Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dálniční známky A,SLO, HU

Autor kare-l 
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
05. 08. 2019 08:41
Na Gralle jest na dálniční Shellce. Na pultu mají ceduli v několika jazycích, stačí ukázat, zeptají se jestli odteď, lze platit kartou.
13. 08. 2019 09:16
Pro Pivisek.
Chci si též aktivovat mýtné Flex,prosím o informaci,jak Vám fungovalo.V loňském roce jsem tunely měl předplaceny a fungovaly perfektně,letos mě zarazily zkušenosti s tím,že se někomu brána neotevřela a proto chci odzkoušet nový systém.
Díky za info na fóru
17. 08. 2019 16:39
Pro Stan
Cestou tam se mi neotevřela brána hned na prvním tunelu. Tak jsem obsluze vysvětlil, že mám flex mýto. Ten neměl tušení o čem mluvím, tak se spojil asi s někým z jiné budky. Tak zadal SPZ ručně znovu, omluvil se a závoru otevřel. Po půl hodině už mi přišel mail, že mi bude odúčtována částka 5,5 Eur za projetí tunelu. Druhý tunel jsem neprojel, protože mi navigace hodila, že na trase je zácpa a navedla mě kolem tunelu.
Zpáteční cesta oba tunely úplně bez problému. Přijel jsem k závoře, ta se zvedla, tak jsem se jen usmál na obsluhu a jel dál.
Já tohle zvolil proto, že minulý rok jsem měl taky tunely zaplacený, ale nakonec jsem jedním neprojížděl a zbytečně jsem vyhodil peníze. Tohle mi přijde jako ideální věc. Projedeš, nemusíš platit a strhne se to automaticky z účtu.
Takže já jsem s tímto systémem spokojený.
19. 08. 2019 10:21
Díky za informaci

Stan
20. 08. 2019 14:22
Po několika letech chci jet v neděli 8.9.2019 zpět z HR po slovinské dálnici a rozhodnu se dle čekací doby na hranicích. Je možno si koupit dáln. známku na přechodu Macejl HR/SLO ? V historii fóra jsem našel info k tomuto pouze na hranici A/SLO. Díky za info.
20. 08. 2019 15:43
Hned jak projedeš SLO celnicí, je vpravo prodejna známek, je označena logem. Je zde možné koupit i A známku bez přirážky. Platba je samozřejmě i kartou.
21. 08. 2019 13:27
Díky moc za info.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hill , job , PML
Hosté: 45
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.