Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POKUTY

Autor Bobila1 
Re: POKUTY
18. 09. 2020 07:50
Ahoj, - Slavkov - já jsem jednoduše zašel do banky za osobním bankéřem. V dopise máš uvedenou banku /to jejich mezinárodní číslo/ IBAN???, nebo tak nějak se to jmenuje a číslo účtu. Plať to ve forintech, kvůli kurzu. Mirek
18. 09. 2020 10:45
Ahoj, já s tím problém nemám... smileys with beer
Proto jsem doporučoval to platit přímo na jejich webu kartou = nejlevnější, nejrychlejší (kurz dle banky / karetní společnosti).
Když to bude řešit banka, tak si vezme za konverzi na HUF (což i karetní společnost při platbě kartou), dále si nechá zaplatit platbu do zahraničí (což je zde mimo SEPA)... nedejbože tam ještě jít za bankéřem a ztrácet drahocenný čas grinning smiley.
IBAN je opravdu číslo účtu v mezinárodním formátu, je v něm kód země, kód banky a číslo účtu + "CRC".
Za mě prostě pokuty v HU platit kartou na jejich webu.
Re: POKUTY
19. 09. 2020 20:09
@Hill
díky, hlavně identifikační číslo jsem napsal a poslal jsem to přes [www.europlatba.cz] . Tak to snad bude vpořátku.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 94
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.