Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 06. 2015 06:45
Tom Ostravačko. Když máme doma psa ale v žádném případě bych ho nebral na pláž tak nemám rád lidi? Plně souhlasím s Tuckem. s kterým jsme se letos potkali v I.D.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 06. 2015 10:30
Kdyby okolo mě lítal na pláži pes, dostal by ode mne majitel pořádnej kartáč. Podotýkám, že máme doma tři psy, o jiné havěti nemluvě, takže se o mne jako o nepříteli zvířat mluvit rozhodně nedá.. Pes je individualita, nemluví, takže není schopen říci, že se mu něco nelíbí. Vždy může nevhodně zareagovat bez jakéhokoliv varování. Proto by na pláži mezi lidmi neměl běhat volně. Z toho vyplývá, že na pláži nemůže být ani uvázán na vodítku, protože je to pro psa kruté a o vedru škoda mluvit. A né každý má psi rád, ať z důvodu nějaké nehody v minulosti, alergie, či z jakéhokoliv jiného důvodu. Proto nevidím důvod, aby se většina lidí na pláži přizpůsobovala pár jiným. A pokud si majitel pláže, ať soukromý či státní zvolí, že na pláži psa nechce, je třeba to respektovat a né hned křičet, že nemá rád zvířata. O tahání psa autem tisíc kilometrů, raději ani mluvit nebudu, protože milovník zvířat by tohle dělat neměl. Teď do mě.
A abych nebyl mimo mísu (resp.vlákno), tak malá ochutnávka z letoška.





Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 06. 2015 10:40
Klidný pes na pláži je menším zlem než rozjívené nezvládnuté děcko. Vlastní zkušenost z Gradacu 2012.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 06. 2015 16:57
Souhlasím s TomM. Jen jsem si říkala kolik negativních řečí si přečtu a moc jsem se nespletla. Když někdo zkrátka vezme psa jako člena rodiny na dovolenou tak je trýznitel psů protože ho bere chudáka až 1000 km někam do neznáma. a ještě ho trápí na pláží šíleným horkem a určitě i žízní a nevím čím vším. To je taková kravina že nad tím zůstává rozum stát. A pobíhající pes na pláži to je další naprostá hovadina. Je to o pánech a vychování psa. Psi nečurají do vody jako některá děcka se souhlasem svých rodičů,neřve na pláži, nezabíjí vše co se ve vodě hýbe a mohla bych pokračovat. Bohužel nebudu tady provádět nějakou moralizaci a už vůbec nebudu dále rozvíjet nějakou diskuzi o psech nemá to vůbec smysl. Pochopí mě snad jen člověk který má rád svého psa tak jako své děti. A nenechá ho někde zavřeného doma nebo u sousedů. Jen těm kteří by chtěli jet se psem. Pes musí být trošku zvyklý jezdit v autě, jede se samozřejmě v noci kdy není horko, dělají se přestávky, psovi se dá pít atd. a pes je š'tasný že je se svýma páničkama kteří ho milují a nikdy by mu nepřáli nic špatného. Z mých zkušeností lidičky jezděte a poznávejte krásy celého Chorvatska a neinklinujte jen k jednomu místu. Jsem šťastná že jsem poznala strašně moc míst v Chorvatsku a že je někde i krásněji než na vychvalovaném Hvaru. Poznámka nikdy jsem nenapsala že souhlasím s pobíháním psa na pláži, ani to že by se mi někdo měl když mám psa přizpůsobovat na pláži a taky proč, a nikdy jsem ani nevykřikovala že když vidím nesouhlas na pláži se psem že ostatní nemají rádi zvířata to si někdo špatně vyložil. Do fora o Hvaru už slibuji psát nebudu určitě Vám moje řeči nebudou chybět. Krásnou dovolenou všem kteří se teprve chystají.
Ostravačka
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 06. 2015 18:51
Pes na pláž? Já zase miluju svého dvoustopého miláčka, mohl bych si jej taky vzít na pláž? Lidi, neblázněte ještě se psy na pláži..... Chápu, dítě může dělat daleko větší rambajs, než pes, ale já bych nesrovnával dítě a psa, pardon. Vemte si psa na bazén u nás, nebo jinde ve světê, tam to všichni chápou, ale v Chorvatsku to je problém.... Ale pojďme se vrátit k tématu o Hvaru.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 06. 2015 20:20
No někdo toho psa má raději než to děckogrinning smiley
Nebo psa místo děckaconfused smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 06. 2015 21:43
Ano , jsou takový páry - manželé , třeba nemůžou mít děcko , tak mají na dovču na Hvar malého roztomilého pejska .
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 07. 2015 06:40
Jední známí taky milují svého psa natolik že ho pořád nosí v náručí. Když jsem se jich zeptal jestli má něco s nohama tak mě odpověděla že ho nosí proto aby se nezašpinil. Toto mě rozum nebere. Normální týrání psa.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 07. 2015 09:08
... v Ivan Dolaci je pláž pro majitele psů ... myšleno i se psy yawning smiley cca 300 metrů od hlavní pláže v pravo ...
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 07. 2015 23:10
Dnes ráno - 15.7.2015 - Jelsa...

[www.youtube.com]

[www.youtube.com]

[www.youtube.com]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 07. 2015 12:24
Jelsa v 12,00 hod...

[www.youtube.com]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 07. 2015 17:55
ojojthumbs up,nádherná Jelsa a pěkný a čistý záběry,se už těšíme:
jak je to letos s wifi signálem v ID?smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 07. 2015 17:59
hajduk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ojojthumbs up,nádherná Jelsa a pěkný a čistý záběry,se
> už těšíme:
> jak je to letos s wifi
> signálem v ID?smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 07. 2015 08:23
S wi-fi stejně jako roky předtím. Nějakou wi-fi jsem v ID zaznamenal navíc, ale jak mi bylo vysvětleno, mají to kvůli pokladnám.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 07. 2015 09:12
děkuji,sem si oddychl,že nebudu muset s sebou vláčit ntb,prej by se to šikloeye popping smileypovídal synyawning smiley
-prosím smažte někdo ten můj duplicitní citovaný příspěvek,já to nezvládl,díky a těším se na Hvar jako před deseti letysmileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 07. 2015 11:33
Wi-fi je klasika 30min za 10KN u Jitky, tak noťas mladýmu vem. Ale ať si sebou veme peřinu, protože stačí, aby byli připojeni už dva a usne u tohosmiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 07. 2015 12:24
nééééééééééééééé,ani za nic,dovolená je bez konektění,televize,rádia,novin,jen s knihama a ve stínu borovic popíjet bevandu a poslouchat cikády,ale k tomu se ten můj teenager musí teprve dopracovat,podle něj jedeme do pěkný pr**le,kde není ani net-drinking smiley,nechápe,že je to krásný místo s balzámem pro nervy,kde si odpočine jeho starej unavenej rodič-a vysvětlovat mu to nebudu,to chce čassmileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 07. 2015 20:32
zdar všem,používáte někdo chorvatsou simku do mobilu?
[www.simkarta-chorvatsko.cz]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 07. 2015 19:54
Ahoj, všem ve fóru, tak už se nám to také blíží a 15.8. vyrážíme, Hvar - zátoka Smokvina. Zná někdo z Vás ? Jsou v okolí nějaká dostupná místa s 3,20 člunem a 5HP. Rádi budeme za každou informaci.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 07. 2015 20:01
Stene, stačí tady nahoře napsat Smokvina do vyhledávání, upravit a je to tady.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 07. 2015 11:50
... Hajduk ...
... na telefonovaní mám normální simku českou ( T mobil s rooming ) ... letos telefonování z I.D. normal
... krom toho ( bydlíme nad Slávinkou ) ... majitel Toni ma Wifi ( VIP ) a ta valí, jak hrom ...
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 07. 2015 11:54
Zdravím STENe, v zátoce Smokvina jsme byli prvních deset dní v červenci. Bohužel bez člunu, takže moc neporadím, ale někteří tam čluny měli a jezdili po okolních zátokách, takže asi bez problémů...
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 07. 2015 12:33
hajduk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> zdar všem,používáte někdo chorvatsou simku do
> mobilu?

Konkrétně s odkazovanou bonbon simkou nemám zkušenost, výhodou může být to, že odjíždíš z domova s již aktivovanou a nastavenou simkou.
Zkušenost mám se simkou Tele2 "Cheapest Surf & Call", po příjezdu do HR koupíš na první větší benzince (nebo v trafice), vložíš, jednoduše aktivuješ a nastavíš dle přiloženého českého návodu. SIMka běží od aktivace 30 dní. Pokrytí signálem bude v ID přibližně stejné u bonbon (HR Telekom) i Tele2, tj. pomalejší 3G internet max. 7,2 Mb/s (počítej raději výrazně méně).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 07. 2015 13:59
Ahoj Evíku, děkujeme za informaci, je opravdu Smokvina tak hezká a klidná zátoka jak inzerují CK ? A co obávaná příjezdová cesta ?
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 07. 2015 14:20
Smokvina je opravdu krásná a klidná a co se týká obav z příjezdové cesty...není to opravdu typická příjezdová cesta, na které jsme jinak v Chorvatsku narazili, ale pak jsme zjistili, že takový je prostě Hvar. Cesta je místy štěrková, pak hodně kamenitá a když jsme byli naložení cestou dolů, tak jsme i drhli "bříškem", ale neboj, jen málokdy a jen na té cestě vysypané kamínky. Chvílemi se dokonce objevil i asfalt smileys with beer. Zkusím dát během příštího týdne fotky na rajče, a pak Ti dám odkaz. Ke komu jedeš, smím-li se zeptat...
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 07. 2015 14:37
Evík díky moc, jedeme k Nikola Perič, apartmán MILIVOJ 2, za fota budeme moc rádi ... ještě jednou díky
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 07. 2015 17:55
Tak jsme se včera pozdě večer vrátili z Hvaru. Cesta ok, jen to vedro cestou, skoro se nedalo vystoupit z auta. 40cítky - normálka. Všimla jsem si, že nejvíce trpěli pejsci převážení autem.
Ty teploty moře byly fajn, ale to teplo - vzduch - už bylo na hraně. Vypadám tak nějak pohuble - pořád v moři... /neměla jsem moc chuť ani na jídlo/ - a opáleně - jak "imigrantka" smiling smileysmiling smileysmiling smiley. Aby mě nakonec "nešoupli do kvóty"...a nenutili mi peníze , a bydlení, a výletysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Až budu mít čas a náladu, dám pár foto - protože bylo super....ale moc jsem nezvídala - vlastně skoro vůbecsmiling smiley

Dnes je prý na Hvaru - díky požáru na Pelješaci - a Korčuli - tak nějak...


Průběžně aktualizované zprávy z Pelješace - požár:
[www.index.hr]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 07. 2015 20:37
díky pánové,simku mám již na poště k vyzvednutí,takže uvidíme,jedeme v sobotu ránosmiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 07. 2015 23:49
Sten napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj, všem ve fóru, tak už se nám to také blíží a
> 15.8. vyrážíme, Hvar - zátoka Smokvina. Zná někdo
> z Vás ? Jsou v okolí nějaká dostupná místa s 3,20
> člunem a 5HP. Rádi budeme za každou informaci.

Skoro bych řekl že těžko najdeš něco, co stojí za ježdění. Nalevo (když vypluješ) je hned vedle zátoka, s ježkama a bordelem, dál nic moc a napravo je také jedna malá a pak zátoky s domy, což máš Smokvinu. Ale uvidíš sám, třeba jsem skeptik. Se silnějším člunem má smysl jezdit na nákupy do Sučuraje. Cesta je kamenitá (jen poslední část) ale o.k. Drhnout spodkem, nevím, záleží na autě (snížené, možná, nebo totálně přeložené). Klid a krása to je, ale apartmánů přibývá, kdysi jsme tam bývali ve dvou až třech....sad smiley to byl luxus...
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 07. 2015 09:15
Ještě ohledně cesty, máme Renaulta Megane a naložení jsme samozřejmě byli, ale drhli jsme i při cestování mezi (a bylo to opravdu lehce, jak už jsem zmiňovala). Rozhodně jsme ale nebyli jediní, oboje sousedé, co jsme si povídali a ti měli oktávky a drhli také smileys with beer. Ovšem to nic nemění na tom, že pro nás to byla krásná dovolená spinning smiley sticking its tongue out.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 229
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.