Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
22. 06. 2007 15:22
to Hulča :
Dá se při podvečerní návštěvě Pisaku někde slušně zaparkovat ? Má cenu sjíždět dolů nebo jsou nějaká místa přímo u magistrály ?
Předem díky za odpověď.
Re: Pisak
22. 06. 2007 16:06
S tím místem to bude horší, cesta je úzká už od samého vrchu, tj. od magistrály a místa mají apartmány pro své hosty. Někde třeba může být na první pohled místo, ale to jen proto, že je zrovna někdo odjetej třeba na výlet. Ale zkusil bych to určitě někam dolů a popř. se zeptat, že je to jen na chvíli nebo třeba místo nemusí být právě obsazené. Myslím, že šance určitě je. Nezkoušel bych to o víkendu. Budou to totiž zkoušet i místní z vnitrozemí.hot smileyhot smileyhot smiley
ahoj.Mám prosbu,jestli nevíte jak to vypada na marušiči u brely penzion Růža(Drago Mladič)Děkuji,mějte se
Re: Pisak
26. 06. 2007 21:23
pidan:
Založ vlákno "Marušiči" a tam se ptej. Tohle je o Pisaku. Jinak místo určitě dobrý, sousedí (jestli se nepletu s Pisakem), ale jinak nevím.hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
27. 06. 2007 13:41
Včera mně říkala sousedka, že jejich známá je právě teď v chorvatsku, jsou ale na poolostrově Pelješac a že je tam spousta komárů.
Doufám, že nebudou také v Pisaku.
Nevrátil se již někdo z Pisaku, aby nám mohl dát referenci.
Dík.
Re: Pisak
27. 06. 2007 14:53
No moc tě asi neuklidním, já jsem se vrátila teď z Trogiru a jsem pokousaná od komárů snad všudeangry smiley...nevím, co jim letos hrabe, asi se trošičku přemnožilimoody smiley
Re: Pisak
27. 06. 2007 15:02
My se vrátily z Gradacu - Pisak není daleko - a žrali tam pěkně....sad smiley... ale jen večer, když se někde svítilo,třeba u osvětlených stánků a tak
Re: Pisak
27. 06. 2007 21:20
to: jituska.janeckovasmiling bouncing smiley
Včera jsme se vrátili z Pisaku a jsme pokousaní od hlavy až k patě, ale nevím zda od komárů - žádného jsem neviděla ani neslyšela, neboť odběry krve probíhaly vždy ve spánku. Měli jsme raid destičky, ale pro děsné vedro se větralo všemi okny i dveřmi a nakonec jsme spali i na balkóně.
Re: Pisak
28. 06. 2007 14:57
To jsi mě teda nepotěšila. A co jinak v Pisaku?
Počasí, voda atd.
A kde jste byli ubytováni?
Re: Pisak
28. 06. 2007 21:16
Byli jsme zase ve ville Cuca, tak jako minulý rok. Dům je umístěn mezi borovicemi - možná proto se tam drží komáři. Počasí bylo nádherné, v den příjezdu 16.6. byla bouřka, pak už jen slunce a vedro až 38 stupňů, voda měla prý 26 stupňů - byla opravdu teplá a proti loňskému roku čisťounká a bez přívalů špíny a odpadků, 2x jsme viděli delfíny. Zdálo se mi že tam bylo letos nějak víc lidí.
Re: Pisak
30. 06. 2007 12:03
Neví někdo něco o apartmanech Darko K.+Silvia v Pisaku?Mají být 40m od moře.Díky.smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil klik (30. 06. 2007 13:26).
Re: Pisak
30. 06. 2007 14:29
No jak psal ve vedlejším vlákně jared, jedu tam teprve po čtvrté, tak jako doma tam nejsem. Navíc jezdím do stejného apartmánu. Ale některé podle názvu znám, tyhle zrovna ne. Musel bych dát hledat někde na netu. Ale 40 m může taky znamenat "volným pádem" nebo vzdušnou čarou. To znamená, že si od moře vyšlápneš pěkně po schodech a třeba ještě trochu oklikou. Zase je ale většinou skvělý výhled na moře. Já mám apartmán "100m" , ale k moři jdu 250 m. Asi tak.hot smileyhot smileyhot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (30. 06. 2007 14:29).
Re: Pisak
30. 06. 2007 14:55
Díky za odpověď.Ještě budu hledat dál.confused smiley
Re: Pisak
02. 07. 2007 12:36
Z Pisaku jsme se vrátili v sobotu, štípanec na sobě nemáme ani jeden,repelent jsme nepoužili ani jednou,takže asi opravdu záleží na místě, kde máte ubytování. Apartmán Darko a Silvija znám, jelikož jsme tam byli ubytováni v č. 2, je to kuchyň s rozkládacím lůžkem a pokoj s manželskou postelí....jinak je tam snad vše...snad jen varná konvice tam nebyla, ale má to tam na plyn...takže to bylo v pohodě. Na terase stůl, židle a slunečník, výhled na moře je...40m k moři to ovšem chůzí není...to tam není skoro nic...je to po cestičkách 200-300m, rozhodně bychom tam nemohli nechat jít děti samotné, jelikož není vidět na pláž, jak nám v jedné nejmen. agentuře tvrdili. Nic méně jsme byli spokojeni, jezdili jsme i dost do vedlejší Brely, kde i na menších plážích jsou sprchy a moře je tam ještě průhlednější a čistší...ale i v Pisaku jsme si to užili, to je spíš jen možnost, kam jinam jet. Jinak v apartmánu jsme měli klimatizaci, za kterou nam pan Darko nic neúčtoval...bez ní by tam bylo těžko. Takže celkově spokojenost.
Re: Pisak
02. 07. 2007 15:04
Děkuji za vyčerpávající příspěvekthumbs up. Podle toho co píšete bychom tam měly být spokojeni.No snad ještě jedna věc-jak je to s parkováním, dá se parkovat přímo u apartmánu?Díkyyawning smiley
Re: Pisak
03. 07. 2007 00:10
Parkování je hned nad apartmánem u silnice,takže pár schůdků dolů a zase nahoru,pokud budete bydlet v 1.patře...a není to tedy ve stínu, takže hic jak pic...ale to se od Chorvatska očekává,ne? (-:
Re: Pisak
03. 07. 2007 10:20
Pár schůdků nevadí, hlavně že se dá parkovat blízko apartmánu,budeme bydlet v apartmánu č.4, a hic od chorvatska očekáváme a už se moc těšíme.grinning smiley
Re: Pisak
03. 07. 2007 10:37
Ahoj, Pisak je moc v kopcich. 40 metru muze byt od more ale vyskovych muže být i 100.
Ale prece tam nechces jen lezet ne? :-)
P.
Re: Pisak
03. 07. 2007 16:37
Zastavuje nad Pisakem na magistrále autobus? V obou směrech Omiš i Makarská? Kdo to ví? Díky a za 12 jsme tam.smoking smiley
Re: Pisak
03. 07. 2007 16:40
Zastavuje
Re: Pisak
03. 07. 2007 20:51
Autobus určitě zastavuje, ale pouze na znamení, a to tak, že musíš pořádně mávat oběma rukama a skákat metr vysoko hot smiley hot smiley hot smiley
Re: Pisak
04. 07. 2007 15:11
Díky za radu,no asi autem to bude lepší.
Re: Pisak
04. 07. 2007 17:22
poiigan:
Autem to bude rozhodně lepší, to si piš. Jinak už zítra. Sice se moc těším, ale zároveň mám depku (a každej rok se to opakuje) z cesty.hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
04. 07. 2007 17:32
Tak dobře dojed a nezablud na kruháči u Šestanovace.Je to blbý kvůli tobě,ale už se nemužu dočkat až tě tam vystřídám.Hlavně v klidu cesta tam se mě líbí.A hlídej pejska at čůrá venku.grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil poiigan (04. 07. 2007 17:33).
Re: Pisak
04. 07. 2007 20:35
Tak štastnou cestu Hulčo a vyřid domácím,že 27.8.jsme tam jako na koni.hot smiley
Re: Pisak
04. 07. 2007 22:16
jared: Díky, a to víš, že vyřídím. Dám si se Žarkem kořavku (vždycky má slinu, ale Stará ho hlídágrinning smiley) a pokecáme. Ty vole, ty to máš ještě za milionhot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
05. 07. 2007 09:42
To je pravda,ale vono to uteče.Příští rok vyrazíme určitě dřív,asi v tuto dobu, jako ty.
Tak čussmileys with beer
Re: Pisak
05. 07. 2007 15:52
Vážení příznivci Pisaku a Jadranu, dopíjím kafe a vyhlašuji stupeň nejvyšší pohotovosti - tzn. ODJEZD. Ahoj
Hulčahot smileyhot smileyhot smiley
Martin_
Re: Pisak
07. 07. 2007 19:03
Hulčo tak ti přeji krásnou dovolenou i když si to asi přečteš až po návratu. Ještě stále vzpomínám a jsem vděčný za tvé předloňské rady. Letos jsem Pisak nenavštívil - vyhrál ostrov Krk smileys with beer
Anonymní uživatel
Re: Pisak
08. 07. 2007 22:05
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (14. 01. 2015 15:13).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 70
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.