Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ivan Dolac Hvar

Autor Moniulik 
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
04. 11. 2023 11:22
Ještě pár takových vlnek a ivandoláci budou muset jezdit za koupáním jinam. Písek z pláže bude někde u Itálie.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
06. 11. 2023 13:34
Zrovna teď je někdo na pláži v ID. Ona se sluní, on po kotníky ve vodě.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
01. 03. 2024 10:07
... zatím se tam hýbe leda tak akorát moře a větve stromů ...
[www.whatsupcams.com]



smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (15. 03. 2024 10:03).
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
29. 04. 2024 15:46
Tak dnes první lidičky na pláži v ID, děcka jdou i do vody, celkem 3 skupinky. Café bar Riva v Jelse v provozu, zmrzninku již dávají a zvesela vysedávají. Ono všechny tamní zřízení jsou již v provozu.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
29. 04. 2024 16:19
Odhadem 20 lidí. Voda 18 stupňů, vzduch ve stínu určitě 27.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ivan Dolac Hvar
05. 05. 2024 20:27
Pár let jsem na Hvaru nebyl. Jak to teď vypadá s parkováním například v Jelse?
Z ID jsme jezdili na večeři skrz kopec do větších městeček a před deseti lety tam nebyl problém večer zaparkovat.

Když vidím jaký stav je na pevnině, kde se v menších obcích vůbec nechytnete, tak by mne zajímalo jestli se po Hvaru dá ještě cestovat autem.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
05. 05. 2024 21:34
S nárustem dopravy to tak strašné není. Ve městě Hvar přibyly kolem policejní stanice v centru parkoviště, v Jelse parkujeme na hlavním parkovišti u parku u centrální zátoky. Bývá plno, kolem sedmé večerní, ale dá se to. Mluvím o červenci.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ivan Dolac Hvar
06. 05. 2024 11:59
Přijedeme se podívat. smiling smiley Už jsem to zaplatil. Hvar jsme vždycky nějak dali s parkování i v četně Stareho Gradu. Samozřejmě, když nehoří. V Jelse budu po ... 24 letech a co si pamatuji, tak tam moc místa nebylo. Naštěstí jsem zaplatil app s park. doufám smiling smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
07. 05. 2024 19:41
V Jelse je docela velké parkoviště. Už před deseti lety to nebylo levné, ale pokaždé jsem tam zaparkoval.
Letos je šance se na Hvar zase vrátit, uvidíme.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 164
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.