Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?

Autor Saša 
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
29. 11. 2008 08:03
BINGO!!!
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
28. 01. 2009 17:18
Pokud dá příroda nebo Pán Bůh (tím nemyslím Karla Gota), nepojedu nikdy (snad) jinam na dovolenou, než do mého milovaného Chorvatska. Už jsem zbláznil nejen dcery, ale i mého prvního vnuka (8 let). Druhého asi letos ještě nevezmu - v létě mu bude rok. Ale v roce 2010 mají rodiče smůlu - jede s námi Chorvatsko - když dá příroda nebo Pán Bůh, jak chcete. Ahoj všichni - ať je Chorvatsko cokoliv, láska je to vždycky.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
29. 01. 2009 11:00
Vsude je neco,tak proc si kazit tech par dni dovolene v roce nejakyma hloupostma,nemate jich za cely rok dost ?
Chorvatsko je Chorvatsko,at uz se nam to libi,nebo ne!! A kdyby se nam to nelibilo,tak nebude rocne stoupat navstevnost v Chorvatsku,nemyslite?
Zdrazuje se vsude,at uz je to Cesko,Rakousko,Chorvatsko...s tim se neda nic delat.A kdyz uz chci jet na dovolenou,tak na nejakou tu kacku navic nekoukam,mam toho koukani na kazdy euro za cely rok dost!!! Tak si tu dovcu uzijme,cert vi,jestli si ji pristi rok muzeme dovolit,hihi!!!
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
22. 02. 2009 09:57
Nepojedu do Bristu, protože mi to tam připadá špinavé, nepojedu do Lokvy protože je tam magistrála, nepojedu do Selcí protože je to moc nahoře, nepojedu do Trogiru protože je tam v sezoně hlava na hlavě a nepojedu přímo do Makarské, protože je to tam stejné jako v Trogiru.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
23. 02. 2009 10:13
Rozhodně nepojedu na Krk.Betonové plata s počasím jak v česku a popeláři co ráno v pět dělají svou práci nemusím.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
23. 02. 2009 10:57
Kde asi delší dobu nepojedu bude Čiovo do kempu Rožac.Snad do té doby než postaví ten most.Šílená cesta,asi 1 km více než hodinu a to prakticky v jakoukoliv dobu,navíc ještě šíleně zúžená tak na jedno auto,bez chodníků a moře nic moc,řekl bych až moc "černé".Asi jsem moc rozmlsaný mořem na Makarské riviéře. Jinak Trogir si nenechte ujít,je to překrásné historické město.

MirekŠi
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
13. 03. 2009 08:46
Jednou jsem byl v Tunisku v Hamametu.Je to asi pět let.Hotel byl v pořádku ale moře bylo špinavé.Jinak určitě je dobré si vzít do Chorvatska nějakou finanční zálohu,protože v Omiši je spousta krasných hospůdek,restaurací a cukráren.A abych jedl 14 dní konzervy to radši nepojedu nikam.Jo ještě jestli někdo neví co vloni měli veVela Luce(Staniči) na pláži za pivo,viděl jsem na fotkách ,že je tam nějaký bar.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
18. 03. 2009 21:22
už vícekrát ne do Ulcinj-mnoho lidí a manželka se bojí krys/čtyřnohých/,kterých je tam více než lidí.cool smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
09. 04. 2009 20:54
souhlas, výše uvedený byl někde u betonárky ( možná Omišalj ), zatímco ym šťastnější v naprosto úžasné Bašce :-)
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
22. 04. 2009 15:18
Rozhodně už nikdy Gradac a deandance Laguna... smrad, naštvaní důchodci, polorozpadlé pokoje a bordel. No takže nikdy více, naprosti Baška - luxus :-)
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
23. 04. 2009 12:38
arua napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rozhodně už nikdy Gradac a deandance Laguna...
> smrad, naštvaní důchodci, polorozpadlé pokoje a
> bordel. No takže nikdy více, naprosti Baška -
> luxus :-)


Gradac jako takovy je prima, ale popisovana Laguna je kakastrooooofa. Vic se mi libi jizni strana Gradacu, ale hlavne ubytovat je treba se v soukromi nebo v hotelu Labineca to je pak uplne o necem jinem smoking smiley

--
TomKa
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
24. 04. 2009 21:41
tomka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> arua napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Rozhodně už nikdy Gradac a deandance Laguna...
> > smrad, naštvaní důchodci, polorozpadlé pokoje a
> > bordel. No takže nikdy více, naprosti Baška -
> > luxus :-)
>
>
> Gradac jako takovy je prima, ale popisovana Laguna
> je kakastrooooofa. Vic se mi libi jizni strana
> Gradacu, ale hlavne ubytovat je treba se v
> soukromi nebo v hotelu Labineca to je pak uplne o
> necem jinem smoking smiley


Přesně tak, i když ceny v Labinecu se rovnaj cenám které jsou za dovču ve Španělsku .Jinak depandance Laguna bylo první ubytování široko daleko.Jezdili se sem po bojích na jihu země rekreovat váleční veteráni.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
06. 05. 2009 15:55
[cestovani.idnes.cz]

Chorvatsko tam sice není.....
ani já jsem v těch hotelech nikdy nebyl,
ale stejně bych tam nikdy nejel....smoking smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
20. 05. 2009 20:17
Přesně tak taky jsme si minulý rok naběhli,a u večeře nás málem ušlapali.o maso pranice,rok předtím hotel brzet u omiše -mohu doporučit,vše ok.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
09. 06. 2009 16:55
To je na přeshubu, to je pravda. Také jsme byli v Pisaku v roce 2007. Jeli jsme koncem srpna a první týden v září.
Ukončili jsme pobyt o 3 dny dříve, protože byla zima a pršelo.
Jinak Pisak celkem dobrej, ale na Hvaru je lépe.thumbs up smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
14. 06. 2009 19:22
Dobrý den, mohu se zeptat do kterých míst na Krku? Nikdy jsem tam nebyl a chystám se tam. Děkuji Mirek
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
14. 06. 2009 21:54
Zdravím všechny ,kteří i přes špatné zkušenosti na Chorvatsko nezanevřeli.Letos pojedeme po páté.Loni jsme byli v Stobreči pod Splitem a musím říci,že tam už opravdu NIKDY.Při objednávce apt. nám slibovali,že k moři max. 30m.Ve skutečnosti se apt. nacházel asi 200m nad mořem a přístup byl za pomoci kabelu nataženého mezi borovice.Při cestě dolů podjížděli pěkně nohy a to jsem ještě musel přidržovat děti.Při cestě nahoru zase děti za sebou táhnout.Prostě strašný.Voda taky nic moc,dost trávy a sem tam bordel.Sice jsme si dovču zkazit nenechali ,ale Stobreč už opravdu nikdy.
Letos jsme vybrali ostrov Pašman,tak jsem dost zvědavej. Jestli jste tam někdo byl,tak písněte.
Jinak hezky bylo na Viru a taky v Poljici.
Všechny zdravím a doufám,že nám všem naše vytoužená dovča dobře dopadne.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
15. 06. 2009 12:22
Projeli jsme hodně míst v Chorvatsku, všude je něco dobré i špatné, ale kam už nikdy!!!! .. tak do kempu Kupari pod Dubrovníkem. Děs a hrůza! Sociální zařízení z roku razdva, špína a binec. Na pláž skoro kilometr a ještě se musí přejít přes magistrálu a centrum městečka. Všude rozbombardované baráky po válce a torza prázdných hotelů podél pobřeží. Moře kalné, pláže zaneřáděné a samé odpadky. Kvůli špíně se nám nechtělo ani plavat v moři. Vydrželi jsme tam jen dvě noci a jen proto, že jsme si chtěli pořádně projít nedaleký Dubrovník. Pěkná byla jedině večerní procházka po promenádě podél pobřeží směrem na Cavtat. Příroda je tam opravdu krásná.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
27. 06. 2009 16:18
Loni jsme byli v Neumu a nikdy více.V cestovce nám slibovali,že hotel Stella je 100m od pláže.To byl ale při cestě s pláže jste museli vyjít cca.130 schodů protože je hotel na skále.Jako vše v Neumu.Naprosto nevhodné pro rodiny s malými dětmi.Místo slibovaných mořských večeří 3x týdně ,nějáká ryba samá kost.Na místní kolonádě večer otevřeno pár stánků byli jsme tam 5.9-12.9.08 a restaurací.Zničený hotel ještě z války se Srby což je asi 15 let.Za tu dobu ho ještě nestihli opravitthumbs upNo opravdu hrůza do toho nám pod okny u hotelu zpívala místní kapela do 2 hod.v noci Každý den ty samé fláky.Místní pláže byli poloprázdné a moře opravdu čisté což byla jedna z mála výhod tohoto místa.Pouze na 2 dny sem dorazili asi děti vojáků nebo úředníků UNPROFOR to byl potom rachot na celé pláži.Jinak tam měli v restauracích výborné pivo Hercegovačko za 1 Euro. Jinak ceny samozřejmě nižší než v HR.Ale negativa převládají takže Neum nikdy více.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
28. 06. 2009 21:05
Pro MartinR

Písečnou pláž jsme neobjevili, možná někde u kempu je. V centru je takovej plácek s pískem a smíchaným bahnem,ale voda je kalná a opravdu příjemně nevoní,Obchody jsou,ve větším se dá bez problému platit kartou.Každé ráno v altánku v centru domorodci s čerstvou zeleninou a ovocem. Příjemné hospůdky jsou po celé Stobreči a dá se v nich dobře posedět. My jsme bydleli v Ivánkově ulici,pomalu na konci.K moři opravdu strašný přístup,ale pohled celkem na otevřené moře.V dálce byl vidět ostrov.Hlavně nikde žádné WC a za každým větším kamenem h.....
Místní obyvatelé čistotu také moc nectí.V borovicovém háji při přístupu k moři vrak auta ,trosky kamen,kusy ledniček a pod.
Na pláži,co jim upadne z ruky ,to tam zůstane.Pokud ti nevadí si každý den nejdřív pláž uklidit,tak prosím.Ale pořád popisuju pláž pod Ivánkovou ulicí.Jinde to může být jiný.Nikoho nechci odrazovat ,ale to je můj pohled na Stobreč.Pokud pošleš E-mail na miliamper@seznam.cz,tak ti nějaké fotky pošlu.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
20. 08. 2009 13:19
No já byl v loni taky ve S. Čelině a byli jsme max. spokojený.Je pravda,že jezdím pravidelně první dva týdny v září.Má to své důvody:1.v čechách už začal školní rok a tak je v Chorvatsku málo čechů, 2.vadí mi češi a jejich řízky, 3.cestuji zásadně v pracovní dny v týdnu,protože je menší provoz(v noci), 4.ve S.Čelině nejsou hospody a diskotéky. Ano barva moře je trochu zelená,ale je čístá a slaná stejně jako v Dubrovníku. Město Rogoznica je trochu roztažený,ale prostě jeho historická část je na ostrově stejně jako Dubrovník. Oni totiž chorvati nemají rovinatý pobřeží jako u Ancony. Letos jedu opět do S.Čeliny a na věčeři či na oběd si opět jako v loni zajedu do Rogoznice či Primoštenu a nic víc nepotřebuju ke štěstí,jen klid,málo čechů,hezký počasí a gril. Určitě pro mě je nezajímavá Istrie či Krk,to už mám za sebou,stejně jako Makarská či okolí Dubrovníku.To už raději prodloužit cestu do Č.Hory do Buljarice či Petrovacu. Ovšem vše věc pohledu a názoru,stejně jako jestli mám čumět jen na moře,nebo na kopec obklopený mořem.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
02. 09. 2009 14:40
Tak já taky přispěju troškou do mlýna.....
Chorvatsko mám moc ráda a vždycky se tady budu ráda vracet. Myslím, že už jsem zde poznala hodně míst, každé je jiné a každé vyhovuje někomu jinému. Co mě nenadchlo?
Ostrov Krk - byla jsem zde v září ještě jako studentka s rodiči, bydleli jsme přímo ve městě Krk a dělali jsme výlety po celém ostrově. Přímo v Krku nejsou nějaké super pláže. Moc se mi líbila Baška, ale byli jsme tady na výletě po bouřce, takže pláž prázdná, dno písečné, pár lidí a taky parádní vlny. Moc se mi to tam líbilo, ale v sezóně si to neumím představit - určitě hlava na hlavě, protože ta pláž je fakt úžasná. Tady se vydejte pouze před sezónou nebo po sezóně, jinak se z lidí zblázníte.
Ostrov HVAR - tak tady jsem pracovala jako animátorka pro jednu CK, byla jsem tady skoro měsíc, ubytování v hotelu Sirena, asi 20 min. pěšky od městečka Hvar. Na Hvaru je krásně, ale v samotném Hvaru je to večer jako na kolonádě v Itálii, obrovské množství lidí. Hotel Sirena - slabší kategorie, koupání pěkné.
Istrie, Rabac - celkově vydařená dovolená, bylo to před deseti lety (r. 1999) a hotely Hedera, Mimosa a Narcis se začínaly rekonstruovat a ubytování včetně služeb tomu odpovídalo - katastrofa. Tam bych znovu NEJELA! I teď, když vidím obrázek těchto hotelů v nabídkovém katalogu CK, tak mě mrazí. CK tam už tehdy měla třetího delegáta, protože dva to vzdali, tak si lidé stěžovali. Pozor na pokoje orientované na druhou stranu od moře, jsou bez balkónu a okna jsou velice těsně nad chodníkem u rušné silnice, takže se nevyspíte a nevyvětráte, děs. Chodili jsme se koupat každý den až k hotelu Girandela na druhou stranu Rabacu, což je celkem daleko, ale stálo to zato, moc pěkné plážičky. Celkový dojem - krásné koupání, příjemné městečko, ale celkem dost hotelů a kapacita pláží nestačila. V 9 h ráno jste už nenašli místo. Rabac určitě doporučuji, ale vyberte si hotel spíše dál od centra, směrem od Girandelly dál. Hedera, Mimosa a Narcis jsou už zrekonstruované, je tam bazén a hotelová pláž, ale soukromí tam nenajdete.
I koupání se nám tam vůbec nelíbilo, nedá se to srovnat s opačnou stranou Rabacu.
Tučepi - nádherné pláže, ale turistický "masomlejn", hodně draho, tady jsme dělali zastávku na koupání při cestě na Pelješac a nemohli jsme v červenci najít pár metříků místa - prostě nemožné. Tady bych na dovolenou fakt nejela.
Pelješac, Orebič, kemp Perna - dovolená ve stanu s jistou CK, klid a pohoda. Skromnější ubytování v kempu, ale žádné davy lidí, na pláži plno místa, výlety na Korčulu. Je to ale celkem daleko od Orebiče. Líbilo se mi tady, ale za ten klid zaplatíte daň - dlouhá cesta z domova, teď už sice kompenzovaná dálnicí v Chorvatsku (my jsme tenkrát jeli ještě po staré...) Takže můj názor: pěkné, ale jsou určitě stejně pěkné místa v bližší vzdálenosti k ČR, za tu cestu to nestojí. Už by mě tam autem nikdo nedostal, to cestování bylo nekonečné.
Omiš - Nemira, tak tady bych už nejela, konrétně do Nemiry. Byli jsme ubytováni v soukromém apartmánu, majitelé byli bezvadní. Ale v Nemiře jsme opravdu jen přespávali, koupali jsme se zde jednou (malinká oblázková pláž), nic tady není. Zato jsme každý den dělali výlety do okolí - Brela, Baška Voda, Omiš.
Taky mám v zásobě krásná místa, kde to bylo úžasné ....... někdy napíšu.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
07. 09. 2009 19:32
Zelam pekny den...

Tak aj my mame tohtorocnu dovolenku absolvoanu.
Asi tak kazdych pat rokov dostanem rapel a vymenim krasny jadran za nieco ine a zakazdym to potom hrozne lutujem.
Tento tok to bolo Turecko. Moju oblubenu plaz a ubytovanie u nasho stareho dobreho domaceho sme vymenili za pat hviezdiciek. No chyba neskutocna. Najblizsich 5 rokov mam jasno..JADRAN, krystalova voda...karlovacko....a vsetko to , co skratka je nasmu srdcu blizke.
Istí to leto 2010 ..Tučepi ))
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
04. 11. 2009 07:00
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil slofik (06. 11. 2009 07:20).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
04. 11. 2009 09:04
Slofíku, nebylo by naškodu tu naplno vyřvat jméno oné cestovky a místo na Hvaru. Aby nás nebylo časem více! Přeci je to jenom maličká plážička !!!
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
04. 11. 2009 09:13
.



Upraveno 4krát. Naposledy upravil slofik (22. 11. 2009 11:32).
Anonymní uživatel
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
04. 11. 2009 17:45


takovýto výstup byl v den mých 60tin. Babka usměvavá a já funěl jako když jde kanec z bukvic. Ale bylo to cestou na maják Sv. Petara na Makarské. Až na ten výšlap - asi bych tam jel klidně ještě. Dovolená - odvozeno od slova dovolenkovat se !!!
Osobně bych nejel tam kde je pláž - betonová plata a skály. Důvod je naprosto jasný !!!angry smiley
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
04. 11. 2009 20:30
Ahojte. Slofíku, nespletl ses, nepodepsal jsi smlouvu s agenturou - cestovkou - pořádající letní brigády? Četl sis to pořádně - tu smlouvu - i tu část psanou vždy velmi drobným písmem? A nakonec, co vlastně znamená v překladu "Veprinova"........není to to, co si možná myslím.....? Zdraví R.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
09. 11. 2009 21:45
Nacionalni park Krka. Byl jsem zde v roce 2007. Vstupné 70 Kn se mi zdálo dost ale ještě únosné. Dnešních 90 kn, hromada poláků kdekoli ve vodě, na cestičkách, mostech a na každé vyhlídce mi řeklo dost. Přes severní bratry nic nevidíte, neslyšíte a nevnímáte. Celé Krka jsou dnes obrovským zaprášeným mraveništěm polských turistů bez jakéhokoliv osobitého kouzla a vjemu. Trefně to nazvala neteř. " já si připadám jak v Globusu v pátek "
Anonymní uživatel
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
13. 11. 2009 15:08
Vloni v září jsem se stavoval v Dubravce.(Baška Voda). Recepční - kamoš - byl pryč, nějaká třicítka na mně ječela po polski. Zhulená a zfetovaná jak kráva. V suterénu kde byly místnosti na vercajk, kufry atd nebylo nic. Tam spalo hafo poláků. Ke snídani bylo odměřené množství stravy - tak pro vrabečka ale né pro 106 kg člověka. Prostě poláci měli obsazeny i chodby. O parkování ani nehovořím. Žádný z nich nebyl přihlášen. Tak jsem se zdravě nas... a tomu šéfovi jsem řekl silně od plic své. Potom jsem si řekl - všichni češi držejí hubu tak sbohem. Letos v červnu tam už byli jenom poláci a bordel.angry smileyangry smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 173
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.