Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?

Autor Saša 
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
22. 09. 2010 07:10
Dobrý den,

Že je Blato malá vesnice, musí být každému vášnivému fóristovi jasné už předem. Jednak se o něm na foru docela dost píše a i pohled na obyčejnou mapu je dostatečně jasný. A od toho se pak odvíjí to ostatní: nemohu očekávat, že na "vsi" bude několik supermarketů a nepřeberné množství restaurací a barů.
Obchody 2, ani jeden zaplivaný, restaurace 3, 1 bar otevřený od 7 hodin ráno.
Přeji vášnivémuforistovi více docvaknutí při výběru své další dovolené.
Zdravím vášnivé Blaťáky.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
23. 09. 2010 13:12
Jandule napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
>
> Že je Blato malá vesnice, musí být každému
> vášnivému fóristovi jasné už předem. Jednak se o
> něm na foru docela dost píše a i pohled na
> obyčejnou mapu je dostatečně jasný. A od toho se
> pak odvíjí to ostatní: nemohu očekávat, že na
> "vsi" bude několik supermarketů a nepřeberné
> množství restaurací a barů.
> Obchody 2, ani jeden zaplivaný, restaurace 3, 1
> bar otevřený od 7 hodin ráno.
> Přeji vášnivémuforistovi více docvaknutí při
> výběru své další dovolené.
> Zdravím vášnivé Blaťáky.


Tak to ale nemění nic na věci, že se mu tam nelíbilo...kvůli tomu hned nemusíš na něj nabíhat. Tohle auditko je o tom. Prostě tam nenašel nic vyjímečnýho a to je celé a vy, kteří tam jezdíte mu to máte za zlé.
My jsme letos byli v Drače na Pelješacu, bydleli jsme mimo centrum, takže bydlení, moře, pláž OK, ale Drače jako vesnice mě nikterak neoslovila- spousta lidí tam jezdí opakovaně, proč taky ne, pokud se jim tam líbí,ale já už bych tam nejela.Objezdili jsme spoustu míst za těch dní, co jsme tam byli, kam přijedete a cítítte se tam dobře, ale tohle letovisko prostě nicthumbs down
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
23. 09. 2010 14:00
vasnivejforista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> vrátil jsem se před nedávnem z Živogošče-Blata, a
> upřímně řečeno se mi tam moc nelíbilo! Malá
> vesnice, jeden zaplivanej krám, a jedna předražená
> hospoda. .....Nebylo tam nic vyjímečného než
> jinde, po pravdě řečeno to stálo za prd. Projel
> jsem celé pobřeží od Makarské dolů, a již bych tam
> asi nikdy nejel. Jsou tam místa jako po celém
> Chorvatsku. Žádné perly. Najdou se lepší.

téhle nelogické slátanině nerozumím....jaká místa a kde jsou lepší ?....kde je tam něco výjimečného co nestojí za prd?... a když jsi projel vše od Makarské a již bys tam nikdy nejel , protože tam nejsou žádné perly ?...jestli jsi byl v HR poprvé a u Jadranu se ti nelíbilo, tak jsi mohl napsat jednou větou...tady vypadáš jako kluk z pionýrského tábora co píše mamince, že se mu tam nelíbí....yawning smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
24. 09. 2010 17:40
Novinko, že se někomu nelíbí tam nebo onde, je jeho věc a každý z nás hledá místa podle vlastních představ, pocitů a potřeb. Mě spíš vadí způsob hodnocení v. f. .
Pokud už chci hodnotit, tak věcně, pravdivě a s nadhledem. Už proto, aby si ostatní mohli udělat představu o daném místě a našli pomoc při hledání toho pravého místayawning smiley.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
14. 10. 2010 19:25
nikdy viac Omiš kemp Galeb. zvyšok mesta a pláže boli v pohode ale Galebthumbs downthumbs down. Hrôza
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
14. 10. 2010 19:59
jj je tam třeba Duče,kde jsou mnohem lepší rodinné kempy a za půlku thumbs up

MirekŠi
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
17. 10. 2010 18:40
Následující anabáze není moje, ale mojí sestry, švagra Ladi a jejich přátel. Měli odjet za synem, který slouží na výletní lodi s přítelkyní Pavlou alias Skřítkem, na plavbu kolem Středozemního moře.
Nevím jak to dělá, má asi na takové příhody asi talent.


"Tak jsem se k tomu konečně dostala, k naší vysněné dovolené - plavbě po středozemním moři.
Měli jsme se nalodit v Benátkách, pak plout do Alexandrie v Egyptě, pak do Izraele, Řecka- Athény, Chorvatska-Split a zpátky do Benátek a 18.10.jsme měli letět domů.
Už s letenkami byly problémy: mamka od Pavly a její přítel sehnali poslední 2 letenky z Mošnova do Benátek a my dva 2 poslední letenky z Prahy do Benátek, tak jsme teda jeli autem do Prahy k Ivošovi (starší syn - pozn.Luis), nechali tam auto a připojili jsme se k nim na letišti v Praze.
Dva dny předtím jsem dostala horečky,tak jsem jela s penicilínem.
Doletěli jsme do Benátek, taxíkem pak do přístavu a čekali jsme na děcka na lavičkách v přístavu do 7 večer, protože LOď BYLA tak obsazená,že na nás nezbyly ani místa v podpalubí v kabinách pro posádku. Kapitán na poslední chvilku zabral 3 kabiny pro svoji rodinu.
Už byla tma a my pořád v přístavu - 4 lidi+4 velké kufry+8 l slivovice. 2 jsme vypili za to odpoledne, co jsme čekali - hladoví, bez jídla.
Nakonec nás v 8 večer vzali na loď do kabin rodin, co ještě nepřijely - padli další 2 litry. Druhý den jsme do 11 čekali, jestli ti lidi přijedou nebo ne.Samozřejmě přijeli a nás o půl 12 z lodi vypakovali.
Tak jsme si natočili loď jak odplouvá, pobrečeli jsme si a co dál.
Mamko, v přístavu je internet v bufetu, běž tam a najdi nějaký hotel. Bohužel ten internet byl jenom pro zaměstnance,tak jsme volali Ivošovi, ať nám zjistí nějaké hotely, kde bychom mohli přespat a pak se začít starat, jak se dostat zpátky domů.
Ivo z práce nemůže zařizovat soukromé věci, tak musel jet domů, doma mu zrovna přestal fungovat internet, tak musel pověřit kamarádku, aby nám to zjistila.
Na mobil nám poslala 3 adresy hotelů. Vzali jsme taxíka, ukázeli tu adresu a mysleli jsme, že nás tam doveze.On nás dovez doprostřed Benátek, kde bylo autobusové nádraží a vodní taxíky,že dál musíme veřejnou dopravou.
Další šok za 30 eura.Na autobusovém nám řekli, že musíme vodní dopravou, ta nám řekla, že tam nedojede kvůli vysoké vodě a že máme jít pěšky. Kolem samí cizinci, uličky strašně úzké, no byli jsme v prdeli.
Tak jsem ukázala další adresu taxikářovi, ale v jiném městě a ten nás dovez na místo za dalších 30 eura.Tam nás naštěstí
ubytovali a teď jsme začali zkoušet přeobjednat letenky.Za to bychom zaplatili 5000,- za každého,Tak jsme to zrušili a chtěli jsme se dostat domů jinak.
Tak autobus z Benátek jel jenom do Brna - my měli auto v Praze, vlakem bychom museli 3x přestupovat, tak jsme se rozhodli, že poletíme zpátky co nejbližším termínem. Bratr od Pavly byl na té lodi 14 dní předtím, tak trochu věděl co a jak, našel nám let, ale z úplně jiného letiště, které bylo 40 minut autobusem od místa, kde jsme byli ubytování a za dobrou cenu 200 eur. Chtěla jsem to přes internet v hotelu objednat, než jsem se dostala na stránku té společnosti,tak mi internet vypli,protože máš nárok jenom na 30 minut. Už se mi nechtělo to všechno znovu hledat, tak jsme se rozhodli, nechat všecko na druhý den a že tam zajedem.
Druhý den ty letenky stáli 320 euro, ale nám už to bylo jedno, hlavně.ať jsme co nejdřív doma. Bylo to ale až v sobotu, tak jsme museli strávit ještě jeden den v hotelu.
Udělali jsme si výlet do Benátek, už jsme byli přeborníci kde se jak dostat. Jenom zas v hotelu to bylo bez jídla, tak jsme se chtěli najíst v Benátkách, všude strašně draho, když už jsme se rozhodli někde pojíst, tak buď došlo to, co jsme chtěli, nebo zrovna přestali podávat jídlo nebo, budou podávat až za hodinu.
Skončili jsme na nádraží v bufetu, mamka od Pavly si dala polívku, my jsme koupili lístky, šli jsme za ní a zase nám zavřeli před nosem.
Už jsme měli tak scvrklé žaludky,že i když jsme si koupili nějaké jídlo v obchodě, tak jsme se raději chopili slivovice(kdyby jí nebylo,nevím,jak bychom přežili).
V sobotu už pohodě na letiště a za hodinu jsme byli v Praze,kde nás kamarádka od Ivoše vyzvedla a jeli jsme k němu domů a tak jsme se zpili,že Ivošovi jsme vypili všechnu jeho slivovici co tam měl (skoro 5 litru).
Když jsme měli tu dovolenou, tak jsme se vydali do Prahy na procházku.Koupili jsme si lístky MHD na celý den, ale Láďa nás nutil všude chodit pěšky. Absolvovali jsme cestu z Václaváku na Letnou do Technického muzea - zavřeno, tak jsem chtěla na Žižkov podívat se na Žižku a do vyhlášené hospody.
Zavřeno a Žižka v rekonstrukci! Opět jsme absolvovali anabázi - Švejk je proti nám houby.
Ještě než jsme vyrazili do Prahy, chtěli jsme vzít sebou psa od Ivošové kamarádky. Ale ona říkala,že tam to je pro něho špatné, že raději se půjdou projít do lesa.
Šli a pes si rozřízl tlapku o sklo a skončili v neděli odpoledně na veterině, ta smůla prostě ještě neskončila.
No nic,hlavně,že jsme živi a zdrávi, dojeli jsme v ponděli všichni čtyři do Ostravy.
Na lodi,protože nás tam všichni viděli, jak čekáme na lavičkách skoro celý den a jak pak se s kuframa taháme z lodi, vzniklo mezi zaměstnanci pobouření, protože se to může stát i s jejich rodinami, tak se to kapitán dozvěděl a Pavla volala ještě v ten večer, kdy odpluli, že se nám kapitán omlouvá a že máme přiletět do Alexandrie a že nás tam nalodí a zadarmo.
Tak to jsme se hodně smáli a zas se radši napili.
Ten výlet do Benátek, města lásky stál 30 000,- a byly jsme tam 4 dny.
Já dostala průjem, prdel mám odřenou, prášky co jsem měla na to, jsem si spletla s jinýma. Ani nevím,co jsem teda polykala.
Mamka od Pavly šla po návratu na nemocenskou.
Největší radost, že jsme se vrátili, měl náš pes a babička.
Kyčel,co mě bolela po naší dovolené v lednu a přestala bolet v srpnu, tak mě bolí znovu po tom našim pochodovém cvičení v Benátkách a Praze.
Ale přes všechny naše cestovatelské slasti jsme zůstali živi a zdrávi, srandy jsme užili opravdu hodně.
Když už jsme se blížili k Ostravě, tak paní Skřítková zavolala Kamilovi (zaměstnanec v hospodě, kterou švagr se sestrou vlastní - pozn.Luis), který vlastně dělal v hospodě sám a netušil jak jsme dopadli a otvíral denně až ve 2 hodiny, že si přeje na 2 hodiny rajskou polévku a 2 piva u kulečníku.
Samozřejmě rajskou jsme neměli, tak byla v telefonu na něj hodně přísná.
Přijeli jsme do hospody přesně ve dvě - hospoda zavřená! Chudák se tak poděsil, že mu jede nějaká kontrola, tak lítal po place a dělal generální přípravy podle hyg.předpisů.
To stálo za to, vidět ho celého červeného a málem na infarkt, jak mu spadl kámen ze srdce, když viděl místo kontroly nás.
Tož jsou naše nové zážitky."
smileys with beersmiling bouncing smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
17. 10. 2010 19:03
Luis, to je na zfilmování, bylo by to určitě na oskara
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
17. 10. 2010 20:49
... Luisi ... pech jak čínská zeď ( co do velikosti ) ... chápu ale dobře ... že Tví blízcí neměli dopředu koupeny lodní lístky a vsadili na to, že budou volná místa díky synovi ... a pak se dodatečně zaplatí ...? yawning smiley
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
17. 10. 2010 21:33
No, údajně jako rodinní příslušníci lístky nepotřebovali. Viz aktivita kapitána. Ačkoliv, nevím jak to funguje na lodích. Kdyby to tak bylo, tak by pro samé příbuzné nezbylo místo pro platící cestující, že jo.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
18. 10. 2010 18:24
Nekup to když je to tak levné a výhodnésmiling smiley to je opravdu na ožratí, to se mě stát s dětma tak se picnu sám nebo se rozvádímgrinning smiley
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
19. 10. 2010 13:42
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Luis, to je na zfilmování, bylo by to určitě na
> oskara

Presne tak. A do hlavnej roly obsadiť Rowana Atkinsona. thumbs up smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 10. 2010 09:32
No ještě že měli tu slivku, tož to se mohli aspoň pořádně ožrat. smileys with beer

V Benátkách jsem kdysi taky zažil pochodové cvičení včetně vození naší
mladé v kočárku. A už mě tam nikdo neuvidí....
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
16. 07. 2011 06:19
Nejedu jinam jen do Chorvatska.....Důvod prostý,jiná země mne a mou rodinu neláká a neřeším kolik stojí dovolená dnes,nebo před třemi lety.Ale taky nejsem z horních XXX tisíc a na tu krásu se rukama nadřu a pak to stojí za to:-)smileys with beer Příjemnou dovču všem....
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
16. 07. 2011 10:10
Souhlasím na Chorvatsko taky nenecháme dopustit jezdíme tam skoro každý rok a taky neřešíme kolok co stojí či stálo ty zážitky jsou k nezaplacení!
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
16. 07. 2011 10:26
Souhlas dovplená vyjde stejně jako v Čechách navíc jsou jen náklady na cestu tady je taky draho když pojedeš na Pustevny Modravu Pec pod Sněžkou tak tam je snad dráž jídlo než v Chorvatsku.Příští rok asi nepojedu do Bašky Vody přemístim se asi někam kde je větší pohoda a klid třeba na Hvarsmiling smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
16. 07. 2011 11:53
Martine - Hvar - rozumná volba. Neboj, v Dunajovicích dostaneš takovou nalejvárnu, že už nikam jinam nebudeš chtít.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (16. 07. 2011 11:54).
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
16. 07. 2011 12:39
spinning smiley sticking its tongue outjojo už se těšim na rady a atmosféru setkání hot smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
22. 07. 2011 14:57
Yrral napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Radši vidím tisíce karimatek nechaných přes noc na
> pláži než kuřáka co si lehne vedle mě a otráví mi
> celý den. Jděte s těma cigárama do pr..., nevím
> proč mám u moře, na pláži, čichat nějaký smrad. Co
> takhle trochu ohleduplnosti?


OFF TOPIC:
To jen abyste věděli, jak se to dělá, když hodlám napsat něco, co sem nepatří. Pocházím z naprosto odlišného fóra ale tady by se naši moderátoři udřeli. Čtu to tady od začátku a tři čtvrtě příspěvků sem do tématu vůbec nepatří.
Zdejší moderátoři mají asi taky dovolenou.

Ale z5 k citovanému. Na plážích by mělo být (a jednou někde zcela jistě začnou) ZAKÁZÁNO KOUŘENÍ !
Absolutně nevidím důvod, proč bych měl na dovolené čuchat nějaký smrady slabocha, kterej se dobrovolně rozhodl zdechnout svým dětem, manželce....... na rakovinu plic.
Co mě ale na nich s*re ze všeho nejvíc je fakt, že tato tupá hovada zahrabou ten svůj vajgl půl cm pod oblázky a myslí že to právě vyřešili. Bohužel míra jejich intelektu je na tak nízké úrovni, že jim nedojde že vajgly jsou lehčí než kámen a kupříkladu první vlna je vyplaví na povrch. Měl jsem s tím už letos dost práce se udržet a pomohla manželka (prej abych nedělal ostudu) ale příště už přísahám někomu rozbiju ciferníka a ty vajgly mu narvu do pr*ele !
Kupříkladu v Podgoře letos přibyly na plážích zákazové cedule:
KARIMATKY A RUČNÍKY V DOBĚ OD 20:00 - 8:00 ZÁKAZ !
PSI 24:00 - 0:00 ZÁKAZ !
Doufám, že ta s přeškrtnutým cigárem tam bude brzy taky.

Ještě jednou se omlouvám za OFFTOP a taky ohleduplným kuřákům, kteří mě neobtěžují ale muselo to ven.
PS: psa máme taky ale k moři ho neberem. To bych mu neudělal.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
22. 07. 2011 15:29
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (09. 01. 2013 22:04).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
22. 07. 2011 15:47
OFFTOP:
Aha, tos mě překvapil, myslel jsem že bude reagovat nějak neohledupej kuřák, neb těm ohleduplným jsem se v závěru omluvil.
Škoda že jsi tam nebyl se mnou, tebe by moje žena učitě nepřemlouvala a nevyhrožovala že pokud to udělám, zkazím jí celou dovolenou a okamžitě odejde.
Tak za tohle mě ten kuřák opravdu nestál. Ale dost flame, toto vlákno je o něčem jiném. Ať tu nový čtenář stejně jako já nemusí číst dvanáct stran, než se dozví kam nejet, přestože by stačily tři.
Další moje reakce nečej. Určitě ne v tomto vlákně.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil sy99 (22. 07. 2011 23:10).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
22. 07. 2011 21:22
sy99, a co tak upocení smradlaví lidé, kteří nevědí, co je to deodorant, to Vám také vadí? Mně ano, smrad jako smrad.
Mia
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
23. 07. 2011 06:55
to: sy99

Mám manžela, ale k moru ho neberiem. To by som mu neurobila. Neznáša totiž vodu. Zato môj pes vodu zbožňuje a cestu autom si užíva. Máte s tým nejaký problém?
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
23. 07. 2011 08:07
smiling smileywinking smileyRe: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
24. 07. 2011 15:57
to: Mia
Já s tím problém nemám, náš jezevčík nesnáší vodu a ještě víc cestování, tak proto bych mu to neudělal. Beru ženu a děti, vodu zbožňují a cestu si užívají smiling smiley
Jen fakt nevím co má tohle společnýho s tím, kam už nikdy nepojedu ?
Mia
Re: smiling smileywinking smileyRe: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
24. 07. 2011 16:10
Tiež neviem, čo to má spoločné s témou, Vy ste dal vyššie tú poznámku, že hoci máte psa, k moru ho neberiete... :-)
Ja len na to reagujem, aby ste vedeli, že niektorému psovi urobíte horšie, keď ho necháte doma, než keď ho vezmete so sebou.
Re: smiling smileywinking smileyRe: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
24. 07. 2011 21:52
Sohlasím , že majitelé psu a kuřáci jsou na plážich neohleduplní.Když muj syn(tehdy 5.letý)nedopatřením postříkal majitelku psa, vodní pistolkou, stropila takový povyk, že to slyšeli všichni okolo.Pět minut na to se její pes otřepal na mojí karymatce.Po mé reakci již jsem ji na té pláži více neviděl.Jsme ruzní lidi a to je třeba respektovat, ale proč bych se měl já a hlavně mé děti nechat udit za živa.
Mia
Re: smiling smileywinking smileyRe: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
25. 07. 2011 08:00
Nemám rada takéto zovšeobecňovanie. Medzi majiteľmi psov aj medzi fajčiarmi sú rovnako neohľaduplní, ako ohľaduplní. Tak isto medzi rodinami s deťmi, medzi tínedžermi a pod. Zažila som hlučných mladíkov, ktorí do rána žúrovali a rušili ostatných, zažila som rodinku s dieťaťom, ktoré behalo po pláži bez plienky a keď to naň prišlo, mamička ho nechala vycikať na kamienky priamo na pláži. Vždy je to o ľuďoch, bez ohľadu na to, či majú so sebou psa, dieťa, alebo cigaretu v ruke...
Re: smiling smileywinking smileyRe: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
25. 07. 2011 11:01
Nejhorší varianta je pes kuřák pobíhajíc po pláži co chčije skoro povšem!
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
25. 07. 2011 13:16
Draho, zapoměl jsi napsat, že musí být také ožralý....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 218
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.