Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?

Autor Saša 
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
08. 08. 2010 21:37
Částečně s výše psanými příspěvky souhlasím,ale zas tak úplně to není jen na CZ,nebo SK hostech. Třeba v Promajně si nechávají lehátka a ručníky taky domácí a bosňáci a že jich tam bylo letos docela dost.Takže to není jen "naše" specialita.Po 9 ráno to jinak bylo tak na 3 řadu od moře eye rolling smiley .Takže jsem tam nechával přes poledne věci taky.(Přes noc to nikdy nedělám a ani ráno tam neběžím abych něco zabíral)
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
10. 08. 2010 13:52
Na pláž přijdu kolem jedné,lehnu a kolem páté odejdu.Vše si samozřejmě beru sebou včetně odpadků v podobě típnutých cigaret.
Pokud si tam někdo nechává karimatky přes noc,tak je to nehorázné vzhledem k tomu,že prakticky celou dobu pobytu blokuje místo kvůli pár hodinám,kdy tam skutečně leží.
Navíc vstávat za svítání kvůli místu u vody by mě ani nenapadlo.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
10. 08. 2010 14:15
Radši vidím tisíce karimatek nechaných přes noc na pláži než kuřáka co si lehne vedle mě a otráví mi celý den. Jděte s těma cigárama do pr..., nevím proč mám u moře, na pláži, čichat nějaký smrad. Co takhle trochu ohleduplnosti?
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
10. 08. 2010 15:38
V pondeli jsem se s rodinou vratila z Chorvatska letovisko Mlini. A uz nikdy bych tam nejela. More bylo spinave, trava ,listy kousky melounu, nedopalky od cigaret. Vse tam plavalo, domluvit se cesky chapu je problem, ale chorvatsky to nechapu vsude jenom anglicky. V hotelu v obchodech v restauracich jenom anglicky a to tak dobre, ze jeme si napriklad obednali hranolky o kecup a donesli nam hraholky a chleba. Vsude hluk od Italu a Francouzu i do Tri do rana. Mlini uz nikdy!
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
10. 08. 2010 21:33
to Yrral :thumbs up
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
11. 08. 2010 08:09
to Yrral: ohleduplnost kážeš, sám piješ víno........
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
11. 08. 2010 09:38
to Zahajskej: nějak nevidím kde dle tebe piju to víno ?
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
11. 08. 2010 15:07
... já si beru karimatku, kabelu s pitím, foťák, olej na opalování i ručník a ještě nějaké drobnosti ... i když jdu na delší dobu plavat ... všechno zabalím do dvou igelitek, přivážu to na léhatko a ve vodě vleču za sebou pro jistotu, že by to víc fouklo ... tak abych se nemusel vracet daleko na pláž ... grinning smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
11. 08. 2010 15:35
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blankam (08. 05. 2011 12:27).
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
11. 08. 2010 16:15
Bessy thumbs up
My si věci také odnášíme, protože nevím jestli se polední siesta neprotáhne do večera, nebo jestli nás domácí nezlanaří na panáčka a taky protože tam co ležíme ráno v pozdějším odpoledni bychom byli do pasu ve vodě.
No ale když jsme kdysi zahajovali sezonu po válce v Neumu a prázdnou pláž před okny,tak proč nenechat karimatky.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
11. 08. 2010 17:43
... pokud je na pláži dost místa ... tak bych to tak nedramatizoval ...
... přiznám se, že na hotelu Punta ( Igrane ) ještě před lety, když byl ještě chorvatský ... ( tak dopadne většina místních hotelů ... ale to je na jiné téma ) je krásný bazén a taky mě sr...lo, pardon, štvalo ... když ještě před snídaní byla většina lehátek zastlána ručníky ... můžu Vám říct, že jsem za to mohl poděkovat v drtivé většině německé klientele ... měl jsem sto chutí narvat jim ručníky i s proprietami do bazénu ...yawning smiley
...a ještě k pláži ... tak na této,ivandolacké jsou ručníky a karimatky ... české, slovenské, polské, chorvatské, slovinské ... prostě samí bratři Slované ...
... naštěstí jsme si všichni rozuměli ... jazykově ...smiling smiley




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (11. 08. 2010 17:44).
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
11. 08. 2010 18:11
no já nevím...ale stačí, když se hádáme ráno a večer kdo co ponese na pláž a z pláže...a ještě to celé násobit 2x k vůli obědu?thumbs up smiley...2x nafukovací lehátko, 2x ploutve, 2x brýle se šnorchlem, 2 lehátka, 1x osuška 100x200cm , 2x ručník, 3x boty do vody, lávev s pitím, plechovka piva, deštník, krémy a mléka na opalování , tažka na pláž a v ní ještě nějaké nesmysly..jako Foťák atd......................kurňa to by mě mrdlo kdybych to měl nosit eště na oběd a za 1,5 hod zpět..vezneme cenosti a je tosmoking smiley
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
11. 08. 2010 18:34
Tak po seznamu kolisty se nedivím, že se taková výzbroj nechce nikomu tahat. My totiž nosíme 2 karimatky + 1 malou tašku, kde je pouze pití, ovoce ,krém a pytlíček na krásné kamínky.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
11. 08. 2010 23:35
Když jdu k vodě sám, nepotřebuju ssebou tolik nesmyslů, když jdu s rodinou, odmítám dělat soumara: chceš to tam mít, milé dítě (mangelko), tož si to tam zanes, ale taky potom odnes zpět. Nechce se ti? Mě tím víc! Nebudeš to mít. I to je součást výchovy. V dobách nikotinových , zásadně jsem nosil ssebou plechovku piva, do které po vypití odkládal jsem vajgly nejen moje, ale i z nejbližšího okolí, bo i jako kuřáka mě ten bordel kolem sr.l. Použitá plechovka byla vždy odnesena buď do nejbližšího odpadkového koše, nebo i zpět na ubytko.
Jsem totiž dokonalý!smoking smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
12. 08. 2010 00:28
Yrral napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Radši vidím tisíce karimatek nechaných přes noc na
> pláži než kuřáka co si lehne vedle mě a otráví mi
> celý den. Jděte s těma cigárama do pr..., nevím
> proč mám u moře, na pláži, čichat nějaký smrad. Co
> takhle trochu ohleduplnosti?


Hochu,jsem kuřák.Nekouřil jsem vedle Tebe,tak mě neposílej do pr....Poslat jsi tam měl toho,kdo Ti to foukal do obličeje a ne dělat frajera na foru,ale to bys taky mohl nějakou dostat a tak jsi radši držel hubu,že?
Vím,že je zde jiné vlákno,které se týká neřesti některých z nás.Protože ale nikdo neřešil výše citovaný příspěvek,doufám,že i můj nebude řešen jako OT.Letos jsem si dal skutečně záležet a při pokuřování na cestě za pláží sledoval,jak se kdo chová k ostatním,k přírodě....Příjezd rodinky k pláži vozem(možná nebyli líní,jen špatně vybrali apartmán),zacouvat co nejblíže k vodě a téměř nacpat lidem na pláži ležícím výfuk pod nos?Normální!Další dojedí meloun a kam hodí slupky?Letí kolem mne do křoví za cestu!Papíry od laskomin létají po celé pláži.Řev na děti,protože jsou rodiče líní zvednout zadnici a dítěti domluvit normálním hlasem?To je naprosto běžné!A já vůl kouřím za cestou,vajgla hodím do plechovky,kterou si odnesu a ještě mě nějaký Yrral bude někam posílat?

Karel
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
12. 08. 2010 07:00
Hoši pojdme to řešit do sekce Kuřáci na pláži. Ajax silný kuřák.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
12. 08. 2010 09:00
Alesim: velmi dobrá volba nákladu tahaného na pláž. Velmi blízká naší sestavě.
Ještě navíc s sebou teda nosíme aspoň jeden foťák (pořád se přece něco děje) a jednu dvě utěrky. Chodíme totiž na jinou pláž ráno a na jinou k večeru (a tu ještě volíme podle toho, jestli se moře houpe, jak silný vítr zrovna funí...
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
12. 08. 2010 09:05
Takže Kam vlastně už nikdy nepojedete a proč? thumbs up smileyspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
12. 08. 2010 09:37
Rosmarine napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Takže Kam vlastně už nikdy nepojedete a proč?
> thumbs up smileyspinning smiley sticking its tongue out

já nikdy nepojedu tam, kde se povaluje Yrral... yawning smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
12. 08. 2010 09:40
to Yrral: kážeš ohleduplnost a sám nejseš ohleduplný
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
12. 08. 2010 10:50
to KarelS: Asi máš problém s pochopením psaného textu. Je mi jedno, jestli si vyhulíš cestou na pláž třeba krabičku cigaret, ale vadí mi, když ležím s rodinkou na pláži a vedle se rozvalí borec co si každou chvíli zapálí. Takovému to samozřejmě, slušně, řeknu na místě, s tím nemám problém a je tak 50/50, kdy to pochopí a kdy ne. Bohužel ten kouř z cigarety smrdí i dost daleko, nejenom od toho kdo je hned vedle. Takže bych poprosil kuřáky, ať se jdou k té své cigaretce alespoň projít.

to mack: Pokud si neodpustíš cigaretku ani přímo na pláži, tak děkuji.

Tolik zde ke kuřákům, když už se to tu nakouslo. Howk.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
12. 08. 2010 14:12
Anebo když si kuřák chce zakouřit, tak všichni nekuřáci se půjdou projít? Hmm, móda dnešních dní, poučovat, co mají ti druzí dělat, jak se mají chovat a sami se chovají jak největší svoloč.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
12. 08. 2010 14:52
to Zahajskej: Máš zřejmě problém s pochopením toho, kdo koho čím obtěžuje. Seš přesně ten případ těch 50% co nepochopí. Taky Ti nechodím čůrat za karimatku.
Ještě čekám, kdy mi napíšeš v čem jsem neohleduplný. Že by v tom, že když si přijdeš zapálit ke mě cigárko a mě se to, ta drzost, nelíbí? Pokud já vidím někoho že si pokuřuje, tak se k němu necpu anebo to beru na vědomí protože tam byl holt dřív. To samé bych čekal i od kuřáků, že se alespoň zeptají jestli to někomu nevadí než si zapálí. Většinou však berou za samozřejmost, že si můžou smrdět kde chtějí (čest vyjímkám).

Uf, teď už vážně dost.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
12. 08. 2010 16:58
... kam nikdy nepojedu ...? ... no to teda nevím, ale vím, kde už nikdy nezastavím ( tím spíš v noci ) ...
... po sjetí z rakouské dálnice A2 na 138 kilometru se jede směr Maďarsko ... ale ještě na rakouské straně, někde vpravo za Dobersdorfem je odpočivadlo se suchými WC, dokonce s vodou na klasickou mechanickou pumpu, ale to není důležité ... i když ... v pointě ano ...
... odpočivadlo nemá osvětlení ... a nebo zrovna nesvítilo, když jsme tam letos 19.06 v noci zastavili na odpočinek a protažení ... na WC jsme tam potmě netroufli, to jsme odložili do Maďarska na M70ku ...
... problém ... ? ... holt syn, který se šel projít ... šlápl do ho...na ... holt turisti hovada ... to snad musel být " Shrek ... "
... pod pumpou a klacky z místních stromů jsme to čistili půl hodiny, pač struktura a přilnavost a ... a a vůbec ...škoda psát ... ( moravsky " hanba plut " ... drinking smiley )
... tak tam přátelé, tam tedy ... už nikdy více ... grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (12. 08. 2010 18:18).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
12. 08. 2010 19:09
Pozdrav čtenářům - a to PetraK:to je mi vás opravdu moc líto.Strávit dovolenou v hotelu,který postavili téměř vedle letitého koryta místního potoku,v němž voda až z hor po dešti spláchne všechno,co tam lidi naházeli a ústí to -jak jinak-do moře,hotelová pláž je vedle ústí kanalizace...ty další vlevo vpravo jsopu tak rozsáhlé a daleké,pobyt v plné sezóně v měsíci,kdy temperamentní Italové mají hlavní prázdniny a ještě s personálem,který mluví ,ostatně jako většina personálu v hotelech s mezinárodní klientelou-světovým jazykem a nechápe,že čeština mezi tyto řeči stále nepatří,to je opravdu smůla.Zcela s vámi soucítím a po takovém zážitku bych se Chorvatsku dosmrti vyhnula.smiling smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
12. 08. 2010 22:40
Andulko, poradne si prectete muj prispevek. Hotel byl naprosto v poradku, zadne vami uvadene spolecenske saty na veceri a podobne nikdo nenosil. Vsichni si chodili vcem chteli a snobske to taky nebylo. Ten hotel byl totiz to jedine co se mi v Mlinech libylo!! Hotel byl jedine misto kde chorvatsky hovorili, ale i ten prodavac zmrzliny, ktera tam stala za nic mluvil anglicko, francouzky. proste byla to nejhorsi dovolena a tam opravdu ani zadarmo. Ze se Vam tam libi, je Vase vec a neberu Vam to. Pristi rok jedu do Italiegrinning smiley
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
13. 08. 2010 08:52
Nejen Češi se chovají tak nějak thumbs down, ale němci je v mnohém předčí:
Nebylo to na letošní dovolené v Promajně, ale myslím v 2005 , kdy jsme si oblíbili pláž v Krvavici a dojížděli každý den z Makarské. V 10 hodin jsme ai se známými dorazili, zaparkovali kočárek pod borovice, rozložili karimatky a užívali si sluníčka. Kolem poledne jsme si zašli na kafe či drink MUSOLINI a vrátili se zpět. Jaké bylo překvápko, když naše karimatky a kočárek byly odsunuty ze stínu borovice na sluníčko. Na naše reakce se chlupáč milej zlatej Německej jen blbě křenil a ignoroval nás.Druhý den udělal se svojí starou to samé a to už jsem mu chtěl zkrátit dovolenou a nahradit ji neschopenkou. Známý mě řekl, ať se na blba vykašlu, že si ho vychutnáme jinak. Když jsme třetí na tom samém místě rozložili své věci, tak první co bylo tak známý na borovici, která vytvářela stín na spodních větvích udělal zespodu zářezy do kůry.
Kolem poledne jsme šli jako vždy na kafe a párek němců opět provedl přesuny pod borovici. Po našem návratu s provokativním úsměvem dělali, jako by se nic nestalo a na výtky nereagovali. Nám to tentokrát už ani nevadilo, protože když po poledni teplota dosáhla maxima, začala z naříznuté kůry odkapávat smola na chlupatá záda nateklého němčoura a do zrzavé kštice jeho ženy. Když po chvíli zjistila, že s jejímy vlasy je něco špatně, přál bych vám vidět její zděšení a vypulené oči němčoura, když mu omývala smolu z chlupů na zádech. Naše pobavené úsměvy již nezkousli a s výstižným výrazem potupy odkráčeli....navždy a neznámo kam. Zemina zacelila jizvu v kůře borovice a bylo vše zase OK.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
13. 08. 2010 10:00
to Jir-Ka:
jak nereaguji na vetsinu prispevku, tak ted musim :-)

Jirko - SUPERthumbs up
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
13. 08. 2010 18:17
Jir-Ka thumbs upJe vidět,že není nad českou chytrost.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
13. 08. 2010 18:19
... Jir-Ka ... hahaha hot smiley grinning smiley
... a z této bajky pramení poučení ... " na Němce ne silou ... ale důvtipem ... " hahaha smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 239
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.