Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2010 10:07
Pro Jajaninu,
vlevo skála na pláží v ID odkud
se dá skákat do vody:



avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2010 10:40
zdravím všechny z kavárny na mole ve St.Gradu.Včera odpoledne pršelo a ochladilo se,dnes je 23 a na sluníčku moc příjemně.Každý den koupání,voda má 20 st.Pozdravy Jitce vyřízeny.Zahajskej,změna plánu,Spilja zřejmě vůbec nebude premavat,tak se přesuneme hned nad pláž do bistra,ode dneška by tam měli už i točit.Mildousi,už mám dvě v mrazáku!Posilam aspoň trochu sluníčka do té Siberie.Ahoj
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2010 10:59
pro neznalé ID fotka bistra,
aby náhodou někdo nezabloudil smileys with beer :



Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2010 13:28
[img268.imageshack.us]
[img188.imageshack.us]
[img143.imageshack.us]
[img686.imageshack.us]

...a ta rybí gril párty pod hotelem a pak ve stínu borovic pěkně chlazené..... to je na zabití, že jo ?????
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2010 14:24
Húúúúúúú, ještě tejden, já to nevydržíííím....
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2010 19:44
Ajax, tak to čo si ukázal fotke ja volám Mildov apartmán.

V Bale som býval tiež, ale priznám sa pokiaľ ste nenaoísali, že tam býval Bessy, ani som si nespomenul ako sa to volá. Je tam super.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2010 20:03
... pro nováčky na Hvaru ( v našem případě loni v Ivan Dolacu ) ... smiling smiley
... 1) byl jsem trochu ( ale zbytečně ) nervozní před svým prvním naloděním na trajekt ve Splitu ( druzí byli klidní ) ... 2) přístav Stari Grad na Hvaru z restaurace ... v prvním patře supermarketu Kerum ... 3) Kerum ... pár desítek metrů od přístaviště Stari Grad ...


... pár obrázků z Kerumu Stari Grad ... dobře vybavený ... ( 4. až 10. ) ... 11) restaurace v Kerumu ...


... z přístaviště jedete ostrovem až k odbočce na Jelsu ... do I.D. jedete rovně do kopců ( 12. ) ... přivítání v I.D. ... v CK Jadran ... u paní Jitky ( 13. ) ... a v apartmánu Bala ( 14. )


... několik fotek z pláží v I.D. ... ( 15. až 20. ) ... ( 18... hned u pláže se dá dobře skákat do vody ...od schůdků ... 20... Moravaczech ...hádejte kdo je na fotce ... )


... 21) z cesty z města Stari Grad ... do Hvaru přes kopce kolem levandulových políček ... 22) ještě pár " kilásků " a budeme ve městě Hvar ... 23) ve Hvaru bývá i levandulový festival


... 24) siesta na Bale ... 25) v pekárně v I.D. ... 26) ... a malý přístav v I.D. ... grinning smiley

Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2010 21:20
Bessíku, ale fotil jsi jak pravý profík! A ten Pelinkovac uprostřed horní řady........juj, to je moje pitíčko v ID jak ve Spile, tak na apartmánku s ledem a něco dobrého na zakousnutí k tomu, třeba čabaječka!!!!!! Od neděle za 4 týdny zvedám kotvy a první zastávka na Hvaru povede do Kérumu - kecám, ve 3:15 hod. tam bude ještě zavřeno,ale dojedu si následně !!!
No, ještě že se nám to blíží všem stejně a máme se na co těšit !!! Nebojte se, bude fajn !!!
[img535.imageshack.us]
Už se vidím na "mé" letošní terase,rybičky na grilu,chlazené pivko na žízeň a slivovičku na chuť!!! (než koupím ten Pelinkovac )
Tož nic,asi to půjdu zaspat, dobrou noc všem !!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2010 21:30
Bessy co mi to děláš! Teď tady mám poslintaný monitor, kruciš já se těším!
Mladej je spokojený skrz to skákání, díky všem za fotky! Pelinkovac... sice nevím co to je, ale zřejmě to bude něco hooodně dobrého, když se to kupuje až dojde slivovička ... píšu si, P E L I N K O V A C drinking smiley

________________________________________
Istrie, Živogošče, Omiš, Staniči, letos ID Hvar smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jajanina (01. 06. 2010 21:31).
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 08:02
Jajanina - ale zapamatuj si ten ZELENÝ uprostřed horního regálu ( samá bylinka,ono je to vlastně lék !!!)
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 08:11
[img229.imageshack.us]
dlužím Vám tu "mou letošní terásku" - nějak se mi výše nepovedla vložit !!
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 08:26
Bylinky jsou léčivý, to ví i malý dítě... stejně jako je zdravý ovoce, švestičky, hruštičky, meruňky grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Mildous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jajanina - ale zapamatuj si ten ZELENÝ uprostřed
> horního regálu ( samá bylinka,ono je to vlastně
> lék !!!)

________________________________________
Istrie, Živogošče, Omiš, Staniči, letos ID Hvar smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 08:43
Jak říká Jajanina: .....mám poslintaný monitor........
Je to tady banda provokatérů, mučitelů a já nevím čeho ještě. Ještě že ty fotky nemůžu ukázat autu, to bych nemusel šlapat ani na plyn, jelo by nedočkavostí samo.
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 11:02
kvetaca napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak to jsem zvědavá, kdo vyhraje - já mám zase
> vždycky hezky - dokonce jsem kvůli tomu obdržela v
> práci výstižnou přezdívku Ježibaba thumbs up smiley
> A docela nehorázná odvaha taky je jet do Bály,
> když nevíš, kdo tam taky bude...thumbs up smiley


Květuško, snad Tvé čáry budou fungovat od 19. června i v Gradaci. Už pomalu začínám řešit, jestli se
vejdu do oteplovaček.
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 11:42
Vy toho naděláte......já za chvíli budu řešit, zda vůbec doplavu k autu !!!!angry smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 13:04
Mildous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Vy toho naděláte......já za chvíli budu řešit, zda
> vůbec doplavu k autu !!!!angry smiley

Tak držím palce ,ať už konečně neprší a voda opadne.

Jinak ten Pelinkovac je utrejchyawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 13:17
Po litru možná, po štamprličkách to móžu !!!! Už se to lepší, deštníky už nosí stažené !!!!
[img109.imageshack.us]
......horší je to v Otrokovicích,stále prší a voda stále stoupá (aktuální foto )
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 15:07
Mildous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Po litru možná, po štamprličkách to móžu !!!! Už
> se to lepší, deštníky už nosí stažené !!!!
> [img109.imageshack.us]
> 007.jpg
> ......horší je to v Otrokovicích,stále prší a voda
> stále stoupá (aktuální foto )

Je to hnus. V Praze stále prší a prší. No snad se to k vám nedostane. eye rolling smiley
Za teplem pak na Hvaryawning smiley
Kde to budeš bydlet?
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 15:16
Verča - přehlídla jsem tě ve výjezd. kalendáři!
Nic neřeš a nepodléhej panice - meteorologie je důvěryhodná věda - zejména o tom, jak bylo včera tongue sticking out smiley
Takže klid a držím Ti místo ve stínu pod palmou smileys with beer

Pelikovač bych rozhodně nenazvala utrejchem, ono tedy asi záleží jak který - kdo má rád fernet, bude mu nejspíš chutnat, ale hlavně - jak píše znalec Mildous - s ledem! drinking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 15:19
khanka napsal(a):

>
> Je to hnus. V Praze stále prší a prší. No snad se
> to k vám nedostane. eye rolling smiley


Jenže v Praze neprší už pátý týden ... I tady v kopcích na valachoch je už spodní voda tak vysoko, že nám vzlíná do sklepa, všechno rozbahněné, je to hnus velebnosti.
Jinak teď koukám na tu šedivou clonu a je v ní v mracích díra, taková podivná barva, modrá asi... ono může mít obloha i jinou barvu než šedou???

________________________________________
Istrie, Živogošče, Omiš, Staniči, letos ID Hvar smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 15:26
> Jenže v Praze neprší už pátý týden ... I tady v
> kopcích na valachoch je už spodní voda tak vysoko,
> že nám vzlíná do sklepa, všechno rozbahněné, je to
> hnus velebnosti.
> Jinak teď koukám na tu šedivou clonu a je v ní v
> mracích díra, taková podivná barva, modrá asi...
> ono může mít obloha i jinou barvu než šedou???

Jajanino, za to,že v Praze neprší pátý týden nemohu. Jak jsem psala doufám,že to k vám nedojde. My máme v Opavě, Ostravě a na Dolní Bečvě příbuzné, takže o tom také něco vím a soucítím s vámi.
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 15:45
Khanka - budu ( snad dojedu ) v apartmánu JAKICA viz. foto
[img85.imageshack.us]
[img442.imageshack.us]
[img46.imageshack.us]
Jinak hlásím jasno, mraky jsme odehnali kyjama směrem na západ - snad už byly vymačkané !!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 17:10
Ahoj měla bych prosbičku ,nemá někdo zkušenost s odjezdem z Hvaru -Stari Grad -Split- v sobotu ,ato poslední o prázdninách ,jestli se dá v pohodě odjet ranním trajektem -tentokrát jsem to nevychytala a domlouvala ubytování bez kalendáře v ruce. Předem dík za odpověď confused smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 17:31
Milane, nebyly vymačkané, před hodinou jsem došla domů jak vodník a možná mám v botách i pulce, ale hlavně že u vás přestalo !!
Taky jsem si dneska prohlížela fotky našeho domečku v ID - mám až hrůzu z toho, jak se těším, aby se ještě něco nepo... yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 17:53
Mildous, hezký domeček.

Jak já se těším až zase pojedeme do HR, ale nejdřív za rok,za dva? Uvidíme

Květo, já fernet nemusím, ale ten mi přišel oproti Pelinkovacu jako jemné dámské pitíčkospinning smiley sticking its tongue out Jinak my jsme šli na nákup a pro Lili do školky a vrátili se jako 4 vodníci. Děti spokojené, byli v každé kaluži a já naštvaná, protože byli i přes pláštěnku a holiny mokří. Hlavně už ,aby přestalo všude pršet a škody byli co nejmenší. Květko,pošli nám,zase sms až budeš v ID koukat na moře.yawning smiley To abych mohla závidět.
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 18:49
Mildous napsal: Jajanina - ale zapamatuj si ten ZELENÝ uprostřed horního regálu ( samá bylinka,ono je to vlastně lék !!!)

...tak mi to s tím Pelinkovacem ujasněte, zelené jsou oba, v horním i prostředním regálu. A co to vlastně je, tvrdý alkohol?
A kolik procent, je to hořké a sladké, nebo jen hořké? Do Kerumu pojedeme, tak to možná prubnem.
Ani neříkám, že se těším, odjezd mám za 11, ale nechci to zakřiknout. Nevím, jestli si mám balit plavky nebo teplé zimní oblečení. Asi radši obojí. Ale to je jedno, dovolená je o něčem jiném než válení se na pláži. Když nebude hezky, tak se budeme toulat po Hvaru, popíjet, mlsat zmrzky...........a poslechněte si přiloženou píseň až do konce, Vinko Coce v ní zpívá
"Dalmacija dušu ozdravi", a u mne to platí, i kdyby padaly trakaře. Budu v ID do 26.6. tak se všichni fóristi hlaste u Jitky a dáme možná nějaký sraz. S Květkou se asi pozdravím jen těsně před naším odjezdem, ale budu ráda. Tak všem Sretan put.


Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 19:36
Jani, ty i Vinko máte ve všem pravdu smiling smiley My bychom měli přijet v pátek brzy odpoledne, tak si určitě stihneme vyměnit dojmy - aspoň některé grinning smiley
Na ten Pelinkovac jsou tu jistě větší odbornící - nevím přesně, je-li to likér nebo pálenka, ale je to hodně hořké, záleží určitě i na značce (ani u nás není vodka jako vodka, například). Mně to s ledem chutná, je to dobré na žaludek - opravdu jako lék, po troškách drinking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 19:41
Pelinkovac = rakija + pelyněk opravdu záležína výrobci, náš domácí v Brele ho měl příšerně hořký (teda na mě), s ledem jsem pak už neměla odvahu ho vyzkoušet. Jinak bude určitě léčivý.yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 21:59
Mildo, písali o oslintanom monitore. Nechci vedieť čo robím ja, keď vidím tvoje fotky. Aj tvoje Bessy.
Na jednej strane, čo sa týka dažďa, sme na tom lepšie. Dnes svietilo slnko.
Na druhej strane si na HR tohto roku asi budem musieť nechať zájsť chuť (možno to vyjde v septembri) a keď tu čítam ľudia vaše príspevky...
Každopádne všetkým dovolenku podľa vašich predstáv + nejaké to príjemné prekvapenie navyše.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 22:04
... Eifeli ... vše je foceno mobilem ...co máš ty ... Nokia N95 8GB ...smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 30
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.