Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ivan Dolac Hvar

Autor Moniulik 
Re: Ivan Dolac Hvar
09. 06. 2023 19:23
Do září s ní budou oblázky. A aspon se to neklouže.thumbs up smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
11. 06. 2023 18:09
Zdravím Vás všechny . V 16.00 jsme dorazili do ID. Cesta dlouhá ale v pohodě . Odjezd v sobotu v 5 od Tovačova příjezd do Slunj- AP- Ví-Mi ve 14.30.U Záhřebu velká kolona od Varaždinu asi práce nebo ťukec po 5 min. čekání sjezd na východní obchvat , objižďka asi 12 km a za Zagrebem nájezd směr Karlovac. Ve Slunju klasika Centar jídlo a pan Pan , potom procházka do Rastoke , kafičko a na kutě. Ráno v 7 odjezd směřovali jsme to na trajekt 13,45 z Drveniku takže pohodička , zastávka v Omišu u známích kávička , tržnice a nákup zeleniny ať už nemusíme nikde stavět. Trajekt ,,poprvé,, pohoda , koupeny lístky a konečně točený Ožujsko …mimochodem moc dobrý…pak Sučuraj kávička v centru,, poslechl jsem zkušenější a nechal všechny odjet no a pak cesta Hvarem??..čekal sem lecos ale je super tak pro nás motorkáře ale ty točky- pane jo tak to je mazec a domorodci v protisměru se stim vůbec nepářou smiling smileyno a jsme u Pitve- ,,proč já mám takovou smůlu,,smiling smileynešli čidla( senzory) přijeli jsme jako první a za nama domorodci - tak 10 min. jsme stáli jak lulini až se do protivky objevili světla , tak domorodci zastavili první auto a prý jeli na červenou tak mi klučina říká ser na to jak ti řeknu -tak vyraž - Ok , já su pro každou prdel , borec mě poslal do auta a jak projeli poslední světla tak zavelel…a jeď -a když tak blikej dálkovýma.. dobrej adrenalin ale očividně byl na druhé straně také někdo rozumný a klaplo to …co se dělo dál samozřejmě netuším …no a sme tu , zatím spokojenost trasa k Bale taky dobrá tepovka Počasí super, občas přeprška a moře ještě nevím…vstřebáváme cestu …teda mojasmiling smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil břeťin (11. 06. 2023 18:35).
Re: Ivan Dolac Hvar
11. 06. 2023 19:08
K teplotě moře v ID - já odhaduji 22 stupňů, manžel 2,5 cm yawning smiley
Jo a nahoře proti Jitce je znovu obchod, detaily zjistímtongue sticking out smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
11. 06. 2023 20:14
…tak voda odzkoušena ..myslím luxusních 22-23*C na FKK a obchod ano - otevřensmiling smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
11. 06. 2023 20:58
Květuško. Budeš hodná.
Re: Ivan Dolac Hvar
11. 06. 2023 21:46
K obchodu - Studenac má letní "podřetězec" s názvem Lito, aby v sezóně mohly být otevřené obchody i v malých místech. Konkrétně v ID je otevřeno denně 7-21, neděle 7-20. Vběhla jsem tam 7 minut před zavírací dobou a měli ještě pečivo, ovoce i zeleninu, plné regály všeho běžného zboží. Jelikož je to pod Studenacem, ceny jsou bez ostrovních i jiných přirážekthumbs up
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
12. 06. 2023 10:51
@Kvetaca
Prosím ťa pochopil som to správne že obchod Lito je len nejaká "pobočka" značky Studenac? Toto isté som si všimol aj v Malej Dube. Dlhé roky Studenac a pred asi dvomi rokmi zrazu Lito.
Čiže obchody, ktoré sú otvorené sezónne majú značku Lito a obchody s celoročnou prevádzkou sú Studenac? Chápem to správne?
Sorry za off-topic.
Re: Ivan Dolac Hvar
12. 06. 2023 14:01
Ano, takto jsem to pochopila i já. Studenac jako stálé obchody a Lito sezónní, především pro malá místa, kde by se obchod celoročně neuživil. Dnes ráno mi vydali účtenku, kde byla hlavička Studenac.
Re: Ivan Dolac Hvar
12. 06. 2023 16:52
to břetin: a tos nejel do Jelsy spodem po staré. To by ti šly.oči teprv šejdremsmiling smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
14. 06. 2023 06:45
..nó…byli jsme se po ni projet, sjeli jsme na čumendu do Jelsi a Starého Gradu kvůli trajektu no a zpět jsme to vzali po,, staré,, ale hned na vjezdu je zákaz vjezdu a asi po 2 km jsme zastavili na fotky a bylo slyšet ještě před Sv.Nedjeljou stav. stroje ,, kladivo,, tak jsme to raději vzali zpět.
Re: Ivan Dolac Hvar
14. 06. 2023 11:33
Zahajskej tou "starou " myslel tu šedou, více kopírující pobřeží, ještě klikatější, užší a podstatně horší povrch než na té "nové" žluté.
Ta šedá se vyznačí, když rozšíříš na více variant.

[mapy.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (14. 06. 2023 11:39).
Re: Ivan Dolac Hvar
14. 06. 2023 13:06
Jo -tak to sem špatně pochopil, jinak mám pro vás tip na parking - kdo by jste chtěl navštívit Stari Grad tak po sjezdu z hlavní po asi 250 m doleva a pak doprava na centrum a po asi 100 m je firma Maestral a hned pozemek před ní je privát plac normální upravenej kus zahrady 100x30 m a cedula s telefonem. Tak sem tam zavolal a prý na kolik dní to chci tak říkám jdeme jen na čumendu na ryby a na kafe … tak hoďku až dvě- tak to jo to běžte a ať se vám líbí ve Starim Gradu.. no tak super hvala vam . Jinak město malé ale pěkné , jachty luxusní , kafe výborný , Karlovačko studený a ryby parádní - 2 borci v přístavu ze svých rybářských lodí prodávali čerstvé úlovky. Jsme spokojenismiling smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
19. 06. 2023 11:43
Bylo někdy v ID v "půlce" června takhle plno?

avatar Re: Ivan Dolac Hvar
19. 06. 2023 13:30
joo, včera....spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
19. 06. 2023 16:52
Teď před pátou zaplněna polovina pláže.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ivan Dolac Hvar
19. 06. 2023 19:26
Bylo. Když jsem tam začal jezdit někdy před 14ti lety, v první půlce června bylo v ID více domácích, kteří chystali app na sezónu, jak hostů. S každým dalším rokem se to plnilo, přibývalo dětí. Později již byl problém najít volné místo ve Slavince na večeři. Dříve nebyla ještě v době mého odjezdu ani otevřená. I kiosek se naplnil. Holt lidé přišli na to, že se dají děti v červnu snadno uvolnit ze školy, ceny za ubytko jsou nižší, poskytovatelé služeb ještě čerství.
Re: Ivan Dolac Hvar
19. 06. 2023 20:20
Moc jste to tady proflakli 😆
Re: Ivan Dolac Hvar
19. 06. 2023 21:41
Dnes jsem se šla schválně podívat na hlavní pláž a zdála se mi docela prázdná. Dlouho jsme tu v červnu nebyli, ale kolem 20. bývala určitě plnější. Po konzultaci s místními přáteli - během příštího týdne se očekává začátek plné sezóny a nájezdy rekreantů. Slavinka prý otevře zítra.
Re: Ivan Dolac Hvar
29. 06. 2023 10:27
Kdo jste nebo už byli v ID, jak to vypadá s cenami? Restaurace, zmrzlina. U nás každý den vychází odstrašující články o Chorvatsku.
Re: Ivan Dolac Hvar
29. 06. 2023 14:18
a není to jedno? Buď tam chceš jet nebo nechceš. Dovolenou si uděláš tak nákladnou, jak sám uznáš za vhodné. Už mě ty zprávy o cenách začínají unavovat.
Re: Ivan Dolac Hvar
30. 06. 2023 07:41
Jo je to jedno. Jen už je otravné každý den nějaký článek. Nevím kdo to platí.
Re: Ivan Dolac Hvar
30. 06. 2023 08:19
Panďák: tak to nečítajgrinning smiley
Mňa dorazila tá super správa, že v Chorvátsku nastal horor, že turisti nevychádzajú vôbec z izieb!
A v polke článku som sa dozvedel, že to je niekde vo vnútrozemí pri hraniciach s BIHthumbs up smileythumbs up smiley
Odvtedy na články o Chorvátsku neklikám a už vôbec nie na články o ceste novinárov do Chorvátska.
smileys with beer
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
30. 06. 2023 09:12
... čtvrt na deset ... a na pláži 9 lidí ... [www.whatsupcams.com]

... ale zítra to začne drinking smiley
... nebo nééé ?

změna č. 1 ... 13 a jedna černá kočka ...
změna č. 2 ... dva už vlezli do vody, ale rychle se vrací na pláž ...
... vypínám kameru... grinning smiley

smileys with beer



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Bessy (30. 06. 2023 09:22).
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
01. 07. 2023 09:27
... no tedáááá .... aktuálně ani čapa ... lije ... drinking smiley

smileys with beer
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
12. 07. 2023 09:30
... no, jestli je to v 09,30 hodin opravdu živá kamera ... tak mi ta hlavní pláž přijde, co se týče obsazenosti, jak kolem 10. května ...

[meteo.hr] ... přitom teplota moře (24 st. C) není až tak odrazující ...
[www.whatsupcams.com]

smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (12. 07. 2023 09:38).
Re: Ivan Dolac Hvar
12. 07. 2023 11:55
Vcera jsme se z ID vratili. Uplne plno na hlavni plazi nebylo,ale odpoledne se to plnilo,ale rozhodne ne tolik. Obecne bylo celkem malo lidi. Jen vikend se to zaplnilo luftakama. Skoro ani nohu jsme nepotkali ani ve Stari Gradu,Jelse a Vrboska byla skoro mrtva. Byl to klidny tyden



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pagam (12. 07. 2023 11:56).
Re: Ivan Dolac Hvar
12. 07. 2023 12:53
Jak to tento rok vypadá ve Slávince? Jak tam vaří? A jaké tam mají ceny?
Re: Ivan Dolac Hvar
12. 07. 2023 13:42
Krom vikendu tam skoro nikdo nebyl. Vari za nas dobre. Ceny se zvedly cca umerne tomu,co kazdy rok,co tam jezdime. Takze za nas zadne drama,nic,co bychom necekali. Neprislo nam to jako extra vykyv smerem nahoru.
Jedine zmrzka nam prisla v pomeru drazsi. Mareto (byvale Big blue) a Vartal 2eur,stejne jako v SG,Jelse a Vrbosce.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
12. 07. 2023 16:14
Točená zmrzlina na Lesné cestou z Vranova, malá zmrzlina 35,-, velká točená 45,- a pak myslím extra 60 kč.
Takže 2 eura "bez otěru a oškrábání" v Chorvatsku může být ta za 45.....to by šlo.
Re: Ivan Dolac Hvar
12. 07. 2023 16:38
Rozhodne. Dcera porovnala s cenou a porci v Aquapalace kde brigadnici a taky rikala super. My si v zasade nestezujem. Jeli jsme tam s tim,fakt jsme to cekali horsi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 222
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.