Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR

Autor LOVA 
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
10. 02. 2010 14:07
Většinou když na někoho bliknu mrknu do zpětného zrcátka a ve většině případů vidím brzdové světla. Co se týká flastru za blikání je fakt,že u nás je taky ta výsada. Je to asi dva roky zpátky co okolo Hodonína na Břeclav na těch rovinkách měřili a zvrchu vrtulníkem sledovali mimo jiné i blikače a posílali echo kamarádům dolů a ti to kasírovali.

Zdenek
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
10. 02. 2010 14:18
Panďák napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Většinou když na někoho bliknu mrknu do zpětného
> zrcátka a ve většině případů vidím brzdové světla.
> Co se týká flastru za blikání je fakt,že u nás je
> taky ta výsada. Je to asi dva roky zpátky co okolo
> Hodonína na Břeclav na těch rovinkách měřili a
> zvrchu vrtulníkem sledovali mimo jiné i blikače a
> posílali echo kamarádům dolů a ti to kasírovali.
>
> Zdenek

Myslíš, že by se nedalo "vykecat" ? Například, že jsem upozorňoval na hrozící nebezpečí(v takovém případě bliknou můžu) - například na srnky přecházející přes cestu ....

nemám nic proti měření rychlosti, ale na místech, která má smysl hlídat........
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
10. 02. 2010 17:24
To mě se stalo když jsem jel trasa Kladno-Slaný-Louny a zpět,že jsem viděl při cestě do loun jak se připravujou grilovat tak jsem cestou zpět jel v pohodě každej mě předjížděl jel jsem služ.feldou no a nademnou samo vrtulnik monitoruje co kde ajak?
No a koho zastavily no mě !!Kontrola doklady a jaktože jedu tak pomalu,já na to ,že jsem jel před 20min do Loun a že o nich vím,že tady lítaj i vrtulnikem a vybíraj to! Polda mě říká jedete nějak pomalu brzdíte nám provoz a tvářil se ,že to myslí vážně moody smiley -NO TO JE SNAD BLBEJ VTIP já čumim jak pták co to z něj leze za hlody?!Pak mě říká zda mám povinou výbavu já že jo měl jsem to hozené za sedačkama a vesty na sedačce zrovna jsme to neuklízely po akci odtah nepojíz.auta.Tak ten polda říká no tak v pohodě ani to neukazujte a jedte. No neviděl jsem nikoho koho by buzeroval ty kteří mě na plné předjely
Tony, já být policajt, tak by ses u mne taky "nevykecal". Jen jednou bych Ti naznačil pohyb k mé kapse. Nepochopils ? Tedy Nemyslíš - zaplatíš !!!!angry smiley

Po druhé by Ti bylo jasné o co šlo i minule !!!!smileys with beer Člověk aby Vám všechno vysvětloval po lopatě !drinking smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
10. 02. 2010 22:39
Šatava napsal(a):
-------------------------------------------------------
Nemyslíš - zaplatíš

Šatava: thumbs up brilantní vysvětlení tohoto pojmu, ještě teď se směju smileys with beer a zárověň si beru ponaučení smiling smiley
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> U Fábie I je potřeba na jednu žárovku vyndat
> baterii.


Zahajskej, že Ty máš moc velký ruce? Mně se to daří bez vyndání( baterky), ovšem je to zážitek hluboký. Zlatá Lada 2107 smiling bouncing smiley
Tony, to byl jenom šprým. Ne abys to vzal doslova. Jednou bylo to někdy kolem r. 70 jsem byl přistižen policajtem za volantem s alkoholem. Byl jsem víc opit než ostatní a tak bylo rozhodnuto, že budu řídit protože s tou mouchou nejsem schopen zpívat ty jejich písně z okolí VŽ. Ten policajt zhodnotil situaci, vzal mi klíčky a veliký rozmach - hodil je do takového vyššího jetele nebo co to bylo. Vidíš a tento trest si pamatuji dodnes. To plazení v trávě v noci po čtyřech. Na pokuty jsem již dávno zapomněl.smileys with beer Na toto ne !!!
Podotýkám, že v té době za volantem lepil skoro každý. Bylo tam povoleno. Nějaká promile - nezájem. Až když byl průser, tak tedy se všemi důsledky !!!!!!angry smiley
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
11. 02. 2010 09:15
to Tomm:
při 190 cm výšky mi bohužel malé ruce nenarostly. Tuto fabku má kolega a při výměně nadával jak špaček. Tak jsem se na to byl mrknout, no a zjistil jsem, že to je bez vyndání baterky práce pro gynekologagrinning smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
11. 02. 2010 10:34
Šatava.......ne-e doslova to neberu....když už by mě chytli....zatím se to nestalo!!! -ťuk ťuk (jenom v Chorvatsku za rychlost - to se nepočítá) a já věděl, že jedu rychle , tak zaplatím a nehádám se, protože jsem chybu udělal a beru ji. Pokud by mě ale buzerovali za blikání a bodobné "kraviny"..........

Mimochodem, ten trest, který jsi dostal, se mi zdá jako velmi "výchovný", protože jak pozoruji své okolí, tak peníze a body moc "výchovné" nejsou.
On to byl spolužák mojí maminky a tak ta jeho "pomsta" byla sladká!angry smiley
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
12. 02. 2010 23:20
jendaHR napsal(a):
-------------------------------------------------------
> 0,236
> K těm žárovkám.
> Vyměním ji asi za 5min., ale ta spotřeba ! Loni
> asi tak 5 nebo 6 H7.
> Jinak spotřeba s Opel Astrou G 1.4 1.6V, 6,6 l k
> Šibeniku.


Tiež mám G-čko a žiarovky som za 3 roki a cca 65 000km ešte nemenil...teda menil, ale kvoli vypadaným čepičkám... smoking smiley Čo to máš za ročník? A spotreba super, ak by som ešte kupoval niekedy G-čko, tak asi 1,4ku twinport, vraj je to jeden z najlepších motorov smileys with beer
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
13. 02. 2010 10:02
Já se docela často bavím tím, že blikám za obcí na protijedoucí, i když se tam neměří. Jak všichni potom nesmyslně dupou na brzdy. To mě vždy dovede pobavit.
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
13. 02. 2010 10:18
MELLO napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já se docela často bavím tím, že blikám za obcí na
> protijedoucí, i když se tam neměří. Jak všichni
> potom nesmyslně dupou na brzdy. To mě vždy dovede
> pobavit.


MELLO MELLOthumbs down
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
13. 02. 2010 12:20
MELLO -to je zábavaconfused smiley ,ale v obci by se mělo jet podle předpisů taky mě dokáže nasrat když jedu 50 a každej se muže posr... co jsem za pako že to dodržuju.To blikání na to asi reaguje každej ono stačí blbě postavené auto vedle silnice a už každej zpomalí .
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
13. 02. 2010 13:02
Ked som mal este Fabiu zelenej farby - taku aku maju policajti s radarom, pre mna bolo vzdy zabavou, ako za mnou vsetky pasaty, octavie, bavoraky a podobne auta dodrziavali predpisanu rychlost... kym neprisli na to, ze je to civilne auto...
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
13. 02. 2010 13:41
martas74: tak jestli jedeš v obci skutečně 50 tachometrových, tak to se na mě nezlob, ale to si brzda a troubí a blikají na tebe oprávněně.
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
13. 02. 2010 13:47
...na E 461 ...Svitavy... Brno...již zmiňovaná nejnebezpečnější komunikace v ČR ...před Lipůvkou...v Lažanech ... je obecní radar a takřka stále tam měří i státní... ( byla tam spousta smrťáků, včetně policisty... ) před měsícem jsem samozřejmě natočil " zásah " ...takže tam jedu do 50tky vždy... včera mně tam jel za prdelí polský kamion a byl by mě do toho kopce snad vytlačil...ale zařekl jsem se ... ale jestli jel za mnou 2...3 metry tak to bylo moc...yawning smiley


Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
13. 02. 2010 14:32
Je to r. 99. Spotřeba docela ujde, mám 7.4 kombinovanou (2/3 po městě).
Asi si to vynahrazuje na těch žárovkách i když teď přes zimu sem vyměňovat nemusel.
Taky bych už koupil novou, ale určitě ne zase ten stejný typ.
V těch novějších "H" bude taky 1.4 16V a nebo tu úplně novou Astřičku.
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
13. 02. 2010 14:38
MELLO napsal(a):
-------------------------------------------------------
> martas74: tak jestli jedeš v obci skutečně 50
> tachometrových, tak to se na mě nezlob, ale to si
> brzda a troubí a blikají na tebe oprávněně.

Každý má svoj názor... ale ja osobne v obci 50 jazdím. Mám na to čisto alibistický dôvod a tým je brzdná dráha... Ak sa mi náhodou pod kolesá raz niekto dostane... Nerád by som policajtom vysvetľoval, že šak je to chyba toho decka, malo dávať pozor a pod... Mimo dediny jazdím podľa osádky. Ak som sám s sú prázdne cesty, tak tomu rád dupnem - ak to niekde prepísknem, tak v tom aute zahučím len sám!!! Ináč takých ako ty poznám spústu... sad smiley Denne jezdím tú istú trasu do práce a pravidelne stretám niektorých vodičov. Presne taký čo ma v lete v dedine objehajú keď idem 50kou a za dedinou 90-100, tak teraz v zime za sebou vytvárajú dĺĺĺĺhéé kolóny, lebo "na cestu padol 1cm snehu..." a ísť viac ako 50 je asi riskantné...confused smiley
MELLO, ty se tím bavíš a ostatní tím znervozňuješ. Přemýšlejí, co se děje, proč blikal. Mám poruchu, policajti? Ale ne, to jenom MELLO si dělal srandu.
Řízení mne, MELLO bavilo asi tak první milion km. Ty další , to byla tvrdá realita jak uživit rodinu. Začínal jsem s P V3S. Nakonec i soupravy dlouhé více jak 30 m a váhově kolem také i přes 120 tun. Pomalu 20 let.To tě potom přejdou chutě na pičičinky za volantem. Jsem ještě z éry kdy jsem jel a za mnou byla velká fronta vozidel tak jsem zajel na odpočívadlo nebo jsme se domluvili s doprovodem a pustili všechny ostatní co jeli za mnou. Dneska si takoví jako Ty dělají z ostatních jenom legraci, ale do té doby, než potom ostatní na jeho pohřbu dostanou párek nebo guláš.
Ne já se na Tebe nezlobím, já guláš miluji. Kliška je kliška. Nemá cenu toto komentovat.angry smileyangry smiley
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
13. 02. 2010 18:03
jendaHR napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Je to r. 99. Spotřeba docela ujde, mám 7.4
> kombinovanou (2/3 po městě).
> Asi si to vynahrazuje na těch žárovkách i když teď
> přes zimu sem vyměňovat nemusel.
> Taky bych už koupil novou, ale určitě ne zase ten
> stejný typ.
> V těch novějších "H" bude taky 1.4 16V a nebo tu
> úplně novou Astřičku.


Tak na "I"čko sa finančne necítim... spinning smiley sticking its tongue out Skorej poškulujem po nejakom peknom Signume alebo Vectre C (hatchback) No ale zatial tá moja poslúcha "klop, klop, klop..." tak zmenu nechcem ryskovať... smileys with beer
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
14. 02. 2010 00:42
MELLO napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já se docela často bavím tím, že blikám za obcí na
> protijedoucí, i když se tam neměří. Jak všichni
> potom nesmyslně dupou na brzdy. To mě vždy dovede
> pobavit.


To snad ani nestojí za komentář.thumbs downthumbs down

I já jezdím v obci předpisově a nestydím se za to.
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
14. 02. 2010 00:53
> MELLO napsal(a):
> --------------------------------------------------
> I já jezdím v obci předpisově a nestydím se za to.


za to se vůbec nemusíš stydět smiling smiley hodně lidí ale jezdí přesně podle tachometru a jak víme, tak tachometr může|(ale nemusí) přeměřovat....zaleží na kontrétním autě a kusu...všeobecně se říká 10%....... takže proto jsou ostatní nervózní....já někdy taky.... ject za někým 40 je o nervy, i když jsem poměrně klidný za volantem
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
14. 02. 2010 09:52
Souhlasím,taky mě může dostat když někdo jede 50 na 70 nebo 30 na 50 to je na zabití,ale jsou silnice kde je třeba 70 rovina plná čára a tam chytneš blba co jede akorád do kauflandu v akci koupit banány za 10Kč Kg nakoupit 20kg a jede 50 to bych se zbláznil .Manželka jezdí asi rok a půl má označené auto zajícem tak beru od té doby že ten kdo jezdí krátce tak jede pomalu.Několikrát jsem zažil šílence co udělal myšku třeba autoškole na plné čáře a ten šofér toho měl docela potíže.
Jinak pro MELLO jezdím většinou podle předpisů,ale výjimka potvrzuje pravidlo když jedu bez dětí tak se občas kde to jde rozjedu nad limit.Kolikrát jsem myslel za někoho jiného když mě předjížděl co kdyby za tou zatáčkou vyrazilo auto no a bum bylo tam kdybych myslel jako ten blb tak jsme na sračky.Ono se jezdí rychle snadno ale ubrzdit to!!Vono až ti před autobusem vběhne na zastávce dítě před auto jako se to stalo mě v roce 1993 jel jsem jako spolujezdec v práci Š1203 a kolega machr jel jak kanec kdybych na něj nezařval tak jsme neštastní oba dva.Ted jezdí kamionem v té dobe měl řidičák rok.Doufam že jsi pochopil jak to myslim?Nic ve zlém jezdi si jak chceš.
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
14. 02. 2010 10:38
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
17. 02. 2010 11:29
...tak tohle bylo taky na infarkt... smoking smiley

avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
17. 02. 2010 14:52
Hele, Peťane, vzhledem k tomu, že´s to posílal v 11:29, jaká je vlastně Tvoje pracovní náplň?eye rolling smileysmiling bouncing smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
17. 02. 2010 15:14
...Luisi... na vláknu ostatní ... " o nevěrách Chorvatsku ..." by jsi našel " obrázky z tohoto týdne, které svědčí o tom, že se od pondělí dovoluji... P.S. a je to do Vyškova dál...než k Tobě ... smoking smiley

Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
18. 02. 2010 05:41
Luis napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hele, Peťane, vzhledem k tomu, že´s to posílal v
> 11:29, jaká je vlastně Tvoje pracovní
> náplň?eye rolling smileysmiling bouncing smiley


Bessyho pracovní nápln je fotit,fotit,fotit a zase fotit.thumbs up smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
18. 02. 2010 09:14
...Ajax... no jistěěěě.... čekal jsem že to budeš Ty... kdo se do mě pustí... hahaha... grinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 188
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.