Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 05. 2009 19:57
Jé, lachtane, my budeme bydlet přímo nad tím Vaším apartmánem, kousek tam na té fotce od Bessyho vykukuje....yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 05. 2009 21:43
lachtane, tam je vse v poradku, je tam jeste i jedno parto, ale zatim hruba stavba.
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 05. 2009 22:56
Zvu tě teda potom na panáka. drinking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2009 08:54
lachtan napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zvu tě teda potom na panáka. :!)

Dík za pozvání, ale podle výjezdového kalendáře koukám, že se tam nesejdme.Přesto přeji pohodový pobyt, určitě si to tam zamilujete a budete se rádi vracet. thumbs up smiley My jsme takhle "nakaženi" od roku 2004.grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 05. 2009 21:12
Chtěl jsem se zeptat znalců ID, zda tam je možnost wifi připojení k internetu?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 05. 2009 22:44
To cloudyman. Jitka ti to iste napíše, ale nie je. Jej internet aj keď sa snaží, ide dosť pomaly. To je aspoň stav z augusta minulého roku.
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 05. 2009 23:55
v Ivan Dolci neni wifi , az v Jelse 11 km. Ten internet co tam mam je na zestarnutisad smiley, ale bohuzel s takovym musim delat, tak si u neho pomalu starnucool smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 05. 2009 19:23
Jitka2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> v Ivan Dolci neni wifi , az v Jelse 11 km. Ten
> internet co tam mam je na zestarnutisad smiley, ale
> bohuzel s takovym musim delat, tak si u neho
> pomalu starnucool smiley


Jitko, kdepak je v Jelse ten internet dostupný?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 05. 2009 20:32
[www.hvar-croatia.com]
Nádhera - ta loď - Hvar. Zdraví R.
PS. Už to nefunguje - ta vebcamera. Tak jen obrázek....i tak pěkné, ani jsem nečekala, že se tam taková velká loď vejde, do tak malého přístavu....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (13. 05. 2009 20:43).
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 05. 2009 15:56
Prosím, ví někdo, jestli je někde na Hvaru free WiFi spot?
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 05. 2009 23:16
Selvo, prozraď, jak je to s tím Náklem - máš protekci, nebo může plavidlo vyzkoušet i smrtelník yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil martah (20. 05. 2009 23:18).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 05. 2009 22:38
Tu.martah.
Na Nákle je všeobecně známo ,že motorové čluny mají zelenou a mohou zde jezdit včetně vodních skutru takže si zde na lodi muže jezdit kdokoliv ,ale mám dojem že od určitého data jak začíná sezona jeto zanějaký poplatek
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 05. 2009 07:25
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat znalců Hvaru. Přesvědčili jste mě, že trajekt ze Splitu jede jen do - Stari Grad.
Ale na mapě vidím /když si přiblížím město Hvar/ i přímé spojení Split - město Hvar. Proč? Nejsou nějaké změny? Zdraví R.
[www.maplandia.com]
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 05. 2009 07:50
Znalec Hvaru nejsem, ale když se podívám na stránky společnosti Jadrolinija, tak tam trajektové spojení Split-Hvar je. Moc jsem to nezkoumal, ale vypadá to na jeden spoj denně mimo sezonu a 2 denně v sezoně.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 05. 2009 07:53
Rero napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den. Chtěla bych se zeptat znalců Hvaru.
> Přesvědčili jste mě, že trajekt ze Splitu jede jen
> do - Stari Grad.
> Ale na mapě vidím /když si přiblížím město Hvar/
> i přímé spojení Split - město Hvar. Proč? Nejsou
> nějaké změny? Zdraví R.
> [www.maplandia.com]


pokud vím,tak ze Splitu do Stari Grad jezdí velký trajekt/jadrolinia i pro auta/ a ze splitu na Hvar/myslím město Hvar/jezdí katamaran/pouze pro osoby.Ale úplnou a vyčerpávající odpověď Ti může poskytnout nejpovolanější z fóristů paní jitka2/má jadranskou plovidbu splitského okruhu v malíku/. Zkus jí obeslat SZ.smiling smiley

vino,prošek rakija,hvala Boga Marija
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 05. 2009 08:14
To Rero :
Hajduk správne píše , že Split -mesto Hvar ( ďalej až po mesto Korčula ) zabezpečuje nie trajekt ale katamaran ktorý je rýchlejší a ide z Hvaru do Splitu o 7,30 a zo Splitu na Hvar o 16,oo berie však len osoby . Z Hvaru sa dá využiť zrejme využiť na návštevu Splitu . Neprevádzkuje ho však Jadrolinija , ale malá spoločnosť " Krilo " a má rovnako znejúcu webovú stránku s koncovkou hr. kde je aj plovidbeni red t.j. plavebný poriadok . Plavba trvá len 50 minút oproti trajektu .
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 05. 2009 15:30
Děkuji vám všem za vysvětlení. Já jen, že jsem se stále nemohla vzdát myšlenky a představy, jak stojím v přístavu na Hvaru, a čekám rodinku. A jak jsem uviděla na mapě tu trasu lodě, tak jsem se zaradovala, že asi nějaká změna. Ale samozřejmě budou plout i s autem, takže Stari Grad.
Zdraví R.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 05. 2009 20:01
...tady jsou trajekty pro dopravu vozidel pro letošní rok...mimo jiné i na Hvar jako ostrov...s tím...že ze Splitu do Stari Grad
a z Drveniku do Sućuraje...smiling smiley
[www.jadrolinija.hr]
[www.ihvar.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (22. 05. 2009 20:03).
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 05. 2009 20:07
cloudyman napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Prosím, ví někdo, jestli je někde na Hvaru free
> WiFi spot?


Žádná odpověď nebo reakce?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 05. 2009 21:05
Ahoj Cloudyman, reakce může být, ale aby nebyla k ničemu - tedy povrchní, čili jen "kecky". Je lehké si říct, jak nabalit řízky, ale toto? Taky mě to sice zajímá, ale...nejblíž Ivan Dolac jsem našla v Zavale v jednom apartmánu, ale ti to budou mít asi pro sebe a své klienty, pak v těch vybavenějších hotelových komplexech ve městě Hvar/ lze si dát do vyhledávače hotel, kavárna s Wifi.... /, a asi taky v Jelse atd., dále a nejvíce na Pakleni ostrovech...Třeba tady je někde....[www.adriatic-travel.hr] Ale v této oblasti - Wifi - jde rychle vývoj kupředu, tak se asi poinformujem a zjistíme až na místě. Možná Jituš by mohla konkrétněji poradit, a tímto ji moc zdravím, i celou její rodinku. R.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 05. 2009 13:18
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 05. 2009 07:54
...Jitko II...kde se dá nejblíže Ivan Dolace koupit povolenka na chytání ryb na udice...?smiling smiley
rj
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 05. 2009 16:46
Nevíte, jak to aktuálně vypadá se silnicí ze Sučuraje do Jelsy? Už dříve se psalo, že se bude opravovat a rozšiřovat. Zajímalo by mě, jestli je tato trasa průjezdná a jestli je ta cesta tak hrozná.
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 05. 2009 18:59
9.6. vyrážíme do ID, nemáte někdo tip na místo kde se poblíž dá dobře šnorchlovat?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 05. 2009 19:42
...Mildous se jezdí potápět ( šnorchlovat ) a lovit... naproti Ivan Dolaci...na ostrov Šćedrosmiling smiley
[www.ihvar.cz]
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 05. 2009 01:08
K WIFI... katasrofa,jizni strana vubec, tedy pokud ji ma nejaky majitel , vse je mozne,ale pochybuji a v Jelse jsou 2 kavarny.
Ja delam cely rok s internetem pro duchodvce, kteri nikam nespechaji ....:-))
Spojeni Split-mesto Hvar je opravdu jen katamaran, do mesta Hvaru se s autem nikdo nedostane, jedine pres starigrad.
Bessy to povoleni Ti za mensi uplatek muzu dat i ja :-)), prosim Te na tu udici stejne nic nechytis, more je moc ciste a ryby maji oci :-))) Ale klidne si s uduci muzes mavat u more, nikdo Ti nic nerekne... jedine pani, ze nebude vecere :-))
Cesta ze Sucuraje je stale stejna, dnes jsem tama po mnoha letech jela, jelikoz jsem zaspala na prvni trajekt ze starigradu.
Moc vas vsechny zdravim z Brna... posledni unik do civilaze a pak ...... sodoma gomora, prvniho privitam Bessyho .-))
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 05. 2009 09:00
Šnorchlování na jižním pobřeží není nic moc. Dno jde rychle dolů a je zde dost travin
Podle mého nejlepší je u Gromin Dolce. Tam můžete nalézt i Kyjovky. Pozor, jsou chráněné. Ještě to ujde v okolí Exotic Beach u Sv. Nedjelji. Jinak přímo v okolí hlavní pláže v I.D. jsou jako skoro všude červené hvězdice.

Michal
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 05. 2009 17:13
...s přivítáním Bessyho jako první vlaštovka letos v I.D. na Hvaru...už to není pravda...z více důvodů se posunuji o týden...
a tušil jsem to přímo v kostech...proto jsem nás zatím nenapsal do kalendáře...
...když dobře...tak vyjedeme za úsvitu 10.06....ale to už Jitka ví...
...a k té udici...pro větší šanci něco chytit ...bereme udice dvě a ještě musím napsat Mildousovi o plánek na harpunu...ještě nikdy jsem si totiž
na pláži na harpunu nesedl...na rozdíl od veterinárního skalpelu, který jsem měl v plášti a doslova jsem si na něj v autě skočil ...ale to už je dobrých 25 let...a tudíž jizva ve stehně je skoro neznatelná...smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (25. 05. 2009 17:57).
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 05. 2009 21:39
Mám dotázek, kam se píšete do kalendáře? Jukla bych, kdo s námi jede prvních 14 dní v září. Vyrážíme směr I. D.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 05. 2009 21:55
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 257
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.