Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
Re: Gradac
12. 07. 2023 11:38
V tom Bristu je tradičně třeba rezervace místa, je tak?
avatar Re: Gradac
12. 07. 2023 13:36
Totti... přesně tak, je tam jen pár stolů, takže rezervovat dopředu

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Gradac
12. 07. 2023 19:55
To isekon: co jsem viděl někde nabídku v rámci recenze tak právě mě ceny připadaly velmi příznivé ve srovnání s některými konobami v Gradacu.Urcite se tam na oběd či večeři stavíme,loni jsme byli moc spokojeni.
Re: Gradac
13. 07. 2023 11:38
A já bych po gastro info poprosil o aktuální situaci v Gradaci? Turistů je více a více a sluníčko peče a peče? smileys with beer
avatar Re: Gradac
15. 07. 2023 19:10
[www.facebook.com]
[tn.nova.cz]
Jen tak dál



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (15. 07. 2023 19:12).
Re: Gradac
16. 07. 2023 09:02
Výborně!!! Jen tak dál. Takhle razantně by měli postupovat všude.
Re: Gradac
16. 07. 2023 20:56
A především denně, žádné jednorázové akce, každý den a klidně i několikrát za večer. Tento zlozvyk je nebe volající. Cožpak někomu vážně tak moc vadí, kde si další den lehne? Jestli to bude o 10 metrů dál, nebo o 50, není to jedno? Pachopím, že někdo se v 11 sebere a jde na oběd a vrátí se třeba ve 14, nebo 15. Ale nechat to tam jako rezervaci přes noc? Uvidíme, snad to zabere.
avatar Re: Gradac
18. 07. 2023 13:41
TOTTI ... už 8 let ležím na stejném místě na pláži .yawning smiley.. opravdu mi to není jedno , kde ležím ... ale přes noc si nedovolím nic nechat na pláži

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Gradac
18. 07. 2023 14:11
valeri napsal(a):
-------------------------------------------------------
> [www.facebook.com]
> [tn.nova.cz]
> ec-zabirani-mista-na-plazi-rucniky-v-chorvatskem-m
> este-proti-tomu-zakrocili
> Jen tak dál


V Igrane to dělali už pár let.

.
.

_________________________Jirka_________________________
avatar Re: Gradac
19. 07. 2023 14:56
V Gradaci a Bristu to dělají už 5 let. Sice jen nárazově, ale i tak dobře. Zrovna před včerejškem o tom dávali reportáž ve Vijesti na HRT. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Gradac
19. 07. 2023 15:09
Někdo s tím souhlasí, někdo ne. Pro mě to je stejné, jako kdybych odjel z parkoviště, dal si na to místo židli s tím, že druhý den se vrátím. Hlava mi to nebere. Možná bych to pochopil u místních, co tam jsou DOMA, ale turista na návštěvě a dělá si nároky? Je to sobecké. A hlavně, mělo být to být normální, aby si lidé deky a osušky večer vzali do ubytování. Ale je to stejné i u hotelů, ráno u bazénu nikdo a není si kde lehnout, protože lidé na své DOVOLENÉ vstávají a honem k bazénu dát ručník na lehátko..... Potom tam nikde není a až odpoledne se tam třeba někdo objeví. Pojďme si to léto užít
avatar Re: Gradac
25. 07. 2023 12:38
Ví někdo jestli jezdí nějaký autobusový spoj z Gradace do Drveniku?
Re: Gradac
25. 07. 2023 14:35
Nadstav si mapu pomocou myšky na chorvátsko, nájdi približné miesto a klikni na zelený bod - nástup, potom na druhý - výstup. Zadaj dátum a osoby,....smiling smileyyawning smiley
[www.flixbus.cz]
...moje skúšobné vyhľadanie na teraz:
[shop.flixbus.cz]

Alebo
tu: [getbybus.com]
tu: [www.putovnica.net]

smileys with beer
Re: Gradac
26. 07. 2023 07:23
Tak jsme již na místě,ve stručnosti,pláže nejsou přeplněné,restaurace poloprázdné,připadá mi že je tady méně lidí než loni v červnu,ale domácí mají vše obsazeno .Ceny co jsem viděl ,sladoled u Labineci 1,5€,kávička co jsme měli a nám vždy chutná 1,9€ .Na jídle jsme ještě nebyli ,ale u kostela orada za 10€ ale asi sebou,včera drink bar HO mojito za 5,5€,moře za mě opravdu teplé ,tedy hlavně ráno když chodíme do moře ,tak kdo je nyní zde tak můžeme zajít na 1,🍺.Krásnou a pohodovou dovolenou všem ☀️🏖️
avatar Re: Gradac
26. 07. 2023 11:13
Super ceny Drašnice zmrzlina 2 eura, bílá ryba 18 eur ,mojito 10 eur pizza 10-12eur jinak i podle majitelů hospod málo lidí ,je to znát i podle obědů ,kdy bývalo v barech i hospodách dost lidí ,ted ve 12 hod 1-2 stoly a prázdno . Dohánějí to cenou sad smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: Gradac
26. 07. 2023 18:47
Sakra jak ja uz se tesim... Pláže poloprazdny, restaurace taky... to je jak za covidu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (26. 07. 2023 18:48).
Re: Gradac
28. 07. 2023 22:56
Gradac letos skutečně bez zástupu turistů. Je to poznat, ale třeba dnes na pláži poměrně slušně zaplněno. Letošní problém, jako v minulosti. Platba kartou téměř nemožná. Někde tradice (Stella, Gustirna), někde letos poprvé, anebo zrovna nejde terminál.... Ceny slušné, zmrzlina 2 eura, není problém dát si malou porci za 1 euro, pivo 3, tuna steak 15-20, pizza 12-17, parkování 1,5 eura za hodinu. Ale překvapilo Ploče (momentálně hodně rozkopané), v centru zcela nový zrekonstruovaný komplex (bývalý Konzum) teď Ribola a dalsi různé menší obchody, nové parkování, WC, a dále pak kousek od Lidlu zcela nové Plodine, takže nabídka velká. Studenac v Gradacu dole u moře často tradičně vybraný a Tommy letos taky. Z Ploče směr Trpanj pluje menší starší trajekt Sv.Juraj. A kdo chce vařit doma tak ví, že nejlepší čevapi jsou banjalučki čevapi a mají je v Pivacu u parkoviště kousek od kostela.
avatar Re: Gradac
13. 08. 2023 20:28
Tak letos podruhe zdravim z Gradacu. Ani mi neprijde ze uz jsem tu letos jednou byl.
Re: Gradac
23. 08. 2023 20:52
Uzívej. Kolik lidí? Jaká voda?
Re: Gradac
23. 08. 2023 22:18
Valeri. Tam když přijedeš za 10 let tak to tam bude vypadat pořád stejně. Moje zkušenost.thumbs up smiley
avatar Re: Gradac
24. 08. 2023 22:11
Lidi dost do soboty, pak se polovina plaze uvolnila. Na posledni 2 tydny jakoby nikdo neprijel. Voda pry 25-26. Na me tepla. Obcas priplavala trava ale hned to rano z plaze uklidili. Letos jsme v 10 rano a ve 4 odpo chodili na pivo do kavarny Gust, protoze pitnej rezim ze jo... Starej je pohodar, dobrej typek. Jinak ty ceny jsou mazec, ale restaurace vecer narvany. Nemaji duvod zlevnovat. Denni útrata pri platbe cash byla v prumeru 130€ a pak jeste 10-20 € pri platbe kartou ve Studenaci, snidane, pripadne jeste neco večer. Ubytovani super, byli jsme prvne u Zeljka Brecice, asi 100m nad Studenacem nad Lagunou smer Labineca. Zeljko fajn chlap, kazdy 3 dny prinesl cisty rucniky, 2x za pobyt igelitak fiku, obden se zastavil zeptat se jestli je vsechno v poradku... Mrzi me, ze jsem ho dnes rano pri odjezdu nezastihl. Klice od AP jsem předal manzelce a aspon jsem ho nechal pozdravovat.

Ajax
Myslim ze nebude, bude tam tak narvano, ze uz to bude za hranou.
avatar Re: Gradac
31. 08. 2023 09:46
Valeri ... 100 m nad tím malým Studenacem nad hotelama ??

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Gradac
31. 08. 2023 13:43
Jj. Přímo naproti je nějakej apartmánovej dum. Dá se najít i na Google mapách, má tam odkaz
avatar Re: Gradac
04. 09. 2023 11:43
Valeri, klobouk dolů, to bych nedal, takovej kus se táhnout z pláže - to není nic pro mě grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Gradac
04. 09. 2023 12:05
Vždyť je to jen 150-200m.

.
.

_________________________Jirka_________________________
Re: Gradac
04. 09. 2023 15:18
Možná jo,Jirko, ale svisle thumbs up smiley
avatar Re: Gradac
05. 09. 2023 08:05
Když myslíš že 15-20m výškových je dost tak jo.
[www.google.cz]

.
.

_________________________Jirka_________________________
Re: Gradac
05. 09. 2023 10:19
To byl fór...
Mám to za ty roky nachozené až až, mapu nepotřebuju yawning smiley
avatar Re: Gradac
05. 09. 2023 12:07
Jiri.velmez
Tohle je pěknej kopeček. Taky jsem ho šel X-krát.

Isekon
Nebylo to tak hrozný. Tahal jsem tam 2x denně 2 boardy. Aspoň si ten Gradac pořádně vychutnáš smiling smiley
avatar Re: Gradac
08. 09. 2023 09:32
Jirko ... to víš už mi není 20 let .grinning smileygrinning smiley.. Gradac znám celkem dobře ... Valeri ... mě stačí vychutnání kopečku a 2 pater v Bristu ... funím jak lokomotiva , a když to jdu 4 x denně ...

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 160
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.