Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?

Autor tony66 
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 05. 2012 16:45
Leni, jj, je to i aquapark - ceny skvělé - pokud jsou děti tak že 1 je do 12 a druhé do 6 let, je ubytování tuším v hotelu Čatež jen za 2 dospělé osoby a výhodný pobyt na 4 noci.

www.terme-catez.si
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 05. 2012 17:43
Díky za tip! Ze Slovinska známe zatím jen horysmiling smiley Ale tohle by se asi dětem líbilo vícthumbs up
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 05. 2012 18:04
Lenka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Díky za tip! Ze Slovinska známe zatím jen horysmiling smiley
> Ale tohle by se asi dětem líbilo vícthumbs up

Myslím že dětem by se tam líbilo moc moc - ti naši by tam vydrželi kldině celých 14 dní :-D
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 05. 2012 18:32
Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 05. 2012 21:14
Onical :thumbs upsmileys with beer
jemne pripomenutie o com je vlakno.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil namazuma (31. 05. 2012 21:17).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 05. 2012 22:08
to Lenka

Hotel Čatež má výhodu, že je v ceně i hotelový bazén s "bublátky" apod. - vyzkoušeno. Moc pěkný je i pension Les (najdeš bez problémů na netu), který je vzdálený asi kilometr. Za dítě do 5 let se platí 20 Euro, za dospělého 35. V ceně je polopenze - snídaně švédský stůl, večeře výběr z jídelního lístku (je jedno jestli si dáš pizzu za 6 nebo něco jiného za 15 Euro). V ceně máš i vstupenku do vnitřní nebo venkovní termální riviéry - každé ráno ti ji šéfová dá. Jestli máte kola, tak je tam i spousta cyklostezek... Fakt to tam nemá chybu. Jak jsem psal - malá tam vydrží od rána do večera a nechce z vody.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
01. 06. 2012 18:13
Tohle téma je pro ty kteří se již vrátily a mužou někomu dát radu jak cesta proběhla !!
Není to diskuze o jinejch věcech Debatovat mužete v tématech OSTATNÍ spinning smiley sticking its tongue out
Nebo je tu Chat a soukromé zprávy ,je to tak složité ? Asi pro někoho jo. angry smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
01. 06. 2012 23:31
Tak znovu: kdo jste se už LETOS VRÁTILI a co nám sdělíte NOVÉHO?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
02. 06. 2012 14:03
Tak tedy já to zkusím. Prvně v životě jsem jel do Chorvatska v květnu a to od 7.5.2012-13.5.2012. ( Jinak jezdím vždy v červenci asi již 12 let na stejné místo). Nejprve jsem měl obavy z počasí, neboť jsem neměl žádné zkušenosti s tímto obdobím. Cestou z K. Varů, Německo, Rakousko a dále již známá trasa Graz, Maribor, Zagreb, Split. Celou cestu kolem 10 st. Celsia, místy déšť. V Chorvatsku po projetí Svatého Roku teplota o 10 st. výše a počasí ok. U Omiše (LokvaRogoznica) teplo 24 st. Celý týden počasí na jedničku teploty kolem 30, voda 21. Byl jsem opravdu překvapený, modrá obloha, žádné mraky. Turisté skoro žádní, potkal jsem v Omiši asi 2 auta s českou reg.zn. Po cestě vše OK, žádné zácpy, žádná policie. Na trase nic nového, kdo objíždí Slovinskou dálnici, tak končí opravdu na posledním přípoji ve Ptuji, kde je značka konec dálnice. Já jsem jí letos neobjížděl neboť jsme byly 2 rodiny v jednom autě tak jsem jim těch 15 Euro dal, ačkoliv jinak vždy objíždím Mureck, lenart, Ptuj. Zda se něco na této objízdné trase změnilo nevím. Cesta 1.150 KM čistý čas jízdy 12 hodin. Vyjel jsem ráno v 04:00 na místě jsem byl v 18:00. Jel jsem ještě za staré ceny tedy bez zdražení mýtného celkem 199,-Kn. Těch 15 % nás jednou za rok nevytrhne. Za měsíc 1.7.2012 vyjíždím znovu na 14 dní, ale to už bude ta pravá turistická sezona se vším všudy. Tak přeji všem pevné zdraví, dobrou náladu a ať se zase všichni domů vrátíme v pořádku.
prt
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
05. 06. 2012 11:34
Tak jsem to byl zkusit v květnu - odjezd pátek večer 25.5. cesta přes noc, klasika Brno, Wien, Graz, objížďka slo. dálnice přes Mureck lenart ptuj, ráno příjezd do Zadaru a přihlášení člunu, pak odjezd podél pobřeží do Grebaštice. zpátky odjezd 2.6. v 11:00 stejnou trasou, příjezd do brna cca v 21:00. Při cestě všechno při starém, krátké omezení ve Wien a před Graz a pár omezení na chorvatské dálnici (např. tunel sv.rok - jedním tubusem obousměrná doprava cestou tam, zpátky už oba tubusy v provozu), ale to se ještě bude měnit v průběhu sezóny. Objížďka slov. dálnice beze změn. Provoz nulový jen kolem zagrebu a wien trocha aut. Počasí docela vyšlo, skoro pořád slunce pár mraků a jednou bouřka teplota cca 24-26, voda 19-20, nikde nikdo, všechny apartmánu pozavírané, stánky nikde.
Cestou zpět už pár aut k moři jelo.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
08. 06. 2012 18:02
Ahoj.
Před chvílí jsem se vrátil po své oblíbené trase Podgorica - kousek nad Brno. MNE, BiH bez problémů včetně hranic. HR super (malý provoz, pěkné počasí, žádné omezení (kromě jednoho úseku za Zagrebem). Cestarina zdražena od včerejška, takže Vrgorac - Lučko 220 Kn. Síla. Když jsem dojel na hranice, tak hlásili, že ve Svetim roku hoří auto. Měl jsem štěstí. O ENC píši v jném vláknu. SLO,AUT naprosto v pohodě, problémy byly jen na Bessyho oblíbené I/43. Na vjezdu z obalovny Česká se zlomil kamion a kolona byla až na dálnici za Českou. Pak nějaký debil (jinak to nazvat nelze), jel s přeloženým vozíkem a v černohorských lesích max. 20, po rovině 40. Předjeli jsme ho (celá kolona) až na Perné. policie kontrolovala na odmorišti u Černé Hory vybavení aut, ale že nějaký vůl zdržuje provoz, to je nezajímá.
P.S. Zapište si do deníčků, že když naše média píší, že v Chorvatsku se zdraží od 11.6. tak tam to znamená od 7.6. Že by jiný Kalendář???
Srečan i siguran put
Mike
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
08. 06. 2012 22:56
... Miku jestli myslíš E 461 ... tak to je teda " dílo " u moravské Monte Negro ...
co já ... ale Šatava tam dostal dva litry, když se mu podařilo od Brna předjet až po 50 kilometrech na konci Březové ... teda před koncem Březové ... yawning smiley
pravda, já dostal tři body za Letovicemi za rychlou jízdu a mobil na uchu ( přitom jsem vůbec nevolal ... teda ... říkám, co jsem říkal hlídce ) drinking smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
16. 06. 2012 13:59
Zatím jen poznatky z cesty do trpanje na pelješci. Odjezd z Tábora 15.6.02.30 hod. Délka jízdy 14,5 hod s přestávkami.
Trasa Hálámky -Wíden-Graz-Záhřeb -Vrgorac-a objezd po pevnině.Trasa bez problémů a skoro prázdná akorát na pár místech v Rakousku zůžení a v chorvatsku na dálnici občas sekly trávu tak jeden pruh a zpomalení ale vzhledem k hustotě provozu nepostatné. Na čáře před Neumem asi staví novou celnici či co tak krapet čekání ale dalo se to vydržet.Zbytek cesty OK a od splitu jsem se na dálnici bál protože jsem tam jel pomalu sám.Počasí zatím super ale o tom budu informovat v jiném tématu .
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
16. 06. 2012 18:33
Tak jsem se vrátil...a jaká byla cesta?
Tam, do Orebiče, jsem vyjel jako obvykle, okolo půlnoci ze čtvrtku na pátek, tentokráte 31.5.2012. Snad z nostalgie jezdím pořád přes Brno, Blavu, Csornou, Szombathely, Kálócfu, Lenti, Goričan a až po Šestanovač po dálnici. Letos jsem jel poprvé sám, nechtěl jsem se ošidit o tu krásu a rozhodl se pro odjezd 10 minut před odjezdem, spíš mě žena vykopala z domu :-) Takže jsem chtěl jet Maďarskem už za světla, podařilo se a cesta byla úžasná. Jen pár kamionů, které zajistily rychlý průjezd obcemi a jinak paráda. 86. v perfektním stavu, kde jsou ty díry a koleje z před pěti let...V sedm ráno kafe v Zagrebu a potom hurá dolů k moři. Až po Šestanovač naprosto prázdná dálnice, až na jedno omezení u Maslenice, cesta klidná a rychlá. Ale od Gradace až po Rogotin několik uzavírek a jízda jedním jedním pruhem na semafor. Nejhorší to bylo u Baćinských jezer. Chytl jsem červenou vlnu, táhlo se to jako hrom. Samotný průjezd Bosnou, Pelješacem a dojezd do Orebiće už byla paráda.
Zpět jsem vyrážel netradičně v pátek dopoledne, zase jsem nechtěl jet "maďary" za tmy. Trajektem z Trpanje jsem vyrazil v 11.30, největší hic, ale dal jsem si kafe na nábřeží a potom na moře. Při výjezdu z trajektu jsem se zapojil do kolony ostatních vozidel, chytli jsme zelenou vlnu, a riviéru jsme projeli v jednom tempu až ke sjezdu na Šestanovač. Potom v celku nudná cesta po dálnici až do Zagrebu, opět oblíbená káva. Goričan a potom Maďarsko, Slovensko a přes D1 k Praze Cesta skvělá, až na posledních 200km, to bylo opravdu hrozné probuzení. Maďarskem jsem to stihl skoro za světla a až na krátkou kontrolu auta, opravdu krátkou, sám jsem měl jen fotovýbavu a nějaké ty plavky, sůl, olivový olej a víno, co jiného :-) Abych nezapomněl, tam za 14h, 23min čistého času v autě. Zpět za 12h, 21min. Nechápu jak je to možné :-)
Sretan put
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
17. 06. 2012 10:15
Zdravím, tak už mám taky letošní 14-denní návštěvu Chorvatska za sebou. Cesta tam 2.6.2012 Opava - Brno - Bratislava - 86 - starý Goričan - Privlaka. Odjezd sobota, čas 00:30, stav D1 je dobře znám, na přechodu SK-HU policejní kontrola SK policie na dálniční známku, stav silnice 86 v HU velice dobrý až na okolí Csorny kde se nějaký UTHIBAK vždy najde, za celou trasu pouze cca 5 kamiónu . Na starém Goričanu nakouknutí do pasů a občanek a maďarský celník si neodpustil poznámku o vítězném fotbalovém utkání (příprava na ME) ČR - HU 1:2. Chorvatský celník jen otázka kde jedeme a tradá směr Privlaka. Pobyt super, předpověď deštivého počasí se nenaplnila, za celou dobu pobytu pouze 1 deštivý den, moře mokré a slané :-) příjemně osvěžující. Cesta zpět 16.6.2012 po stejné trase. Odjezd sobota, čas 9:00, na Lučku slabý provoz, v opačném směru hodně hustý provoz. Na hranicích jen nakouknutí do dokladů, na 86 už nějaký provoz byl (sobota odpoledne) ale minimum kamiónu. SK a ČR v pohodě. Žádné policejní měření rychlosti radarem na cestě tam i zpět.

PS: nechci tady vydávat poplašné zprávy, ale jeli jsme dvě auta a kolega chtěl utratit poslední kuny, tak natankoval na Goričanu (je tam čerpačka OMV) asi 13 litrů nafty (EurodiselBS cena 10,26 KN) po ujetí cca 30 Km, auto po vyřazení rychlosti zničeho nic zhaslo (fabie 1,4 Tdi 59 kW), povedlo se asi po dvou minutách nastartovat za pomocí sešlápnutého plynu. Na volnoběh vždy zhaslo. Po takto ujetých asi dalších 20 Km na další pumpě v maďarsku dotankováno asi 15l nafty a problém se odstranil. Já tankoval u Zagrebu do své Alti 1,9 Tdi taky na OMV ErodiselBS (cena 9,66 KN) a problém jsem neměl. Tak nevím kde byla chyba.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
17. 06. 2012 16:27
Stručně řečeno - cesta v pohodě :-)
Do Chorvatska -> z Mikulova v pátek 8.6. kolem 23 hod ...průjezd Vídní a v podstatě celá rakouská dálnice poloprázdná, jen občas krátké omezení rychlosti kvůli údržbě a v jednom místě na několik km provoz sveden do vymezených pruhů (rychlost omezena na 80km/h) .... dále na Mureck - Lenart - Ptuj -> minimální provoz - (v Ptuji se vyplatí dotankovat) - průjezd přes "průmyslovou zónu", most přes jezero a napojení na posledních pár desítek metrů rozestavěné dálnice - označeno jako nezpoplatněná část - pohodový příjezd k hranicím SLO/HR, kde čekalo jen pár aut ... chorvatská dálnice - platba mýtného vždy kartou - žádné čekání.
Cesta zpět -> sobota 16.6. odpoledne - dálnice opět poloprázdné (Šestanovac - Macelj) ... hranice HR/SLO kolem 23 hod - úplně prázdná ... cesta přes Slovinsko a Rakousko vlastně úplně stejná jako do HR.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
18. 06. 2012 10:00
Hlásím, že už začala sezóna smiling smiley
Jestli někdo odjíždíte z Brna autobusem od ústředního hřbitova, tak si dejte nejdřív panáka na nervy. To parkoviště není schopný pojmout páteční nával autobusů směr HR a IT, takže autobusy stojí i v přípojným pruhu na to parkoviště, kolem toho pobýhá milion lidí a nakládá věci, což s tou tříprodovou silnicí, kde auta jezdí lidem půl metru za zadkem, musí být super.

Třešnička na závěr. V páteko odpoledne je D1 kolem Brna je plynule průjezdná, ale kdo jel munulý pátek od Prahy, tak si to pěkně vyžral. Na 190 km před sjezdem na Bohunice byla havárka. Když jsem jel kolem 18:00, měla fronta 8 km nasraných lidí co právě vyjeli na dovolenou....
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
18. 06. 2012 12:48
Isiel niekto z vas tieto dni cez stary Gorican ?
Aka je tam situacia?
Vdaka
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
18. 06. 2012 13:00
Dobrá,díval jsem se v pátek i sobotu na webku.
[" rel="nofollow">www.hak.hr]
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
18. 06. 2012 15:10
Zdravim! 17.6 Cesta Praha-Jihlava-Mikulov-Ilz-Radenci-Ormoz-Varazdin-Trogir
Zadne zdrzeni Rakousko 2x omezeni rychlosti na 100km/h cca 4km a na 80km/h cca 10 km
Vsude plynuly provoz
2x radar pred Zagrebem
Hranice SLO/HR prazdna
Pocasi super
Voda 22c
Vsem stastnou cestu!
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
21. 06. 2012 19:56
Ahoj! Chtěl bych poděkovat lidem, kteří se starají o tyto stránky a všem kteří sem přispívají cennými radami. Mě to moc pomohlo. Naposledy jsem byl v Chorvatsku před 17 lety a dost se toho změnilosmiling smiley Velmi mi pomohly rady týkající se průjezdu Slovinskem mimo dálnici (Mureck, Lenart, Ptuj), placení mýtného kartou atd. Vrátil jsem se z Gradace 16.6. cesta proběhla bez problémů, před prázdninami provoz plynulý a klidný. Ještě jednou díky a všem, kteří se chystají na dovolenou šťastnou cestuspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
21. 06. 2012 21:27
Kdo teprve pojedete, dodržujte předpisy!
Dnes jsem byl svědkem, jak v A, SLO i v HR policie číhá a měří. Striktně!
Na mostě přes HR dálnici trojnožka s kamerou, za ní maník s vysílačkou a o kilometr dál to kasírovali. I rychlou oktávku s majákama v akci jsme viděli, boreček blbeček Rychlonožka neměl šanci.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2012 12:06
Dík za info o meraní.nepatrím medzi pirátov,ale občas sa stane.zajtra odchádzam z bolu,tak potom napíšem info z cesty.Všetkým prajem štastný návrat domov
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2012 19:44
Ahoj.
Nevrátil, ale přijel na místo činu. Slovinští silničáři se vyznamenali, neboť kousek před hraničním přechodem na Macelju zavřeli jeden pruh a pouštěli to na semafory. Kolona asi 1 km. A to co se dělo v Chorvatsku byla naprostá hrůza. Před Lučkem kolony ze třech směrů a kolona až do Karlovce. Blbě se pak jelo až na Bosiljevo. Odtud už pohoda, ale těch asi 60 km jsem jel dvě hodiny. Odpoledne pak hlásili, že to je ještě horší a kolona je v kuse od Bosiljeva po Lučko (jižní směr) a zítra, že bude ještě hůř. Hranice bez problémů, na vstup do Bosny stačila občanka, zelená karta a osvědčení o TP.
To Mathias: Dneska jsem po celé cestě neviděl policajta. Asi jak který den.
Kdo se chce podívat, jak to vypadalo... [dnevnik.hr]
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2012 21:26
...v HR je dneska svatek, a taky v pondeli...tak se neni co divit, že se turisticky naval zdvojnasobil mistnimi...
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
23. 06. 2012 13:49
Tam 12.6. 23h Brno - Mikulov - dálniční známka na nonstop OMV - Wien - průjezd jedním pruhem (ale opravdu na stavbě pár lidí kolem půl druhé v noci dělalo!) - cca 6km trvalá stavba v horách jedním pruhem (stejné jako loni) - Mureck - Lenart - Ptuj - prázdný Macelj - Zagreb - jedním pruhem cca 10km kolem Sveti Rok - Makarska
Čisté jízdy 10:30 (déšť až pod Vídeň), průjezd Slovinskem mimo dálnici 50minut
Zpět 22.6. - v protisměru (k moři) kolem 17h cca 6km kolona Zagreb - Lučko, jinak vše zcela hladké až po cca 170.km před Vídní: vodorovné blesky přes celou oblohu, chvílemi přívalový déšť, stěrače nestíhaly. Zejm. rakušáci hromadně panikařili, popojížděli na výstražných blinkrech 30km/h, nesmyslně stáli pod mosty apod.
Pauza na osvědčenou gulášovku na 157.km Autogrill - dál za hustého deště do Vídně - na konci dálnice na Cz opět hlídali dálniční známky - Mikulov 23:15

Nafta: náhodně vybrané INA i OMV HR: shodné ceny, tam Eurodiesel Class 9.66 HRK, zpět Eurodiesel 9.57 HRK

Závěr: pátá jízda autem od 2008 - žádné drama, stačí vyhnout se očekávatelným davům, věnovat se řízení a dělat si pauzy podle momentálního stavu a ne podle itineráře.
Šťastnou cestu všem.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
23. 06. 2012 23:29
Taky jsem se včera vrátil z MNE Budva, cesta tam 10.6 v neděli od Karlových Varů. V 18hod. Hatě ve 22hod těsně před hranicema A/SLO po sjezdu z dálnice mezi Gersdorf a Mureck na ELF dotankována nafta po 1,315E. Slovinsko mimo dálnici, s navigací úplně bez problémů. Ve 23 hranice Slo/HR Macejl absolutně bez fronty. Chtěl jsem pokračovat po staré ale nějak jsem minul Karlovac a tak na dalším motorestu jsme nocovali a ráno v 6hod na dalším sjezdu vyjeli směr Plitvičky.Ta cesta po okreskách 3 a 4 tých tříd samá zatáčka a díry v 7hod Plitvice. No a dál Knin,Sinj, no tam jsme se trochu zamotali a jel jsem zase nějakou klikatou okreskou místo na Imotski na Šestanovac a na Metkovič. Pak jsme sjeli na pobřeží jeli směr Dubrovník. Kolem Neumu už tady někdo psal hranice střeží jen Chorvati a přestavují se celnice. Od Čilipi skoro po hranice HR/MNE Debeli probíhala oprava silnice, cca 20 km v čerstvě nasypaném štěrkopísku, který šíleně prášiljeli přede mnou 2 osobáky a náklaďák, musel jsem zapnout mlhovky výstražný světla a zpomalit na 10km/hod nekecám ani jsem je neviděl. Cestu zpět jsem plánoval že pojedu jinudy, přijeli jsme zaprášený jak z betonárky. Hranice 2 auta každý v jiným pruhu, chtěli pasy techničák a zelenou kartu , zdrženímíň než 5 minut.
V MNE už to bylo dobrý, žádná změna oproti předloní. Cena nafty 1,30E. Trajekt přes Kotor Kamenari- Lepetani 4,5E čekání jen než jsme se nalodili. V Budvě ubytování na blind za 20E na noc s parkováním ve dvoře za branou, no perfekt.
Pár výletů, Sv Stefan je opravdu pro veřejnost uzavřen.
Cesta zpět,ve čtvrtek 21.6. v 11 hod. dotankováno cena nafty mezitím spadla na 1,25E.
Hranice MNE/HR 13.50 až 14.15 MNE bez fronty jen mávli OK, ofuky dělali na HR straně, fronta ve dvou pruzích a všechny papíry prolistovávali a kopírovali. Bál jsem se toho rozestavěného úseku do Čilipi ale za těch 10 dnů udělali komplet 20 km nový asfaltky i s obrubníkama. Pak po pobřeží až za Brelu, potom zase nahoru přes Šestanovac ale až do Čista Provo a pak Sinj, Knin, Gračac. Někde u Titovej Korenice najednou na silnici lidi s baterkama mávali a upozorňovali na bouračku. Byly tam rozbitý 2 auta a mezi zbytky světel a plastů válel se tam mrtvej medvěd.
Pak Plitvice a do Karlovace.
Tam jsem najel zase po půlnoci na dálnici a za Zagrebem jsme ho zase do rána zalomili. Ráno jsme v pohodě vyrazili domů bez front na žádné z hranic. Jinak zase se mi nepovedlo projet Rakouskem že by nepršelo, při cestě tam vysloveně lilo jak z konve.
Kvalita nafty ve srovnání s tím co jsem nabral u nás Agip Hládkov 33,4Kč. Rakousko Elf 1,315E viz nahoře oteřeno 0-24hod výborná, tišší chod a menší spotřeba. HR na INA Eurodiesel BS Class 9,66KN horší než naše. MNE Petrol 1,25E kvalita mezi naší a Rakouskou.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Frajbor (25. 06. 2012 21:36).
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
25. 06. 2012 12:21
15.6. ve 3h ráno odjezd:Kladno,Jihlava,Znojmo,Vídeň,Graz,SLO po dánici,Zágreb,Šestanovac,Mimice,1130km,v 15.30 jsme seděli na balkoně v apartmánu,přes hranice průjezd defakto bez zastavení,platby kartou bez problémů,nafta za 9.60KN,spotřeba u Octavie 1,9,TDI 4,9l při rychlosti do 130km,23.6. odjezd v 6h ráno domů,trasa skoro stejná akorát jsme to vzali u Grazu rovně na Linz a Dvořište,ČB,Písek atd směr Kladno.Opět bez problémů akorát Chorvati to zdržovali na hranicích tak 15min,jinak paráda,doma jsme byly v 18h,spotřeba zpět 5,1l.Mýtné jsme platili kartou,první mýto od hranic k Zágrebu zůstalo stejné,42kn,další v Šestanovaci bylo oproti lonsku dražší,197kn.Supr dovča ale moooc velký horko.Hezkou dovolenou všem.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
25. 06. 2012 20:06
kamarád s rodinou včera jel na dovču do Vodice z Prostějova. Výjezd cca v 20:00h a přijel v cca 9:00 h.Trasa vedla přes madˇarskou dálnici,provoz údajně žádný.V těch deset hodin měli už i sehnané ubytování.Víc zatím nevím.Pak upřesním
rj
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
25. 06. 2012 22:04
Slofik, vy jste nemuseli objíždět kvůli nehodě autobusu?
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 174
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.