Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cestovní pojištění+asistenční služba

Autor Tomáš539 
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 03. 2024 09:51
Neznám AutoCare,ale poslední léta si u ČP k pov.ručku přilepím na dovču i havárko - musím přijet k ofocení autí a hned po příjezdu domů,
zase zruším a něco malinko mi ještě vrátí.Cenově to vycházelo něco nad tisícovku - podle dnů.Otázkou je,co si člověk všechno přilepí a podle toho se asi dělá cena.Osobně jsem spokojen za cca 5 let.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 03. 2024 11:12
Díky za informaci,AutoCare využívám již několik sezón.využito jen na výměnu pneu. Je to sice zese dražší,ale je to oproti minulé variantě lepší,pro mne,že si mohu vybrat časově i celoročně,jak u nás tak celou Evropu,což předtím nešlo,není omezeno stářím vozidla,což také výhoda. Není to sice klasické havarijko,ale plná asistence služeb,včetně odtahu.Pokud někdo jezdí jen HR tak asi stačí to levnější krytí,ale pokud někdo jede třeba Albánii,Řecko,Španělsko apd. tak je třeba si propočítat zda 100 000 bude stačit na případný odtah domů.Doufám,že ta sleva ještě chvíli potrvá.

MirekŠi
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 03. 2024 11:40
AutoCare využívám také již několik sezón, zatím jsem nic nepotřeboval a doufám že potřebovat nebuduspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 03. 2024 14:06
Teď jsem si konečně udělal čas na prozkoumání AutoCare. A zjistil jsem zajímavou věc. Mám v plánu letos 2 jízdy, na 6 dní v červnu a o 37 dní později na 9 dní. Kdybych si sjednával na každou cestu pojištění zvlášť, vyšlo by mě na těch 15 dní 581+636=1217 kč. Pokud ale sjednám jedno pojištění od prvního dne první cesty do posledního dne druhý cesty, vyjde mě na 1015 kč ve variantě komfort a s 30% slevou, která mimochodem platí do konce března. Nebo aspoň tedy ten promokod auto30.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 03. 2024 16:19
At klikám jak klikám žádný slevový kod se mě neukáže. Kde dělám chybu? Asi si auti pojistím na celý rok.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 03. 2024 16:31
Já to zkouším zadat od 2.6 do 8.9 a zadat kód auto30 a mám tam slevu 30% komfort za 1100 nebo prémium za 1700 na 77 dní
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 03. 2024 17:42
ajax, v sekci Vaše vozidlo (značka, model...) je níže pole "zadejte slevový kód". Tam napíšeš to auto30 a klikneš na Uplatnit...
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 03. 2024 17:54
Jsem to ale hlupák. Potom mě to napadlo. Pojištění na celý rok 2184 kč. Před chvílí zaplaceno. Slavkov díky za reakci.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
04. 03. 2024 18:43
Předcházející varianty nedovolovaly pojistit moje auto DUCATO na Českou republiku a maximálně na 1 měsíc Evropa,pak jen nová smlouva. Teď lze pojistit vše na jakoukoliv dobu a navíc čím více dní tim levnější a při dražší variantě Premium dokonce odtah do servisu myslím až 200km,dříve 50. Dříve mi přišel 1 měsíc jen Evropa na 700 Kč.

MirekŠi



Upraveno 2krát. Naposledy upravil tvsat (04. 03. 2024 19:00).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 03. 2024 16:00
Objednano AutoCare 3.0 na celý rok. Jezdíme dost, i mimo ČR, auto není nejnovější tak tímto snižuji riziko průseru...
Ušetříme, je to stále levnější, než nové auto spinning smiley sticking its tongue out
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
28. 03. 2024 07:22
Europ Assistance (AutoCare, TravelCare) teď 30% sleva s kódem velikonoce30.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
28. 03. 2024 07:36
Tak pojištěno v Europ Assistance. Jedeme koncem června a znovu začátkem září, pojištěno na celou dobu v celku a vyšlo to levněji než každou dovolenou zvlášť.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 04. 2024 10:26
Stále je akce se slevou 20% na krátkodobé pojištění auta. [www.europ-assistance.cz] kód ,,velikonoce30,, ale stále platí i ,,auto30,,
Já mám už vyřešeno včera zaplaceno.

.
.

_________________________Jirka_________________________



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (02. 04. 2024 10:26).
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
24. 04. 2024 17:40
Koupil jsem Europ asistence na celý rok.
Plus mám havarku.
Trochu blbý je, že aktuálně mám tři auta . A už jsem také ve stádiu, že nevím které kde pojištěné 😀😀
V případě potřeby řešíte co první?
Europ asistence nebo havarku?

Má něco přednost?
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
25. 04. 2024 06:28
Taky by mne to zajimalo. Ale podle mne, kdybys mel nehodu, tak asi bude zavyset podle toho jestli to je i tvoje vina. Kdyby to vubec nebyla tvoje vina a slo by to z pojistenie toho jineho vozidla, tak si myslim ze havarijko resit nemusis. Kdyby tam hrozilo, ze je to i tvoje vina, dal bych vedet sve pojistovne. Pak dal zavysi co chces resist. Kdyz mas napr nahradni vozidlo od te asistencky (a chces ho), no tak jim das vedet.... kdyz po nic nic nehces, tak oni samozrejme budou jen radi. Takze podle mne co se tyce asistencky, resil bych to podle toho jestli potrebujes od nich nejakou slluzbu, kterou od havarjika nedostanes. Kydz asistencke nic nebudes hlasit a nic po nich nebudes chtit tak to je situace pro ne maximalne vyhodna :-).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 04. 2024 13:21
Europ Assistance, 30% sleva na cestovní pojištění s kódem: jaro30
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 04. 2024 13:44
@Slavkov, tobe neco plati Europ Assitance ? spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 04. 2024 19:35
Pavel mně předběhl. thumbs up smiley
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 04. 2024 19:51
Mě to přišlo taky
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
27. 04. 2024 06:50
Proč by platil? Pokud si od nich pojištění někdy měl, tak ti chodí od nich nabídky. A slevové kódy. Stejně jako mě. Tak proč je neposkytnout ostatním. Nebo raději zaplatíš zbytečně o 30 procent více?
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
27. 04. 2024 18:09
@Zahajskej - To měla být jenom vtipná poznámka. Super že to dělá. Já mám taky od nich pojištění a všiml jsem si že dokonce i mně to chodí (sice do spamu - tak proto jsem si to nevšiml).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 199
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.