Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Navigace

Autor pepuard 
Re: Navigace
03. 07. 2013 00:04
Na POI Plaza jsou bankomaty ERSTE, ostatně jsem to sem už taky psal.
Re: Navigace
03. 07. 2013 09:14
nevite nekdo mapy fungujici jen na gps do galaxy tab2 5100? Jsou tam mapy z google a chteji pripojeni k internetu. Coz pri ceste mimo CR je asi problem.
Re: Navigace
03. 07. 2013 10:07
@Michalx: Ma to GPS?

NAVIGON
[play.google.com]..

TomTom
[play.google.com]..

Sygic
[play.google.com]..

a namiesto papierovej mapy:

CityMaps2GO
[play.google.com]
avatar Re: Navigace
03. 07. 2013 11:44
Má to GPS a rozlišení displeje 1280 x 800, to kdybys tam chtěl dát IGO Primo 2
Re: Navigace
03. 07. 2013 12:27
ja používam v telefóne sygic alebo waze. sú to úplne odlišné navigácie. ale každá ma svoje výhody aj nevýhody. používam práve tú ktorá mi lepšie vyhovuje. waze je síce online ale spotrebuje iba málo dát, takže ju použijem ak bude treba aj v zahraničí. tých pár kb ma nezruinuje. aj chorváti už sú v EU, takže aj tu už platí nižšia sadzba za prenos dát.
Re: Navigace
03. 07. 2013 14:26
Jen aby si toho, že je HR v EU, všimli i naši operátoři...
avatar Re: Navigace
03. 07. 2013 15:12
... a nenabízeli již minulý rok Chorvatsko ze cenu EU?
Re: Navigace
03. 07. 2013 18:27
je to tento: [tablety.heureka.cz]. ale platit za mapy se mi nechce, kvůli týdnu dovolené. stačí mi jen mapa stylu automapy, nepotřebuji navigaci( i když ukázání aktuální polohy je super) , ale jen z GPS, internet nebratyawning smiley
avatar Re: Navigace
03. 07. 2013 18:31
chci se zeptat jestli někdo nevíte jestli funguje NAVIGON na windows phone...mám Lumia 520. Díky.
Re: Navigace
03. 07. 2013 18:44
valeri: díky ,ale protože jsem smazal nějaké soubory tak mi to po připojení nepozná ,že se jedná o mio 568 a tím to skončí.Musím najít někoho kdo má stejnou navigaci,aby mi poslal všechny složky a já je na tu mou zkopíroval.
Re: Navigace
03. 07. 2013 21:17
Michalx napsal(a):
-------------------------------------------------------
> nevite nekdo mapy fungujici jen na gps do galaxy
> tab2 5100? Jsou tam mapy z google a chteji
> pripojeni k internetu. Coz pri ceste mimo CR je
> asi problem.


Na Google Play máš možnost pořídit placené navigace, trial verze placených navigací i navigace zdarma.

Pro použití na dovolenou klidně můžeš nainstalovat nějakou tu trial verzi.

Jestli ti nevadí použití OpenStreetMap, tak si tam dej BeOnRoad. Super navigační software do kterého můžeš použít OSM zdarma, nebo si koupit profesionální mapy.
Re: Navigace
03. 07. 2013 21:28
Michalx napsal(a):
-------------------------------------------------------
> je to tento:
> [tablety.heureka.cz]
> 100tsaxez/. ale platit za mapy se mi nechce, kvůli
> týdnu dovolené. stačí mi jen mapa stylu automapy,
> nepotřebuji navigaci( i když ukázání aktuální
> polohy je super) , ale jen z GPS, internet
> nebratyawning smiley

Jestli Ti stačí pouze mapy bez navigace, tak to ti stačí vestavěné google mapy. Je možné si mapy stáhnout do telefonu/tabletu a následně je používat offline. Bez připojení ale neumí vypočítat trasu. Polohu na mapě ti to ale samozřejmě ukazovat bude.

Já ale dávám přednost aplikaci Locus. Do této aplikace je možné postahovat mapy z různých zdrojů. Například i letecké mapy.
avatar Re: Navigace
10. 07. 2013 23:49
Mára napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Na POI Plaza jsou bankomaty ERSTE, ostatně jsem to
> sem už taky psal.

Tak jsem našel ty bankomaty Erste na POI Plaza Chorvacké tam jsou snad všechny ale z Rakouska jsem našel jen 16ks to je hodně málo třeba jsem špatně hledal nevíte kde jich stáhnu víc
Re: Navigace
03. 08. 2013 17:22
Není tu někdo,kdo má Mio moov S 568?Potřeboval bych poslat soubory ze základu mia,neboť jsem je vymazal a nemůžu je nikde sehnat.Díky
Re: Navigace
26. 08. 2013 20:53
Potřeboval bych poradit,mám novou navigaci tomtom go 1005 a po cestě do Hrvt. mi hlásila dvakrát chybně držte se vlevo a na displeji byla šipka v pravo.
Tudíž se rozchází hlasová a grafická nápověda,co s tím?V čem je zádrhel?
Re: Navigace
27. 08. 2013 05:31
Asi bych ji reklamoval.
Re: Navigace
27. 08. 2013 07:21
Aktualizace map byla provedena?
Re: Navigace
27. 08. 2013 08:10
Já bych to reklamoval.
smileys with beer
avatar Re: Navigace
27. 08. 2013 08:53
... Honzo ... no to je přece jasný ...
když jsi v Zalalovu vletěl do díry na železničním přejezdu, tak i navigace, kromě Tvýho překouslýho jazyka ... dostala tzv. navigační šok, což se následně projevuje tzv. perifernětěkavým sledováním záchytných bodů ... po obou stranách stranách komunikace ...
přičemž v zařízení ... se pravá ... začne jevit jako levá ... o to hůř, pokud to nezaregistruje aktuální hlasová služba ...
takže teď už to chápeš ...
... já bych to dal pryč ... a koupil mapu ...
smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (27. 08. 2013 13:53).
avatar Re: Navigace
27. 08. 2013 09:27
Není co reklamovat,není závada v přístroji.Je to jen a jen věc mapových podkladů a chyb v nich.Pokud na tuto chybu upozorníš na jejich stránkách,možná v další aktualizaci to opraví.Navigace je jen a jen "tupý" strojek a člověk jí nemá stoprocentně důvěřovat.Takových chyb se vyskytuje hodně a změn od aktualizace k reálu je také hodně.Netrap se,východ je pro tvůrce map zatím jen na okraji ledovce.Západ stále vede,tam těch chyb je minimum.Do nedávna mapa HR obsahovala jen dálnici a tu ani ne celou a to se už dva roky po ní jezdilo a města byla jen kolečka bez uliční sítě.

MirekŠi
Re: Navigace
27. 08. 2013 13:08
tvsat nechci ti brát tvůj názor,ale nemáš pravdu.

Já jsem řekl svůj názor už výše.
Zdarec
smileys with beer
avatar Re: Navigace
27. 08. 2013 13:48
správně, mapy jsou v pořádku a elekronický mluvčí do češtiny byl nahrán pod vlivem alkoholu, reklamovat na lampárně smoking smiley
Re: Navigace
27. 08. 2013 13:55
Kopera
Přesně tekto hlásí navigace např. sjezd z A2 na A9 u Grazu. Šipka doprava určuje sjezd z A2 do odbočovacích pruhů a hlašení "Držte se vlevo" určuje, který pruh máš použít.
Re: Navigace
27. 08. 2013 16:20
Jsem zpět...No takže aktualizace samozřejmě provedena a ty chybné hlášky přišly opravdu v maďarsku na 86..řazení do jízdních pruhů na víceproudých cestách hlásí na jedničku.Reklamovat můžu,ale zatím nechci.
Uvažoval jsem vyměnit hlas Terezy za jiný..jestli ona nekecá.?Jinak je fajna lidi,tak čemu bych ji vracal.grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kopera (27. 08. 2013 16:21).
avatar Re: Navigace
28. 08. 2013 12:48
Kopera: je to vada nahraného hlasu,s tím nic nenaděláš,volal jsem na podporu(je to závada nejméně 2 roky stará) a oprava prý bude ale kdo ví kdy,jediné co ti mohu poradit změnit hlas ale ten ti pak zas nebude hlásit názvy ulic,Miloslav je v poho ale neumí číst názvy ulic.Tuto chybu to hlásí pouze při pokynu držte se vlevo nebo vpravo,při pokynu odbočte vpravo nebo vlevo je to v poho.Mám pravdu?
avatar Re: Navigace
28. 08. 2013 16:36
Na "určitých" stránkách lze najít několik verzí hlasů.Chce to jen použít strýčka Googla a máš možnost je měnit a odzkoušet,který ti bude vyhovovat.

MirekŠi
avatar Re: Navigace
28. 08. 2013 17:05
tvsat: souhlasím s tebou ale ty ostatní hlasy neumí v Tomtomu hlásit názvy ulic a každý kdo si koupí Toma tak je rád že mu hlásí i ulice což je podle mne ok ale pokud to takto zlobí tak raději vyměnit hlas,v nabídce Tomtomu má ny výběr asi ze třech hlasů,já osobně jsem okamžitě hlas vyměnil za Miloslava
avatar Re: Navigace
28. 08. 2013 18:47
Osobně již Toma nějaký čas nepoužívám,tak nemám takový přehled.Přešel jsme na iGO - Primo a nemohu si stěžovat.Samozřejmě v základu nic moc,ale díky přátelům kteří tomu věnují svůj volný čas,tak to funguje naprosto perfektně a funkcí spousta.Hlas je schopen hlásit prakticky cokoliv chceš.Mapy jsou pro jednotlivé státy samostatně,tak nahraji do přístroje jen ty co potřebuji na cestu.

MirekŠi
Re: Navigace
28. 08. 2013 21:20
Ano slofik máš pravdu,vpravo a vlevo hlásí bezchybně.
Tak jak píšeš,změním hlas a uvidím.Díky přátelé za rady.
avatar Re: Navigace
28. 08. 2013 21:25
Honzo kup si navigaci "Manželka 1" s doživotní aktualizací zdarma a máš to thumbs up smiley Taky sice hlásí blbosti a v nočním režimu se nějak seká, ale má spoustu jiných kumulovaných funkcí yawning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 172
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.