Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 11. 2009 20:37
V Dubrovníku jsme byli 2x a pokaždé jsme parkovali na začátku Dubrovníku u spodního přístaviště.Jsou tam dvě veká prkoviště a s místem nebyl problém. Do starého města je to pohodovou chůzí dvacet minut.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 11. 2009 21:00
Lidi a ty ceny za trajekt jsou vždy jednosměrné? Zpět se platí taky?
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 11. 2009 22:56
již sem se ptal na cestu do Dubrovníka na jiném vlákně..a bylo mě tam řečeno, že se dá parkovat v podzemních garážích ... jak pojedu po magistrále, tož jak pod sebou uvidím staré město, tož hned odbočit doprava a pak doleva a tam popravé straně jsou ty garáže..cena 6kn za hodeye popping smiley a do města je asi 300m...jo to že mám vyjet ráno to vím..počítám že kolem kolem 5:30hod...a zpátky se stavím v Trstenu okoupatspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 11. 2009 23:10
JIRKO cena je samozřejmě za jednu cestu,pokud nechceš zpátky trajektem tak si můžeš zaplavat thumbs up smiley. Myslím,kromě jednoho trajektu /tam je cena za auto + řidič/ ,se platí za vše zvlášť. Tedy osoby,auto,přívěs atd. ,přesně tak jak je to v ceníku.
Jinak co se týká Dubrovníku tak nevím,jak je to s parkováním u starého města nebo v garážích /v sezóně může být dosti problém/ , ale já jsem vždy sjel za mostem vlevo, podjel jej a zaparkoval na parkovišti u přístavu jachet a myslím za 8 lasiček na osobu autobusem,až před bránu do Starého Dubrovníky.Zpět také.V pohodě jak přes den tak v noci.Za parkování tam nikdo nevybíral,ale jak znám Chorvaty,může se někdo najít,kdo si tam sem tam nepřivydělá. Dá se to jít pěšky,ale ve vedru,je lepší autobus a projížďka s Chorvatem za volantem není k zahození. Tu jsme absolvovali i s kempu Split v Stobreči do historického Splitu a věřte,že se mi o té jízdě ještě zdálo dva dny,tak bych to nezajel ani s osobákem,prostě to byl kaskadér za volantem.thumbs up

MirekŠi
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 11. 2009 20:42
Zdravím Vás všechny.Chystám se příští rok na dovolenou do Chorvatska a s největší pravděpodobností to bude právě toto místo(Živogošče-Blato).Pročetl jsem celé toto vlákno a už musím jen přesvědčit manželku.Můžete mi doporučit nějaký konkrétní apartmán s kontaktem a přibližnou cenou.Jedeme 4 ale spokojíme se se 3 lůžky.Já ,manželka,dcera 7 let a syn tomu budou v létě 2 roky takže se v poho vyspí s náma v postely.Předem Vám moc děkuji za infirmace a popřípadě i fotografie s popisem.
ps.
Uživatel renonous má zde na vlákně dosti popisků k fotkám ale fotky se nezobrazují protože je má na rajčeti zamčené.Prosím kdo máte aspoň trochu podrobný plánek tohoto letoviska mohl by jste sem dát odkaz na tento plánek(třeba i letecký snímek.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 11. 2009 20:52
leteckej snímek to není ale už sem to dával spíš [forum.ihvar.cz]
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 11. 2009 20:55
jedna z výšky....





Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (23. 12. 2009 20:40).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 11. 2009 22:09
smoking smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil renonous (29. 01. 2010 22:23).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 11. 2009 22:59
TO:waja
Tvé foto č. 32 v galerii ostrov Hvar a Sučuraj v příspěvku z 24.11.2009 09:48

má něco společného s mým fotem z ID koncem září.

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 12. 2009 12:17
To: Mirus,
čučím na ty fotky ženským okem a připadám si jak když jsme v dětství hledali na obrázcích 7 rozdílů. A pak mi to došlo!!
Já se zaměřuji víc na přírodu a kolem mě může projet cokoli a nevšimnu si dokud ostatní neříkají "jé koukej".
Ale je to určitě to stejné vozítko - viz další fotka z Vrbosky v polovině letošního srpna.
Omlouvám se ostatním, že jsme mimo téma tohoto vlákna, ale nějak to tady vyplynulo samo.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 12. 2009 19:22
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jedna z výšky....
>



Pochopil jsem z tohoto snímku dobře,že touto vesničkou magistrála neprochází ale je nad ní?
A kemp Dole se nachází v levo pod tenisovejma kurtama?
Přímo ve vesnici je marina a pláž je trochu v pravo?
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 12. 2009 19:37
pavel.k77 pochopil si to velice správně smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonous (08. 12. 2009 19:38).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 12. 2009 18:22
Lidi to je kosa co? U těch fotek od moře se alespon člověk trochu ohřeje. Jsme skoro v polovině očekávání dovolené a už aby to bylo. Všem tady přeji krásné vánoce a štastný rok 2010.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 12. 2009 23:11
Ještě bych se chtěl zeptat znalých tohoto místa zda je tam možnost nějakého bezdrátového připojení k internetu(v nouzi i drát).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 12. 2009 08:37
tož co vím, tak domácí na Blatě si hlídají aby připojení měli jenom právě jejich hosté a k ostatním se to nedostalo..takže pokud budeš v baráku kde nemají NET, tož máš smůlutongue sticking out smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 12. 2009 16:12
Zdravím všechny fanoušky Blata.Přemýšlím,že bychom v létě zkusili tuhle vesničku,a proto urputně prohledávám net a
hledám nějaký šikovný apartmánek pro dva dospělé a jedno malé dítě.Zaujal mě apartmán George Grbiće,neznáte někdo??
Nebo zkuste mi něco doporučit,prosím.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 12. 2009 21:12
Tam snad jezdí vášnivej kolista Rosta smoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 12. 2009 10:43
tož jezdím tam...a už sem vše poslal na SZ
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
31. 12. 2009 11:06
všem fóristům i všem na Blatě


Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 01. 2010 20:45
Nádhera. Už se tam celá rodina vidíme.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 01. 2010 20:30
Nazdar lidi, byl jste někdo v Blatě u Ivana Slavíčka, pokud ano dejte vědět jak to tam vypadá.Jinak do Blata se už nemůžu dočkat-po té chvále tady.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 01. 2010 16:20
ki-ki můžu se zeptat proč jste si vybrala tento dům. Já Vám nemohu napsat jak to tam vypadá, protože je to můj soused a sama , když už nemám místo mu hosty pošlu. Vím , že na tomto vlákně někdo byl u Slavíčka a taky se ptal na ubvytování.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 01. 2010 21:38
To: Vuinac,
po brouzdání netem mi to tak nějak padlo do oka, chtěl jsem, aby to bylo v Živogošči-Blatě. Jsem ten typ co musí být po každé na jiném místě. Baví mě jezdit do neznáma.Je to pak takové těšení na to, jaké to tam bude. Vloni tam měla být Markur, ale zatím se neozvala.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 01. 2010 22:00
to vuinac:
dufam, ze me tam neposlessmiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 01. 2010 22:18
Ne, Stando to bych ti neudělala, ty by jsi asi nebyl spokojený. Ale lidi co přijedou na pasblint vezmou už cokoliv, jen, aby byli už ubytování. Moji hosti jsou zvykli na zeleň kolem domu a ne na baráky přilepané na sobě. A hlaně mít auto u baráku, to je pro Vás taky důležité. Nikomu se nechce chodit kontrolovat auto někam. Ale každý má jiné nároky a hlavně to poznají podle ceny apartmánu. ki.ki, třeba budeš spokojený, já opravdu nevím, ale potom ne, aby jsi na mě došel.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 01. 2010 22:30
Ki.ki, Vuinac je prima a inteligentní žena, a kulantněji a diplomatičtěji už to nemohla říct. Asi bych neváhala, a vyměnila.
Ať se vám v tom Blatě v létě všem líbí a daří. Místo je to fakt krásné. Zdraví R.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 01. 2010 11:18
Děkuji Vám za informace, které mluví za vše. Teď jak dál, potřebuji 2x 2l ap. a jak jsem zjistil, tak je to docela problém sehnat. Budu vděčný za dobrou nabídku. Pokud o něčem víte ,prosím pošlete na: ki.ki@tiscali.cz , tímto prosím i Vuinac jestli by pro mě něco takového neměla. Dík
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 01. 2010 18:12
Rero, děkuji za lichotku, já jsem se včera dozvědělě, že jsem stará mafijenka na Makarské, tak jsem se opravnu od srdce zasmála.
Já jsem teď v ČR tak kdo bude chtít může se klidně na mě obrátit a budu se snažit Vám vyhovět. ki.ki tel. posílám na SZ.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 01. 2010 19:00
a sakriš už je to tady siciliánky už i na Blatě..ale my se Tě nebojíme a do Blata vyrazíme..komisař Catani je Ti v patách spinning smiley sticking its tongue out
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 01. 2010 19:40
vuinac napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rero, děkuji za lichotku, já jsem se včera
> dozvědělě, že jsem stará mafijenka na Makarské,
> tak jsem se opravnu od srdce zasmála.
> Já jsem teď v ČR tak kdo bude chtít může se klidně
> na mě obrátit a budu se snažit Vám vyhovět. ki.ki
> tel. posílám na SZ.


Edit ty a mafiánka??????? Který osel to napsal ale nakonec můžu být hrdý že mám známost s mafiány.smiling bouncing smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hill , mdr
Hosté: 48
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.