Kurzy potápění v Chorvatsku
07. 05. 2013 23:16
Narazil jsem na velmi levný týdenní potápěčský kurz pro začátečníky na ostrově Brač v Chorvatsku (2.995 Kč) na české potápěčské
základně na slevovém portálu se slevou 50%. Tady. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Nerad bych se nechal napálit.
avatar Re: Kurzy potápění v Chorvatsku
08. 05. 2013 23:05
hmm - potapecem za tejden - dobrej risk ...
avatar Re: Kurzy potápění v Chorvatsku
08. 05. 2013 23:11
a jeste jedna vec - to ze si nekdo udela jakejkoliv pota. kurz jeste neznamena ze se muze v Chorvatsku potapet jak chce - jedna moznost je potapet se se zakladnou pod dohledem divemastra a druha moznost je koupit si za 2400kn rocni povolenku - treti moznost uz neexistuje - potapet se na cerno nedoporucuju, znamej to risknul na Peljesaci a stalo ho to 6000kn ...

jestli to myslite s pota vazne udelejte si klasickej kurz kterej sice trva nakej ten patek a bude urcite drasi ale aspon se neco naucite - za tejden se to opravdu zvladnout neda ...
Re: Kurzy potápění v Chorvatsku
30. 04. 2014 16:10
Kurs jsem nakonec absolvoval a s maximální spokojeností. Asi ze mne nebyl okamžitě dokonalý potápěč, ale chytlo mě to a letos určitě zase pod vodu vyrazím.
Jinak jsem v Chorvatsku už před pár lety dělal i týdenní kurs pro kapitána jachty a musím říct, že spojení jachtingu potápění je dokonalé.
Re: Kurzy potápění v Chorvatsku
30. 04. 2014 16:12
Jo a ještě letos se kurs levněji dá zase získat tady.
avatar Re: Kurzy potápění v Chorvatsku
18. 02. 2015 12:56
Hm, plná cena (asi 10 tis.) se zdá drahá. Budu jen šnorchlovat.
Re: Kurzy potápění v Chorvatsku
26. 04. 2015 12:24
Drahé, je otázka vůči čemu, normální kurs tak tuším stojí, že je někdy nabídka lepší (Manjana), nejde asi brát samo sebou. U nich je to asi součást reklamy a případných dalších pobytů klientů (imho). Jinak je mi jasné o čem píše Štír, kdysi jsme nadšeně absolvovali "rychlokurs" na zkoušku (cena tuším 100 Marek) kde nás "odborník" oblékl, naučil dýchat do automatiky ve vodě po pás a pak nás ( 4 amatéry) vzal do cca 8mi metrů, kamarádce spadla maska, tak se vynořila, "instruktor" za ní a nás tam nechal. Stalo se to v zoně, kde na hladině zajížděly vodní skútry (plavali jsme pod touto dráhou), tehdy se naštěstí nic nestalo (kámošku vzal za námi a dorazili jsme šťastně z5), když zpětně (po absolvování opravdového kursu) vidím co se mohlo stát a jak blízko jsme byli průšvihu, pokaždé se oklepu. Snad dnes už takové akce nikdo neorganizuje, ale kdyby ano, důrazně nedoporučuju. Nejde o nic, jen o život!!!!!!!!! yawning smiley
avatar Re: Kurzy potápění v Chorvatsku
07. 05. 2015 11:58
A to je presne ono. Se rekne cca 8m - to mohlo klidne skoncit smrtelnou nehodou - ono to totiz neni jen tak vystrelit i byt jen z 8m na hladinu ( s pristrojem na zadech - pri snorchlovani je to jedno ) nastesti to dobre dopadlo ale na to se nesmi spolehat - jak me rek kdysi davno instruktor na kurzu - potapej se s hlavou :-)
Potápanie v chorvátsku
06. 02. 2017 16:56
Ahojte,
vopred sa ospravedlňujem za založenie nového bloku, no nikde mi vo vyhľadávači nenašiel môj pc stroj niečo bližšie k tejto téme. Keby niečo dajte mi frňák a znavigujte ma.
Chcem sa niekoho - koho koľvek opýtať či nemá skúsenosti s absolvovaním potápačského výcviku v Chorvátsku, alebo nevie doporučiť spoločnosť ,miesto,cestovku...........
ďakujem
avatar Re: Kurzy potápění v Chorvatsku
06. 02. 2017 18:16
Stenly-KE
Přesunul jsem tvoje téma a sloučil s již stávajícím tématem.
-
Při vyhledávání v rámci fóra je lepší spustit Rozšířené vyhledávání a zvolit dole místo za posledních 30 dní
je lépe dát možnost za celou dobu

.
.

_________________________Jirka_________________________



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (07. 02. 2017 17:55).
Re: Kurzy potápění v Chorvatsku
07. 02. 2017 17:08
Ďakujem dobrá vílo
Re: Potápanie v chorvátsku
15. 02. 2017 19:46
Doporučuji Pakoštane česká základna www.potapeni-online.cz

Osobní zkušenost
Re: Potápanie v chorvátsku
20. 02. 2017 17:55
Ďakujem za info, skúsim sa s nimi spojiť
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 44
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.