Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 05. 2012 09:31
Dotázek, kolik nás bude od poloviny června v ID?
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 05. 2012 19:59
Omluva Zahajskému ,že mu odsouvám dotaz.

Na moto burze v Leskovci jsem si koupila tuto fotečku.Zajímalo by mě, jestli je ještě z předválečné doby nebo kdy byla focena. Pokud někdo víte dejte mi vědět.


Při pátrání jsem narazila na tyto staré fotky.možná už tu byly, ale jsou pěkné.
http://www.cimahvar.org/forum/viewtopic.php?f=32&t=541&start=825


No a něco ještě pro paní Jitku.

Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 05. 2012 21:56
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 05. 2012 00:45
Vranko,
cenim, ze kupovat na burze stare fotky Hvaru , bych osobne asi neudelala, jelikoz ziji prakticky v nejstarsi casti Svirce a te staroby mam celkem dost :-), ale klobouk dolu.
Co se tyce prvni fotky, tak je uz opravdu dost stara, ukazi ji mistnim a jsem zvedava jake urci stoleti .-)
Ta druha je pekna , jeste se vidi nejvetsi budova , kde byla skola, kdyz to jeste byla slusna budova , bohuzel ted je to nejvetsi strasidlo v dedine a ja ziji velice blizko.
Jeste jednou obdiv , me zase lakaji stare fotky Brna :-)
pozdrav vsem z letniho Hvaru Jitka
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 05. 2012 09:33
4 Jitka2

Historické Brno ve fotografiích zde:

Historické Brno
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 05. 2012 20:39
Něco na rozehřátí před sezónou: spinning smiley sticking its tongue out

[www.youtube.com]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 05. 2012 08:46
Jo, tohle videjko už tu kdesi je, člověk si u něj hezky zavzdychá. Už jen 38.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 05. 2012 09:04
Já o devět více, ale "vnitřní motor" se už pomalu rozehřívá.
No, už abych tam byl.

[www.celysvet.cz]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 05. 2012 11:28
Delfíni u pobřeží ostrova Hvar:

video: [www.youtube.com]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 05. 2012 14:20
... Jitko ... říká Ti něco architekt a grafik Jiří Hloušek ... ? yawning smiley ( vystavoval i na staré brněnské radnici ... " u krokodýla " )
[www.cibulka.net]
... je to jeden z mých nejlepších přátel ... a protože se mi už několik let na svém statku stará o fenku se jménem mého nicku ...
věřím, že mi splní jedno přání navíc ... snad to stihne do půli července yawning smiley
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 05. 2012 18:58
Musím souhlasit že: Brno je zlatá loď a má svou kouzelnou a neopakovatelnou krásu.
Prágl sice taky neni špatný, ale zkrátka na Brno nemá. Jsem v podstatě ultranacionalistický Moravák a jiné město jak to moje nemože být lepší. A to si gómejte jak chcete.
BRNO MILUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 05. 2012 23:31
Bessiku, Ty neco kujes.....eye rolling smiley, sice pana Hlouska neznam, ale asi bude dobrej.
s Tonasumikem souhlasim, ale je jasne, ze kazdy ma rad mista, kde se narodil a prozil pekne mladi . Vicekrat jsem byla i pozvana na navstevu v cizich zemi, kde jsem nebyla ( vlastne jsem skoro nikde nebyla) jelikoz vzdy zvitezi opet Brno kdyz je moznost se dostat z ostrova. No a jak to tak vypada lepsi uz to asi ani nebude, doma je doma. ....
Tady je uz leto a more vam poctive ohrivanecool smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 05. 2012 09:20
Jituš, včera jsem koukal, že to s tím ohříváním na Hvaru moc nepřeháníte. Jen 18 stupňů. Máš ještě 35 dní, abys to napravila grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 05. 2012 10:29
4 Zahajskej

Když to móře Jitka neohřeje, tak nezbude nic jiného než použít vnitřní zahřívadlo. Štamprlu do sebe a hurááá do vody. A po výstupu z vody opět. Akorát hrozí riziko, že pokud půjdeš do vody vícekrát, může se z tebe stát volně plující objekt.

[www.celysvet.cz]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 05. 2012 11:33
Přátelé, tak poprvé zkoušíme Hvar - Ivan Dolac od 23.8. Už se moc těšíme a jsme strašně zvědaví. smoking smiley Tímto chci poděkovat Jitce za pomoc při hledání vhodného ubytování. smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 05. 2012 20:42
... však my chceme, dá li Pán Bůh ... Jitce poděkovat letos už po čtvrté ...
P.S. ... Jitko, pan Hloušek maluje takto ... ( to druhé je skica Letovic )
[img11chybny-odkaz-rajced1102] [img11chybny-odkaz-rajced1102]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 05. 2012 17:15
myslím, že moooooooooooooc
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 05. 2012 19:02
mamko, vítej na fóru ...
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 05. 2012 00:45
Besiku, tak to je moc pekne a dekovat nemas za co , ja jsem zde jen takovy maly meziclanek.
Dnes dopoledne vedro, odpoledne mirny destik a ochlazeni, ale ne moc velke.
pozdrav vsem
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 05. 2012 14:45
Zdravím všechny, měli jsme odjíždět do Ivan Dolac 16.6. a známí, co měli jet s náma bohužel nemůžou. Je tam jeden volný apartmánek, kuchyně a dva pokoje + soc. , ale je to trošku dál od moře ve staré zástavbě nad křižovatkou, pro nenáročné. Ideální by byla rodinka s klukama kolem 10-12 let, ať se ten náš nenudí.
Nechci to sem dávat jako reklamu, spíš hledáme někoho, s kým můžeme sdílet jeden dvorek.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 05. 2012 19:11
... Jituš ... tak toto je myslím Svirče ... očima pana Hlouška yawning smiley
[img8chybny-odkaz-rajced0802]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (14. 05. 2012 19:12).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 05. 2012 00:54
Besiku , ano Petrov ala Svirce vlastne je , jelikoz ho nosim tam, aby ho tady nikdo nevidel . kdepak to asi je ......?
Byt mam 2km od nej yawning smiley
Jinak zustavam zcela bez textu a to se me tak casto nestava......... Carić rika, ze neexistuje clovek, ktery by me tu hubu zavrelwinking smiley a podarilo se....
proste krasne
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 05. 2012 22:10
... Jitko, prý mám na Hvaru od brňáka ( pana Hlouška ) pozdravovat ... rodačku z Brna ... a mám prý Ti na těchto obrázcích vysvětlit yawning smiley jak se taky dělá grafika starého Brna ...

pan malíř a Bessy ........... tak se vyryje např. Bessy do štočku ... na tomto se vytiskne na spešl papír ...
[img4chybny-odkaz-rajced0401] [img4chybny-odkaz-rajced0401] [img4chybny-odkaz-rajced0401]

.................... a pak se najednou objeví staré, již neexistující Brno ........................................ yawning smiley
[img4chybny-odkaz-rajced0401] [img4chybny-odkaz-rajced0401] [img4chybny-odkaz-rajced0401] [img4chybny-odkaz-rajced0401] [img4chybny-odkaz-rajced0401]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (20. 05. 2012 22:21).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 05. 2012 18:30
Petre,
tak to je pocta a pana Hlouska take pozdravuji :-)) dekuji za pouceni jak se dela grafika, super, ale ty vysledky jsou stejne nejlepsi :-)
Brno je Brno at stare, nebo nove porad ho budu mit nejradejispinning smiley sticking its tongue out
Tady dnes oblacno a jugo, ale uz to ma byt lepsi. Aspon se modelky pri foceni nespoti .....
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 05. 2012 18:14
Krásný podvečer,
sleduju a čtu vás pořád a ráda, ale poslední příspěvek, a tím i přihlášení jsem měla před rokem . A protože su celkem stará baba, paměť je slabá, nic si nepamatuju... tak jsem se musela znova zaregistrovat, no eye rolling smiley Rok se s rokem a já už mám zase zabaleny teply kópačky (letos je budu asi fakt potřebovattongue sticking out smiley) .... v úterý 29 ve 3:00 startujeme směr Zavala smiling smiley To vypadá jako vychloubání, ale néni ...potřebuju od vás, starých hvaráků informaci: víte něco o autobusku, který jezdí po ostrově, něco jako MHD? Jízdní řád, ceník ...Děkuji smiling smiley Martah
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 05. 2012 20:03
Pekný večer,
snáď toto pomôže:
[www.tzhvar.hr]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 05. 2012 07:24
Dobré ráno.... "Kapitáni" /Trosečník, Zahajskej atd.smiling smiley/ vypravující se na Hvar - pozor...ještě nezačala pořádně sezóna, a už todle... jak přijedu na Hvar po vás...ať vás nemusím z nějaké zátoky tahatsmiling smileysmiling smileysmiling smiley. První je ze zátoky - mám dojem Vir na Hvaru, druhá myslím v zátoce Podstine...



Zdraví R.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 05. 2012 18:18
Dobrý den, všem!

potřeboval bych přátelé od Vás poradit. Letos poprvé jedeme na o. Hvar do letoviska ID (jako řada z Vás) a tímto bych Vás chtěl poprosit, zda mi můžete doporučit jaké máme navštívit klidné a krásné pláže tohoto ostrova? Jsme mobilní, tak překonávat vzdálenosti není problém.

Děkuji za pomoc.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 05. 2012 21:35
Většinu hvarských zátok přístupných autem máme popsané tady a tady.

Michal
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 05. 2012 09:01
Tak nám chlapi z arábie za chvíľu "trošku" upravia Hvar
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 213
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.