Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ivan Dolac Hvar

Autor Moniulik 
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
04. 11. 2023 11:22
Ještě pár takových vlnek a ivandoláci budou muset jezdit za koupáním jinam. Písek z pláže bude někde u Itálie.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
06. 11. 2023 13:34
Zrovna teď je někdo na pláži v ID. Ona se sluní, on po kotníky ve vodě.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
01. 03. 2024 10:07
... zatím se tam hýbe leda tak akorát moře a větve stromů ...
[www.whatsupcams.com]



smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (15. 03. 2024 10:03).
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
29. 04. 2024 15:46
Tak dnes první lidičky na pláži v ID, děcka jdou i do vody, celkem 3 skupinky. Café bar Riva v Jelse v provozu, zmrzninku již dávají a zvesela vysedávají. Ono všechny tamní zřízení jsou již v provozu.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
29. 04. 2024 16:19
Odhadem 20 lidí. Voda 18 stupňů, vzduch ve stínu určitě 27.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ivan Dolac Hvar
05. 05. 2024 20:27
Pár let jsem na Hvaru nebyl. Jak to teď vypadá s parkováním například v Jelse?
Z ID jsme jezdili na večeři skrz kopec do větších městeček a před deseti lety tam nebyl problém večer zaparkovat.

Když vidím jaký stav je na pevnině, kde se v menších obcích vůbec nechytnete, tak by mne zajímalo jestli se po Hvaru dá ještě cestovat autem.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
05. 05. 2024 21:34
S nárustem dopravy to tak strašné není. Ve městě Hvar přibyly kolem policejní stanice v centru parkoviště, v Jelse parkujeme na hlavním parkovišti u parku u centrální zátoky. Bývá plno, kolem sedmé večerní, ale dá se to. Mluvím o červenci.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ivan Dolac Hvar
06. 05. 2024 11:59
Přijedeme se podívat. smiling smiley Už jsem to zaplatil. Hvar jsme vždycky nějak dali s parkování i v četně Stareho Gradu. Samozřejmě, když nehoří. V Jelse budu po ... 24 letech a co si pamatuji, tak tam moc místa nebylo. Naštěstí jsem zaplatil app s park. doufám smiling smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
07. 05. 2024 19:41
V Jelse je docela velké parkoviště. Už před deseti lety to nebylo levné, ale pokaždé jsem tam zaparkoval.
Letos je šance se na Hvar zase vrátit, uvidíme.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
05. 06. 2024 11:49
... počítám dobře ... ?
13/14 lidí na pláži a ve vodě ...
[www.whatsupcams.com]

smileys with beer
avatar
mdr
Re: Ivan Dolac Hvar
05. 06. 2024 12:02
A proč ne? Vždyť je tam hezky a voda určitě má takových příjemných 21°C.
Re: Ivan Dolac Hvar
05. 06. 2024 14:08
Jasně, že je tam hezkythumbs up A za takových 10 dní bude ještě "hezčeji"thumbs up smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
07. 06. 2024 06:04
Vy tam ještě nejste? V loni v tuto dobu už jste se koupala ne?yawning smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
07. 06. 2024 13:45
Letos nejdříve pár dní Zagreb, takže racek má zpoždění smiling bouncing smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
21. 06. 2024 14:55
Tak tu máme blackout, přátelé. Kvůli havárii na rozvaděči v Černé Hoře je většina Balkánu bez elektřiny. Lze vidět osoby převážně ženského pohlaví, jak pobíhají po ID s kastrůlky - kdo má plyn, vypomáhá těm s elektrickým sporákem thumbs up
Až dojde plyn, dojde na ohniště. Konečně trochu romantiky...
Re: Ivan Dolac Hvar
21. 06. 2024 16:17
no jo, to je blbý, zteplá pivo
Re: Ivan Dolac Hvar
21. 06. 2024 17:19
Tak už to jde - na balkánské poměry rychlost opravy přímo kosmická yawning smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
25. 06. 2024 19:55
Tož hezké to tam máte. Až na fkk zahozené kamsi oficiálně směrem k Zavale, za mě ale nedůstojné krásám lidského těla 🙂
Bar po cestě top, už dlouhou Jsem nepotkal tak dobré prostředí i obsluhu.

Ještě romantický dotaz: do zatunelí nesmí cyklisté dle značky .
Jaké máte nejlepší historky s průjezdem tunelu?
Dodávka s rakví asi jo. Tahá tam někdo třeba vozík s něčím?
Co když nejde Semafor?
(Jak tam jezdí místní)?
Re: Ivan Dolac Hvar
25. 06. 2024 20:08
Byl jsem u toho, když se snažil jeden našinec projet tunel bydlíkem. Zakulatil u něj nahoře hrany podle poloměru průřezu tunelu. Jel jsem s ním pak nad zátoku Dubovica na druhý konec požární cesty, zda by se za tunel nedostal tudy. Bydlík pak stál pár dní před tunelem na straně k Jelse.
Cyklistům jsem párkrát svítil, jeli předemnou. Zákaz se moc nedodržuje.
A když semafor nefunguje? Vyskočíš, koukneš, zda nejsou proti světla a podle toho jedeš, nebo počkáš. Uvnitř se dá i vyhnout.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
26. 06. 2024 09:08
... couddy ...

je to asi 8/9 let, co jsem zastavil jako druhý, před tunelem, ze strany od Pitve, ve směru na jižní stranu Hvaru ...
... přede mnou, u vpustě do tunelu ... skupinka asi 6 Moraváků a Moravanek na bicyklech ... že jsou z Moravy jsem poznal (ostatně, oni to přiznali, že jsou krajané) což jsem poznal hned jak se zavedli hovor ... a navíc se zdálo, že z nás mají ohromnou radost ...

... jé, pane ... vy jste vod nás drinking smiley ... byl byste tak moc hodný a jel za náma a svítil nám na cestu ... ?
já na to .. ale víte, že by jste do tunelu na kolech neměli ...
... jo, víme ale ... tak jsme krajani a vy to za náma zabrzdíte ...
no tak jo ... blikla zelená a skupina uprchlíků z Tour de France vjela do tunelu ... prvních několik set metrů jeli langsám (snad 15/20 km / hod) ...
... mezi tím se za námi vytvořila menší kolona světel, co dojeli ten náš špunt, ale já před nimi dělal statečně Moravákům štít ...
asi v půli tunelu, vědom si toho, že už to do vyústění tunelu zvládnou ... říkám ... trošku jim zvedneme rychlost a pomalu, ale bezpečně jsem se začal přibližovat k pelotonu, který logicky, s přibližujícími se reflektory začal taky zrychlovat ... pár desítek metrů před koncem tunelu se dívám na tachometr ... no vida, jak jim to jde ... už jedou 30 ...

... pak už velký světlo, modrý nebe a před námi moře ... výjezd a hned za tunelem ti "naši" zastavili úplně v pravo a kdo to tam zná, tak ví, že tam bylo místo i pro naše auto ... tak jsem stáhl pravý okýnko a vidouc, jak to rozdýchávají ... říkám ...
tak co, dobrý ? drinking smiley ...
... kuwa, vy ste nám dal ... ale jelikož při tom byli rozesmátí ... tak unesli mou útěchu ... ... nebújte, teď už to bude jenom z kopce ... achooooj ...
já pustil všechna auta za námi aby se nebáli, že je budu brzdit až do jejich destinací rychlostí jeskynního mloka ...

... merito: ... v tunelu nebylo žádný vedro, tak věřím, že v pořádku dojeli tam, kam chtěli ...

... tak asi tak ...

smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (02. 07. 2024 10:24).
Re: Ivan Dolac Hvar
08. 07. 2024 08:34
Neví někdo, proč v ID nefunguje webkamera?
Re: Ivan Dolac Hvar
08. 07. 2024 10:42
... už asi dva týždne nejdeangry smiley.
Kto ste tam a čítate, hoďte do nej kameň. Možno je len zaseknutá thumbs up smileythumbs up smiley Potvora jedna elektrická...thumbs up smiley

smileys with beer
48 Šilo, Krk
Re: Ivan Dolac Hvar
08. 07. 2024 10:53
eye rolling smiley

The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported.
Médium nebolo možné načítať, buď preto, že zlyhal server alebo sieť, alebo preto, že formát nie je podporovaný.

Tu som im poslal prosbu o opravu: [www.livecamcroatia.com]
Dobar dan.
Kamera u Ivan Dolcu ne radi već oko dva tjedna. Molim ispravite.
Hvala vam.

Tak uvidíme...
smileys with beer

Tak už došla odpoveď:

Poštovani Vladislav ...

Vaša poruka je zaprimljena. Kontaktirat ćemo Vas u najkraćem mogućem roku.

S poštovanjem,
LiveCamCroatia



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vlado tt (08. 07. 2024 11:14).
Re: Ivan Dolac Hvar
08. 07. 2024 22:32
Ten bar za Ivan Dolač směr "tristní FKK" je jeden z nejlepších, co jsem kdy viděl. To byl původně kemp? Je vidět, že tam hořelo. Jako služba top. Repro Bosse i v kamenech na pláži... super. Káva dobrá. Obsluha pecka.
Nebo to mám chápat jako noční oplodnovací bar alá Piněta za Gradacem? (ta už je zavřená).
Ale na chodníku bylo napsáno "sex beach". Tož nevím, kde a co se tam stalo smiling smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
11. 07. 2024 11:00
Tak už je to tretí deň od žiadosti o opravu, resp. reštart kamery v Ivan Golac, ale zatiaľ "i dalje ništa, nema promjena"eye rolling smiley [www.livecamcroatia.com]
Asi by to chcelo ten malý kamienok...thumbs up smiley
No ale tých 36°C už od 10:30 ako uvádzajú nižšie pod obrázkom, je teda dosť...to by ma z vody nedostali ani buldozérom.

smileys with beer
Re: Ivan Dolac Hvar
11. 07. 2024 22:30
vladott, oni na to kašlou, těch nefunkčních kamer je spousta, např. ta v Drveniku už nefunguje vice než půl roku !!!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (11. 07. 2024 22:32).
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
12. 07. 2024 12:53
36 stupňů ne, ale 33 a voda 28 i 29....v zátoce.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ivan Dolac Hvar
13. 07. 2024 23:16
Ahoj,
plánuju výlet na Ščedro, nevíte jestli jezdí někdo z ID, nebo je možný jet jen ze Zavaly?
Re: Ivan Dolac Hvar
14. 07. 2024 06:11
Co já vím tak byly dva spoje pouze ze Závaly.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 194
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.