Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2

Autor admin 
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
26. 04. 2019 18:27
tak jeste jednou naposledy
[www.uschovna.cz]
a dalsich 30
[www.uschovna.cz]
....
zucastnili jsme se nocniho pasijoveho procesi (UNESCO), video z mobilu
...
[www.youtube.com]
...
[www.chorvatsko.cz]

...
Po pravde, bylo to velmi narocne, jednu noc ridit a druhou obchazet kostely, ale opravdu je to silny zazitek, asi jsme byli jedini cizinci, z Jelsy podle meho odhadu vyslo pres tisic lidi
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
30. 04. 2019 15:02
Tak výjezd pátek 19.4. v 19hod z Česká Lípa směr Zadar. Trasa Praha,České Velenice,Zwettl,Baden,Graz,Spielfeld,Maribor,Ptuj,Cvetlin,Durmanec,Zahřeb,Karlovac,Plitvická jezera(zde prohlídka), Zadar. Praha průjezd přes centrum mírná doprava. Praha-České Velenice skoro bez dopravy. České Velenice-Spielfeld skoro sami na silnicích i dálnicích. Spielfeld-Maribor-Cvetlin (objezd dálnice) žádný provoz. Hranice skenování občanských průkazů. Cvetlin-Záhřeb-Plitvická jezera žádný provoz. V 7hod příjezd na Plitvická jezera (vstup č.1). Již nikdy více. Vstupenky objednány přes net. Sleva na dvou 100kun. V 8hod již cca přes 100 lidí. První ve frontě ale u pokladny mi bylo řečeno, že se musím vrátit přes most zpět na parkoviště a tam je kancelář kde mi vymění voucher za vstupenku (toto nikde na stránkách neuvádí). Pozor voucher musíte mít vytištěný. U kanceláře již také fronta ale prodral jsem se dopředu a vyměnil voucher za vstupenku. Opět zpět přes most ke vstupu. Tam již fronta dvojnásobná. Ale se vstupenkou jsem šel hned k bráně a dovnitř. Na parku je znát že je již hodně zanedbaný a žádné investice. Myslím, že vstupenky jsou hodně předražené. Zničené chodníky nad vodou, chybějící nebo shnilá prkna. Úsek k jeskyni uzavřen neboť shnil celý a propadl se do vody. Odjezd v 11.30 cesta bez problémů, příjezd Zadar v 13.20. Celý týden super počasí cca 20-25st a sluníčko.
Odjezd pátek 26.4. v 18hod HR-dálnice, Hranice skenování občanských průkazů, SLO-objezd Cvetlin, Maribor, A-dálnice, ČR-České Velenice, Praha, Česká Lípa. Všude naprostý klid a silnice úplně prázdné.
Dálnice HR placeno ENC krabička z roku 2014 – baterie OK.
V srpnu bude cesta do Splitu tak to bude už na silnicích o hoodně větší provoz.
Všem šťastnou cestu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 75
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.