Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Navigace

Autor pepuard 
avatar Re: Navigace
10. 04. 2013 21:39
trosečník
Co máš za stroj? Jaký rozlišení displeje?
avatar Re: Navigace
10. 04. 2013 21:41
tak ještě jeden blbej dotaz. Má to mít pro ten android nějakou zvláštní koncovku to co budu hledat a stahovat? Ptám se asi blbě, ale jen se pamatuju, že třeba POI body maj úplně jinej tvar pro TomToma a jinej pro další navi.
Jinak já to tak taky nedělám, ale klidně to tak udělám.... kdo jsi bez viny, hoď po mě kamenem thumbs up smiley

jo a valeri mám EVOLVEO FX520 - 5'' Dual SIM + Dual Core smartphone, rozlišení 800 × 480 pixelů



Upraveno 1krát. Naposledy upravil trosečník (10. 04. 2013 21:43).
Re: Navigace
10. 04. 2013 21:45
U mě se ta apka jmenuje iGOprimo_v9.6.7.235654_thin-v1.0.apk
Ale jak to tak u iGO bývá, jsou již novější. Přesné popisy instalací, data.zip pro jednotlivá rozlišení většinou najdeš tam kde je ta instalační .apk
Re: Navigace
10. 04. 2013 22:03
Pohledej na netu je velice široký pojem a rada k nezaplacení !!! Já můžu doporučit tyto stránky:
[forum.entershop.cz]
[www.4allmobile.eu]
[www.mio-treo.info]
Tu najdeš vše co potřebuješ a když si nebudeš s něčím vědět rady, tak se najde několik znalých, kteří jsou ochotni poradit. Z mé zkušenost je asi nejdůležitější se k problému pročíst, vyzkoušet a pak teprve se ptát.Je to teda hafo hodin před obrazovkou. Karel
Všichni Zdůrazn'ují Zálohovat, Zálohovat Zálohovat
avatar Re: Navigace
10. 04. 2013 22:14
copak o to čtení, ale já mám spíš problém s tím zkoušením. No teď jsem měl samou Nokii a mobil s androidem je pro mne velkou novinkou. Sice se tím pomalu prokousávám, ale už jsem musel 2x founa zrestartovat a všechno tam valit znova. Teď se mi navíc uprostřed hovoru zresetoval a zůstal vyset v uvítací hlášce a nešlo s ním nic děla tak je v záruční opravě. Tím chci jen říct, že nějaké testování je pro mne v těhle začátcích poměrně náročné, proto se raději ptám jak debo. Tímto také děkuji za odkazy a SZ.
Re: Navigace
20. 04. 2013 12:09
Mám v aute multimediálne autorádio s GPS, na micro SD karte mám nahratú základnú verziu IGO primo.
Poraďte mi niekto akú navigáciu by som si tam mal stiahnuť, ktorá je podľa vás najlepšia, poprípade ako vylepšiť to Primo čo tam mám.
Ani neviem kde to sťahovať, dakujem ..
avatar Re: Navigace
20. 04. 2013 12:54
což se zeptat u firmy, která to prodala ?
nejdřív ke kováři, pak ke kovaříčkovi smoking smiley
Re: Navigace
20. 04. 2013 13:59
Keby to bolo take jednoduche tak tu neotravujem!
Do ciny sa mi pytat nexce ist a je to kupovane s pod ruky takze tak...
Keby mi niekto odpovedal na otazku a nedaval mi bezeuche rady bol by som vdacny...
avatar Re: Navigace
20. 04. 2013 14:27
to nevíš ani značku autorádia, když víš, kde je slot na SD kartu? nebo sem napsat v čem to máš zabudované ? lamo...
Re: Navigace
20. 04. 2013 14:51
Lama si ty ! Tak neurazaj, nema to ziadnu znacku!
Po prve som sa pytal na vas nazor na ktory navigacny soft je podla vas top
po druhe som sa pytal na nejake stranky kde sa da nejaky taky soft stiahnut a po tretie teba trapi moja nqvigacia si uplne mimo a este viac mimo od mojej otazky, nezalezi aku to ma znacku ani kto to vyrobil funguje to na win. Takze Lama si tu ty
Re: Navigace
20. 04. 2013 14:54
Este raz polozim otazku lebo poniektorych trapia nepodstatne veci!
Ktory gps soft je podla vas top? Poradi niekto stranku kde sa to da stiahnut aj s naknovsimi mapamy, 3d budovami, poi bodmi a vsetkymi ostatnymi vychytavkqmi k tomu?
Ps: nech nikoho netrapi aku mam navigaciu - ide v nej vsetko!
Re: Navigace
20. 04. 2013 15:40
Jeliman jeliman, nekdy se stidim ze jsem cech. Bezduvodne nekoho urazet je povrchni , nevim jestli vis co je to mulimedialni gps radio system jinak by ses tak blbe neptal. Jsou to dokonale repliky rns systemu hromadne pouzivane u nas nejcastej ve vozech skoda nebo vw s tim rozdilem ze tito cinske repliky mnohdy bez znacky sou vyrabany primo na typ vozu a sou plne kompatibilny na rozdil od rns prehrajou uplne vse a to i pocas jizdy.
2rik2 pro tebe - primo je nejspis jeden s top softveru takze si ho jenoom aktualizuj na novsi verzy kde ji stahnes i s nejnovejsimi mapamy nevim ale urcite ti tu nekdo skuseny s tim helfne
avatar Re: Navigace
20. 04. 2013 16:33
Tak to je fak dobrý,... 2rik2 a golonkaj....polož dotaz a sám si zodpověz na otázku a ještě za vše může jeliman.
avatar Re: Navigace
20. 04. 2013 16:58
z hovna bič se dělá těžko, stačilo by možná pro bližší info napsat v kterém pekáči z druhé ruky je ten prístroj zabudován smileys with beer
Re: Navigace
20. 04. 2013 18:22
Bokowski vo co ti de?
Jeliman v jakym pekaci? Vvzdyt ti napsal ze o navigaci (myslim tim pristroj ve kterim to ma nahrate) nejde ! Ja te fakt taky nechapu....
Chudak cobol a to chtel jenom vedet kde stahnout nejnovjesii soft a mapy do prijimace
Re: Navigace
20. 04. 2013 18:59
Na to těžko odpovědět, když nevíme operační systém na kterém to běží, jaké to má rozlišení displaye...

Jestli je tam WinCE a má to nějaké normální rozlišení, tak snadno na netu zaopatříš aktuální verzi iGo. Jestli tě některá jeho vlastnost vyloženě neštve, tak bych se ho držel. Jsou na něj nejsnáze dostupné mapy.
avatar Re: Navigace
20. 04. 2013 19:05
původně bylo napsáno "Mám v aute multimediálne autorádio s GPS, na micro SD karte mám nahratú základnú verziu IGO primo.
Poraďte mi niekto akú navigáciu by som si tam mal stiahnuť"

hoši čau, na besídce zvláštní školy být nemusím smoking smiley
Re: Navigace
20. 04. 2013 20:32
Kde hledat, ti zde napsal na této stránce (str.67) 10.4 Ka.S jen se tam koukni.
Máš tam odkazy na kterých to najdeš, i fora kde se můžeš zeptat. Tak co se tu vlasně řeší???



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mára (20. 04. 2013 20:32).
Re: Navigace
21. 04. 2013 11:27
Mrkni se zde [www.4allmobile.eu] najdeš tam vše co hledáš.
Re: Navigace
21. 04. 2013 20:02
prosim o zaslanie map na m400 dakujem
dodokaj@szm.sk
avatar Re: Navigace
21. 04. 2013 20:28
mapy majú z pravidla tak 1,8GB tak to mailom poslať asi nepojde.
avatar Re: Navigace
21. 04. 2013 20:58
Muže mě někdo poslat mapy do TOMTOM dnes jsem jel u Kolína podle navigace polem a nechce se mě dávat 1900kč za aktualizaci grinning smiley Děkuju V případě ,že to nejde přelepím displej papírovou mapou a dokreslím nové mapy tužkou smiling smiley Berte to jako srandu jo. Ale opravdu jsem dnes čuměl jak ta mapa je stará thumbs down
Re: Navigace
21. 04. 2013 21:09
Martine ta má je na vyhazov,např.když prohlížím mapu a dotknu se displeje tak se tomík přepne úplně na jinou stránku.A další zajímavost,když mi leží doma,tak se po x dnech sama zapne.
Chtělo by to změnu,na nové řadě TomTom mi vadí provedení držáku,což mě odrazuje.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kopera (21. 04. 2013 21:11).
avatar Re: Navigace
21. 04. 2013 21:21
Honzo tak to mě dělá též nikdo s tim nehejbe a sama se zapne .občas mě to udělá též ,že jedu po silnici třeba jako vloni v A a bloudím okolo města Linz přepnu na mapu a jsem u Berouna podle mapy .
Je to zajimavé s tim zapínáním asi nějakej šotek tam je . mám to co jsi viděl a pak tenhle historickej kousek [www.novinky.cz] tam nejsou ani mapy okolo Prahy smiling smiley a KO baterky
Re: Navigace
21. 04. 2013 21:27
Tak jsem dosud používal výhradně Nokia mapy v telefonu. Přešel jsem na telefon Sony Xperia, který jede na Androidu. Stáhnul jsem bezplatnou offline aplikaci a mapy Be-on-road (Český výrobce v Brně) a vypadá to na povedenou navigaci. Vyzkoušejte, není problém ji odinstalovat. Ale co se týká Chorvatska - tak tam už jezdím rok co rok "poslepu".
avatar Re: Navigace
21. 04. 2013 21:30
dodokaj: m400 je Mio M400? celkem dobře jde předělat na Igo8/Primoyawning smiley

marťas74: mapy pro TomTom není problém, záleží na navcore yawning smiley


Re: Navigace
21. 04. 2013 22:12
BeOnRoad je docela dobry navigacni soft pro android. Pouze je potreba prikoupit nejakou tu mapu. Jezdit podle OSM, ktere jsou zdarma, to je docela dobrodruzstvi. Zkousel jsem to na mistech kde to znam a do neznama bych se podle toho nepustil. S mapou od CEDA to uz je jina liga a stoji to ani ne tri stovky.
Re: Navigace
21. 04. 2013 22:22
to:martas74
To je trestuhodné nechat takovýto strojek zahálet a nevěnovat se mu. Ty problémy které popisuješ pramení z toho, že není pravidelně aktualizovaný. Ty nové strojky od Tomtomu které jsou na trhu jsou zatím neprolomeny a tudíž každá nová mapa vyžaduje nemalé finanční prostředky. Dobrá rada: tu kterou máš udržovat co to jde. Vyplatí se to! Zbytek v SZ.
Re: Navigace
25. 04. 2013 08:56
mám v současnosti HTC Sensation a v ní navigaci Sygic. Funguje naprosto bezchybně a ovládá se stejně snadno jako iGo 8 (vkládání průjezdních bodů ,hledání atd.).Můj názor na navigace obecně je takový,že pokud někdo s navigací zahučí do rybníka,či skončí v lese,je to chyba uživatele,který si nezkontroluje v náhledu vytvořenou trasu a nehledí na značky.Navigace je jen pomůcka,ne bůh..
Ještě co mě udivuje,je to, jak spousta lidí si přišpendlí 5" navigaci doprostřed okna pod zpětné zrcátko.Zajímalo by mě jak vidí např. do křižovatky. Já ji mám v pracovním autě na držáku ve výdechu klimatizace a v Picassu je to úplně super,tam je na nanopodložce před volantem.
Sklo si nemusím prznit nějakými berličkami a mám skvělý výhled
Re: Navigace
25. 04. 2013 13:57
,Naprostý souhlas. To co lidé většinou vyčítají navigacím, je většinou chyba uživatele a to že neaktualizuje mapové podklady, a nebo, že neumí s navi pracovat.

Osobně mám telefon(téměř 5 palců) přidělený na skle, ale v místě kde za nim vidím stejně jen kapotu. Ona je otázkou pokud je někde dole, tak koukám li se na ni, zase nevidím co se děje za sklem. Není to jako když se koukám na tachometr, ten přeci jen čtu kratší dobu, než údaje z GPS. Ale lidi co mají GPS uprostřed skla, taky nechápu. Třeba sem někdo z nich napíše, proč ji má zrovna tam.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 203
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.