Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 08. 2006 13:48
petul - je tady vedro prave je ve stinu 39°C , takze se nemusite bat, ze bude zima.smoking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 08. 2006 21:20
Ty očuj petul
Já se mrknu na kameru a hned vím jak tam je
[livecam.feratel.at]
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 08. 2006 10:03
Díky za uklidnění, já už chtěla balit pláštěnkyeye popping smiley smiling smiley

Tak v neděli snad dorazíme......doufám. Jitku snad tam někde taky najdeme smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 08. 2006 19:17
pro Pavla 56: tak štastnou cestu a pěkný pobyt. my vyrážíme za 12 dní už se těším na Hvar
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 08. 2006 19:52
to pavel626: to se určitě uvidíme a dáme pokec a posed ve spilji. Já se vracím nejdříve 7-8/09. Takže taky šťastnou cestu a ahoj pavel.
Lumi
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 08. 2006 17:02
No my mirime v patek 25.8. do Sv. Nedejlje k Mirovi na Cliffbasesmiling smiley Ale vzhledem k tomu, ze to je pres ID, tak se mozna tam taky podivame. btw. Jitko jak je to s obchody a cenami? Vim ze v Sv. N. udajne obchod zadny neni a musi se jinam. Nekde jsem cetl ze az do Zavaly, ale jak ted ctu tak obchod je uz v ID?
Lumi
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 08. 2006 20:38
Jo a ze se jeste ptam. Jak to je s mobilnim signalem a zasuvkami. Prece jen, moderni technika chce svoje a v pripade problemu se clovek potrebuje dovolat. A nabijecky baterek fotaku taky potrebuji papat smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 08. 2006 21:39
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kvetaca (22. 02. 2016 07:53).
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 08. 2006 12:15
Ještě pro Lumi

Ten krámek ve Sv.N. je sice malý, ale dostaneš tam vše co potřebuješ. Je až nahoře u kostela. Pokud bydíš někde dole, tak nahoru je to docela krpál. Dojet se tam dá autem kolem fabriky, odbočka ze silnice u složených palet. Dole u přístavu je jen pekař. Se signálem na mobilu nikde žádný problém. Jestli ale bydlíš u Mira na té jeho "ubytovně" pod skálou, tak nevím jestli tam má zataženou elektriku.

Franta
Lumi
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 08. 2006 21:41
Diky kvetaco a Franto,

no Miro je jen prostrednik. Budeme mit 2 apartmany po 2 pokojich s kuchynkou a klimou. Cena kolem 15Eur. mozna trosku drazssi, ale jeste je sezona a bylo to prebookovavane kvuli znamym z prahysad smiley o tyden driv nez puvodne.
Uz se dost tesim a do patku 15.00 uz pocitame skoro na hodinysmiling smiley
jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 08. 2006 16:16
To Pavel 626. Pavle dnes jsem mluvila s Toncetem a ptal se me, jestli nevim kdy prijedes do Gdinje, tak me napis kdy prijdes.
Tady je jeste porad krasne a vedro, sezona jeste nechce popustet , takze je stale plno. Zdravim vsechny priznivce Hvaru
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 08. 2006 09:38
Ahoj Jitko a všichni z Fanclubu v ID. Speciálně zdravím našeho předsedu Pavla56, měl by bydlet v ap. Marija již od pondělí. Občas mrkni jesli nevysedává ve Špilje, má to při cestě na pláž, tak aby tam nezaťal ještě větší sekeru než zakládající členové fanclubu konci června. Mimochodem, už je založená ta slibovaná kronika? Posílám ti do ní e-mailem pár fotek z vejšlapu na Sv.Nikolu a na Lučiště. Zdravím všechny, užijte si teplíčko, sluníčko, vodičku, vínečko, pivečko, zmrzlinu, ....Tady doma až na to pivečko nic moc. Už se těšíme na příští rok, že se zase u vás ohřejeme.
Čau Franta Plzeň
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 08. 2006 19:57
ahoj Jitko jestli tedy můžeš tak mu vzkaž že bych tam měl dorazit v pátek 1.9 v dopoledních hodinách. já mu pro jistotu pošlu zprávu díky
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 08. 2006 21:05
Jitko jěště dotaz japak to vypadá na Hvaru s předpovědí počasí na těch prvních 14 dnů v září??? díky
Lumi
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 08. 2006 22:24
Takze uz to pocitam na hodiny, definitvni odjezd zitra (25.8) v 15.00. I kdyz Spilja je v sousedni vesnici, tak se tam urcite taky podivame zda se tam pan predseda nevyskytujesmiling smiley To pocasi nas taky zajima, ale asi bych tady byl za hanitele a provokatera,kdybych byl radsi za podmrakem ci jen 25°C. Ono se prece jen lepe ale leze v chladecku nez na primem slunku, ale stejne to nakonec bude uplne naopak a my se budeme smazit u vody a nepolezem smiling smiley))

Toz drzte taky palce at stastne dorazime a nezakolonime se cestou na moc dlouho.smiling smiley
JItka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 08. 2006 22:46
Pavle, dekuji vyridim a pocasi na cele zari ma byt pekne, takze si vychutname i pro nas domaci nejhezci mesic, dnes jsem konecne zahajila sezonu koupanicool smiley.
Pan predseda se mozna Splji vyhyba, aby mu uz nepredlozili ten ucet , musim ho tam tam nekdy vyhmatnout a domluvit se s cisnikem at mu predlozi nejaky dobry ucet ( to bude prekvapeny a sranda musi byt).eye rolling smiley
Zvu lidi dobreho vina na vinobrani, ktere zacne po 20.zari, ubytovani za pusu a srandy kopec.
Jindřiška
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 08. 2006 09:40
Já jedu teď poprvé na Hvar, už se moc těším, budu v hotelu Siréna, byl jste tam někdo? Odjíždím s cestovkou v 11:30
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 08. 2006 12:15
Tak Jindřiško, hezký pobyt v Siréně, určitě tam také bude srandy kopec.
Já uvažuji o pozvánce od Jitky. To vinobraní mě láká, ještě mám týden dovči. Pokusím se to projednat s RS (radou starších).
Jitko, pozdravuj oba Pavlíky a toho předsedu nešetři. On se na to těšil celý rok jak malej Jarda.
Franta zdraví všechny členy i příznivce FCJ.
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 08. 2006 12:50
Franto napiš mi na mail: rohal@centrum.cz
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 08. 2006 12:50
Franto napiš mi na mail: rohal@centrum.cz
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 08. 2006 09:37
tak už za 4 dny hurá!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 08. 2006 07:45
Jitko, máte nedostupný e-mail,čím to?
JItka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 08. 2006 18:08
Janka,
nejak me zlobi internet ( mozila) serviser ma prijit kazdym dnem.
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 08. 2006 18:14
Franto,
klidne prijedte je to opravdu super , Rohal bude pracovat nejvic spinning smiley sticking its tongue out, predseda se nejak vyhyba Spilji a ma to tam nejblize, proc asi? I Marcel je tady uz podruhe.
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
31. 08. 2006 12:20
Čau Jitko.
Tak letos ta druhá dovolená na Hvaru už asi nevyjde, i když tady je teď taková kosa, že by se to dalo zdůvodnit. Po poradě starších doma rozhodnuto. Poslední volný týden si letos schováme na zimu na lyže. Rohalovi jsem to už napsal.
Pavlovi56 pošlu SMSku, aby se koukal ukázat a zatáhnout tu sekeru ve Špilje, když na začátku dělal taková ramena.
Jinak zdravím všechny příznivce FCJ a pokud ještě někdo teď někdy máte namířeno do ID, tak vám přeji pěkné počasí a šťastnou cestu tam i zpět.
Franta
jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 09. 2006 12:29
Franto, nic se nedeje, tak zase pristi rok se uvidime, Rohal je tak nadrzeny na praci, ze to zvladne i za dva thumbs up smiley. Ve Spilji mame domluveny sraz v nedeli v 19,00 h.
Takze mu bude predlozen pekny ucet ..... snad to vydrzi a hned neodjede.
Pristi ctvrtek je tady slovenska svatba s hostinou na Scedru, tak to bude narocny, zvlaste druhy den pro ty co se musi usmivat na hosty. jinak je tady super a teplo
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 09. 2006 08:25
Tak hele paní Jitko.
Je fakt, že práce šlechtí člověka, ale zase na druhou stanu zdychají z ní koně. Proto nechci na Hvaru padnout a beru kamarády. Jak jsem Vám již psal asi budeme mít problém obsadit čtvré místo v autě, tak jsem Frantovi (člen FCJ) psal, že bychom ho vzali do počtu.
Tak teť nevím ale do neděle (ta je dnes) to jistě nestihnu a o účtu nic nevím. Ten snad má platit předseda což teda nejsem.
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 09. 2006 09:40
Ahojky,
chceme jet na Hvar po 20 zářía nemáme ještě zajištěno ubytování.
Hledáme nějaký dobrý typ na jižní straně,bude nás 5-7,díky a ahoj.
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 09. 2006 09:55
pro Rudu
Tak napiš paní Jitce1
Lumi
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 09. 2006 12:59
Ahojte, takze jsem se prave vratil ne z hradu, ale z Hvarusmiling smiley cesta tam 19 hod, pres Drvenik spatky 21,5 pres Starigrad. (popis v jinych vlaknechsmiling smiley)
Byli jsme ve Sv. Nedjelji a bohuzel jsem se do ID nedostal na zastaveni, snad v pristich letechsmiling smiley Pocasi bohuzel nebylo nejlepsi do stredy nam se to honilo a tak nas to ze skal od lezeni parkrat vyhnalo ale druha pulka tydne byla krasna slunecna ac vetrna. No a nebyt mensiho zabloudeni na Nikole, kdy ta "cyklostezka" ze strany do Jagodne nebyla idealne znacena (teda byla, ale zadna sipka a trosku matouci smer do kopce misto z kopcesad smiley() Tak super. Nejvetsi for byl, kdyz jsem ve Sv. nedjelji potkal zname z OV, kteri tam take prijeli lezt.

P.S. Jitko znas trochu domaci ve Sv. Nedjelji, bydleli jsme v apartmanech na konci smerem k plazi(a dale Cliffbase) (tesne pred tim fastfoodem, ale ne ten nizky ale ten bily patrovy s nedostavenym hornim patrem). A nejak jsme si nestihli zapamatovat si jmeno a vzit si na nej kontakty (Jeli jsme rano a byli doma jen deti)

U.P.S. Tunel je fakt super. Jen nas dostal pri prijezdu, kdy svitil jen cervene a do toho obcas blikl oranzove (na case stale blikalo 99sek). dalsi dny jiz korektne chodila i zelena.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 253
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.