Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
07. 03. 2007 18:52
Nazdar Hulčo. Máme rezervované apartmány č.1,č.2 a č.5 u Fistaniče na Západní 1
v termínu 16.7.-26.7 2007.
Předem děkuji za případné informace yawning smiley
Re: Pisak
07. 03. 2007 21:44
Jožo, mě už Žarko (domácí) posílal mejla minulý týden, abych si objednal termín, protože jako stálý host mám prioritu při výběru, ale zatím jsem tak neučinil, protože ještě nevím, kolik nás bude. Ale už vím, že od 16. do 26. se nechytám grinning smileytongue sticking out smiley. Jezdím totiž pravidelně do "dvojky". Ta terasa venku patří k apartmánům č. 1 a 2, oba jsou v přízemí. Apart. 5 je v patře s terasou a výhledem na Biokovo, ta terasa je společná ještě s dalším apartmánem, je to takový obyčejnější pro dva lidi. 1 a 2 se dají propojit, ale nemusí to tak být. Jsou pro propojeny dveřmi a stačí je odemknout (klíč má asi domácí). Dvojka má velkou jídelnu, velkou kuchyň dobře vybavenou, koupelnu s vanou, 2 ložnice. V jídelně je televize. Parkování je přímo u domu pod pergolou pěkně ve stínu. Do obchodu s potravinami je to asi 1-2 min. chůze. Na pláž asi 3 min. mírně z kopce po cestě, ne po schodech. Pár schodů je pouze z přízemí apartmánu k autu pod pergolou. Ptal jsi se na negativní postřehy - žádné nemám anebo nejsou podstatné. Domácí jsou super. Klidně se ptej, nebo napiš mejla (adresa v hlavičce).
Čágo
Petr
Re: Pisak
07. 03. 2007 22:07
To je super, že je tady někdo, kdo má téměř detailní info o domě, kde budeme trávit dovolenou. Stále prohlížíme fotky z Pisaku na www.kacha a odhadujeme, kde se zhruba nachází tento dům a která je nejbližší pláž. Jestli je to možné, tak mi prosím pošli na můj email foto pohledu z moře s vyznačením Fistaniče.Pokud se budou překrývat naše termíny, tak máš u mě přinejmenším panáka. smileys with beer
Re: Pisak
07. 03. 2007 22:18
Já tvůj e-mail nevidímeye popping smiley
Re: Pisak
07. 03. 2007 22:26
cool smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jožo (08. 03. 2007 06:39).
Re: Pisak
07. 03. 2007 22:29
Tak chvilku vydrž, udělám tam šipečky a pošlu Ti to. A propo, odkud jsi, jsem zvědavejeye rolling smiley
Re: Pisak
07. 03. 2007 22:31
Severní Morava - Rapotín u Šumperka. A ty ?? smoking smiley
Aha už jsem, koukl, že Jílové u Děčína smileys with beer



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Jožo (07. 03. 2007 22:38).
Re: Pisak
07. 03. 2007 22:40
Máš to v mejlu.
No nevím, jak jsi přišel na ten Děčín ( a dokonce Jílovégrinning smiley). Tam jsem byl snad jen jednou v životě. Jsem z Trutnova. To je kousekhot smileyhot smileyhot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (07. 03. 2007 22:41).
Re: Pisak
07. 03. 2007 22:41
Dík už mi to přišlo, jseš jednička thumbs up. Kdbych si na něco ještě vzpoměl, tak se ozvu yawning smiley
Re: Pisak
07. 03. 2007 22:43
Klidně, ať žije Pisakhot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
07. 03. 2007 22:43
Hulča napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Máš to v mejlu.
> No nevím, jak jsi přišel na ten Děčín ( a dokonce
> Jílovégrinning smiley). Tam jsem byl snad jen jednou v životě.
> Jsem z Trutnova. To je kousekhot smileyhot smileyhot smiley


Když jsem koukal na ty stránky www.kacha, tak je tam nějaká zmínka informace o firmě
Re: Pisak
07. 03. 2007 22:48
No to jsou webové stránky Petra Káchy, který na nich zřídil tu galerii a my do ní jen sypeme fotkygrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Pisak
07. 03. 2007 22:57
Hulča napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No to jsou webové stránky Petra Káchy, který na
> nich zřídil tu galerii a my do ní jen sypeme
> fotkygrinning smileygrinning smileygrinning smiley


Jo, tak to jó. To byl teda pěknej omyl. thumbs up smiley Ty zmiňované 3 min. chůze je na tu centrální nebo západní pláž? Zajímá to hlavně manželku. hot smiley
Re: Pisak
07. 03. 2007 23:05
To je na tu centrální, o kousíček dál je ta hlavní "za hospodou". Za chviličku Ti pošlu další mejlík.
Re: Pisak
07. 03. 2007 23:13
Hulčo, jsme na chatu
Re: Pisak
07. 03. 2007 23:19
Jožo, posla jsem Ti mejla
Re: Pisak
07. 03. 2007 23:24
Míšo, nevím, mě to asi nechodíconfused smileyangry smiley
Re: Pisak
07. 03. 2007 23:27
Mě už to podruhý vyhodilo
Re: Pisak
07. 03. 2007 23:35
Já ani nevím, jestli mě to vyhodilo, protože sem úplně blbej a nejak nechápu, jak to vlastně má fungovat.thumbs downconfused smiley
Re: Pisak
07. 03. 2007 23:45
Mě to teď vyhodilo totálně, ač jsemsouhlasilas pozváním, tak mě to už nepřipojilo
Re: Pisak
08. 03. 2007 06:36
Dík Hulčo za mejla, cestu k moři podle tvých zaslaných fotek už mám zmáknutou thumbs up. Parkování nemá chybu a speciality na grilu paní a pana domácího smoking smiley vypadají velice lákavě .Hospůdka není taky k zahození, je jich tam víc ??
Tak už nezbývá jenom se těšit smileys with beer
Jen tak mimochodem, jsou tam v okolí nějaký dětský houpačky,prolízačky,hřiště nebo tak něco podobnýho ??? spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Jožo (08. 03. 2007 19:27).
Re: Pisak
13. 03. 2007 22:57
Ahoj,
chystáme se v srpnu poprvé do Pisaku, prosím o reference na ubytování, 2 rodiny(2+1 a 2+2) s odděleným příslušenstvím v jednom ubytovacím zařízení.Blízko k moři, terasa s výhledem na moře. Díky!
Re: Pisak
13. 03. 2007 23:04
No to už je lepší. Ale teď se mi zdá, že asi ještě nemáš vybráno, co?smileys with beer
Pisak
14. 03. 2007 20:53
Ja viem, že sa nemôzem radiť k takým "Pisakofilom" ako je Jarda, Hulča a všetci im podobný (nech mi prepáčia Tí, ktorých som nemenoval), no po minuloročnej dovolenke sa zo mňa stal asi ďaľší "Pisakomaniak" a tak aj ja som chcel prispieť svojou troškou do mlyna a do galérie som pridal zopár fotiek z Pisaku. Ja viem, že sú možno podobné iným, ale čo iné oči, to iný pohľad hoci krása je tá istá... Takže ak sa Vám moje fotky podobajú na už uverejnené, tak prepáčte.
Re: Pisak
14. 03. 2007 21:21
mthx: Vůbec se ty fotky nepodobají jiným, jsou totiž jiné a jsou super. Vítej do klubu. Já furt tvrdím, že Pisak je super a fotky to jen potvrzují. Ohřál jsem si oko.thumbs uphot smileyhot smileyhot smiley V Pisaku dáme panákasmileys with beer
Re: Pisak
15. 03. 2007 07:34
MTHX - podle fotek (mimichodem nádherných) a jejich popisu jsem pochopil, že si byl u Kapoviče. Nabízel ti taky, že vám udělá chobotnici "izpodpeke"? Do dneška si nemůžu odpustit, že jsem to odmítnul, o dva roky později jinde ochutnal a už nechci jinak. A až na ten krpál k vodě (dnes už se ve vzpomínkách notně scvrknul) to bylo jedno z nejpříjemnějších ubytování, co jsem zažil. Ahoj, Jarda.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hopkirk (15. 03. 2007 07:35).
Re: Pisak
15. 03. 2007 12:02
Jardo, mthx byl u Kapoviče. Psal mi to v jiném vlákně. A letos jede prakticky ve stejným termínu jako já a zase ke Kapovičovi, takže bychom tam mohli lehce zakalit (jestli teda kalí, ještě mi na to neodpovědělgrinning smiley)
Re: Pisak
15. 03. 2007 12:31
Hulčo, MTHX kalí určitě - je ze Slovenska. Vím o čem mluvím, vyrostl jsem tam. smileys with beer Jestli ovšem nekalí vodu !!!grinning smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
15. 03. 2007 14:12
Já si taky myslím, že s tím nebude problém. Taky vím, o čem mluvíš. Mám tam dva švagrygrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Pisak
15. 03. 2007 14:12
Ještě dlužím odpověď Jožovi. Ptal se na hřiště a prolejzačky a houpačky v Pisakugrinning smiley
Takže Jožo: Pisak je jedna velká prolejzačka, s hřištěm je problém - kdyby tam bylo, bylo by jak nakloněná rovina a takovým hřišti se hraje blbě. A kolotoče houpačky? No uvidíš po rakijigrinning smileygrinning smileygrinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (15. 03. 2007 14:19).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 103
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.