Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hustota provozu

Autor ivos 
Re: Hustota provozu
15. 06. 2016 08:51
Tak nějak jsem si to představoval.Děkuji hurá do Promajny
avatar Re: Hustota provozu
03. 07. 2016 20:57
Mám dotaz,jezdíte někdo přes Znojmo a pak dál oklikou mimo Vídeň jak mám na mapě?Jaká je tam cesta,díky za poznatky jt.




Re: Hustota provozu
03. 07. 2016 21:05
Zbytečně si zajíždíš. Vezmi to rovnou přes Tulln dolu na jih na Neulengbach. Silnice jsou tam pěkné jako všude v Rakousku. Sem tam zatáčka, ale jede se dobře.
avatar Re: Hustota provozu
03. 07. 2016 21:13
Díky,věděl jsem ,že je to trochu zajížďka,ale ukazuje to lepší silnici,tak jsem to volil,nechci v sobotu v podvečer někde chytat ve Vídni zácpy,ale spíš až pojedu zpět ve všední den,tak to chci využít, ale díky moc.jt



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkatoledo (03. 07. 2016 21:34).
Re: Hustota provozu
08. 07. 2016 20:40
Nene neboj se ta cesta dolů je dobrá. Jezdím tam.
avatar Re: Hustota provozu
08. 07. 2016 20:50
couddy:
Díky,jezdím cca každý rok přes Vídeň, tak to chci změnit :-)
avatar Re: Hustota provozu
08. 07. 2016 21:44
Jirko, když už také přes Jihlavu, chci to letos zkusit hned za jihlavským tunelem na Telč a do Rakouska přes Slavonice, jak tu někdo doporučoval.
Semafory na osmatřicítce od Rančířova budou strašit do podzimu nejméně tři, Vídeň se může podařit projet plynule, ale také nemusí, tak by to mohlo vyjít časově nejen nastejno, ale dokonce i lépe. Nedávno jsem tudy jel do Kremže a jsou to dobré cesty. Jen ještě nejsem rozhodnutý, jestli vynechám St.Pölten, pojedu přes Zwettl a už u Melku najedu na A1, nebo se dám z Waidhofenu po B2 a B32 přes Krems, odtud po S33 na A1 - A21 - B11 - B210 - A2 a dál jako obvykle.
Asi si před kruhákem na konci Waidhofenu hodím eurem.
avatar Re: Hustota provozu
08. 07. 2016 21:50
Díky Hille.
Jedu od Kutné Hory ,tak je pro mne cesta asi nej,proto jen uvažuji o vyhnutí se Vídni,od roku cca 2002 je to výhybka od konzervy -),tak stále přemýšlím ...ano,či ne?!
Mimochodem,kdy jedeš?
avatar Re: Hustota provozu
08. 07. 2016 22:37
Až za dlouho: úplně na konci srpence.
A tam chci jet tudy..., vychází to o hodinu pomaleji, než přes Znojmo a Vídeň za ideálních podmínek, které letos nejsou.
Víckrát jsem už jel přes Cvetlin, tak vynechám i Macelj. Vyrážím kolem čtvrté ráno, v Rakousku už za světla, proto si vybírám trasy, kde třeba i něco uvidím, a zastavím na pár snímků. To mě na dálnici příliš často nepotká a rakouská známka pro mne neznamená, že bych na ni musel najet co nejvíc kilásků po dálnici, tak drahá zase není.
avatar Re: Hustota provozu
08. 07. 2016 22:43
Jardo pěknej itinerář.

.
.

_________________________Jirka_________________________
avatar Re: Hustota provozu
09. 07. 2016 12:03
... Jiří, má to Jarda krásně namalovaný ... ale končí to Lučkem a co dál ... ?
přece musí pokračovat ... já to tipuju po A1 až na jih a pak se tam nějak zamotá po Pelješaci yawning smiley

... ale jinak ... [dnevnik.hr]
... jak se dalo očekávat, na cestách jsou zácpy ... jak v 11:30 uvedl HAK, došlo k uvolnění dálnice A1, ve směru od Splitu na Zadar, po dopravní nehodě v tunelu Bristovac, kolona je asi 3 km ...
... velmi těžký je provoz na většině cest ve směru k moři, zejména na:
A1 před Luckem ( jak je to možné ? yawning smiley ), ze Záhřebu do Karlovace, v uzlech Dolní Zdencina a Jastrebarsko, kolony jsou ve směru od moře k Zagrebu, další na A2 Záhřeb - Macelj, na Istrijském ypsilonu, kolony jsou před mostem na Krk ... teplota na dálnici 28 až 33 stupňů ...
smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (09. 07. 2016 12:22).
avatar Re: Hustota provozu
09. 07. 2016 13:02
Dnes od asi půl sedmé ráno se kolona na konci slovinské A4 před razcepem Draženci trvale drží mezi 3 a 4 km (právě teď DARS hlásí ty 4 km, ale podle kamer to bude chvílemi ještě o něco víc), hraniční přechod Macelj směrem do Chorvatska stíhá odbavovat kolem 700 - 740 vozidel za hodinu, z toho jich 240 přijíždí každou hodinu od jezera, průměrná rychlost u Podlehniku se pohybuje od 7 do 28 km/h.
Jen nějak nerozumím hlášení o čekací době 30 minut na hranicích. Jestli to má znamenat jen v prostoru příjezdu k závorám, tak to tedy nikomu nezávidím.
Sledujte na stránkách DARSu. Zaškrtněte si "Kamere" a "Števci" a pak to menu můžete uklidit, ať máte z mapy víc vidět.
avatar Re: Hustota provozu
23. 07. 2016 12:45
Koukám, ze na Lucku je to zas mazec. A stoji to i na Demerje. Proc ti lidi nesjedou na Donja Zdencina a neobjedou Lucko? To nechapu.
avatar Re: Hustota provozu
23. 07. 2016 13:01
Jo, mazec to je. Ale dnes je sázka, jestli si někdo objížděním přes D.Zdenčinu nějak pomůže, tedy, jestli tam nebude ještě delší fronta těch, kdo to chtěli objet.
Ve vláknu o dopr předpisech se to dostalo jako OT, tam by to slušelo smazat, proto to zopakuju tady:
...překvapil strejda Gůgl, který mi hlásí kolonu na hranice ve Slovinsku od nájezdu Hajdina dlouhou 19,8 km, doba jízdy 1:44 (bez provozu 19 minut). Chytrej Gůůůgl.... ale pořád bych řekl, že příliš optimistickej. Ta dvoukolona na slovinské dálnici končí pořád ještě před železničním viaduktem u Zg. Hajdiny.
Že se po ránu uzavíral směrem k moři tunel Mala Kapela, aby v něm nikdo pokud možno nezůstal, než ta kolona odjede dostatečně daleko za Brinje (před tunelem Brinje došlo k bouračce, tak než to odstranili), už asi někteří víte.
Asi od půl desáté už to tam zase jezdí normálně hustě.

A patrně mnozí uposlechli v Ptuji doporučení nejet na Dražence, protože letos se stalo něco, co nepamatuji: kolony kolem Varaždinu, dokonce až 3 km dlouhé...
avatar Re: Hustota provozu
23. 07. 2016 13:12
Ty Malý Kapely jsem si ráno všiml, lidi courali po dálnici, takže to asi bylo na dyl.
Re: Hustota provozu
23. 07. 2016 13:34
Mezi D. Zdencinou mi Google maps i Waze ukazuje provoz jako plynuly. Vypadnout z dálnice na silnici č. 1 se určitě vyplatí.
avatar Re: Hustota provozu
23. 07. 2016 14:25
atnarfus teď už se stojí i podle kamer u Donja Zdenčina.

Oprava asi to bylo jen chvilkové už se tam jede zatím v pohodě (než se dojede do kolony před Lučkem).

.
.

_________________________Jirka_________________________



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (23. 07. 2016 14:28).
avatar Re: Hustota provozu
24. 07. 2016 11:09
Potom, když už se musíme vracet z dovolené ze soboty na neděli, je vhodný čas až po osmé hodině večerní?
avatar Re: Hustota provozu
24. 07. 2016 12:43
Dnes je na Lučku opět živo confused smiley
Re: Hustota provozu
24. 07. 2016 15:46
Velka kolona min 5km kvoli nehode za tunelom
avatar Re: Hustota provozu
24. 07. 2016 17:10
Protože ti chytřejší oddálili odjezd o den. Bohužel pro ne to napadlo vic ridicu a tak stoji v kolone stejne
avatar Re: Hustota provozu
24. 07. 2016 19:13
Já tedy musím říci, že ať jsem jel z pá -so , nebo so- ne ,tak jsem vyjížděl vždy ten daný den odpoledne a dojel až do HR a pak dal chrupku, než stát někde v koloně a bylo to v klidu, protože tomu všemu člověk poodjel.
Ale uvidím letos jak to doopravdy bude, jedu so-ne.
avatar Re: Hustota provozu
24. 07. 2016 22:14
Ja jedu ve středu tam, ve čtvrtek zpátky. Takže to bude pohoda
Re: Hustota provozu
24. 07. 2016 22:30
Dnes (neděle) jsem se vracel z Ivan Dolac na Hvaru. Ráno nás v Sucuraji vzal až druhý trajekt, co tam bylo aut. Dojel jsem se podívat do delty Neretvy a pak do Podgory na novinky na nábřeží. Od konzumu na Makarské jsme vyrazili ve čtyři odpoledne. Provoz až po Sv. Rok minimální. Dal do Karlovace, kde dnes prespavam, aut přibývalo, ale pořád jsem mohl jet vlastním tempem. V osm večer jsem koukal na kamery na Lucku a Macejl a nikde se to moc nestosovalo. V neděli odpoledne je to směrem domů úplně v pohodě.
Re: Hustota provozu
25. 07. 2016 14:24
Proč je v posledních dnech(sobota,neděle,pondělí) na Lučku tak narvané?Jsou někde celozávodní dovolené nebo svátky?
Re: Hustota provozu
25. 07. 2016 15:12
V Berlíně, Hamburgu a Braniborsku začaly prázdniny, to ale ještě nic není, v sobotu začínají prázdniny v Bavorsku a už ve čtvrtek v Bádensku-Württembersku, to bude teprve masakr.
Re: Hustota provozu
25. 07. 2016 16:23
A jak myslíte,že to bude vypadat kolem 8-9.srpna?
avatar Re: Hustota provozu
25. 07. 2016 16:49
Citaci
Borek napsal(a):
...v sobotu začínají prázdniny v Bavorsku a už ve čtvrtek v Bádensku-Württembersku, to bude teprve masakr.

A do toho v sobotu budou v Rakousku odklánět provoz z dálnice A11 Salzburg - Villach, nejpozději u Villachu, protože A11 a tunel Karawanken bude celý den zavřený, a to v obou směrech. Čili všichni, kdo tím tunelem chtěli jet, mají na vybranou cestu přes Itálii nebo přes Graz. Oficiální zpráva už je tady, pro upřesnění představy je pak tady dodatek.
Re: Hustota provozu
25. 07. 2016 17:37
Mělo by to být v pohodě, Němci už budou v tu dobu u moře.
avatar Re: Hustota provozu
25. 07. 2016 18:54
Bavoráci taky? K moři, no, dejme tomu. Mám jen obavy z toho, jak budou vypadat hlavní tahy, až se do nich přidají ti, kdo mířili na Salzburg přes Karawanky, a místo toho pojedou přes Maribor a Graz s těmi, kdo tudy skutečně jet chtěli...
Ví se vůbec, kolik Dalmatinců, Albánců, Turků, Řeků, Rumunů, Hercegovščanů a dalších národů se tuto sobotu bude vracet do Rakouska, Německa či Beneluxu do práce a nepustí je přes Lublaň?
Ale třeba máš pravdu a bude to vypadat jen jako obvykle.

EDIT: odpověď na tu otázku předem ani nečekám, v sobotu se ukáže.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hill (26. 07. 2016 08:49).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 203
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.