Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
Anonymní uživatel
Re: Gradac
31. 07. 2012 10:05
Prosím, nemátě někdo plánek Gradacu, kartu grada Gradaca?
Re: Gradac
31. 07. 2012 11:38
Tak třeba tady:

[www.gradac.hr]

a vlevo dole ve žlutých rámečcích kliknout na "Plan Mjesta"
Anonymní uživatel
Re: Gradac
01. 08. 2012 11:04
Po četných doporučeních Hradečákových, změnili jsme cílovou destinaci z Rabu na Gradac. Takže můj letošní šutr bude ležet v Gradaci a na Sv. Jure, kam se chystám vyjeti. V r.2008 ten pokus nevyšel, tehdy to bylo dramatické, bezvodý sjezd do Makarské a Tučep., letos s novým vozíkem a novou chutí to tedy dozajista vyjde.
Re: Gradac
09. 08. 2012 18:50
Ryby - rest. s provazama (jedina)
Drinky - molo s loučema
pizza - stella
zmrzlina - u vodního hříště
kafe - hollywood
disko na konci směr ploče
ovoce před lagunou

sjezd šestanovac.

ps hele ale nejezděte tam všichni .)
Re: Gradac -WiFi
09. 08. 2012 21:13
Ahoj všichni,
nevíte někdo, kde se dá v Gradaci připojit k WiFi? Díky moc a všem, kteří teprve pojedou, přeji šťastnou cestu a krásnou dovolenou...
Re: Gradac -WiFi
10. 08. 2012 06:51
Na nábřeží jsem si všiml že je internetová kavárna. Někde kousek u pošty.
Re: Gradac
08. 09. 2012 09:22
Letos jsme v Gradaci dali 16 dní supr dovolená opět mě Gradac nezklamalthumbs up
Re: Gradac -WiFi
08. 09. 2012 12:25
Je to u pošty a v cukrárně.Heslo k Wifi je třeba vyzvednout na poště a v cukrárně.

Amin26
Re: Gradac -WiFi
27. 09. 2012 09:25
V sobotu jsme se vrátili z Gradace,opět,jako v červnu jsme bydleli v Labinece.Je to úžasný hotel a úžasné městečko,příští rok
jedeme znova.Hotelu není,co vytknout,vřele doporučuji!!!!
Jen vás chci varovat ohledně hotelu Laguna a jeho depandancí.Původně jsme měli zaplacený zájezd do hotelu Laguna,protože cestovka
měla Labinecu vyprodanou.Laguna je strašná!!!!Nabízejí tento hotel jako tříhvězdičkový,ale ve skutečnosti má jen dvě a depandance žádnou!
Je to jen hnusná a špinavá ubytovna.Nepřeháním!Vana rezavaná,téměř nefunkční záchod,z lampiček špatně přišrubovaných na zdi
trčí dráty,smrdí to tam je všude špína.Pán,který bydlel přímo v hotelu mi říkal,že když po holení vytahoval holící strojek ze zásuvky,tak vytáhl i celou zásuvky.
Strávili jsme tam jednu noc,na chodbu nám ubytovali asi padesát patnáctiletých chorvatů,dělali takový rámus,že jsme celou noc nespali,
mj. zvraceli z balkónů apod....Druhý den jsem se kvůli tomu hluku a "kvalitě" ubytování dohádala přímo s ředitelem a trvala jsem na přestěhování
jinam.Tak jsme se za malý doplatek přestěhovali do Labineci.Měli jsme krásný velký a hlavně čistý pokoj.Personál je tam perfektní,příjemný,
velmi milá a vstřícná je paní recepční a animátoři jsou borci.:-) Jídlo je výborné a pořád doplňují...Zkrátka samé superlativy!!!V lepším hotelu jsme nebydeli a jinam už nepojedeme.
avatar Re: Gradac -WiFi
27. 09. 2012 11:20
Ta Laguna se hodně zhoršila. Letos jsem to viděl na vlastní oči. Ale zas tak brutální to nebylo. Vanu jsme měli dobrou, záchod taky. Ty zásuvky souhlas, ty jsou "vyndavací". Ale jinak se uklízečky snažili. Jenže co zmůžou uklízečky, když se leta neinvestovalo do modernizace? Pak to opravdu připomíná ubytovnu. Hotel Laguna byl donedávna hotel se 3 hvězdičkama, pak jim nejspíš označení HOTEL sebrali a na nějakou dobou, asi 2 roky, to byl penzion Laguna. Od letoška má jen 2 hvězdičky a je to opět hotel.
Personál je příjemný, když je člověk aspoň minimálně slušný a pozdraví po ránu číšníky nebo uklízečky, vrátí se mu to v podobě jejich příjemnosti, úsměvu anebo i nějaké té nadstandartní službičky.
Osobně největší problém jsem měl s kuchyní. Ne že by vařili špatně, ale já mám rád saláty a tady to bylo špatný. Prakticky jen rajčata a okurky. U snídaně začali šetřit se sýrem a to dost drsným způsobem.
Stůl jsme měli venku na terase a tam byl problém ještě se včelama a vosama. K snídani se podával mimojiné i med, marmelády a pod, takže pokud se prázdnej kelímek rychle neodnesl, okamžitě přilítly vosy. Korunu tomu nasadili číšníci, když ve snaze nalákat vosy od hostů pryč, do jednoho rohu terasy poházeli pár prázdných kelímků od medu a zbytky melounu. No moc tomu nepomohli, spíš naopak
Re: Gradac -WiFi
27. 09. 2012 14:00
My bydleli v depandanci "A" a tam to opravdu brutální bylo.Nejen,že nábytek byl minimálně třicet let starý,ale byl tam doslova bordel,uklízečky evidentně nefungovali.Páchlo to tam vším možným.Brrr!Jsme slušní,takže zdravit je nám vlastní,ale dočkali jsme se vždy jen nějakého "zavrčení" nebo jak to nazvat.Úplně jsme z jejich chování vycítili takové to "jste tady za pár kaček,tak vás máme někde".Snad jen paní na recepci,která se nás snažila nejdřív odbýt,že pro nás ohledně přestěhování nemůžou nic udělat,otočila,když viděla,že jsem schopna udělat tam pořádný tóčo a po nějakých výmluvách teda řekla,že nám ředitele zavolá,ale ať jsem na něj tak ostrá,jak jsem byla na ni,tak pak byla v pohodě,asi byla taky ráda,že se nás zbaví.:-))) Co mě příjde taky úplně hrozný,je
ten jejich zasedací pořádek.Kdo bydlí přímo v hotelu,sedí v klimatizované jídelně a kdo v depandanci,tak sedí v druhořadé jídelně bez klimačky.
jako někde na táboře,ani místo si nemůžete vybrat,přidělí vám stůl a basta.Jídlo bylo hrozný.Snídaně-staré pečivo,jeden druh,tvrdý sýr,
kterému se nedá říkat sýr...večeře-vařené brambory,ledové,jakoby je právě vytáhly z lednice a nějaký tvrdý maso téže teploty...(studený to mají proto,že jak to dají do těch boxů,abyste si mohli nandat,tak tam nemají ohřev...)co vařili další dny naštěstí nevíme,jelikož jsme už baštili v Labinece,kde zrovna ten ohřev mají,takže to je pořád horký a výborný.Do Laguny bych nejela už ani zadarmo.Všechno na co si vzpomenu
bylo hrozný,nenajdu jedinou pozitivní věc....
avatar Re: Gradac -WiFi
27. 09. 2012 15:16
To je tvrdej verdikt....
O depandacích jsem slyšel, že je to bída z nouzí. Ohledně jídla ne úplně se vším souhlasím, ale žádná sláva to teda nebyla. On si v HR člověk asi ale nevybere. Známí byli v Podgoře v nějakém hotelu a taky dvakrát jídlo nechválili.
Re: Gradac -WiFi
27. 09. 2012 19:44
Tvrdej,leč bohužel pravdivej.:-(
Re: Gradac -WiFi
28. 09. 2012 22:52
takže jsme zase skončili u Globíkova svatého komentáře :
Myslím, že většina lidí, co sem chodí, si dovolenou v Chorvatsku představuje následovně:
Bydlet v apartmánu na hezkém místě, v klidu a ne v hotelu s dalšími několika stovkami lidí. K jídlu si dát buď na balkoně toho apartmánu nějaké chorvatské speciality z obchodu nebo si zajít do restaurace na chorvatské jídlo a na točené pivko. Jíst tehdy, kde a co chci já a ne tehdy, kde a co mi určí hotel a ještě stát fronty na jídlo na bufetu v hotelu, kde se v tom přehrabují děti i dospělí jako v hnoji a vytváří tím ty fronty. Vyrazit si na nějakou klidnější plážičku, buď na blízkou (což tam, kde jsou all incluseive hotely obvykle není) nebo autem na nějakou vzdálenější a občas na nějaký výlet vlastním autem nebo výletní lodí tam, kam se autem podívat nedá.
Možná mám příliš romantické představy a mýlím se, ale takhle mi to tu na fóru přijde.

Pokud chceš jet na výlet tehdy, kdy není hezky, tak je to potřeba hlavně individuálně. Na organizovaný výlet je ráno (když zjistím jak je) už obvykle pozdě (meteorologové jsou podvodníci a nakonec může být po pár dnech úplně jinak). Takže si k ceně all inclusive s letenkou v Turecku připočti ještě nájem auta
Re: Gradac -WiFi
29. 09. 2012 07:50
valeri napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To je tvrdej verdikt....
> O depandacích jsem slyšel, že je to bída z nouzí.
> Ohledně jídla ne úplně se vším souhlasím, ale
> žádná sláva to teda nebyla. On si v HR člověk asi
> ale nevybere. Známí byli v Podgoře v nějakém
> hotelu a taky dvakrát jídlo nechválili.


Ahoj,
my sme boli minulý rok v Umagu v dependance Jadran-hotel Adriatic-500.-€ na týždeň aj s dvomi deťmi(14,11). Za túto cenu je jasné, že človek nemôže očakávať žiaden Luxus. Po preštudovaní internetu sme to zobrali-hotel pamätá ešte Tita v puberte, ale upratovačky boli ochotné, či už vymeniť bielizeň, uteráky (do roku 2010 chodili aj upratovať cez týždeň, len hotel sa zmenil z hotela na Guest House a vraj ho idú búrať aj s ďalšími dvoma hotelmi a vybudovať luxusný resort). Kúpeľňa hrdzavá, v izbe starý nábytok, ale tá strava-od výmyslu sveta-ako v 5*hotely. Každý večer boli ryby (škarpina, dary mora,...) Aj pred koncom večere, keď niečo došlo tak to priniesli, nestalo sa, že by 15 min. pred koncom ostali prázdne stoly. Aj tak však preferujem apartmány-je to pre mňa určitý druh slobody a voľnosti. V Umagu sme sa večne naháňali, zobudiť muža na raňajky, alebo ísť bez neho, do mesta ísť pred večerou sme skúsili raz- skoro sme ju nestihli,...
Siska
Re: Gradac -WiFi
24. 01. 2013 13:45
Ahoooj Gradačáci,:-)
letos jedeme potřetí do Labineci.19.6.-29.6. a už se nemůžeme dočkat.Milujeme to tam.:-)
Nemáte někdo prosím odkaz na fungující web kameru?
Díky,D.
Re: Gradac -WiFi
24. 01. 2013 15:35
Ahoj.Webku,která byla nainstalována na hotelu,už zrušili.

Amin26
Re: Gradac -WiFi
26. 02. 2013 16:36
Za 113 dní se budeme cachtat v moři a válet se na "gradačské " pláží.Uff!:-D
Vyrážíte někdo letos do Gradace,potažmo do Labineci?
Re: Gradac
28. 03. 2013 07:52
Jako každý rok tak i letos. Již jsme rozhodnuti. Ovšem z rod. důvodů asi až v září. Ubytování ani nesháníme. Máme tam dost známých a u jedněch se určitě ubytujeme.

Nahoře je vidět to okénko a tam asi opět budeme. Super apt a k moři počítáme metry. Asi tak 80 - 100 m


A ta pláže a ten klídek. To není Makarska, to je Gradac .


Pro navození atmosféry asi stačí !

Jen ta cesta - raději pěkně volnou než mít problémy. (to je vzadu ten autobus z loňského června)
Re: Gradac
28. 03. 2013 09:55
Hradečák: Docela mě překvapilo kolik lidí je na pláži koncem června.
avatar Re: Gradac
28. 03. 2013 12:33
To se ti zdá moc, nebo málo lidí? Já bych řekl, podle zkušeností se zaplněností pláže, že málo.
Re: Gradac
28. 03. 2013 12:41
Pro mě je to tak maximální množství. To tam v sezoně musí být hlava na hlavě.
avatar Re: Gradac
28. 03. 2013 13:49
My tam byli v sezoně a to byly i dvě hlavy na jednom místě. Chodili jsme proto směrem na Brist, kde bylo opravdu jen jedna hlava na jednom místě. Závěr: V sezoně již nikdy více.
avatar Re: Gradac
28. 03. 2013 13:51
Jinak ale musím dodat. moc pěkné městečko i pláže.
Re: Gradac
28. 03. 2013 14:53
S těma plážema souhlas. 2011 první týden v září, jsme byli v Drveniku a to tam a v okolí, myslím Zaostrog, Gradac atd. bylo pusto prázdno.
avatar Re: Gradac
28. 03. 2013 15:39
Gradac je fajn, pro nás asi nejlepší místo v HR. Ikdyž celá ta oblast pod Makarskou je pěkná. Ale kde jsou ty časy, když nebyla dálnice a každej jel na Istrii. Sem dolů jen pár odvážlivců. To byla pláž odpoledne zaplněná jak v současnosti v 9 ráno. Mám fotky z roku 2000, ale jen vyvolaný z negativu. Někdy to naskenuju a udělám srovnání po 10 letech
Re: Gradac
28. 03. 2013 16:57
Jojo je to dobrá základna pro výlety směrem na Dubrovník a do muslimského světa, takže letos první týden v září to dám po roce znova ! A zase nablind :-)
Re: Gradac
20. 04. 2013 22:25
Už 19.června! Těšíme se jak malý děti,:-)))
avatar Re: Gradac
11. 09. 2013 11:24
Tento rok sme navštívili Gradac koncom augusta a musím povedať,že som si trochu "napravila" dojem spred dvoch rokov,keď sme tam boli začiatkom sezóny.
Ľudí na pláži síce požehnane,ale asi o dobrú tretinu menej ako v r.2011.Takže sa dalo celkom v pohode ležať,aj keď k mojej predstave o ideálnom počte dovolenkárov na meter štvorcový sa to moc nepribližovalo.yawning smiley
Ubytovanie sme mali pekné s milými domácimi,klíma a wifi v cene,krásny výhľad na more-kúsok nad hotelom Lagúna.
Hneď v prvý večer riadna búrka a vypadla elektrina v celom mestečku -vraj až po Ploče.Na druhý deň na obed(!) dorazil nejaký maník a závadu odstránil.spinning smiley sticking its tongue out
Hneď sme to patrične "ocenili",lebo Neptun club vytiahol repráky na pláž a hodinu cvičili aquaaerobic.moody smiley
Počasie vzhľadom k ostatným častiam HR vcelku vyšlo-párkrát síce spŕchlo,ale tepota bola super-cez deň asi 27°C,v noci asi okolo 20°C-dalo sa sedieť iba v kraťasoch a tielku.
Voda mala odhadom 22-24°C,nebola studená,skôr osviežila.More bolo krásne čisté asi 2x za pobyt parádne vlny.
Urobili sme si výlet do Tučepi-krásna promenáda,hlavne sa nám páčila časť Kamena-kúsok od centra,vilky rovno pri pláži.Možno raz sa tam vyberieme,aj keď ubytko tam nie je z tých lacnejších.eye rolling smiley
Zastavili sme sa aj v Igrane a v reštaurácii Tri Volta/bola som na ňu dosť zvedavá/ sme si dali obed.Jedlo bolo o.k.-chutné,ale ceny vyššie ako napr. v reštike v Gradaci,kde sme sa najedli rovnako dobre.Parkovanie dosť šialené,takisto cena od mora k ubytkám-pekný "kopček"....
Pláž sa nám páčila v časti Živogošče Porat pod hotelom Nimfa,aj keď sme ju obzerali len zhora od cesty.
Boli sme aj na Korčuli,trajektom z Drveniku.Pekná plavba,takisto mestečko Korčula je pekné.Chytil nás tu však dážď a na spiatočný trajekt sme išli mokrí ako myši.Našťastie vzápätí vyšlo slniečko a o hodinku sme boli suchí a mohli sa po ceste opaľovať.smiling smiley
Dovolenku hodnotím ako príjemné ukončenie tohtoročného leta a už sme sa rozhodli,že ak Boh dá,tak na budúci rok strávime prvé dva augustové týždne niekde od Splitu smerom na juh....smoking smiley
krásny výhľad na more...grinning smiley
[www.rajce.net]

"organizovaná pláž" v Gradaci

[www.rajce.net]
Re: Gradac
11. 09. 2013 19:53
Dada thumbs up thumbs up
Pokud Tě zajímá Tučepi, tak Kamena je naše destinace smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 237
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.