Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jak dlouho vám trvá cesta

Re: Jak dlouho vám trvá cesta
10. 07. 2010 22:36
Praha -Zivogosče Blato cca 14 hodin smoking smiley Znojmo -Víden -Slovinsko bez dálnice ale celé Hr po dálnici smoking smileyHm tak 140 až ??? jak to jde smoking smiley
avatar Re: Jak dlouho vám trvá cesta
10. 07. 2010 23:12
renonnous, ještěže tam máš ty otazníky, jinak by to dopadlo jak minule yawning smiley

je škoda, že dálnice je až k Blatu, ale jaksi z druhé strany hor...jestli se toho tunelu do Drveniku dožijeme, tak to bude parádní zkrácení cesty





Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tony Stark (10. 07. 2010 23:16).
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
11. 07. 2010 09:01
Tony Stark to bylo v loni ,letos jedu po dálnici i ve Slovinsku smoking smileyale zase ten pohled na to moře to bych si nenechal ujít smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonnous (11. 07. 2010 09:04).
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
11. 07. 2010 10:02
vcera jsem se vratil z hvaru I.D .odjezd o pul pate rano , prijezd o pul noci do Hradce Kralove .moody smiley na dalnici bouracka. posouvaly jsme se asi hodku a pul na jednicku. na mitnici hodinova fronta . ja platil kartou tak zadne zdrzeni nebylo , doporucuji. hranicni prechod totalne ucpanej . asi 3 hod. opet na jednicku thumbs down. v sobotu nikdy nejezdim , jen v tydnu tam i zpet ,ale jinou moznost jsem nemel . preji stastnou cestu vsem ahoj hot smiley
.
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
11. 07. 2010 10:20
Divná doba odjezdu - 4:30 confused smiley
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
11. 07. 2010 10:28
Pula odjezd pátek ve 20.00 a příjezd do Holešova v 7.00 (11 hodin cesty v tom je půl hodiny - pauza)
avatar Re: Jak dlouho vám trvá cesta
11. 07. 2010 10:46
... tož vítej bratře Rohale ... co zadek ...? grinning smiley
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
11. 07. 2010 10:51
díky Petře, u mě dobrý smoking smiley
horší to bude v září, to bude celých 1050 km v sedle
avatar Re: Jak dlouho vám trvá cesta
11. 07. 2010 12:00
... Zdeno ... já už si Tě na té Cagivě ... snad vsugeroval, že jsem myslel ... že už i Pulu jsi " udělal " na ní ... grinning smiley
... to bude asi tím, že jsem se v pátek chvíli mezi Svitavami a Brnem kochal pohledem na tyto 4 Švédy ... vlastně 5 Švédů ... ( před nima to jistil pátý v Mercedesu ... ) thumbs up






Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (11. 07. 2010 12:10).
avatar Re: Jak dlouho vám trvá cesta
11. 07. 2010 12:29
Nemyslím si,že jet co nejrychleji je to pravé ořechové... [dnevnik.hr]
( [tn.nova.cz] )
avatar Re: Jak dlouho vám trvá cesta
11. 07. 2010 12:36
... Stamar ... tak tak ... 6,5 hodiny z ČR k Jadranu ... eye rolling smiley
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
11. 07. 2010 12:39
my postarší za 11smoking smiley
jo Petře zítra tu soupravu vyfotím a dám to sem,ještě ji mám naloženougrinning smiley
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
11. 07. 2010 13:42
Praha-Rabac 9,5hod plus 2,5hod pauzy spinning smiley sticking its tongue out
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
11. 07. 2010 16:12
Mello napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Divná doba odjezdu - 4:30 confused smiley


proc divna doba? o pul sedme mi jel trajekt z Sucuraje . drive jeste nejel az 17.7. jina moznost nebyla , maximalne vypadnout na noc, ale to se cloveku nechce kdyz tam ma dobrou partu .
Tom
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
11. 07. 2010 20:07
Souhlas, taky téměř vždy odjíždíme mezi 4.30 - 5.00. Nevadí nám vstávat a navíc brzy ráno ujedeme všem co vstanou dýl a pak mažou taky domů.
avatar Re: Jak dlouho vám trvá cesta
11. 07. 2010 21:03
no radsej pocestujem 12-15 hodin ako skoncit takto sad smiley
[www.topky.sk]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jusil (11. 07. 2010 21:15).
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
12. 07. 2010 06:57
Já si myslím, že čas 7 hod je normlní...Ono záleží kdy to jedeš, můj čas 7h byl v květnu, což značí, že je minimální provoz....
Anonymní uživatel
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
12. 07. 2010 07:24
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil in0x (15. 05. 2018 10:34).
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
12. 07. 2010 07:44
Ale jistě, je to možné, pokud budu HRUBĚ nedodržovat dopravní předpisy. Takové blbečky s dutou hlavou bychom snad ale měli na foru ignorovat, ne? Oni to sem píší jedině proto, aby uspokojili svoje ego, protože normálním způsobem se prezentovat neumějí.
avatar Re: Jak dlouho vám trvá cesta
12. 07. 2010 08:09
tak len pre info: asi chcel aby mu cesta trvala iba 5 hodín pri more .... [www.topky.sk]
avatar Re: Jak dlouho vám trvá cesta
12. 07. 2010 10:04
fargas, to nemyslíš vážně.......confused smiley


Pokud se nemýlím, toto vlákno se jmenuje "Jak dlouho vám trvá cesta" a ne "jak dlouho by vám měla trvat cesta"
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
12. 07. 2010 10:23
Ale ano, pane Tony Starku, myslím to vážně a mám dost zkušeností v řešení problémů s rychlojezdci, i když nejsem policista. Recipročně - považoval byste za normálního, kdybych se někde ve fóru prezentoval tím, že jsem třeba něco někde ukradnul nebo někoho zmlátil? Až do Vás takový rychlojezdec nabourá, možná změníte názor.
avatar Re: Jak dlouho vám trvá cesta
12. 07. 2010 10:32
Ale ano, taky se mi nelíbí, když mě nějaký "rychlojezdec" ohrožuje. Ale přece nebudete soudit přes počítač někoho, koho vůbec neznáte a vůbec nevíte jestli dopravní předpisy porušoval. O to mi jde - nebudu přece hned trvdit, že je někdo "blbeček s dutou hlavou".....
Anonymní uživatel
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
12. 07. 2010 11:39
RadekN70 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já si myslím, že čas 7 hod je normlní...Ono záleží
> kdy to jedeš, můj čas 7h byl v květnu, což značí,
> že je minimální provoz....

Teda hoši, tady si někdo líže rány. Otec za 6,5 hod, já za 7 což je tak nějak normální, .....
Musím pro hadr jak se tady práší.smileys with beer
Otec jel do Vrsaru tedy buď přes Zagreb nebo přes Sloveniji. Tedy 840 nebo asi 750 km. Průměr měl tedy 129 km/hod a nebo 115 km/hod. Kamaráde jet 6,5 hodiny průměrem 129 km/hod to je tedy taková volovina že bych to nikomu ani nepřál prožít. Někde jedeš třeba 80 km/hod no a jinde třeba 250 km/hod. Nezastavuješ, nečůráš, chleba za jízdy, .....?Asi tak si to chtěl povídat ? Co nervová soustava, dobrý. Tiky nejsou, Chocholoušek? spinning smiley sticking its tongue out
Nakonec z tebe vyleze že jedeš se Škoda 100 r.v. 1969 a bude hotovo.
RadkuN70 - rychle zpátky na zem. Připadáš mi skutečně divně. Jenže u Tebe je to "normální". Květen je zrovna tak nebezpečný v té rychlosti jako prosinec. Přeci je posypáno a posoleno. grinning smiley
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
12. 07. 2010 12:05
Nevím,ale 7hodin se mi zdá hodně přitaženo za vlasy....Cesta cca 10-11 hodin z využitím všech dálnic,absolutním štěstí na cestě,to znamená bez kolon,havárek,čekaček,to beru,ale teď když je Vídeňská v Brně rozsekaná,výjezd na Blavu taky nic moc...Já dělám z Karviné Vídeň za necelé 3 hoďky,pak Graz cca 2,5,pak uvidíme,jaká bude dálnice a průjezd Slovinskem až do Zahřebu a paotom po dálnici do Šestanovace cca 3,5 no a pak dole do Tučepi cca hoďka. Jezdím Mazdou 6,žádnen nováček,mám ujeto celkem cca 850tkm,ale pořád mi to vychází na 10 + to Slovinsko a Zagreb... Když odečtu Olmík a že je Vrsar asi blíž,je to pořád na hraně:-))smileys with beer
avatar Re: Jak dlouho vám trvá cesta
12. 07. 2010 12:17
RadekN70 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Olomouc-Vrsar.....nejlepší čas 7 hod


eye popping smiley za 7 hodin jsem z Prahy teprve za Zagrebem na Lučku.... eye rolling smiley a to nepočítám pauzy (letos v červnu)
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
12. 07. 2010 12:56
stamar napsal(a):
-------------------------------------------------------
> RadekN70 napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Olomouc-Vrsar.....nejlepší čas 7 hod
>
>
> eye popping smiley za 7 hodin jsem z Prahy teprve za Zagrebem na
> Lučku.... eye rolling smiley a to nepočítám pauzy (letos v
> červnu)

stamar -takhle to jedu asi i já z Prahy smoking smiley to je něco málo za půlkou mé cesty .
avatar Re: Jak dlouho vám trvá cesta
12. 07. 2010 13:15
jestli by nebylo lepsi psat rychlostni prumer podle palubniho PC, kdo ho tedy ma. Takovyhle steky, ze prumer byl 129 km/h me neberou protoze jsou nerealny. Moje prumery se pohybujou mezi 90-100 km/h a to se drzim prevazne v levym pruhu a zastavky mame kratky, nekdy tak na cigaro.
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
12. 07. 2010 13:29
Ja jsem sem kdysi taky psal ze z cary do splitu je to za 8.5 hodiny a to bylo bez dalnice pred vidni a bez slovinska.
Ale to tam neni ze jedu z ol a ze jedu do gradacu napr.
Dneska to je tak ze ze sestanovace napr. do gradacu to nakou hodinu a pul az 3/4 zabere. A z Ol na caru zase clovek musi letet jak kamen. (to jsou postrehy z nocniho a "v tydnu jezdeni"winking smiley.
Jinymi slovy na caru nad predpisy, za carou v limitu predpisu a na makarske vetsinou stejne v kolone smiling smiley

Letos to bude rychlejsi, ale musite si priznat kolik jedete. Prumer BC je dobra vec smiling smiley
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
12. 07. 2010 13:50
Šatava to kousek výš spočítal docela dobře. Je to obyčejná kupecká matematika. Samozřejmě, pokud někdo jede místy dvoustovkou a ani zdánlivě nedodržuje dopravní předpisy, potom jistě je možné Olomouc - Vrsar za 7 hodin.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 247
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.