Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Koupě člunu

Autor mirek b 
Re: Koupě člunu
16. 05. 2020 07:06
Pro Slavkov. Mám to po čem se díváš. Boat007 290 + Mercury 5HP. Motor je super bezproblémový. Člun má nafukovací podlahu, což asi nebude vzhledem k tvým potřebám ideální. Na nějaké velké chození po člunu to není. Myslím že do Oktávky to dostaneš. Můžeš to dojet omrknout.
Jo čtyři dospělé to uveze i na moří.
Re: Koupě člunu
16. 05. 2020 09:03
Boat007 mají špatné reference, odlepování zrcadel apod.Dá se dohledat na Jachting info.
Selva Naxos 5xs, má jí Trosečník. Hodně stará koncepce, jednoduchý motor, uřvaný, tvrdý, hodně vyosená pína do strany, díky tomu není tak skladný a dá se jezdit jen na jednu ruku...po delší plavbě bolí záda. Měl velké problémy s benz.pumpou, nakonec mu to opravil nějaký motorkářský servis.
Hidea, Parsun jsou kopie starších Yamah, mají shodné díly. Po vychytání počátečních much jsou to spolehlivé kousky, mají je dost v půjčovnách.
Přepapírované motory na 5HP dříve SPS neřešila, bylo to mimo jejich gesci. Teď už po nich pasou. Ono taky vidět gumák ve čtyřech lidech jet s tímto motorem v kluzu.....to pětka nezvládne. Taky jsou na první pohled poznatelné...dvouválec, silná noha.
Udělej si VMP, kup nějakou patnáctku s 360cm gumákem s pevnou...překližkovou...podlahou a budeš mít klid. Pozor, jsou dost velké vnitřní rozdíly v délce při stejných vnějších délkách. Můj Adventure Master 330 je uvnitř stejně dlouhý, jako mnohé 360cm. I to dost rozhoduje.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 109
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.