Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?

Autor Saša 
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
13. 08. 2010 18:44
jak se říká mr...............vej němec dobrej němecsmileys with beer
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
16. 08. 2010 11:57
....to by mě nenapadlo, ale určitě bych posbíral pár psích ext.... ntů a zahrabal dost plýtko pod kamínky,ať si hoví na hovně !!!
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
16. 08. 2010 20:52
Mildo, ty stále len na to isté myslíš - ... thumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Eifel (16. 08. 2010 20:53).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
19. 08. 2010 23:22
no nevím od kdy a letos v Gradacu jsem objevil tohle grinning smiley

avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
20. 08. 2010 00:01
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jak se říká mr...............vej němec dobrej
> němecsmileys with beer


No nevim jestli v dnešní době sem toto patří. Možná za války budiš ale ted 65 let po válce už je to tak nak trochu passé.Koho my vlastně máme radi .Němce k vuli valce neeeeeee........... po válce jsme nemuseli ASI vychod tak koho? Mrtvej indian ........je dobrej indian tak to je HR a film mistr Sentr .......tošž asi tak nák kurna to naozaj v číl bude páč ...jak se říká.............
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
06. 09. 2010 12:46
Vazene damy a pani. Neda mi nereagovat na tohtorocnu skusenost z dovolenku v Letovisku Makarska. Chorvatsko poznam myslim si, ze celkom dobre. Chodim tak kazdy rok. Ale tohto roku to bolo predsa len vynimocne. Na plazi novy zvyk - lehatka. Rozlozene dve rady, cize k moru sa nedostanete, najblizsie tak 10 metrov pod probenadou a to som si vera nezaplatil. Samozrejme plan nie je sukromna ale pan, ktory rozkladal lehatka tak nam hodil na zem aj sukromny slnecnik a starsiu pani- Cesku pomaly zhodil z lehatka lebo si dovolila na lehatko sadnut o pol siestej poobede. Lehatka aj ked nie obsadene tak rozlozene cely den a takto blokoju miesta pre ludi ktori nemaju o ne zaujem. Cena za lehatko 40kn + slnecnik a mate 7-8 euro denne z vrecka von. Pre trojclennu rodinu a dva tyzdne celkom slusny peniaz. Bud si kupite lehatko alebo lezite pod promenadou. Dakujem pekne za take novodobe Chorvatsko. Podobny zvyk uz je aj v Tucepi a Promajne. Ludia po novom malo ustretovi, ba priam az arogantni. Radsej si zaplatim all inclusiv v Egypte. Doteraz som bol vernym Chorvatom ale po tychto skusenostiach uz nie. A nehovorim o nestabilnosti pocasia a teploty mora - koncom augusta ani nie 20 stupnov a samrejme tie ceny. Stale viac a viac. Dakujem ale neprosim. Praje vsetkym ktori vycestuju do Chorvatska krasnu dovolenku.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
06. 09. 2010 15:22
HR nie je len Makarska yawning smiley my sme sa vrátili pred 5 dňami, boli sme 25 km pod Makarskou a počasie sme mali nádherné po celých 10 dní. Ľudia milí a ochotní, na pláži kopec miesta spinning smiley sticking its tongue out
Ja ti zas prajem "krásnu" dovolenku v Egypte, na lehátku s all inclusiv, v uzavretom resorte grinning smiley ... a v prítomnosti veľa "ústretových" ľudí thumbs up smiley
... a mimochodom ... už teraz sa tešíme hot smiley na budúcu dovolenku v HR cool smiley
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
06. 09. 2010 19:34
Tak ale musíš uznať,že taký" bonus" ako ozbrojený sprievod k fakultatívnemu výletu v HR nedostaneš.....thumbs down
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
06. 09. 2010 19:58
... Milane ... podzim v Egyptě je taky krásný na výlety se tam zatím jezdí s pouhou ochrankou ... otázka, jak dlouho to vydrží ... yawning smiley
... další vývoj v oblasti lze očekávat ... je to smutné ...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (06. 09. 2010 22:32).
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
06. 09. 2010 21:10
Nezlobte se na mě, ale jet na výlet s představou, že by se mohlo něco stát a proto mám kolem sebe ozbrojence, mě teda vůbec neláká. Asi bych si to úplně neužil. Jediné, co bych chtěl vidět, je jen to moře a co je pod hladinou. Neříkám, že mě nezajímají památky, ale....

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
07. 09. 2010 10:24
Milan63 napsal(a):
Doteraz som bol vernym Chorvatom ale po
> tychto skusenostiach uz nie. A nehovorim o
> nestabilnosti pocasia a teploty mora - koncom
> augusta ani nie 20 stupnov a samrejme tie ceny.
> Stale viac a viac. Dakujem ale neprosim. Praje
> vsetkym ktori vycestuju do Chorvatska krasnu
> dovolenku.

A me bohuzel po letosnim roce nezbyva, nez se k vam pridat.

U me je to na 70% pocasi a zbytek neochota a nekvalitni sluzby.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mello (07. 09. 2010 10:25).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
07. 09. 2010 12:00
Ahoj Deni. Myslis, ze citas medzi riadkami. Tesim sa s tebou, ze si mal krasnu dovolenku v Chorvatsku. Chorvatsko mam schodene takmer cele. Od Kvarnera az po Juznu Dalmaciu, takze nie len makarsku rivieriu. Cize aky taky obraz za tie roky by som mal mat. Ak pises, ze si sa vratil pre piatimi dnami, tak to su potom musel odchadzat z Chorvatska okolo 31.8. Letovisko 25 km pod Makarskou moze byt, Drvenik, Podaca, Zaostrog, Brist, Gradac, mozno Zivogosce. Vsade tam som bol a viem ako tom tam je v sezone. A teda ak si odchadzal 31.8., tak si musel stihnut nocny uragan z 28.8. na 29.8. a taktiez neskutocnu burku takmer 4-hodinovu z 30.8. na 31.8. a mozno aj dalsi uragan z 31.8. na 1.9. Chorvati sa zmenili, je to moj nazor. Pre mna je na dovolenke podstatne teple more a stalost pocasie. Ostatne ma nezaujima, myslim tym fakultativne vylety a pod. A toto mozem mat inde a takmer za rovnake peniaze. Egypt som uviedol len ako priklad.
Prajem vsetko dobre.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
07. 09. 2010 21:45
to Milan 63
Tak "smer"Egypt fakt nemusím,(ako príklad o.k.)ale chápem ,že určite teplé more a stále počasie je asi "TOP" dovolenka.
Tak som nad tým premýšľala tento rok,keď sme mali stálych 37°C+more 28°C,ani mráčik.....
Krásna príroda,more priezračné,scenéria hôr plná pínií-bolo super!smiling smiley
Ale zasa o dva dni idem smer HR-asi sa pôjdem liečiť.yawning smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
08. 09. 2010 11:06
Dada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ale zasa o dva dni idem smer HR-asi sa pôjdem
> liečiť.yawning smiley

Tak to good luck s tim pocasim. Asi by sis nejake to mistecko v lecebne mel rezervovat dopredu.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
08. 09. 2010 12:03
Mello, to nebylo ani vtipný, leda tak zbytečný ... thumbs down
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
08. 09. 2010 16:22
Mello...asi se taky nechováte k nim nejlépe :-P, dle příspěvku a komentáře na tu paní. Je to jen její názor. Pak nečekejte,že budou chorvati ochotní, když vycítí vaší nevraživost.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
08. 09. 2010 22:22
Mello,
asi si nepochopil,čo som písala.Určite tam teraz nebudú horúčavy a vyhriata voda,ale mne to nevadí....smiling smiley
P.S.o jemnej mágii Jadranu sa píše v inom vlákne-vlastne, to by si tiež nepochopil.yawning smiley
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
09. 09. 2010 11:12
Šimako napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No a když už jsme je tam (ty karimatky) měli tak
> jsme si je tam nechali i přes noc aby jsme se s
> nima nemuseli tahat domů, no a vlastně i do konce
> dovolený. Přece kdo dřív přijde
> ..........................................


S tímhle názorem nesouhlasím a lehátka bych Ti bez pardonu odsunul ke straně. Já nebudu o dovolený vstávat v 6 hodin, abych si šel na pláž obsadit místo. Kde to jsme? Během letošní dovolený jsem to udělal 2x.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
09. 09. 2010 11:46
valeri,
v 6 ráno nevstávej, stejně Ti to nepomůže, když karimatky a lehátka tam jsou už od předcházejícího dne. tongue sticking out smiley
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
09. 09. 2010 12:01
Tak v Gradacu přes noc nebyly. A já zas tak agresivní nebyl, jen jsem je posunul o metr - dva dál, aby jsme se vešli. Bylo nás 6, takže jsme nějakej prostor zabrali. Ani nevím, jestli si toho posunu někdo následně všiml a jak reagoval. Já na to totiž okamžitě zapomněl.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
09. 09. 2010 20:59
Nikdy nepojedu na místa, kde bych se tak na pláži musel tlačit. To je mi Makarská a spol ukradená..

Karel
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
10. 09. 2010 09:36
Karle M - i v Makarské se dá koupat na nudi na kamenech na tom výběžku, jen třeba až v 19h ale grinning smiley!! Ale jinak souhlas. Byli jsme v mimicích a na místní městké pláži jsme se koupali jen hned při příjezdu a pak jednou vecer ..jinak jsme chodili na odlehlejsi mista...
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
16. 09. 2010 14:20
BAŠKO POLE.Právě jsme se vrátili a pokud jde o stejnojmenný kemp - musíme velmi varovat.Poprvé jsme tam byli v září 2008 v bungalovu s příslušenstvím a moc se nám tam líbilo i přesto,že to nebylo již ani tehdy nic moc ubytko,ale nejsme nároční.Letos jsme se tam opět vydali-KATASTROFA.Mělo nás varovat,že Vítkovice Tours tam zrušili svůj Neptun Club a přenesli ho do Baško Vody(i když tak mají ještě mobilhomy a chatky Tereza).Pro lidi v těchto chatách a pro další(cca 200 lidí) tam zůslaly 2x2kabiny WC a CELKEM 2 sprchy.WC u pláže zavřeli a sprchy zrušili!Patrně již loni přestali udržovat prostředí-dříve kvetoucí keře,květiny a stromky jsou zcela uschlé-prostě poušť-jen kolem své kanceláře zást.jedné české CK si to sám zaléval hadicí.Všude špína,v 9,00 dojde na WC papír a konec.Plavete ve ...Na pláži smetí,použité prezervativy,čmuch-puch atd.Prostě opravdu děs.Vytrvalci nadávali,slabší nátury -dle jejich vl.vyjádření po cca 2 nocích balili.Pokoušeli jsme se sami sebe "přemluvit" zůstat-minule tam bylo moc fajn,ale po shlédnutí opravdu neskutečně zasviněné pláže jsme to vzdali a odjeli jinam.Je to prostě jen další potvrzení toho,že objednat si něco jen podle fotek na Netu či stručné nabídky CK je v Chorvatku stále více a více rizikové.Ti,co to tak udělali v tomto kempu asi moc pak nadšení nebyli.Mne to fakt mrzí,protože se toto jednání začíná v posl. cca 2-3 letech této zemi nějak šířit,t.j. naval prachy a padej......
P.S.Taky jsem pochopil,proč tam bylo nabízeno ubytování za den za CELÝ velký mobilhome za pouhých 745,Kč (a ten MÁ samost.příslušenství!).Při obsazení čtyřmi lidmi to je na hlavu za cca 7 EUR per day.Škoda!
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
16. 09. 2010 17:59
Není čemu se divit,takových míst je v HR čím dál více.Hlavně hodně cestovek,které lákají klienty a nulová investice.To je trend jak vydělat na "blbosti" Čechů.Je zajímavé,že s jiných států tam prakticky žádnou nenajdete.Samozřejmě soukromí karavanisti je něco jiného,přijedou,poohlédnou a pádí jinam,ale ten kdo si to objedná a "cvakne" předem je namydlený a na...ný jako vy.Proto s cestovkou jednou poprvé v roce 2000 a nikdy více.

MirekŠi
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
17. 09. 2010 06:43
... proč se to děje ... ?
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
17. 09. 2010 07:34
Protože neví co je to podnikání.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
17. 09. 2010 08:12
Děje se to proto, že je ještě spousta lidí, pro které je dovolená u moře finančně nedostupná a pořídit přes CK ubytko v kempu s dopravou do dvou tisíc za hlavu je lákavé (viz nabídka lastíků). Těmto lidem, naučených na odborové rekreace v různých táborech, jim připadá prostředí standartní, hlavně že jsou u moře. Bude to ještě chvíli trvat, než se toto vymýtí a CK nabízející podobné zájezdy uhynou.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 09. 2010 16:12
vrátil jsem se před nedávnem z Živogošče-Blata, a upřímně řečeno se mi tam moc nelíbilo! Malá vesnice, jeden zaplivanej krám, a jedna předražená hospoda. .....Nebylo tam nic vyjímečného než jinde, po pravdě řečeno to stálo za prd. Projel jsem celé pobřeží od Makarské dolů, a již bych tam asi nikdy nejel. Jsou tam místa jako po celém Chorvatsku. Žádné perly. Najdou se lepší.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 09. 2010 18:11
... na to, že ses zaregistroval teprve dnes ... je vidět, že máš vlastní názor ... kde jsi tam bydlel ... ? ... vášnivýforisto ... yawning smiley
... věřím, že další příspěvky budou stejně přínosné ...grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (21. 09. 2010 18:19).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 09. 2010 22:36
Bessy. Každý se musí vykřičet.thumbs up smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 206
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.