Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cestovní pojištění+asistenční služba

Autor Tomáš539 
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
22. 06. 2023 11:11
couddy .. mezi Kolumbus Klasik a Plus mi to pro 2 osoby na 14 dnů ukazuje rozdíl cca 300,- Kč, , u toho levnějšího je to srovnatelné, jak jsem psal , a asi by mi to stačilo

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
23. 06. 2023 15:53
Isekon: já jsem zapsal nakonec Allianz osoby. Autocare auto.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
24. 06. 2023 08:29
...zapsal.....mám tomu rozumět ...objednal? Objednávání mě teprve čeká a doporučené varianty pojištění prozkoumávám, když třeba venku prší.
Že bych si to "poznamenal" do svého křížovkářského deníčku, který jsem si zavedl po příspěvku Vikouše na vlákně "Kdo už se vrátil" na podnět od Pivíska.
Objednávání nás teprve čeká a doporučené varianty pojištění prozkoumávám, když třeba venku prší.
Dnes mi přišla nabídka od AXA. Mám dojem, že se trošku pohoršili v nabídce a i cena se trochu zvedla. Tak uvidím, času ještě dost.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
24. 06. 2023 15:09
Přišla mi nabídka od AXi v té nejdražší variantě by mělo být jak odtah tak i náhradní auto podrobnosti jsem nezkoumal.



.
.

_________________________Jirka_________________________
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
24. 06. 2023 22:05
Nejdražší varianta obsahuje......Neomezený limit pro odtah vozidla do servisu Trochu fraška za necelých sedm stovek na týden.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
05. 07. 2023 17:32
Tak počítám pojištění cestovní+auto 3 dospělí a 1 dítě od 15,7-1,8 a Kooperativa verze PLUS 100 000 000kč za 3825kč
Europ-assistance.cz na 5970kč docela síla

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
05. 07. 2023 18:34
Tak to je docela pálka thumbs down
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
06. 07. 2023 07:04
Europ Assistance

"Využijte slevu 20 % na cestovko s auto asistencí s kódem: leto2023

*Sleva 20 % platí do 9.7. 2023"
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
06. 07. 2023 08:39
Bacha, u Europe Assistance to počítá při jedné verzi raketu. Teď nevím, jestli z cestovního na auto, nebo z auta na cestovní. Vyšlo to skoro na dvojnásobek. Již jsem tady o tom psal. Je třeba zkusit obě varianty.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
14. 07. 2023 12:45
V souvislosti s požárem v Grebaštici a shoření aut českým lidem ... pojištění Autocare by jim asi bylo k ničemu, což ? A má nějaké pojištění majitel objektu, které by toto krylo ? Pokud neměli přímo havarijní pojištění, tak asi mají smolíka ...

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
14. 07. 2023 13:09
No, tak mám za to, že Autocare je odveze domů a samotné auto vyřeší z havarijního pojištění. Když havarijko nemají, mají smůlu, stejně jako třeba při vichřici (spadne na auto strom) nebo povodni.
Majitel objektu má (snad) pojištěný vlastní majetek a odpovědnost za to, když někomu způsobí škodu on. Za vznik požáru ale nemůže.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
14. 07. 2023 14:01
dvoukvítek... no nevím ... toto nemá s nehodou, nebo poruchou auta nic společného ...

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
14. 07. 2023 15:12
Tak jsem vlezl do pojistných podmínek Autocare a tam v Článku 2 - Výklad pojmů je uvedeno:

nehoda: událost, při níž vlivem nárazu dojde k mechanickému poškození vozidla z vnější strany nebo ke zničení vozidla a v jejímž důsledku je vozidlo nepojízdné nebo nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích podle obecně závazných právních předpisů, přičemž za nehodu se považuje rovněž živelní událost;

edit pro úplnost:
živelní událost: událost, při níž dojde vlivem zásahu vyšší moci k mechanickému poškození vozidla z vnější strany nebo ke zničení vozidla, přičemž za vyšší moc se považuje samovolný vznik požáru, výbuch, úder blesku, povodně a záplavy, vichřice, krupobití a mráz.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dvoukvitek (14. 07. 2023 15:19).
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 07. 2023 12:34
Využijte slevu 20 % se slevovým kódem: leto2023

*Sleva 20 % platí na sjednaní AutoCare do 13. 8. 2023 pro pojištění běžného užívání vozidel.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 07. 2023 12:50
no , před pár dny mi přišlo, že mi končí minulé pojištění a chtěli plnou cenu, když jsem napsal, že by mohli nabídnout slevu , tak prý nee ... takže kdo si počká, ten se dočká grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 07. 2023 23:10
Tak zřejmě vyberu kombinaci:

cestovní pojištění OPTIMUM od unionpojistovna.cz se slevovým kódem 15% (14 dnů pro dva za 642 Kč),

AutoCare s kódem leto2023 na [www.europ-assistance.cz] za 520 Kč na měsíc,

vychází mi to jako nejvýhodnější poměr výkon/cena.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 07. 2023 08:15
Že bych to už na září dnes odpoledne objednal? Nějak tak pod heslem, co je doma, to se počítá pánové. Protože dámám je to asi úplně jedno. Gender negender.
A slevový kód na Optimum sem nenapíšeš, jestli to tedy není automaticky ve slevě? Díky.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 07. 2023 13:38
Zdravím.Při sjednávání cestovního pojištění mi to nabídlo i pojištění autocare za 420 Kč,s hodnotou asistence a odtahu 75000.Tak jsem to připojistil,přesto,že to má i havarijní pojistku.Snad to nebudu potřebovat.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 07. 2023 15:08
Jen pro připomenutí...co má společného havarijní pojištění s asistencí? ;-) Vůbec nic! Limity které nabízí Autocare v žádných asistencích k HAV či POV nenajdeme.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 07. 2023 16:14
K POV od ČSOB Asistenční služby bez limitu? eye rolling smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 07. 2023 16:15
Mohl bys vysvětlit, co tím myslíš? Samozřejmě, že jsou to dvě rozdílná pojištění.
Samozřejmě dotaz na dvoukvítka.
Pavle, a to jako jo? Full asistence k povinku?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (30. 07. 2023 16:22).
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 07. 2023 16:24
to Slavkov: na webu ČSOB píšou, že je "Možno dodatečně sjednat i nadstandardní asistenční služby nebo dokonce asistenční služby bez limitu." Tzn. v podstatě se jedná o další připojištění, které se stejně jako Autocare musí zaplatit. Chtěl jsem poukázat na to, že dost lidí myslí, že je HAV ochrání před vším myslitelným, ale není tomu tak.
Někomu třeba zase nedochází, že když mají jakékoliv asistence k autu, ty se nevztahují na přívěsný vozík, který to auto zrovna táhne.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 07. 2023 16:37
Ano i ne, tak jak si volím limity POV, přidávám si "skla", "zvěř" atd., tak i AS bez limitu...
Nelze to jen tak samostatně připojistit, pouze se smlouvou POV. Jasně, lze udělat novou POV na celý rok a starou smlouvu předčasně ukončit...
Mám pocit, že ty AS bez limitu mě k POV vyšly na 1000CZK na rok grinning smiley

EDIT:
Jinak, jasně máš pravdu. Ty vleky jsou velký problém. Rovněž např. pokud rodina jede více auty ve "vláčku" a ťuknou se spolu atd.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Slavkov (30. 07. 2023 16:42).
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 07. 2023 22:16
kabinet302 napsal(a):
> A slevový kód na Optimum sem nenapíšeš, jestli to tedy není automaticky ve slevě? Díky.


Sorry, [www.unionpojistovna.cz]. Teď mají 5% normálně a ještě k tomu jde zadat 10% kódem leto2016


Fanda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím.Při sjednávání cestovního pojištění mi to nabídlo i pojištění autocare za 420 Kč,s hodnotou asistence a odtahu 75000.T


To je divný, já mám u Autocare v aktuální smlouvě limit 100.000 Kč.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
31. 07. 2023 09:24
Nevím,auto je syna,má to havarijní pojištěním jak to už bývá tak je tam i asistence při poruše a havárii,nevím proč se tomu někdo diví,vždyť asistence bývají i součástí povinného ručení.Nabídlo se mi to,tak jsem to na svoje jméno připojistit.To je vše.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
27. 09. 2023 09:56
Opět asistenční služba AutoCare se slevou 20 %, tentokrát se slevovým kódem: zari2023

(platí na sjednaní AutoCare do 2. 11. 2023 pro pojištění běžného užívání vozidel.)
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
27. 09. 2023 13:29
Pozdě.....
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
27. 09. 2023 13:57
kabinet302 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pozdě.....
JJ tak jedině za rok nebo spíš za 8 - 9 měsícůspinning smiley sticking its tongue out
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
27. 09. 2023 22:12
Jak pozdě? Komu to teď skončilo, může si to zaplatit a konec platnosti bude zase až po letní dovolené. Nebo vy snad používáte auto jen v létě na dovolenou a po zbytek roku s ním nejezdíte?
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 02. 2024 19:10
Tak AutoCare vylepšilo pojištění, nyní to počítají podle dnů, žádný měsíční paušál.Tudíž je to podstatně dražší pro ty co jedou na více jak týden.
Říkají tomu AutoCare 3.0 a aby to nějak okecali, tak dávají jakoby slevový kod auto30, je to jakoby sleva 30%.
Nedíval jsem se, zda je cena proměnlivá sezonně, doufám, že ne.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 192
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.