|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 29. 06. 2012 11:18 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 1 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 29. 06. 2012 11:22 |
Datum registrace: 13 roky (let) nazpět Příspěvků: 4 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 29. 06. 2012 14:06 |
Datum registrace: 14 roky (let) nazpět Příspěvků: 5543 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 29. 06. 2012 14:34 |
Datum registrace: 15 roky (let) nazpět Příspěvků: 891 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 29. 06. 2012 15:01 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 909 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 29. 06. 2012 15:22 |
Datum registrace: 14 roky (let) nazpět Příspěvků: 75 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 29. 06. 2012 15:30 |
Datum registrace: 14 roky (let) nazpět Příspěvků: 40 |
|
29. 06. 2012 16:59 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 650 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 30. 06. 2012 16:59 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 10 |
|
01. 07. 2012 19:24 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 898 |
tydím se za stav našich silnis v čele s D1,nevím co si myslí turisti kteří po ní jedou poprvé,asi,že Češi musí dělat nejkvalitnější auta na světě.Užijte si svoji dovču,jeďte opatrně s přestávkami,mrazil mne pohled na svodidla u Gospicu...Vraťte se všichni v pořádku a odpočatí.Všechny zdraví Radek|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 02. 07. 2012 13:29 |
Datum registrace: 13 roky (let) nazpět Příspěvků: 4 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 02. 07. 2012 15:33 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 224 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 02. 07. 2012 19:05 |
Datum registrace: 13 roky (let) nazpět Příspěvků: 4 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 02. 07. 2012 19:57 |
Datum registrace: 14 roky (let) nazpět Příspěvků: 7 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 02. 07. 2012 20:16 |
Datum registrace: 15 roky (let) nazpět Příspěvků: 85 |
|
02. 07. 2012 20:19 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 4386 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 02. 07. 2012 20:23 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 1313 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 02. 07. 2012 23:40 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 461 |
|
03. 07. 2012 20:06 |
Datum registrace: 14 roky (let) nazpět Příspěvků: 63 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 04. 07. 2012 14:11 |
Datum registrace: 16 roky (let) nazpět Příspěvků: 19 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 04. 07. 2012 14:20 |
Datum registrace: 16 roky (let) nazpět Příspěvků: 19 |
|
04. 07. 2012 14:56 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 3458 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 04. 07. 2012 16:51 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 461 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 04. 07. 2012 17:51 |
Datum registrace: 15 roky (let) nazpět Příspěvků: 543 |
|
05. 07. 2012 00:36 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 1223 |
Zhruba v 10.15 hod. jsme byli už na místě v ID.
|
05. 07. 2012 16:19 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 1223 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 05. 07. 2012 16:21 |
Datum registrace: 15 roky (let) nazpět Příspěvků: 543 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 05. 07. 2012 18:16 |
Datum registrace: 16 roky (let) nazpět Příspěvků: 395 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 05. 07. 2012 21:12 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 2408 |
|
05. 07. 2012 21:20 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 21580 |