Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POKUTY

Autor Bobila1 
Re: POKUTY
01. 08. 2020 14:22
Já včera snad bez ztráty kytičky. Jak píšete je potřeba jet max o 10 víc a je to v pohodě ale jak to má člověk vydržet, když je nejpomalejší... Waze má asi všechny stacionary zaznamenané jen nebyla usekovka ve Znojmo kasárna.
01. 08. 2020 21:43
Jsem zvědav, zda chodí pokuty z HR. Po dlouhé době jsem jel po staré cestě, samá cedule Kontrola brzine a kolikrát jsem zaregistroval teprve konec obce, když bylo na tacho 90. Uvidíme. Asi by mě rovnou zastřelili.
02. 08. 2020 19:06
Tak uvidíš... Je možné, že pokud nejsou v EU ještě se vším všudy, nejsou propojeni. Kolem mne nikdo neřešil pokutu v HR jinou, než zastavením na místě.
03. 08. 2020 09:02
To Coudy: propojeni jsou, ale zatím to vůbec neřeší, pokud to není překročení rychlosti nějak dramatický. Až pojedeš v HR přes nějaký přechod mimo EU (BiH, Montenegro, Srbsko) tak se dívej, že všude mají kamery na snímání RZ a na PC pokud tam je vidět uvidíš naprosto o autě vše. Kdy bylo a kde je registrováno, na jaké majitele ... Takže data mají. A když jsem to tam na monitoru viděl, docela mne spadla brada a to je už nějakých 5 let zpátky.
03. 08. 2020 14:11
Hoši, to je naplněný schengenský informační systém v ostrém nebo cvičném provozu a věřte, že tam je i číslo vašich bot. Je to propojeno se vším, co jde do počítače naládovat. Zdraví Jaroslav
04. 08. 2020 06:21
Tak to jsem si samozřejmě všiml. Ted jsem stál na bosenských hranicích taky dlouho. Tak naivní nejsem. Píšu, že nevím, jestli to mají "propojené" a ano myšleno "až do čech". Z mé i ostatních zkušeností. Jinak věřím, že ví, co jim přijíždí na hranici na rampu...smiling smiley
04. 08. 2020 07:42
Jestli jsou již v režimu ostrého provozu, tak jsou propojení nejen do Čech, ale do celého Schengenského prostoru. Jestli mají připojení v prozatímním režimu, tak nemají plnohodnotný přístup k informacím, ale vkládají data ze svého území.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 124
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.