Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2

Autor admin 
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
07. 01. 2019 16:51
Kolega se vrátil a říkal ,že cesta byla v pohodě při cestě zpět potkal v Rakousku 13 sypačů a během cesty v Čr na dálnici ani jeden . od Svetýho roku bylo 18 stupňů teplo a o Silvestra vlezl do vody jen po kolena grinning smiley Nejlepší den 27,12 slunečno a paráda .Slovinsko až před Vídeň sníh ,ale silnice prosolené a mokré .Chorvatsko dálnice bez sněhu . ČR hrůza . Ještě zjistím zítra v práci jak to vypadá na hranici HR-Slo dálnice .

Automechanik,Baška voda ,Drašnice ,Rastoke,Pula
09. 01. 2019 12:52
... uvidím v květnu, to bude aktuálnější ve vztahu k sezóně ... po tak dlouhé době, kdy jsem jezdil přes Maďary (přes 10 roků) to tentokrát bude přes SLO/HR ... má nás jet parta na týdenní kurs na plachetnici a tudíž budeme mít i řidiče ... aspoň mi to napoví, jak vypadá slovinská dálnice, pokud pojedu v létě na Hvar ...
smileys with beer
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
09. 01. 2019 13:00
Slovinskou dálnicí směrem na jih budeš nadšen...
09. 01. 2019 16:35
kabinete ... já, dlouholetý Maďar, v to chci doufat ...
je to ale jen proto, že chci jet s lodí pohodlněji a trošku rychleji, než je 70 km/hod povolených přes maďary (po 66 a 86tce) ... teď už ty prachy za to Slovinsko (po dálnici) asi dám ... jen chci věřit, že nebudou zácpy ... přece jen 1,5 tuny na kuli, ve štrůdlu spojce moc nesvědčí ...

smileys with beer
09. 01. 2019 17:19
I ty, Brute? eye rolling smiley

Jako chápu, že těch 70km/h není nic pro slabší jedince / povahy... thumbs up smiley
Musíš si pořádně stáhnout okénka... představit si, že jedeš na chopperu... a kochat se...
smileys with beer
10. 01. 2019 13:49
ani náhodou … přesně z toho důvodu jsem loni odřídil pouze menší část cesty, kterou, cca 650 km (ovšem s chutí) odřídila moje paní bytná … těch zbylých 300 km jsem protáhl loď asi za 2,5 hoďky do Splitu … proto jsme taky stihli 1 trajekt kolem 01:30 na Hvar … želvu jsem si pak vynahradil v Ivan Dolaci, když jsem chtěl před 4tou ranní najet na molo k "Juremu" … kde jsem chtěl odpojit loď a pak ji za světla spustit na vodu … tak to jsem s 12 metrovou soupravou po tmě coufal asi 50 metrů úzkými serpentinami kvůli jinému, blbě zaparkovanému autu …
… nakonec jsme ji spouštěli do "splavu … pod Slávinkou" … grinning smiley

smileys with beer
11. 01. 2019 10:32
Zkusil někdo Chorvatsko motorkou? Máme s manželem, synem a jeho přítelkyní takové bláznivé plány...Zkušenosti??
11. 01. 2019 13:00
Tady [forum.ihvar.cz] máš k tomu vlákno
12. 01. 2019 12:42
Na motorkáři.cz je několik cestopisu
12. 01. 2019 19:38
Pred mesicem vyslo video od DARS

[www.youtube.com]
13. 01. 2019 08:41
Letecké záběry (nebo z dronu) hezké, ale řekl bych, dost nepřehledné! Chyba režiséra? Nebo stříhače videa?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 78
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.