásuvek nebo mají-li je tam , či je zapůjčují. V soukromém ubytování , kam jezdí kolegině je mají ve vybavení pokoje.
avatar Re: Gradac
09. 06. 2010 20:26
2. července tam budeme mít týden za sebou, ale ještě jeden před sebou.
avatar Re: Gradac
09. 06. 2010 20:31
apolli napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Prosím Vás chtěla jsem se zeptat na vybavení
> hotelu Labineca? Hlavně mě zajímá máme-li si sebou
> vzít adapterý do zásuvek nebo mají-li je tam , či
> je zapůjčují. V soukromém ubytování , kam jezdí
> kolegině je mají ve vybavení pokoje.


Nikdy jsem v chorvatsku adaptér nepotřeboval.confused smiley
Re: Gradac
09. 06. 2010 22:02
už se nám několikrát stalo a to i v hotelu, že jsme si bohužel nemohli nabít telefon, protože tam mají jiný typ zásuvek, většinou někdo z hostů měl adapter,sebou tak jsme si ho půjčili.
Re: Gradac
10. 06. 2010 14:50
Mno v chorvatsku jsem z nabijeckou problem nikdy nemel, u nasich 3koliku muze problem byt, ale nabijacka na foun sla zatim v pohode do vseho smiling smiley

Jedu sice az na prelomu 7/8 ale uz ted se tesim jak maly Jarda a jen se kocham

Live Webcam Gradac

--
TomKa
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 60
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.