Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
08. 07. 2007 22:49
to prochy: kde jste bydleli? Taky jsem se pídila po autu s logem fóra a nic.
Anonymní uživatel
Re: Pisak
08. 07. 2007 22:55
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (14. 01. 2015 15:12).
Re: Pisak
08. 07. 2007 23:25
Tak to snad není pravda. Taky jsme bydleli na Put Vrulje - č. 8O - domek nad malou plážičkou mezi skalami, takže jsme museli projíždět kolem vašeho auta každý den. Buď jsme slepí a nebo jsme se museli míjet.
Jinak také jsme viděli onu rodinku 3 delfínů, ale bohužel jen z dálky.
Anonymní uživatel
Re: Pisak
08. 07. 2007 23:54
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (14. 01. 2015 15:12).
Re: Pisak
09. 07. 2007 00:06
Auto bylo označené, parkovali jsme po levé straně, tmavě modrý fiat Palio. Ale dost jsme cestovali, hlavně dopoledne a pak večer. Ná té pláži vzadu jsme se byli podívat jenom jednou, doplavali jsme na ní z pláže, co je pod vilou Pisak.
Re: Pisak
09. 07. 2007 10:23
Prochy a Imča:
V neděli odjíždíme také do Pisaku. Jaké máte zkušenosti s letošními komáry.Psalo se tu, že se letos přemnožili. Cesta byla v pohodě? A ještě jedna otázka, jak je to v Pisaku s ovocem, zeleninou a čerstvým pečivem? Na ty delfínky už se taky těšíme.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jožo (09. 07. 2007 10:24).
Re: Pisak
09. 07. 2007 18:39
V Pisaku je málý krámek čistý docela slušně zásobovaný takže pečivo měli téměř vždy, chodili jsme nakupovat hlavně ráno,venku před krámem prodávají zeleninu a ovoce.Mají kulatý chleba nebo veku.Krám najdeš určitě Pisak není tak velkej.Víno lahvový poměrně dražší než v konzumu v Podgoře.Vloni delfíni taky byli.Letos pro mě Pisak už nezbyl takže v neděli taky vyrážíme ale do Marušiči.
Anonymní uživatel
Re: Pisak
09. 07. 2007 18:42
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (14. 01. 2015 15:11).
Re: Pisak
09. 07. 2007 20:15
prochy,lachim:
Díky moc za info. Jak to tak vypadá, bude tam asi pěkně narváno. Hulča tady ten Pisak, tak vychválil, že z toho bude brzy prázdninové letovisko pro příznivce Chorvatského fóra. smiling bouncing smiley
Re: Pisak
09. 07. 2007 21:45
Pisak. Co to je? Kde to je? spinning smiley sticking its tongue out
Re: Pisak
09. 07. 2007 21:46
Bacha, provokatér !!!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
09. 07. 2007 21:50
Kde? Kdo? drinking smiley
Anonymní uživatel
Re: Pisak
10. 07. 2007 12:42
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (14. 01. 2015 15:11).
Re: Pisak
12. 07. 2007 13:41
Ahoj všem.
Měl bych neskromný dotaz na zdejší "Pisakisty"...smiling smiley
Nemáte náhodou vyfocený Pisak shůry od magistrály, popř. mapu Pisaku? Mohli byste mi prosím poslat obrázky mailem...?

Řekl bych, že jsem po přečtení tohoto vlákna až nezdravě navnaděný yawning smiley a chtěl bych si udělat jakous takous představu o tom, jak je Pisak velký...jak daleko je pod magistrálou...kolik je zákrut po cestě dolů...kolik schodů a z jakých míst se musí šmajdat k moři...apod...

Je dost možný, že jem jen blbě hledal...ale nenašel...confused smiley
Díky.
Re: Pisak
12. 07. 2007 15:05
Pavel_1
Zde je velké množství fotek, podle kterých si můžeš udělat vlastní úsudek o Pisaku [www.kacha.cz] thumbs up thumbs up thumbs up
Světlana
Re: Pisak
12. 07. 2007 15:08
Foto bohužel ještě nemám, ale pokud nemáš rád běh do kopce a z kopce tak na něj zapoměň. Velice malinká věsnička, jeden malý obchůdek a 3 hospůdky dole u pláže. Žádná promenáda, nic- samozřejmě pokud ti vyhovuje jako procházka 4 zákruty k pláži a zpět. Výhled na moře a kostelík ovšem nádherný ale na to jak je to malinký se odevšad valí český křik. Já jsem se s rodinou zlákat nechala ale poprvé a naposled. Ráno jdeš na pláž a vidíš jen deky zatížené kameny, do 10 hod jseš u vody skoro sám, pak se navalí české sídliště a to trvá přibližně do 17,30. do půlnoci se všude ozývá křik dětí a buzerace jejich rodičů. Takže i když jsme měli nádherné posezení na terase s úžasným výhledem, seděli jsme tam jednou. Poslouchat jak se kdo grilnul a kde je všude spálenej, to byla katastrofa. Moje dcera i my jsme byli docela otrávení.
Re: Pisak
12. 07. 2007 20:31
to Jožo:
neboj, Petrovi jsem galerii prošmejdil tam a zase zpátky.. smiling smiley takže představu mám myslím celkem ucelenou, jen ta mapa mi tam chyběla.... grinning smiley

to Světlana:
ono, co si budeme povídat...kde je to v Chorvatsku v sezoně jiné... yawning smiley
Každopádně je mnohem lepší domluva se sousedem s čechem, než s muslimslým bosňákem, ketrý se rozhodne si o půlnoci pustit CD jejich "sprostonárdních písní" a to tak, že dosti hlasitě... (tím se samozřejmě nechci nikterak dotknout přátel muslimů.. smiling smiley )
Dali pokoj, až když jim naše bytná začla celkem neurvale nedávat a házet po nich kameny (mno, spíše kamínky)... inu, bodrá bytná, pro kterou jsou její hosté na prvním místě ... grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Pisak
12. 07. 2007 22:25
Světlana - záleží na výběru místa, my jsme podobné "problémy" v Pisaku ani jednou nemněli. A když ti vadí Češi, proč tu žiješ? Možná by ses divila, kdybys rozuměla, o čem se baví jiné národnosti při podobných příležitostech. Každému se líbí něco jiného, tobě doporučuji robinzonádu nebo maják. thumbs up smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Světlana
Re: Pisak
13. 07. 2007 09:12
Ale češi mi nevadí, spíš způsob prožité dovolené. Když jsem na dovolené, tak relaxuji a ječení žen mi opravdu vadí. Nezvyšuji hlas v práci natož na dovolené. Nevadí mi, že chlapi sednou na terasu, smějí se, kecají vše v poho, ale jak se přidají ječivé ženské hlasy, které stíhají nadávat dětem,komandovat lidi okolo a to tak,že se to fakt nedá poslouchat. A poslouchat ,,Vašiku nechoď tak daleko, chci na tebe vidět Vašiku, Vašiku nesahej na to..." atd. Když chudáček tak 13letý Vašík otráveně seděl na schodech u kostelíku..Možná je to tím, že něco obdobného poslouchám chtě nechtě i v práci a tak na dovolené fakt chci mít relativní klid. O tom majáku uvažuju už dlouho, ale nevím jestli by to u dcery prošlo..
Re: Pisak
13. 07. 2007 17:53
Světlana - tak tohle beru, ale asi jste měli smůlu na sousedy. Jinak nadávání a neustálé napomínání dětí je opravdu snad jen česká specialita. Jinde jsem se s tím nesetkal. To je kaky důvod, proč vyhledáváme skalnaté pobřeží - je tam menší pravděpodobnost výskytu uřvaných dětí a jejich ještě uřvanějších matinek. smoking smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
15. 07. 2007 12:19
No Hulčo du si lehnout a za 4 hodiny tě jedu střídat.Snad si se měl fajn(tam určitě),a dobře dojels tam i dom.Zdravím smileys with beer
Re: Pisak
15. 07. 2007 13:59
Nervozita stoupá, auto je nabalený, cestovní horečku mají i děti,tak za tři hodinky vyrážíme směr Hulčův PISAK.hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
15. 07. 2007 22:04
Tak Hulčo, já vím, že teď ještě jedeš, ale až to budeš číst moody smiley vítej doma thumbs up smiley
Re: Pisak
17. 07. 2007 20:45
Pavel_1:
dostal jsem od domácího prospekt o Pisaku a je tam letecký pohled na Pisak, kvalita sice není nic extra, ale jde to. Oskenuju to a pošlu nebo uložím do galerie o Pisaku.hot smileyhot smileyhot smiley

Jinak letos strašně moc lidí v Pisaku, ale Česi určitě nebyli ti, kdo tam hulákali, ale děti místních nebo vedlejších bosňáků. Večer naprostý klid a pohoda, tak jako vždy (alespoň tedy v době mé přítomnosti). V podstatě Pisak opět nezklamal.thumbs up
Re: Pisak
17. 07. 2007 21:35
Hulčo a co jorkšírka , byla v pohodě ?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil marta29 (18. 07. 2007 19:08).
Re: Pisak
17. 07. 2007 22:16
Nevím jestli to znáte - hezké stránky o Pisaku [www.pisak-dalmatia.com]
Re: Pisak
17. 07. 2007 22:53
Imča:
díky za tu adresu, tu jsem fakt neznalthumbs up

marta29:
čubina byla v pohodě, první dva dny trochu prudila na kolemjdoucí, ale pak si zvykla a byl klid. Většinu času trávila pod slunečníkem, kde si vyhrabala pelíšek. A když jí bylo moc teplo,šla se smočit do vody. Včera když jsme přijeli, tak první co udělala, vlezla si na sluncem zalitý balkon. grinning smiley Prostě si na to teplo zvykla, až mě to překvapilo. hot smileyhot smileyhot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (18. 07. 2007 10:09).
Re: Pisak
23. 07. 2007 18:59
začátkem srpna vyrážíme do Pisaku, ubytování máme v apartmánu č.4 Darko K.+Silvia, byl někdo ubytován v tomto apartmánu? Díky za příspěky.yawning smiley
Re: Pisak
20. 08. 2007 23:06
Jen jsem si říkal,že už tady hodně dlouho nikdo neoživil tento flek,kam tuto neděli v 17 hodin odjíždíme.
Věci už téměř vše zbalené,pivčo nakoupené,auto připravené,celá rodina nažhavená,tak ať už tam kurňa jsme.hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
21. 08. 2007 08:24
Jo, jo užij si to. Čekám, že se ozve poiigan, jak bylo u Žarka, ale zatím marněsad smileyhot smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 122
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.