Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR

Autor LOVA 
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
04. 05. 2011 22:30
Bordel tam dělaj hlavně češi, jsou samozdřejmě vyjímky...

Jsme národ prasat, stačí se z jara podívat do příkopů, nedejbože zajít do lesa...Takovej bordel, jako je u nás v ČR se v Evropě ztěží zahlídne
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
04. 05. 2011 22:31
srnec napsal(a):
-------------------------------------------------------
> pánové, tak se nehádejte :-). vždyť tu o nic
> nejde, jen dnad o to, že Fobie 1,2HTP je velikej
> omyl smiling bouncing smiley

Když něco kritizuješ, tak piš konkrétně - časté závady,konstrukční nedostatky,vysoké provozní náklady apod. Sám Fábii nemám, ale když mám výtku k jiným autům, vždy píši k věci - někdy k malé radosti jejich majitelům.A ohledně toho, že má menší výkon, tak u mě to neobstojí.Každý nemá ambice ani chuť jezdit rychle, pro mě má prioritu spolehlivé auto s minimem provozních nákladů, a je mě srdečně jedno, jestli jede 200 nebo jen 130 km/h.Kdybych nepotřeboval prostorné auto, tak bych místo současné Oktávky asi měl i nadále bývalou Felicii nebo i tu zatracovanou Fábii. Vždyť kdo jezdí většinou jen ve dvou, nepotřebuje větší nebo i silnější auto.Nepotřebuji se v mém věku vymezovat před okolím, že na něco mám, i když na to třeba i mám, hrát si na James Bonda, frajera a všeználka. Stačí se podívat kolem cest na pomníčky, ti si také nic nepřipouštěli..
A představ si, že i ze 110 koňovou Oktávkou jedu do Černé Hory - 1250 km, až 25 hodin.Tak si klidně mysli, že jsem sráč. No a co,mě je to naprosto jedno, jedu si svým stylem.
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
04. 05. 2011 22:37
Karel M. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> srnec napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > pánové, tak se nehádejte :-). vždyť tu o nic
> > nejde, jen dnad o to, že Fobie 1,2HTP je
> velikej
> > omyl smiling bouncing smiley
>
> Když něco kritizuješ, tak piš konkrétně - časté
> závady,konstrukční nedostatky,vysoké provozní
> náklady apod. Sám Fábii nemám, ale když mám výtku
> k jiným autům, vždy píši k věci - někdy k malé
> radosti jejich majitelům.A ohledně toho, že má
> menší výkon, tak u mě to neobstojí.Každý nemá
> ambice ani chuť jezdit rychle, pro mě má prioritu
> spolehlivé auto s minimem provozních nákladů, a je
> mě srdečně jedno, jestli jede 200 nebo jen 130
> km/h.Kdybych nepotřeboval prostorné auto, tak bych
> místo současné Oktávky asi měl i nadále bývalou
> Felicii nebo i tu zatracovanou Fábii. Vždyť kdo
> jezdí většinou jen ve dvou, nepotřebuje větší nebo
> i silnější auto.Nepotřebuji se v mém věku
> vymezovat před okolím, že na něco mám, i když na
> to třeba i mám, hrát si na James Bonda, frajera a
> všeználka. Stačí se podívat kolem cest na
> pomníčky, ti si také nic nepřipouštěli..
> A představ si, že i ze 110 koňovou Oktávkou jedu
> do Černé Hory - 1250 km, až 25 hodin.Tak si klidně
> mysli, že jsem sráč. No a co,mě je to naprosto
> jedno, jedu si svým stylem.


Tak např pro Tebe. Výkon, nekultivovanost, spotřeba. Autama se živím, píšu jen názor, nechci se hádat, tak tmi tu nepiš nic o Bondovi, Oktávce ani 1250Km za 25 hod. Ok?
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
04. 05. 2011 22:41
Tomm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Trosečníku, i já jsem koncernista.... VW Passat
> ročník 93, Š Fabia ročník 2002, 1,4 Mpi s LPG.
> Dovezla mne i ze Sv.Jure do Makarské skoro bez
> vody, tři roky to budou počátkem září. Za rok
> sice půjde z domu, ale budu se s ní loučit těžko.
> Mám jeoba rád a jsem s nimi spokojený.
>
> Pro Srncesad smiley Nechtěl jsem Tě oslovovat "srnče",
> přišlo mi to blbý...) Napsal jsi tak hlubokou
> pravdu, že míd u těch rozpálenejch krbovek na
> hlavě klobouk, smeknul bych jej před Tebou. Nyní
> tak činím obrazně-alespoň. Jo, jen Fabii 1,2 HTP-
> to auto je malé auto spíše pro městský provoz.
> Není to dálniční vytrvalec, ale je to auto, které
> normální české rodině stačí. Mimochodem, u mého
> bývalého vykořisťovtele, velké a stabilní
> firmy,jsme je měli referentské. Běžně jsem s ní
> lítal z Kytlice do Bratislavy a zpět naootoč a
> stěžovat jsem si nemohl. Rozhodně mi v ní bylo
> líp, než v C3 vykořisťovatele následujícího.


Srnec, srnče, to je přeci jedno :-)
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 04:00
srnec napsal(a):
-------------------------------------------------------
> pánové, tak se nehádejte :-). vždyť tu o nic
> nejde, jen dnad o to, že Fobie 1,2HTP je velikej
> omyl smiling bouncing smiley


A co Ty jako odborník na Fobii II 1,2 TSI 63/77KW???
Zatím tady nepadlo ani jedno slovo o tomto motoru
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 08:00
Ten přeplnovanej jsem ještě na vlastní oči neviděl, ani se nesvezl, tak nemůžu soudit.
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 08:32
trosečník napsal(a):
-------------------------------------------------------

> Jo a kdo si chce rejpnout, tak mám Ochcávku yawning smiley

Rejpthumbs up smileysmiling bouncing smileygrinning smiley
Bukowski napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Co to tu plkáte za ptákoviny? Jsem se bláhově
> domníval, že na zdejších stránkách puboši nebudou
> a ejhle, omyl, nejdelší téma je doslova vo hovně a
> to i včetně vobrázku všech plechovek co všechny na
> konec zazdil vobrázek ňakého vola co asi jezdí
> kamionem neboť se mu nelibí audi, to mně fakt
> posér, se na to prostě vyserte a nechte si to na
> facebook.

Nějak jsem se dostal až na tento článek.
Chlapče moc rozumu jsi asi nepobral. Těch hrubek - včetně nadávek. Ty musíš být asi v životě dost nešťastný, že se takto na venek projevuješ. To tak dělají slabší jedinci. A hlavně nerozumnějí legraci.
Prostě AUDI 8 a BMW 7. Proč to nemohu napsat? A to foto - není krásně vtipné? Jo a jsem tak stár jak jsem a za to já nemohu. Otec zemřel v r. 1954 a maminka v r. 1991. Takže ani jim za to nemohu nadávat, že mne stvořili, kdy mne stvořili. I tak si ale myslím, že vůl tedy rozhodně nejsem. Jako býk se pomalu také přestávám cítit ale jedno Ti řeknu, kdyby mne Pánbůh s jednou nohou na nějakou pěknou bábu pomohl, tak tu druhou bych tam již dotáhl sám. Tolik síly ještě mám.
Z Tvého jednání cítím, že nemáš rád ani pivo, nebo Tě tato značka přímo uráží. To jsem ale já nemohl tušit. Jo a na závěr, s kamionem jsem přestal jezdit profesionálně v r. 1988. Tedy pokud pro Vás mladíky je T 815 vůbec kamion. No a ještě v r. 2002 jsem se vesele proháněl po okruhu na Yamaze R1. V r. 1999 jsem vytvořil rekord okruhu ve třídě veteránů. V září 1968 jsem havaroval při cestě na ME v Brně. Vozidlo Škoda 1000 ÚVMV. Musíš asi navštívit historické muzeum abys věděl co to bylo za auto. Mně stačí zapátrat ve stále fungující paměti.
Tenkrát se nejezdilo tak jako dnes - měsíčně 10 tis. km i více. I tak můj hrubý odhad je asi tak 4 mil. naježděných km. Jistě tedy uznáš, že mám trochu práva o něčem promluvit. A názory ostatních nepotlačuj a nikoho neponižuj. Mně to třeba nevadí, jsi pro mne naprosto anonymní a proto se nečílím. Myslím si svoje, těším se na oběd - bude svíčková se šesti !!!
Zdraví Tě Václav
Kamaráde, co to je ten, jak píšeš - puboš. To tedy opravdu nevím. Omlouvám se.
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 10:03
to srnec/srnče grinning smiley: to že spousta lidí chová jak se chová je bohužel smutné, na druhou stranu bychom neměli házet špínu jednotlivců na celý národ.

Já například u nás v lese jednou našel starý zrezlý sud a jak jsem tak s ním šel směrem domů, tak jsem zbíral různé odpadky co se v lese povalovali. Nasbíral jsem ho plný (sud byl takový menší, byl jsem ještě dítě). Došel jsem domů a nevěděl co s tím plným sudem odpadků. U nás kousek bývával dříve sukrovar a zbyla tam, v jednom místě po nějaké ocelové konstrukci, velká betonová jáma. Všichni tam házeli bordel, tak jsem tím sudem do toho místa také přispěl. Později tam zakázali skládku pod pokutou 50000 Kč. Byl jsem v té době ještě dítě na prvním stupni základky, což mne omlouvá, ale na druhou stranu jsem udělal dobrý skutek pro les, který mám velmi rád a strávil jsem v něm skoro polovinu dětství (1/2 škola a 1/2 les).
Byl jsem jednou v Itálii, v Garganu. Tam je národní park Gargano a to by jste nevěřili, kolik odpadků se tam všude možně povaluje. Místo menšího sudu bych musel použít ten extra náklaďák od Catu jak s ním vozí uhlí v německu.
Takže pokud mám hodnotit národy, které dělají bordel v přírodě, tak vítězi jsou taliáni a v chorvaté také na tom nejsou nejlépe.
Pokud si ale uvědomíte, že používáním dopravního prostředku - automobilu také vážně ničíme životní prostředí, tak jsme všichni bordeláři, bez vyjímky. Já v Chorvatsku byl šestkrát, z toho jsem využil jen dvě cesty TAM a jednu ZPĚT vlakem. Jinak cestujeme autem a nadále budeme.
Nejsem žádný životní aktivista!
Ale když mám někoho kritizovat, tak bych si měl uvědomit co pro to dobré dělám já.
Tato poslední věta se vztahuje nejen na bordelení životního prostředí, ale prakticky na vše, co lidé dělají i když si to zrovna neuvědomují. Nechci tady říkat takové ty blbosti: tak a teď budeme všude po sobě uklízet a starat se o to a o to druhé a o to třetí, ...
-----------------------------------------------------------------------------------

Několikrát tady bylo nápsáno, že toto téma je o ho....ě. Ale jsme lidé, hašteřiví a tak ať tato naše blbost zůstane na nedůležitých vláknech jako je toto! Když se podívám do minulosti tohoto vlákna, tak to začalo vlastně ironicky, že nejlepší je 100 koní a výše. Nechci abyste přestali psát další plky, protože je to zábava to číst, ne moc veselá, ale blbost lidí je vlastně veselá příhoda thumbs up smiley.

Tak a teď jsem přispěl dalšími dlouhými plky i já smileys with beer Kdopak si to celé přečte?
U tohoto vlákna nevadí, že jsem utekl od stávajísího tématu, protože stejně toto současné téma je mimo mísu a vlastně mimo téma prvního přízpěvku.
Anebo se mýlím? Což je velmi možné, ale stejně tak dlouhý nesmysl odemne si těžko někdo přečte smiling bouncing smiley
A kdo si to náhodou přečte a nepochopí mne, tak si z toho nic nedělejte a mne za to nekamenujte, vždyť jde přeci jen o té přírodní smrdící hroudě grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Baxoid (05. 05. 2011 10:04).
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 10:07
to Šatava: thumbs up smileysmileys with beerthumbs up
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 11:32
Šatavovi: "puboš" je pubescent, t.j. dospívající. Většinou se toto pojmenování používá pro dospívající mladíky, kteří nějak vybočují z určitého normálu, t.j. že jsou nesnesitelní. Domnívám se, že Bukowski takto pojmenoval sám sebe.
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 13:19
hanah thumbs up
Bukowski podcenil zdravé jádro yawning smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 15:28
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bukowski (12. 05. 2011 22:27).
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 16:17
Já jsem ve škole vždy s češtinou bojoval a učitelky měl za krávy. Teď vím jaký jsem byl vůl. Rodný jazyk je jedna z nejcenějších věcí co máme a mě vskutku uráží, když ho někdo przní jen tak ze sportu. Já dělám taky spoustu chyb, ale snažím se je oběvovat. Nemluvím o tom jestli někdo mluví spisovně nebo ne, já tak taky nemluvím. Ještě se svou hloupostí chlubit, kam jsme to dopracovali.

Js13 Pelješac Blaževo
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 16:37
Bukowski já mám asi nejmíň co mluvit. Jsem tu za čtrnáct dní tejden, ale osobně si myslím že to není věc pravopisu ( sám někdy koukám co jsem schopen zplodit ), ale hlavně obsahové stránky textu. Beru to tu všechno s nadhledem a když se mi něco nezdá, tak to většinou nechám být. Proč budu třeba někoho urážet, nebo se hádat o blbosti. Každý máme svůj názor, ale proč ho budu nutit druhým. Ber ten život s humorem ( jinak by za moc nestál ). Už Vláďa Menšík dával školení, jak se dá říct třeba slovo prdel, aby to nevyznělo vulgárně a neurazilo to někoho. Jen mám osobně dojem, že ty tohle umění neovládáš yawning smiley.
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 17:40
Bukowski..řiká se na hrubý pytel hrubá záplata tak se všem ostatním omlouvám! já taky na jinych forech rejpu a když se mi něco nelíbí tak nesouhlasim i ostře,ale u tebe mi přijde že ty si nějakej nervní dement co si léčí nějakou zlou náladu.co se do těch lidí sereš tady?! tak to nečti a nestarej se co si tu píšou a jestli to má cenu .starej se o sebe radši..já myslim že ty bys potřeboval trochu proplesknout....
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 17:49
Dokážu pochopit hodně, ale nad nějakýma moralizujícíma reakcema se musím pozastavit. Sakra o co tu jde? Je to přece forum, ne škola
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 17:55
koho myslíš že moralizuje? Bukowskiho psaní není o ničem,dělá z těch co si tu píšou blbce.
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 18:05
Kam se ztratila vtipnost, uvolněnost, zábava a nadhled? Místo toho je tu vidět kázání, upjatost, pochlebování a jak bych to slušně řekl, no asi řiťolezectví...
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 18:43
... Bukowski ... " Šatava sorry ... "
... to už je lepší ... yawning smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 18:49
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... Bukowski ... " Šatava sorry ... "
> ... to už je lepší ... yawning smiley


Není to náhodou to, na co jsem upozorňoval???
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 18:52
Drahý Karle, už jsem jsem ve fází "skoro odpojen", ale když se mi tu chceš i vrhnout na záda a pokud ti moje poznámky přijdou nemístné, nevkusné či dokonce urážlivé pak možná že čteš zbrklé a hltáš každé třetí slovo pak se i nediv že ti to ne lícuje, tak ještě jednou i když to je o pár kecu výš, omlouvám se i tobě za svůj "plivanec" do fora, nic si tu nechladím, jsem veselá kopa, Trosečník má dokonce dojem že Vás tu chci pobavit? Vždyť se tu vzájemně bavíme s nekonečným téma aut co se vyplatí... a vážím si nesmírně toho, že bys mě chtěl protřepat..



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bukowski (05. 05. 2011 18:53).
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
05. 05. 2011 19:17
jaký téma auta???? thumbs up smiley
Zaznamenal jsem změnu téma na ´´ chodí pešek okolo ´´ yawning smiley Já si myslím, že nemá cenu Bukowskiho protřepávat, páč je asi protřepanej dost. Nechal bych ho spíš usadit. Mělo by se to tu pomalu spojit s tématem ´´ Co mě dnes potěšilo, rozesmálo, nazlobilo nebo rozhodilo....´´ yawning smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
06. 05. 2011 01:31
Hm hoši dobrá jebačka to se mi libý to je moje parketa ........já už dostal najebáno od anesteziologa dvaapadesátnika napsal mi ,abych si dal pár facek ......já dal víc asi dvě ............. a od dalších přátel tady z fora mi taky domluvili ..... a jak mi to pomohlo.
Proplesknou dementa .... a jak to udělat jedině SAŠA a VLADIMÍR z UKRAJINY -SRN by mohli ........ .někoho proplesknou .........taky se muže narazit, ale tady je na PC každý hrdina a ranař. nedržel jsem se tématu .................... 100 kobyl ,kolik ti to jede ,žere, kudy jedeš, co vezeš,co jíš v HR,kde se koupeš ,kdy tam budeš, jak je tam ,kde si tam dáme, kudy do vody,kde přespat, kam se podívat ,kolik za éčko, jak to objěct a neplatit,zase jí zdražili...................starosti.............
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
06. 05. 2011 04:14
Ale hoši,hoši to jsou stále nějaké invektivy, téměř urážky , co se tak trochu vrátit k původu tohoto vlákna 74 Kw nebo jak chcete 100 koní??
Stále mi tady chybí názory na Škoda 1,2TSI 63/77KW - 85- 105 koní.Tak jen se chlubte a přehánějte.To všechno ostatní už jste předvedli.
S Fabií 1,2 TSI jsem se svezl, zhruba 300 kilometrů.Oproti 1,4 MPI, kterou mám doma, příjemné překvapení. Uvědome si, není to stěhovák, ale auto ze segmentu malých. Ovšem lítá jak postřelený, je příjemným do ruky a já mu dám palec vzhůru.thumbs up
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
06. 05. 2011 09:10
je to relatívne nový motor, tak nečakaj moc recenzii.
a hošiiii spadla cena ropy tešte sa smiling smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
06. 05. 2011 14:12
se obávám, že sníženou cenu ropy moc nezaznamenáme. Nahoru to jde rychle, ale dolů se to nějak courá.angry smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
06. 05. 2011 15:05
ved toto včera som tankoval za 1,489eur ... zachvilku asi budeme jazdiť na koňak, pretože bude lacnejší ako benzín grinning smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
06. 05. 2011 15:22
na litr koňaku ujedu asi 10km thumbs up smiley
[www.q3.cz]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 188
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.