Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2015 08:17
Včera jsem na ČT 2 viděl pořad "Ženy, víno, Hvar" a byla v něm jistá sympatická paní Jitka. grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2015 08:40
... tak pokud se za ní zastavíš v Ivan Dolaci, v CK Jadran ( což nebudeš mít z okolí Mudreho Dolace ... zdaleka daleko ) ...
tak ta Ti naleje čistého vína o všem, co Tě bude zajímat ... ovšem jestli bude " stíhat " ...
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2015 09:26
Tak stavil bych se rád, ale nechci otravovat...určitě bude mít svý práce dost yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2015 09:35
4 Horác - odpozorováno za poslední léta, že většinou, když jedu ke konci června domů z Hvaru, tak se počasí pokazí na cca týden. Bessy určitě potvrdí, protože jsme se několikrát termínově míjeli a on za deště na Hvar dojížděl. Pak je ještě jeden takový úsek cca v prvním týdnu září. Jenže ohledně počasí už nefunguje nic, moc se na něj spoléhat nedá.
4 Tuck - v červnu Jitka tolik práce nemá, kdyžtak jí na chvilku v boudě zastoupím, ať jí můžeš vyzpovídatgrinning smiley Budu tam taky od 12.6. A když už zajedeš do ID, tak si můžeš dát gábl ve Slavince. Ohledně kocábky, asi si ji spíše půjčíš od domácího, ale bude to jen nějaká bárka s 5HP motorem. Uspěješ asi spíše ve Vrbosce, tam je velká marína, ale bude to za dlouhé peníze. Jinak na procestování Hvaru ti jedna dovolená stačit nebude. Když tak se ptej do SZ.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (03. 06. 2015 09:46).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2015 09:48
Ještě bych se rád zeptal, kde je vhodné nakupovat potraviny, budeme si vařit sami a nehodlám sebou táhnout půl kauflandu, takže spoléhám na místní zdroje...předpokládám, že nakupovat budu jezdit do Jelsy (běžný potraviny asi řetězec Studenac, Konzum), ale zajímá mě, kde je vhodné nakupovat ryby (je někde možno přímo od rybářů?), maso, zeleninu ... no prostě obědvat se musí (samozřejmě to prostřídáme s nějakou tou místní konobou) a hlavně bude potřeba každý večer něco na grill...btw. nemáte někdo zkušenost s konobou BOGO ve Vrbanji? Vygooglil jsem na ni samou chválu a vhledem k tomu, že od ní budu cca 5km, hodlám ji navštívit..
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2015 10:15
..Tuck - ohľadne rýb napíš SZ Fous57, ten to tu písal a má skúsenosti z nákupom rýb v Jelse...thumbs up

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2015 10:15
4 Zahajskej...odeslal jsem ti SZ, ale v odeslaných ji nemám, tak nevím jestli dorazila confused smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2015 10:32
Foco...díky, SZ odeslána yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2015 11:12
Tuck, odeslané zprávy se automaticky neukládají, musíš si pokaždé před odesláním zaškrtnout uložení.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2015 12:11
Bomiňo: aha, dík
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2015 09:13
Dnes zapínám odpočet, do startu zbývá: 7 dní grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2015 11:21
Tuck napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dnes zapínám odpočet, do startu zbývá: 7 dní grinning smiley


Za 6thumbs up smileyhot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2015 13:07
ajaxovi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tuck napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Dnes zapínám odpočet, do startu zbývá: 7 dní grinning smiley
>
>
> Za 6thumbs up smileyhot smiley

...a první týden v září staré známé místo ??? confused smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Schimi (05. 06. 2015 13:08).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2015 20:14
Karle hlavně ho nedávej do servisu -víš jak to dopadlo na tom fáru škoda jak hrom grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 06. 2015 14:26
... pod ten červen se podepíšu ...
[www.novinky.cz]

smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (07. 06. 2015 14:51).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 06. 2015 22:18
Do startu zbývá: 5 dní spinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 06. 2015 22:33
Ahoj, na Hvar jedu až 10.7. je to ještě dlouhá doba, tak to radši ani nepočítám smiling smiley
Nicméně je to i dlouhá trasa a určitě plánuji zastávku po cestě. Jak to řešíte vy? Já mám v plánu se ubytovat na jednu noc v apartmánu v campu Krka u Skradinu. Před 3 lety jsem to tam zkusil na blind a za cca 45EUR jsme v klidu přespali, předtím jsme ještě byly v parku. Teď to řeším již tak, že jsem kontaktoval majitele kempu a měl by pro mě volný apartmán. Cena je ale už vyšší a navíc chce poslat zálohu (50eur). Máte nějaké tipy kde by se dalo po cestě ubytovat pro 2+2? Něco podobného?
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 06. 2015 08:19
picino napsal(a):
-------------------------------------------------------
Máte nějaké tipy
> kde by se dalo po cestě ubytovat pro 2+2? Něco
> podobného?


ck valsa...tranzit Slunj



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Tuck (08. 06. 2015 09:58).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 06. 2015 10:19
Ahojte. My jsme už 2x využili k ubytku na 1 noc - pokud jsme jeli touto trasou - a cestovali dál - nocleh v Rovanjska. Je to hned první sjezd na dálnici za tunelem Sveti Rok - před Maslenickým mostem. [hac-onc.hr]- Od sjezdu z dálnice je "naše" ubytko asi 2 - 3 Km.

Výhody:
1. Krátký sjezd z dálnice
2. Nemusím dopředu zajednávat - ale spontánně se cestou rozhodnout, vždy jsou místa k ubytku volná.../není to moc atraktívní místo pro delší pobyt, ale zase na přespání krásné - s prvním výhledem na moře a ostrov Pag/
3. Dá se dojet i v pozdější hodině/my jednou v 22,00 hod./
4. Přímo v boku budovy je obchod - a kousíček /asi 100 m/ je budka s brzkým čerstvým ranním pečivem - takže se dá fajn posnídat a i v obchodě/samoobsluha/ si nakoupit něco málo na další cestu. Jídlo v restauraci nabízejí i přímo v budově ubytka - nebo naproti v Pizza.
5. Dá se už pobrouzdat a pokoukat okolo moře - či přímo vykoupat v moři.


Přímo naproti je taky možnost ubytování i stravy - v Pizza restaurantu:


Celkově to vidím jako velmi výhodné a strategické místo na přespání. Vzhledem k velmi nízké návštěvnosti v tomto místě i v sezóně - jsme měli to ubytko po domluvě o 5 Euro nižší...

Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 06. 2015 13:14
Rero: díky to vypadá celkem dobře.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 06. 2015 17:17
picino napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Máte nějaké tipy kde by se dalo po cestě ubytovat pro 2+2?

Loni jsme přespali přímo v Maslenici (sjezd z A1 Maslenica - potom před starým Maslenickým mostem doleva) zde: Mapy Google
Na konci srpna za 15E pro dva (dvoulůžkový pokoj, kuchyňka a příslušenství společné pro další 2-3 pokoje)
Za domem je i malinký "kemp" (spíš neudržovaná zahrada...), původně jsme tam chtěli stavět stan, ale za 15E jsme raději vzali postel smiling smiley
Ráno jsme si udělali výlet "tam kde se třikrát obrací Rio Pecos a pak stojí na jejím levém břehu kůl"... je to asi 5km.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 06. 2015 09:45
Do startu zbývá: 3 dny spinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 06. 2015 12:07
Když ty 3 toš my ze Zahájou 2thumbs up smileyhot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 06. 2015 12:28
ajaxovi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Když ty 3 toš my ze Zahájou 2thumbs up smileyhot smiley

Vím, vím...Zahája mi psal, že jedete už ve čtvrtek...třeba se tam potkáme, budou-li hvězdy příznivě nakloněny yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 06. 2015 17:11
Ahoj, vyjíždíme v sobotu, bydlíme v Ivan Dolci? Kdo tam ještě bude?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 06. 2015 20:23
... Michale, tak Ti přeji tyhle pohledy ... ( nevím, jestli ještě někdo další, koho znám ... tam bude mít v tu dobu ... člun )
... a všem ostatním i tohle počasí ... thumbs up
[www.youtube.com]
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 06. 2015 21:50
Tuck napsal(a):
-------------------------------------------------------

>
> Vím, vím...Zahája mi psal, že jedete už ve
> čtvrtek...třeba se tam potkáme, budou-li hvězdy
> příznivě nakloněny yawning smiley

Trochu informací jsem včera novému kolegovi předal, třeba využije. Potkali jsme se ve VY.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 06. 2015 22:02
Zcela určitě využiji...část jsem předal i druhé půlce výpravy (Splitský trajekt) a zbytek bude již hromadně využit na místě...jo ještě jsem si vygooglil tu vyhlídku při sjezdu na jadr. magistrálu a už se těším, jak si tam dám nad sobotním ránem kafe a cigárko grinning smiley

Fous 57 napsal(a):
-------------------------------------------------------

>
> Trochu informací jsem včera novému kolegovi
> předal, třeba využije. Potkali jsme se ve VY.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 06. 2015 05:13
Radka09 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj, vyjíždíme v sobotu, bydlíme v Ivan Dolci?
> Kdo tam ještě bude?


Zdarec. Toš budu tam já,manželka,syn, vnučka.Zahajský jeho manželka a jejich syn. A další hromada lidiček poblázněná Hvarem. Jo a psala mě včera Jitka2 že na naši počest otvírají Slávinku již v pátek. Akorát šampáno grátis prý nebude. Sakra jak já se už těším.hot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 06. 2015 09:57
Tak né že nám všechno sníte a vypijete smileys with beer
Hlavně všichni dobře dojeďte a užijte si to, počasí by mělo být luxusní!
hot smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 95
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.