Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 11. 2011 13:44
Hledám po celém Hvaru apartmán co nejblíže moře na prvních 12 dnů v červenci pro 3+3 osoby. Nevíte někdo o něčem? Jitce už jsem psal, ale zatím jsme nevybrali. Pokud byste měli nějaký tip, byl bych moc rád, můžete napsat na email bomino1@seznam.cz . Díky.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 11. 2011 10:23
... Michale, konečně jsem se chtěl podívat po fotkách, o kterých jsi psal v SZ ... chtěl jsem ...
ale po tomto labužnickém seriálu nevím, nevím ... těžce provokuješ ...
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 12. 2011 16:57
Přátelé, znáte někdo zátoku Pribinje 5km od Brusje a 3 km od města Hvar? Je tam i kemp Vira, restaurace Ringo.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 12. 2011 18:06
Ahojte. Bomiňo, moc Ti k tomu neřeknu....ale - byli jsme 2009 - Hvar Podstine, a jednoho rána - kdy ještě zbytek rodiny spal, jsme se s manželem ráno z města Hvar vybrali nakouknout tímto směrem. Cestou byly nádherné výhledy, co nádherné - úžasné - na Pakleni....a dojeli jsme nahoru k tomu kempu Vira. Nechali tam auto, a pěšky jsme prošli kempem až do zátoky, a k té restauraci. Chvilku pobyli, koukli, a jeli zpět. Už jsem tady ty fota z cesty tam dávala, tak ještě jednou....a jen jedna fotka - ta poslední - je z té zátoky u toho kempu. Na tu vyhlídku jsme pak ještě několikrát sjeli s celou rodinou....byla fakt nádherná. Zdraví R.

Cestou z města Hvar ke kempu Vira.................................................................................zátoka kemp Vira [img5chybny-odkaz-rajced0503] [img5chybny-odkaz-rajced0503] [img5chybny-odkaz-rajced0503]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 12. 2011 21:24
No, záloha zaplatená, poukaz doma a už sa len tešiť na krásne 3 týždne v zátoke Torac, keďže nám to tohto roku nevyšlo tak o to viac si to dúfam užijeme. Tak už len nech je čím skôr 13.7 a vyrážame spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 12. 2011 19:29
Záloha už probíhá, takže to bude zátoka Pribinja , druhý a polovina třetího týdne v červenci. Doufám, že nám to klapne, že budeme zdraví, protože tento rok to právě kvůli zdraví nevyšlo. Zatím je už ale dobře, takže ťuk, ťuk na dřevo.
Ale ID musííííím vidět, takže je důvod pro výlet.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 12. 2011 14:13
Ahojte. Velmi zajímavé a strategicky položené místo - Uvala Pribinja...a jiné poblíž uvaly... [www.sea-seek.com]
Taky to okolí chci příštím rokem okouknout. Zatím to studuji...Ten poloostrov Pelegrin u Hvaru...... [www.sea-seek.com] [www.sea-seek.com] [www.sea-seek.com] [www.sea-seek.com] [www.sea-seek.com]

Z Ihvaru [www.ihvar.cz] jsem si našla tyto informace: Neobvyklý pohled se otevírá k západu - na poloostrov Pelegrin, protože téměř nikdo tento zalesněný nejzápadnější cíp ostrova nezná. Nachází se zde totiž lovecký a chovný revír Pelegrin (Lovište Pelegrin), kde se kromě jelenů, muflonů, divočáků, kun a dalších druhů zvěře mohou prohánět jen vybraní lovci a elitní turisté. Ti se ubytovávají v luxusní rezidenci "Villa Floriana", která stojí v samém srdci poloostrova, v zátoce Parja. Jen dlouhodobý nájemce revíru může povolit vstup na toto území. Přitom má Pelegrin kromě přírodních krás i významnou kulturně-historickou památku - Markovu jeskyni (Markova špilja), jedinečnou archeologickou lokalitu, kde byly nalezeny jak nástroje a zbraně z doby bronzové a železné, tak i keramika z doby starého Řecka a Říma.

Trochu jsem se poorientovala taky tady.....[globus.jutarnji.hr]
Někde jsem se taky dočetla, že na Pelegrínu chtějí golfová hřiště, ale lidé protestují, a chtějí oblast uchovat bez zásahů do přírody....

Je to snad tento dům na Pelegrínu, nebo to je někde jinde na Hvaru?



Zdraví R.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 01. 2012 09:21
V tomto zimním počasí nejlépe zahřeje vzpomínka na ID. Chtěl jsem zde umístit nějaké foto a z hrůzou jsem zjistil, že to neumím.confused smiley Až někde zjistím jak se to dělá tak alespoň něčím přispěji.smiling smiley zdravím všechny příznivce ID smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 01. 2012 10:26
Romane, pročti si vlákno tady nebo mě napiš SZ.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 01. 2012 13:09
Zdravím příznice ID. Rád bych Vás požádal o typ na místo, kam vyrazit na letošní dovolenou. Rád bych místo podobné ID. Jde mi o klid (čím míň lidí, tím lépe), možnost nakoupit + občas restaurace. Oblázková pláž. Nejlépe s kopií paní Jitky2 thumbs up (zdravím smiling smiley ) . ID je osvědčené místo, ale život je změna (byli jsme v Žuljaně, také OK, ale je to přece jen dost daleko). Zkuste mě někam poslat, případně i s kontaktem. Předem dík.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 01. 2012 21:34
Už se nemůžu dočkat, až se takhle rozhlédnu a nasaji vůně.
[img7chybny-odkaz-rajced0703] [img7chybny-odkaz-rajced0703] [img7chybny-odkaz-rajced0703]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 01. 2012 21:45
Jirko, s tou moji kopii radeji nesmoking smiley, to by to mohlo Chorvatsko s turismem rovnou zabalit :-))
pozdrav vsem
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 02. 2012 09:29
Původně jsem to chtěl dát do počasí, ale sem se to hodí lépe. Že bychom začali jezdit na Hvar i na zimní rekreaci?
[img2chybny-odkaz-rajced2]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 02. 2012 08:51
Zdravím Jitku s celou její rodinou na Hvar a prosím o zpravodajství o počasí. Jak to tam zvládáte? Podle zpráv je u vás "zima století", mnoho oblastí bez elektřiny, zásobování vázne.....
Mnozí budou namítat, že tady je to normální, tak co, ale jižní státy nejsou na takové zimy vybavené odklízecí technikou, vedení elektřiny často v nepřístupných skalnatých terénech, tak jen doufáme, že je na Hvaru vše vpořádku. Prosíme alespoň o krátkou zprávičku. J.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 02. 2012 11:38
Janko, podívej se do Ostatní - Počasí v Chorvatsku, Jitka už info podávala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 02. 2012 17:32
to Janka:
tady mas par fotek
[www.otok-hvar.com]
[www.total-hvar.com]

a tady neco ze zavaly









Upraveno 1krát. Naposledy upravil jorgos (08. 02. 2012 17:38).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 02. 2012 10:46
jeste jedno vcerejsi zimni video




nebo lyzovani na hvaru
[www.slobodnadalmacija.hr]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jorgos (12. 02. 2012 11:27).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 02. 2012 17:16
Sice to sem nepatri, ale nevite kdo delat nalepky na auto, ja uz to za ta leta zapomela. Potrebovala bych novou, menim 4 kola.
zdravim vsechny z jihu
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 02. 2012 19:19
Ahoj Jitko, zdravím na Hvar.
Ohledně nálepek - loga se to řešilo tady nebo napiš přímo VěřeCB nebo Trosečníkovi.
A jestli to není tajemství, jak se jmenují ty 4 kola, v čem budeš jezdit na srazy???

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bomiňo (19. 02. 2012 19:21).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 02. 2012 23:14
Dekuji Bomino, ano je to Vera CB, ale stara hlava zapomina.
Nova kola budou Toyota Verso , cekam uz 2 mesice na barvu . Hlavne ze to ma 4 kola a volant :-), stejne je to na jezdeni po Hvaru skoda, ale 5x do roka do Brna to uz chce trosku bezpeci:-)) jeste jednou dekuji.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 02. 2012 00:28
Jitka2 - Podgoranin
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 03. 2012 17:58
Zdravím, prosím o info na apartmány Janja + nějaké foto a je možno projet tunýlkem k ID autem s boxem na střeše? Viděl jsem upozornění na výšku do 2,00M. Taktéž na přepravu trajektem k Šučuraji- taktéž omezení do 2,00M. Děkuji za info
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 03. 2012 21:59
S boxem v pohodě, jak trajekt, tak tunel Pitve. Výška tunelu je 2,7m.
[img3chybny-odkaz-rajced3]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 03. 2012 00:22
zdravím , a co takhle 12.-19.7.2012 ID "Janja" .Děkuji za inf
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 03. 2012 08:30
zdravím všechny .
Kdysi před pár lety jsem toto vlákno "kdo se chystá na Hvar " založil a těšil jsem se z takové veliké návštěvnosti(vznikla už tkzv. "druhá řada vlákna jelikož nevím o víc navštěvovaném místě na tomto foru),popularity a ůspěchu tohoto vlákna. Byl jsem na to svým způsobem hrdý a stále jsem a to proto že se tu potkávají prima lidi kteří si mají co říct ať už radu či poznatek či se těší ze společných zážitků. Vznikla tu za tu dobu i spousta kamarádství ,přátelství ,užívá se tu spousta srandy a to vše co tyto lidi spojuje je všemi oblíbený Hvar
Jaké je však mé zklamání že se jsem po nějakém čase zavítám a pod logem vlákna je napsán autor : admin
nevím co si o tom mám myslet Pro někoho možná malichernost atd ale pro mě zklamání a jěště něco jiného............
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 03. 2012 09:34
..... a tím, že toto vlákno znovu " založil" admin, zřejmě systém nedovolí nastavit jiné jméno autora, než toho, který je zaregistrován pod danou IP adresou. Bohužel, ale možná to jde a to ví zase jen admin, takže by jsi se měl obrátit na něj.
V každém případě jsi svůj příspěvek napsal krásně a plně se s ním ztotožňuju. Doufám, že tento rok už konečně Hvar navštívím a poznám snad některé fóráky osobně. Těším se jak malý Jarda.
Pavle, díky za takové vlákno.thumbs up

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 03. 2012 10:00
Pavle neplač ..........založ nové vlákno a máš to ...bomba by byla ..JAK MI ADMIN SEBRAL VLÁKNO O HVARU ..3... a budeš koukat jak .........................TO VLÁKNO ...pojede..........Schimi
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 03. 2012 10:24
Na začátku tohoto vlákna je odkaz na původní. Jiné řešení bohužel nebylo.
Technická poznámka: Téma "JAK MI ADMIN SEBRAL VLÁKNO O HVARU ..3" patří do fóra "Ostatní" -smiling smiley. To je ta pravá drbárna.

Michal
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 03. 2012 10:39
Souhlasim ...vona je ta drbárna už SKORO na každém vláknu ........Schimi
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 03. 2012 11:20
adalv napsal(a):
-------------------------------------------------------
> zdravím , a co takhle 12.-19.7.2012 ID "Janja"
> .Děkuji za inf


V apartmánu Janja jsme nebyli, ale letos nastupujeme hned po vás. Zatím nevím , zda 19. nebo 20. Tady je apartmán na snímku, který jsem vyfotil před pár lety z vyhlídkového letu nad Hvarem.



Michal
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 243
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.