Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 01. 2010 22:08
Ahoj Edit smoking smiley to bude asi tím že máš takového psa trhačespinning smiley sticking its tongue out Jinak tě moc zdravím a už se taky těším na Blato ,letos se už snad zastavím smoking smiley Renda
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 01. 2010 23:16
No, já Vás taky všechny zdravím a vidím, že chcete, abych opravdu do letošní sezony šla se úsměvem od ucha k uchu. Určitě Vás na Blatě všechny ráda uvidím a těch mojích trhačů se nemusíte bát. Musím mít přece nějaké ty hlídače, když už jsem tak populární.
A ještě zdravím všechny nové klijenty, kteří se k nám na Blato letos chystají.
Starým klijentům děkuji za reklamu, kterou nám dělají.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 01. 2010 07:56
...Vuinac...jak je to u Vás s rybolovem ( amatérským ) kam se u Vás chodí pro povolenku...? ...myslím že 20.03.2010 ve Vyškově by neměl
chybět zástupce Chorvatska, když to tentokrát Jitce Bohužel nevyjde... bude jistě mnoho osobních dotazů...smiling smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 01. 2010 14:52
Bessy..jaká povolenka..my jsme normálně chytali z přístavu bez povolenky


Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 01. 2010 20:06
Lovte si co chcete a kde chcete. Jen pozor na blondýny na pláži a potom na manželky, aby se jim úlovek líbil.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 01. 2010 14:43
zdravím všecky milovníky Blata spinning smiley sticking its tongue out Já byl v této vesničce dvakrát a líbila se mi tak,
že bych se chtěl do ní ještě vrátit, ale .... nastaly komplikace, protože se moja
rodina rozrostla o dalšího potomka. Takže teď sháním ubytování pro dva dospělé
+ 2 děti (6 a 2 roky). Né moc daleko od moře (znáte to tahání těch věcí pro kindoše),
ale zasé né moc blízko. Samozřejmě cena přijatelná pro průměrnou českou rodinu.
Vy zkušení, co říkáte na apartmán Franičević? Byl ste tam někdo?
Nebo můžete prosím doporučit něco jiného??? Já bydlel zedvakrát u Mate a Stanislava
Brajkovič. Jednou v tom zahradním domku - to bylo super (ideální pro dva dospělé
a jedno dítě), podruhé v jednom z jeho apartmánů, ale to už bylo horší, velice bídná
kvalita vybavení (a to jsem zvyklej v posledních letech sebou vozit nářadí a něco si tam
občas opravit yawning smiley)))))))))).
Díky za případné info nebo radu, Dalibor
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 01. 2010 10:37
..



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (24. 01. 2010 17:52).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 01. 2010 17:50
už aby to bylo...doufám, že za 174dní se nám naskytne tenhle pohled při příjezdu do Blata a strávíme tu 11 krásných slunečných dní s příjemnými lidmismileys with beer


Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 01. 2010 20:12
Rosťo jak dojedu tak ať máš vychlazenou domácí a Zubra já Radegasta štrngnem si
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 01. 2010 20:28
myslíš, že mám vychladit moju domácí Ivanku?smiling bouncing smiley spíš bych řekl že halůzkovoudrinking smiley ..neboj prozvoň mě až budeš projíždět Poratem..a já Tě dojdu přivítat nahoru k magistrále smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (25. 01. 2010 20:30).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 01. 2010 20:46
Snad se tam s nekym z fora potkam taky. Uz aby to bylo. Mrzna jak svina.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 01. 2010 22:17
to Rosta:
tak, mam potvrzeno prelom cerven/cervenec 7dni AP Blato a konec cervence 11dni chatka kemp Dole, ale letos asi bez parniku.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 01. 2010 22:29
StandaM napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to Rosta:
> tak, mam potvrzeno prelom cerven/cervenec 7dni AP
> Blato a konec cervence 11dni chatka kemp Dole, ale
> letos asi bez parniku.


tož Ty budeš na Blatě letos o prázdninách víc než domasmoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 01. 2010 18:06
Jezdíme tam několik let, Blato nám doporučili známí, kteří jezdí do Malé Duby - po první návštěvě jsme se rozhodli udělat si tam prázdninovou základnu a podle počasí odtud vyrážet na výlety. Jezdíme vždycky nejmíň na 3 týdny, míň snad ani nestojí za to, i tak to strašně utíká... Všude je blízko- na trajekty do Drveniku je to 10 minut autem, do vnitrozemí zkratkami do Vrgoracu (a na dálnici) hoďku horskými cestami, do Ploči a na Bačinská jezera, dál do Bosny, Mostar, Bugojno, vodopády Kravica... nemluvím o ostrovech, Hvar je naproti a dá se tam i na půjčeném člunu. Do Podgory asi 29 a do Splitu asi 60 pobřežní magistrálou, taky Omiš (a raftování na Cetině).
Kluci se tam postupně naučili plavat, teď už i šnorchlovat a už dávno nemáme jen "domácí", ale skutečné přátele, kluci už za tu dobu stihli "adoptovat" většinu místních koček a psů.... Předloni jsme i hasili - hořelo na Matiaševici, i to upevnilo vztahy s místníma - a tak tam pojedem samozřejmě i letos, poosmé. Bereme s sebou známé s děckama, pro rodiny je to tu ideální. A když je na pláži moc živo, dá se kolem Matiaševice doplavat na malé plážičky (většinou nudisti) nebo až do Velké Duby-ideální pro šnorchlování. Loni tam ale začali vozit velkýma jachtama turisty na "tajný výlet", doufám, že zase najdou něco jiného, jinak otrava a odpadky.... (je to asi 800 až 900 m - bacha na proudy, když fouká,je to dost makačka, nebo pěšky- za Brajkovičovými penziony nad jeskyňky podle vodovodního a odpadního potrubí, co je zakopané a zásyp tvoří pěšinu, ale v horku je to otrava-navíc tou vyhořelou částí Matiaševice, ale hezké výhledy na moře a Hvar).Kdo chce klid, moře, odpočinek i turistiku, ať se aspoň zastaví! Honza
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 01. 2010 18:49
...ahoj Jizerský medvěde ... vítej na Foru...smiling smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 01. 2010 20:10
Jizerský medvěde..pěkný a výstižný článek ke kterému není co dodatthumbs up...jenom to už je předpředloni jak hořelo na tom Matiaševicu..asi jsi zapoměl, že je už novej roksmileys with beer...jinak taky vítej smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 01. 2010 21:36
Jizerský medvěd ,supr smoking smiley Kde si prosím tě byl takovou dobu ??? R...a
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 01. 2010 21:47
Přidej jěště pár fotek smoking smiley určitě nějaký najdeš ,které ani my nemusíme znát ,sice po 5 letech co tam jezdím se najde vždy něco novýho kde jsem třeba nikdy nabyl a tobě docela věřím thumbs up R...a
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 01. 2010 22:46
Ahoj všichni, tohle diskusní fórum jsem našel náhodou,když jsem hledal nějaké téma pro výšlapy kolem Blata s děckama - jedem letos se známýma, budeme 4 a 4 děcka od 7 do 11 let. U nás jezdíme po Jizerkách společně na kolech,ale do Ch. jsme je zatím nebrali,myslím,že bude lepší nechat děcka pochodit po kopcích a kola možná napřesrok. V tom horku je to občas na pováženou. Jo - objevili jsme možnost "Safari na magarcima" - safari na oslech, jede se po Korčule, tak si rezervujem místa-vypadalo to dost "prdelózně". Mrzí mne, že je ohrožená trajektová linka Drvenik-Korčula, je to bezvadné spojení, uvidíme na začátku sezóny,jestli ji otevřou.
Fotky nějaké pohledám,nemám je v tomhle PC a taky synek je má ještě ve foťáku, fotíme ještě i klasicky na film.Nevím,jestli se najdou nějaké z míst,kde byste většinou nebyli.Občas couráme po cestách na Biokovo- od Strnu na Muravu a nahoru, mezi olivové sady, jsou tam zajímavé samoty a místa s výhledy,ale fotky to tak hezky nereprodukují. Něco pohledám. Jo - a taky všechny zvu do Podgory na zmrzlinu - kamarád tam prodává a žongluje s ní , je to zážitek.Cukrárna (slastičarnica) ART na promenádě (Branimirova obala 37), nebo pobočky za hotelem Podgorka a u kempu před Čaklje-střídají se 3 bráchové, Fiko je nejlepší... Zdravím všechny příznivce Blata a okolí! Honza



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jizerský medvěd (28. 01. 2010 22:54).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 01. 2010 16:28
Ahoj Edit.Chtěl bych se zeptat zda jsem dobře odhadl Váš apartmán na Blatě.Je to ten zakroužkovanej na fotkce?Jinak už se k Vám s rodinou moc těšíme.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 01. 2010 18:38
no sice nejsu Edit..ale kdyby se neukázala, tož Ti odpovím já, že je to onsmileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 01. 2010 19:17
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> myslíš, že mám vychladit moju domácí Ivanku?smiling bouncing smiley
> spíš bych řekl že halůzkovoudrinking smiley ..neboj prozvoň
> mě až budeš projíždět Poratem..a já Tě dojdu
> přivítat nahoru k magistrále smileys with beer


Rosťo jestli to klapne a budeš mě tam čekat s chlebem a solí a Karlovačkem v ruce tak před tebou pokleknu.Jestli ale dojedem v 6 ráno jak vloni tak nevím jestli vstaneš.Jinak Jizerský medvěde zdravím tě na foru a piš co víš.V Podgoře jsem toho akrobata viděl vloni a letos tam taky určitě pojedem
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 01. 2010 21:00
Jo lidi, po té zmrzce v Chorvatsku se nám stejska. Doufám že se tam potkám i s dalšíma z fora co v Blatě budou první týden v Srpnu.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 01. 2010 21:52
Jirko dáme si nejen zmrzku
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 01. 2010 21:59
JIRKA napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jo lidi, po té zmrzce v Chorvatsku se nám stejska.
> Doufám že se tam potkám i s dalšíma z fora co v
> Blatě budou první týden v Srpnu.


Ahoj Jirko ,Blato 2-12,8 smoking smiley renda smileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 01. 2010 22:26
A tady jsem já smoking smiley a Rosta je vedle cca 20 m z levé strany fotky spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonous (29. 01. 2010 22:34).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 01. 2010 23:22
Pavle tak už odpovídat nemusím, chlapi to udělali místo mě. Tak až dojedete tak Vás nemusím ani navigovat.

A Vám všem musím říct, že nechápu jak můžete mít teď v takovém mrazu chuť na Sladoled. My tu trpíme zimou a pijeme čaj s rakiji a po sladoledu jsme si ani nezasteskli. Ale je pravda, že je výborná.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 01. 2010 07:37
Zdar Jirko,rendo,Rosťo a Editko v Blatu budu od 25.7 do 4.8 tak se snad uvidíme měli by jsme tam udělat společný sezení co vy na to?
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 01. 2010 09:05
to hasa54:
uz jsem si rikal, ze mas stejny termin a i stejny AP jak ja. Ja mam AP jak ty, ale termin 27.6. - 4.7. a 20.7 - 31.7.

opravuji AP mam u Edit nejak jsem to popletl z fotografie od pavel.k77



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (30. 01. 2010 20:21).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 01. 2010 16:09
to by jsme se mohli vsichni sejit. Jen se domluvit a nahlasit seznam. Bohužel ale střídáme Rostu,leda že by jel domu až odpoledne. Tak kdo má chut se sejít tak si musíme domluvit místo. Já tam ale jedu poprvé s rodinkou takže to tam pro mě bude nové.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 84
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.