Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 11. 2015 21:23
Dobrý den Halit13, pro mne a moje holky/manželka a dcera/, byla dovolená

v hotelu Arkada r. 2001jedním z nejkrásnějších pobytů v Chorvatsku.

Ale, trocha vody již od té doby odtekla.

Zdraví Milda
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 11. 2015 09:04
Jsem si schválně recenze přečetl. Hodně mě to pobavilo. Čekat u hotelu s dvěmi hvězdičkami servis a kvalitu čtyř hvězdiček, je úsměvné. Ale jinak recenze byly pozitivní a pokud bych měl podle nich vybírat, jel bych.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 11. 2015 10:36
Někdy vadí rozvrzané postele v hotelu. Ty jsme měli i v soukromém apartmánu v Igrane. Takže za mne,raději ten hotel. A nejspíše podle recenzí bych jel taky.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 11. 2015 10:41
V Arkáde sme boli v r.2009 a boli sme spokojní-kto nie je extra náročný určite prežije dobrú dovču.
Hlavne za cenu cca- 400€ pre 2 osoby s polpenziou na 7 dní v sezóne na Hvare,ktorý patrí k tým drahším destináciám.
Kľudne by sme išli znova....smiling smiley
P.S. výhoda je aj nástup možný mimo sobotu-kvôli zápcham na cestách a trajektu



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dada (17. 11. 2015 10:43).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 11. 2015 12:54
Kabinete, tak si máš lehnout a spát! Pak ti vrzající postele nebudou vaditgrinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 11. 2015 13:05
... cestou z centra SG ... k hotelu Arkada se mi voda zdála poněkud méně průzračná ...
[www.rajce.net]
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 11. 2015 13:31
Postel byla vrzající a navíc ještě proležená. Takže se ani potom "po tom" spát v klidu nedalo.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 11. 2015 14:33
už som to zrušila, 2 hv niekedy su lepšie ako 3 , boli sme už , napr. Girandella a boli sme milo prekvapení , len tá cena v hlavnej sezóne 2016 na Arkadu za 190 e s pp dospelá osoba a 14r. dieťa za 95e bola super - preto som urobila predbežnú rezerváciu....
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 11. 2015 17:48
Celkově bych řekl, že všechny hotely v této destinaci by potřebovaly silnou finanční injekci k revitalizaci, rozšíření nabídky služeb a zvelebení svého okolí. Je to smutné, když na promenádě od Arkády po přístav je minimum možností občerstvení, rozptýlení, doplňkových služeb. Vše v původním stavu, některé objekty uzavřeny, jiné ve stavu žalostném. Přitom tato lokalita nabízí mnoho možností. I kdysi pro nás nedostupné apartmány Trim by zasloužily zásah.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 11. 2015 21:38
... snad jen Eremitaz ...
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 11. 2015 13:00
Jo, to je dobrá adresa, také neustále zaplněná a místa mnoho není, teráska malá. Mají dobré recenze, ale to je na téhle trase opravdu málo. Viděl bych to na větší počet, sportovní půjčovny / segway, koloběžky/ a spousta jiných možností. Jen to chytnout za pačesy a celá tahle zóna by rázem ožila, navíc by se ruch přenesl i na tuhle část, která nyní slouží pouze pro přesun do centra.Asi proto někteří volí variantu vodního tága. Proč mohou být i maličké provozovny třeba na konci Vrbosky v místech, kde by to snad nikdo nečekal?
Dle mého je zde nabízený potenciál nevyužit.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 11. 2015 13:57
... fakt je ten, že zde ... [www.rajce.net] ... t.j. asi 200 metrů před pláží u Eremitaze ( cca 1 km od hotelu Arkada )
bych do vody nevlezl ...
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 11. 2015 22:41
Jezdíme do Arkády pravidelně vždy v červnu již několik (asi 8) let. Za tu dobu se tam nejméně třikrát změnil majitel, ale na hotel to mělo minimální vliv. Provedli pouze kosmetické úpravy - vymalovali, výměnili koberce, baterie i pár těch proleželých matrací yawning smiley atp. Na pořádnou rekonstrukci asi nejsou peníze je to moc velký komplex. A napůl se to dělat nedá. To je vidět na Lavandě a na apartmánech Trim. Obojí "nějak" zrekonstruovali, ale očekávaný výsledek se nedostavil. Chybí další návazná zařízení hřiště, obchůdky, občerstvení... Ani ta pláž za moc nestojí viz. foto Bessy.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 11. 2015 08:51
Myslím,si ,že pokiaľ tam nevstúpi veľký investor,tak lepšie to ani nebude-zasa na druhej strane,potom sa aj tak na tú parádu budeme pozerať iba zvonka-česť solventným výnimkám...yawning smiley
P.S. jeden príklad na budúcu sezónu-hotel Minerva v Podgore
Minerva demnächst Medora Auri-cca. 1200€ za týždeň pre 2 s PP a vlastnou dopravou.Minulý rok sme za túto cenu /+50€/ boli letecky týždeň na Sicílii allnclusive...eye rolling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 11. 2015 12:18
... město jako je Stari Grad by potřebovalo lepší čistění odpadních vod, zvláště když jde o zátoku ... procházka po druhé straně nábřeží s pizeriemi a kavárnami tolik nesvádí k nahlížení do vody obzvláště, když se tam nikdo nekoupe ...
... u hotelů už je to jiné ... a jsme u investic ( cit.: hohza )
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 11. 2015 14:24
Není to jen o čističkách. Hluboké zátoky, jakou třeba ta v SG je, mají vždy špinavější vodu, než jinde. Je to dáno špatnou výměnou vody při odlivu a přílivu, kdy se voda v zátoce vymění jen minimálně či vůbec. K tomu se přidá větší provoz lodí, vyšší koncetrace lidí a je hotovo.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 11. 2015 18:09
... není to jen o čističkách ... yawning smiley aktuálně Stari Grad ...
[www.slobodnadalmacija.hr]
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 11. 2015 19:06
... ať z toho nevyjdeme, když má být ... ta zima ... yawning smiley
[www.youtube.com]
[www.youtube.com]
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 11. 2015 17:58
... noční přesun k Jadranu má taky svou poezii ...
[www.rajce.net]
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 11. 2015 19:59
jj, kouzlo to má, ale snad jen na fotografii. Když si představím ty pálící oči, tmu kolem kam nesvítí světla mého auta, někdy taky nevidíš vůbec nic ani na silnici, jak ti svítí některá světla na protijedoucích autech do očí, kousek od auta při zastávkách taky nevidíš (nemáš li baterku) pomalu kam šlapeš, tak to "kouzlo" nočního přesunu bych kolikrát vyměnil za denní přesun.
Ale vybírám si to sám a až se nám to nebude "líbit", tak přijde na řadu varianta denního přesunu, třeba na Hvar, abych byl v tématu.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 11. 2015 20:31
yawning smiley
... ale žádný kecání, komentáře, krom šoféra vše spí, decentní muzika ... cesta ubíhá, tma mi ( zatím ) nevadí ...
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 11. 2015 22:51
Souhlas - žádný kecání, komentáře, krom šoféra vše spí, decentní muzika ... cesta ubíhá, tma mi ( zatím ) nevadí . . .

Pouze bych ještě doplnil: teplota v interieru podle potřeby řidiče.
To jsou důvody, proč i já jsem "night rider".
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 11. 2015 22:12
Dobrý den přátelé HR, na Hvar se chystám letos na výlet /Drvenik-Hvar/.

Jezdím zásadně přes den 6h z Prahy a večer se/když to vyjde/ koupu v Pisku.

Ale ten výlet na Hvar jsem vnučkám slíbil!!

Zdraví Milda Démon
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 11. 2015 11:14
... Šolim ...
... pokud to myslíš vážně, určitě Vám to vyjde ... a pozor ... Hvar je návykový yawning smiley
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 11. 2015 11:30
takýto výlet Drvenik - Hvar sme urobili v sezóne 2014, keďže sme trávili dovolenku v Drveniku a trajekt bol po ruke grinning smiley
Musím povedať a potvrdiť, že Hvar je nádherný a veľa ľudí si ho zamiluje..bohužial jednodňový výlet je krátky čas na krásu Hvaru...cestou sme sa stavili ,,iba,, v Jelse a navštívili sme pevnosť Španjola + pár zastávok s výhľadom na okolité scenérie...tam som si uvedomil, že medzi pevninou a ostrovom je veľký rozdiel ( iný svet ) grinning smiley

radi by sme sa ešte na Hvar vrátili

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 11. 2015 08:16
Tak napiš Jitce, nějaké ubytko ti určitě najde a je to! Ale počítej s tím, že ti nějaký týden na Hvar stačit nebude. Já už byl na Hvaru v součtu několik měsíců a furt je to málosmoking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 11. 2015 13:23
Jak píše Michal, furt je to málo.
Také mám myšlenky....až nebudeme jezdit v v současné sestavě, pojedem na stejné místo i sami? Ono je to možná už blízko, děcka už jsou dospělé a nevím, kolikrát s námi ještě pojedou. Pak bych ten apartmán už nezaplatil jen pro dva, snad jen kdyby dali domácí slevu.
Ale zas by to byl impuls vidět něco nové jinde, třeba Pelješac, Brač,Korčulu nebo i Mljet. Nad Makarskou mě to neláká.
Mám jedinou podmínku: apartmán hned u vody. Není nad to nenosit nic k vodě a zase od vody. Jak to tam doneseš první den, tak to uklidíš před odjezdem. Tak to máme "bohužel" teď. Jak si zvykneš, nechceš jinak. Achjóóó.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 11. 2015 13:35
Už aby to bylo, abychom byli zdraví a mohli to znovu zažít.


____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bomiňo (29. 11. 2015 13:39).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 11. 2015 13:39
Nejhorší je, když z trajektu vidíš totéž, ale brazdu máš za zády.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 11. 2015 18:01
Ahojte znalci Hvaru
Chcel by som poprosiť ,či by mi niekto neporadil - nepomohol. Na budúci rok sme sa rozhodli navštíviť ostov Hvar. Najviac sa mi zapáčili zátoky okolo Jelsy. Preto by som rád poprosil znalcov o pomoc pri hľadaní alebo doporučení niektorej zátoky alebo dokonca aj priamo ubytovania. Vyhľadávame väčšinou veľmi kľudné miesta nakoľko chodievame aj s malým psíkom. Sme 2 + pes. Neviem síce či to admin dovolí tak chcem tiež poprosiť či by ste mi to neposlali na súkromnú správu. Ďakujem všetkým
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 255
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.