Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
Re: Gradac
27. 06. 2023 13:01
No ten strejda mi moc nepomohl. Já měl na mysli nějaké osobní zkušenosti třeba s poštou v Gradaci. Nebo někde v okolí.
Re: Gradac
27. 06. 2023 13:19
phta: Ty se toho strejdy neumíš zeptat.

První odkaz na dotaz:
kde vyměnit kuny v chorvatsku

Odpověď:
Vyměňovat bankovky a mince chorvatské kuny za eurobankovky a mince je do 31. prosince 2023 možné pouze na poštách, v komerčních bankách a ve Financijska agencia.
Re: Gradac
27. 06. 2023 13:46
No nic. Já se jen ptal na to, zda někdo neví zda to funguje na všech poštách. A jinak jsem to o bankách a poštách psal hned v tom 1 dotazu ohledně peněz. Ale co, já to zkusím a když to nepujde tak bude hezká tapeta. Jo a ještě- já našel i 1 směnárnu v Plzni která to taky bere ale kurzem 1 ku 1. Kč ku Kuně.

Ještě 3 dny a jedemsmileys with beer
Re: Gradac
27. 06. 2023 13:49
Phta, vyměňovala jsem kamarádce přímo v Gradaci na poště. Berou i mince a směna je bez poplatku. Otevřeno od 8h myslím do 15 nebo 16 s polední přestávkou.
Re: Gradac
27. 06. 2023 13:52
tak si je od něj výhodně kup a utrať je ne? Pořád je berou.....
Re: Gradac
27. 06. 2023 14:09
kvetaca,smiling smiley dík za infothumbs up

dj Paul, je to kolega a kámoš tak mu chci pomoc. Loni jel do Chrvatska poprvé v životě a nějak to přehnal s prachama. Tak asi tak Ale dík všemthumbs up.
Re: Gradac
27. 06. 2023 18:05
to kvetaca a phta:
U mňa veľký obdiv a pochvala, za vašu obetavosť thumbs up
To sa dnes už len tak nevidí.
(škoda že sa nedá vložiť srdiečko)smiling smiley
Re: Gradac
27. 06. 2023 21:48
Plodine Zaostrog do 22.
Výběr super. Teplý pult super. Ceny nám spadla brada.
Upřímně není tu levno.
Pro chorvaty určitě ne.
Re: Gradac
30. 06. 2023 10:15
Tak jsem se dočetl, že na pláži pod starým a nově zrekonstruovaným hotelem Pinea, směr Ploče, už holohlavýangry smiley pan (Karaka) vyhání lidi ze stínu, následně tam dá lehátka a jedině, když si člověk zaplatí, může být chráněn před sluncem vzrostlými borovicemi. Tož zajímavé..... Už se může asi pronajmout i stín na pláži....
Re: Gradac
30. 06. 2023 11:26
Voda a vzduch je zatím grátis, tak dobrý, né?grinning smileygrinning smiley
Re: Gradac
30. 06. 2023 11:32
neplatí náhodou zákon, že do 6m od hranice vody je státní pozemek a tam nemá nikdo právo si cokoliv zabírat?
Re: Gradac
30. 06. 2023 16:02
Tak od oka bych řekla, že mu to akorát tak vyjde, i kdyby ten zákon platil a on ho chtěl dodržet, v tomto místě je pláž dost široká. A není pravda, že lehátka zabírají všechna místa pod borovicemi, možná tak třetinu. Tímto nikoho nehájím, vůbec toho člověka neznám, ale před pár dny jsme tam leželi ve stínu zdarma a bez lehátek smiling smiley
Re: Gradac
01. 07. 2023 17:31
Dneska brutální bouřka.
Re: Gradac
01. 07. 2023 23:03
To bude asi dál, než 6 metrů, ale i tak. Dotyčný tam přišel brzy ráno, dal si ručník, šel plavat a už při plavání smileys with beerviděl, že jeho ručník skončil po zásahu jinde. Když vylezl z moře, ptal se, proč mu dali pryč ručník? Odpověď, že zde je trvalý stín a toto místo patří pro lehátka, která si může pronajmout za 6 euro na den. Já si nedělám iluze o tom člověku, který to tak má pod palcem. Já mám svůj deštník, je mi to celkem jedno, nicméně taky by se mi to nelíbilo. Jinak ráno na kamerách HAK bylo v Ploče vidět, že den nezačal díky dešti dobře. Ale pak už to snad bylo v pohodě
avatar Re: Gradac
02. 07. 2023 13:08
Buďte zdrávi, sezona začala, medvěd je u moře.
Klidně bych připsal pár postřehů, ale jak tak čtu poslední 2 strany, nemám co bych dodal. Vesměs souhlasím. Přeji vám super dovču a hlavně bacha na blbce.thumbs up smiley
Re: Gradac
02. 07. 2023 14:11
Ahoj, máte někdo zkušenost s turistikou na sv.Paškal resp. sv.Ilija? Dle mapy.cz by mělo být pro sv.Paškalem nějaké kamenné pole, jak to vypadá, je tam nějaký žebřík? Podle fotek tam vede 1m široká cesta.
Popř.setkal se tam někdo z vás se zmijí?
Zkušenosti mám pouze s Viterem.
Re: Gradac
02. 07. 2023 14:19
Myší o lásku:
Trochu starší článok aj s fotkami. [www.vysokanadkysucou.sk]
smileys with beer
Re: Gradac
04. 07. 2023 00:05
Pokud se zde na fóru nachází jistý D.Fabik, má mobil a kartu v Gustirne smileys with beer
Re: Gradac
05. 07. 2023 13:05
Grizzly užívej! Minuli jsme se.
Re: Gradac
06. 07. 2023 19:44
Zdravím. Já jednoho D.Fabika znám ale ten tu asi není. Jinak užívejte kdo jste tu a krásnou dovču všem.smileys with beer Jo a krok 3 éčka a biston 2;3 éčka za kus to jen pro ty kdo se sem teprve chysta



Upraveno 1krát. Naposledy upravil phta (06. 07. 2023 19:48).
Re: Gradac
09. 07. 2023 17:15
Kdo byl nebo je v Gradacu a doporučí kde byl spokojenej v restauraci, loni jsme navštívili Stellu ,Tona caffe,v Bristu Mala mare,Gustirnu.Mane rádi ryby,krevety,..
Re: Gradac
09. 07. 2023 21:39
Martinslepanek : jako každý rok váháme, zda zajít do Niccolo Polo, hotel na obale, kousek za Studenacem. Alethumbs up sorta lidí je jiného rázu a ceny tomu odpovídají. Nicméně občasným nenápadným náhlednutím do talířů musím konstatovat, že minimálně po vizuální stránce to tam evidentně umí!
Re: Gradac
10. 07. 2023 06:01
to Totti
Vždy kdy jsme šli okolo tak bylo plno,ale bylo poznat z prostředí že mají většinou klientelu trochu odlišnou než jinde,původně jsem myslel že je určené pouze pro hotelové hosty Marco polo.Tak uvidíme letos ,třeba vyzkoušíme .
Jinak.ještě mají dobré recenze restaurace u přístavu Malo misto.
Re: Gradac
10. 07. 2023 08:44
to martinslepanek
Letos odzkoušeno Tona,Stella,Gustirna, za nás vše👍. Ale je to o každém co preferuje. 1 jsem objednal ryby v rybárně u kostela na oběd a když jsem dorazil paní je právě dokocovala. Ale je to s sebou domů. ale vše ok. Kompletní jídlo za 10 ecek na osobu.
Re: Gradac
11. 07. 2023 08:26
Martinslepanek : malo misto vyzkoušeno osobně, neurazí, nenadchne a stojím si za tím, že tehdy, když jsme tam byli, tak tuňáka uměli udělat lépe v kod Irene.
Re: Gradac
11. 07. 2023 11:56
Martine, taky doporučuju Kód Irene a Aria, to je bývalé Retro smiling smiley
Re: Gradac
11. 07. 2023 19:43
to Rosmarine:díky za tip,vyzkoušíme,já vždy chodil do Málo more,znal jsem personál ,ale poslední sezóny za mě špatný,někde jsem viděl letos dobré recenze,tak nevím zda se opravdu zlepšili,nebo nemají porovnání s předchozími roky. Mě se líbilo i chutnalo v Bristu v Mala mare..
avatar Re: Gradac
11. 07. 2023 20:05
Martine - já jsem v tom nevinně yawning smiley
Re: Gradac
12. 07. 2023 06:46
toRosmarine: Ježíš omlouvám se,díky Kvetaca.🙂
avatar Re: Gradac
12. 07. 2023 10:55
martinslepanek ....Mala Mare v Bristu je pro mě top , by mě zajímalo, zda zdražili letos nějak výrazněji yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 195
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.