Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 06. 2015 10:59
Se Slavinkou je to dobrá zpráva. Loni jsme šli v den příjezdu na večeři, protože se nám nechtělo nic dělat a bylo to příjemné. Pak v kiosku nějaké pivko a spal jsem jak špalek.
Radka09 - jak psal Ajax, bude nás tam více. Nejlépe se zeptat na místě Jitky.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 06. 2015 12:16
... Ajax napsal: ... sakra jak já se už těším ... tak je to správně, jen malá videovzpomínka ...
... první solidní věta, kterou Ajax vypustil po projetí tunelu z Pitve zazní na videu ve 38 sekundě ... grinning smiley
[www.youtube.com]
smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (10. 06. 2015 12:32).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 06. 2015 12:50
Ajaxi, Zahájo - nezabudnite od nás pozdravovať Jitku thumbs up díky

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 06. 2015 19:22
Ajaxovi - se Slávinkou je to super zpráva. Můžeme taky zajít v sobotu po příjezdu na večeři .... Jindy vlastně otvírali až někdy kolem 20. června.
Minulý týden opakovali v TV Víno, ženy, Hvar ..... když jsem to viděla, měla jsem slzy v očích smiling smiley. Bydlíme u Matka. Znáte?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 06. 2015 21:53
to Radka 09-
pán Matko má hore pri hlavnej ceste vpravo,pred odbočkou dole k pláži "vináreň"?drinking smiley
Lebo tam sme si boli kupovať víno a zdalo sa mi,že sa tak volá...eye rolling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 06. 2015 22:03
Dada, to asi byl Tome Lućić...drinking smiley
Matko má dům až kousek za rohem, když se odbočí dolů k moři - jestli tedy Radka myslí Matko Cariće smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2015 05:48
Radka09 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ajaxovi - se Slávinkou je to super zpráva. Můžeme
> taky zajít v sobotu po příjezdu na večeři ....
> Jindy vlastně otvírali až někdy kolem 20. června.
>
> Minulý týden opakovali v TV Víno, ženy, Hvar .....
> když jsem to viděla, měla jsem slzy v očích smiling smiley.
> Bydlíme u Matka. Znáte?

My jsme dole na Bale což je vedle Slavinky.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2015 07:32
... Ajaxi ... Bala, super ...
... 15 metrů od vody, 15 metrů od Slávinky ... doufám, že tam nebudou komáři ... jinak jsou to pohodové apartmány ...
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2015 09:32
Ahoj lidi,
rád bych se zeptal, jestli tady má někdo zkušenost s pronájmem malého mot. člunu do 5hp (rád bych si udělal jednodenní výlet kolem Paklinski otoci). Jak už jsem se dočetl, průkaz vůdce mp, či jak se to jmenuje, je vyžadován oficiálně na všechno, co má motor. Chci se zeptat, jestli mi tam bez této licence někdo něco půjčí a jestli si to mám vůbec lajznout. Údajně se tam tyhle slabý motory do 150 m od břehu moc nesledují, ovšem nejkratší vzdálenost mezi Hvarem a nejbližším ostrůvkem je cca 500m.
Pokud mě zde dostatečně nevyděsíte a nerozhodnu se na to radši vyprdnout, můžete mi někdo nějakou půjčovnu doporučit? (Zatím nejlevnější jsem sehnal "Antonio Rent" 5hp bárku za 400KN/den a při objednávce přes fejs 10% sleva). Případně poradit, na co si mám při převzetí, užívání, předání člunu dávat majzla?
Za rady předem díky.
4: Zahaja a Ajax: šťastnou a pohodovou dnešní cestu vinšuju a,

DO STARTU ZBÝVÁ: 1 DEN hot smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2015 09:55
Trochu bych poopravil. Matko a Liba Carič mají app. u hlavní průjezdní silnice, kousek před odbočkou vlevo dolů, s malým parkovištěm na cca 4 vozy.Od onoho obchůdku s vínem je to při pohledu k moři mírně šikmo vlevo. Byli jsme tam v roce 2001, Liba je z Prostějova. Pokud ovšem nerozšířili nabídku o další dům, .Ale dá se tam dostat, jak píše kvetaca i kolem obchůdku. Otázka, zdali myslíme stejné osůbky.

4Tuck: s touhle motorizací bych asi cestu na Pakleni neriskoval, někdy větší vlny a vcelku slušný lodní provoz, i když nyní v červnu možná menší lodní frekvence. Dle mého je bezpečnější se za 40 Kn/os. nechat přepravit vodním taxi, jak jsem Ti popisoval. Jinak příbřežní plavba je 1 nám.míle od břehu, v případě ostrova se vzdálenosti sčítají. N.míle je 1 852 m. Je rovněž otázka, v jaké kondici je případný motor a veslovat odněkud z otevřeného moře. Možná bude mít někdo jiný názor, nechci polemizovat.

Každopádně přeji všem, kteří se balí šťastnou cestu tam i zpět, návrat bez ztráty kytičky a počasí jako z katalogu. A také, aby setkání proběhlo dle všech zdejších regulídrinking smiley

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2015 10:36
Fous: Liba je ze Stražiska u Prostějova.Bydleli jsme u nich v domě hned po válce 2x.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2015 11:35
Asi dám na Tvou radu a na osrovy využiju taxi a kocábku si půjčím kolem pobřeží... yawning smiley

Fous 57 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> >
> 4Tuck: s touhle motorizací bych asi cestu na
> Pakleni neriskoval, někdy větší vlny a vcelku
> slušný lodní provoz, i když nyní v červnu možná
> menší lodní frekvence. Dle mého je bezpečnější se
> za 40 Kn/os. nechat přepravit vodním taxi, jak
> jsem Ti popisoval. Jinak příbřežní plavba je 1
> nám.míle od břehu, v případě ostrova se
> vzdálenosti sčítají. N.míle je 1 852 m. Je rovněž
> otázka, v jaké kondici je případný motor a
> veslovat odněkud z otevřeného moře. Možná bude mít
> někdo jiný názor, nechci polemizovat.
>
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2015 11:38
... Tuck, prosím Tě neriskuj to ...
v žádném případě Hvar / Pakleni otoci ... je tam provoz jak blázen ... malé čluny, velké jachty, rychlé lodě na plovácích ... holt Hvar
předloni jsme tam jeli malou taxi lodí, ale je potřeba se zeptat, kdy jede zpět ... oni to točí na ostrovy a zpět, jenže těch taxíků je tam víc a jiný Tě na Hvar nevezme, maximálně jiná loď stejné společnosti taxislužby ( při jízdě na ostrovy se platí zpáteční jízdné na Hvar ) ... mám zkoušky VMP, ale tam je teda frekvence ... navíc dva debily, co jsem tam viděl a co dělali závody na větších laminátových lodích bych tam potkat nechtěl ... flastr od policie je to poslední ...
... doporučil bych Ti, když už ... zajet do Ivan Dolace a domluvit se vedle restaurace Spila s místním ( Jura ) půjčit malou laminátku pro 4 osoby s 5 hp na zvážení je Ščedro ( cca 20 minut ) ... tam je relativní klid, hezké pláže, na celý den to bylo za 300 HRK za celou loď vč. benzinu ... nebo jen podle pobřeží ... směrem na Zavalu, i tam jsou plážičky ... před jízdou se Jury zeptej na počasí, mimochodem kolem 14,00 ...15,00 odpoledne začínají vlnky, které se obvykle po 17,00 ... 18,00 obvykle zklidní ... jak mají vlny hřebínky, tak se do nich s takovou lodí nikdy nepouštěj ... nabitý mobil vždy s sebou, vesty má Jura v lodi ...
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2015 11:45
4: Bessy
-------------------------------------------------------

Super tip...díky...dám na rady zkušenějších...na ostrovy se vydám lodní taxi a jinej den se stavím v ID a půjčím si tu laminátku grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2015 14:38
Fousku, určitě myslíme stejné lidičky...k domu se dá dostat i z té cesty, co už vede dolů k moři, mají tam i ceduli smiling smiley
Uff, já už se tak těším, že se až bojím, aby se něco nepo...
Na vojně se prý říkávalo, že týden se už vydrží i s bodákem v řiti, tak věřím že i bez bodákugrinning smiley
Zahája už nahazuje motory, Ajax asi taky - tak si to všichni perfektně užijte!
smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2015 14:44
kvetaca napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Fousku, určitě myslíme stejné lidičky...k domu se
> dá dostat i z té cesty, co už vede dolů k moři,
> mají tam i ceduli smiling smiley
> Uff, já už se tak těším, že se až bojím, aby se
> něco nepo...
> Na vojně se prý říkávalo, že týden se už vydrží i
> s bodákem v řiti, tak věřím že i bez bodákugrinning smiley
> Zahája už nahazuje motory, Ajax asi taky - tak si
> to všichni perfektně užijte!
> smiling smiley

Právě jsem vylezl z pelechu. Za 2hod.vyrážíme.thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2015 14:55
Právě vypínám komp, autí naloženo, žehlička vypnutásmiling smiley Takže se tu lidičky mějte, já během pár minutek frčím.....
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2015 16:12
Tak jsem dal Zahájovi 2hod. náskok.Za Vídní mu ukážu brzdové světla.thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2015 16:20
BALA - kdo mi to spinká v mé postýlce ?

AJAX ! spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (11. 06. 2015 16:21).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2015 16:57
Takže odjezd a jedu dohánět Zaháju.hot smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2015 19:02
Ajaxi....to ti nedá moc práce thumbs up smiley Má citrouše yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 06. 2015 17:54
V tom vedru se to nedá...posouvám start takže,
DO STARTU ZBÝVÁ: 2 hodiny smoking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 06. 2015 07:56
Tak to je pro Bomiňa...ať se brzo vyléčí... Miluji zátoky severní části Hvaru - od města Hvar až po Pokrivenik či Sučuraj...smiling smiley [www.youtube.com]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 06. 2015 08:26
Rero, díky moc, pěkně jsem si to oživil. Nevím, jestli to tento rok zažiju, záda se lepší jen velmi pomalu, v pondělí jdu lehnout do nemocnice na kapačky....se uvidí.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 06. 2015 07:12
Ahoj Petře,

zkus dobrého fyzioterapeuta.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 06. 2015 11:43
Jadran by v tomto případě také zabral, plavání ve slané vodě dělá zázraky, ale ta cesta, to je asi ten hlavní problém. Jel jsem jednou v podobném stavu cestu zpět a z vozidla jsem v podstatě vypadl. Nic moc zážitek a analgetika jsem nechtěl z pochopitelných důvodů užít a medikamenty typu Diclophenac jsou absolutně za volant nevhodné.
Dej pak vědět, zdali jedete, ať se domluvíme na scuku na Hvaru. Pevně doufám, že to dáte. Držíme thumbs up.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 06. 2015 12:46
Bomiňo ty kluku ušatej....jako Fous bych o cestě se zádama v prd.... mohl vyprávět. V mém případě tedy jen cesta domů z Pelješace s vyhřezlou plotýnkou. Cesta se vydržet dala ( pod práškama ), ale na konci cesty mi začaly odcházet nohy ve kterých jsem ztrácel cit. Pak jsem se ale z toho minimálně 3 měsíce dával dohromady.
Ono jedna věc je ale cestu vydržet a druhá jestli je to bezpečné pro všechny ve voze. Budu letos řešit stejnou situaci a stále nevím, jestli upřednostnit touhu odjet na vysněnou dovolenou, nebo spolehlivost řidiče. Ta bude v mém případě věc pochybná. Jo a Fousi nech si připomínky, že je to tak i jindy thumbs up smiley. Držím všem palce, aby byla cesta vždy bezproblémová - jak zdravotně, tak dopravně thumbs up
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 06. 2015 13:51
Tak tu cestu rozlož na etapy, co sneseš. Jedenkrát se snad nic nestane a sám uvidíš, jak půjde. S gypsem se obtížně řídí, případně řadí. Kterou končetinu máš postiženou? Chtěl jsem se zeptat, kde jsi postižený, ale vznikly by drby....grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 06. 2015 14:18
hele myšožroute, postiženou mám levou, takže lepáka ti dát můžu thumbs up smiley. Faktem ale je, že se s tím řídím hodně blbě a obzvláště by byl problém v HR v zatáčkách. Nemluvím o tom, že jestli pojedu a někde mne chytnou poliši tak je to v háji. Asi bude nápadný, když na hranicích budu podávat pasy rukou v sádře thumbs up smiley. Kurňa to nemůžu bejt jako Zahája co dělá kucky kucky celej rok, ale na dovolenou je zdravej thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 06. 2015 14:54
Zdevel napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj Petře,
>
> zkus dobrého fyzioterapeuta.


Dnes jsem byl podruhé v rámci pobytu v nem. na rehabce cvičit a měkké techniky masážní,včera večer bylo spíš hůře, před hoďkou znovu, dělala se mnou úplně něco jiného než včera po tom, co jsem jí rekl co a jak. Cítím se také úplně jinak než včera, uvidím co večer, ale hlavní je, že mladá fyzioterapeutka asi ví co dělat a navíc jsme zjistili, že jsme ze sousední obce, takže možná, že jsem ji našel

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bomiňo (18. 06. 2015 14:57).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 182
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.