Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up

Autor Racetiger 
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
06. 10. 2021 11:35
No to teda nebudu, tam jsem to projel už několikrát, pohoda, vždy rád tudy budu objíždět. I když za ty dva roky, co jsem tudy nejel, přibylo úseků se značkou 70 a v Lenartu zúžili silnici o 2 pruhy cyklostezky.
S tou "mou" anabází letos přes Rogatec se to nedá vůbec srovnat. Přes Trakoščan , Cvetlin, Ptuj je to úplná "magistrála.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
06. 10. 2021 12:38
Kabinete v SLO jsi měl jet na S.Jurij a dál Žetale,pak už jedeš podél dálnice nebo můžeš po dálnici.
06. 10. 2021 13:44
Rogatec-Žetale-Podlehnik-Ptuj (Slovenia) (timelapse 4x) *Read Description*
06. 10. 2021 13:55
Když spěcháš, většinu Lenartu je lépe objet přes průmyslovou zónu. Tam je aspoň šedesátka. A na jejím konci Radgoňáci vpravo, Cmurečáci vlevo.
Zkrátka tudy.
Jak jsem psal, nejen, že po obou stranách Ptujske cesty přibyly cyklopruhy, ale celé centrum Lenartu se stalo třicítkovou zónou se dvěma věčně ucpanými kruháky cestou.
06. 10. 2021 15:26
Jardo, tohle nedává moc smysl, pokud jedeš z/do Trate.
06. 10. 2021 22:18
Asi taky záleží na tom, kdy jedeš.

Jenom mě ta Ptujska cesta snad už od Agáty, kde jsme se s protijedoucími až ke kostelu na střídačku navzájem pouštěli, otrávila tak, že jsem si nezapamatoval, kde přesně vlastně ta třicítka začíná, a kde končí, ale nikdo tam nejel 31 a bylo to nekonečné (už nikdy více přes centrum). Vždyť i ten náklaďák, co vedl kolonu průmyslovou zónou, byl na kruháku na výjezdu z Lenartu dřív, než my. Snad v noci, kdy není ve městě takový provoz, by to na Mureck mohlo být kolem kostela o dvě minuty rychlejší...
Prostě letos byl průjezd tím kouskem Slovinska, který jinak mám tak rád, bezkonkurenčně nejpomalejší.
Aktualizované navigace by o tom měly vědět, stejně, jako o nových kruháčích a zrušených semaforech u kostela. Na StreetViewu jsou snímky ještě původní cesty.
Slovinci asi nasadili směr "když spěcháš, zaplať si za dálnici a postůj si na ní"...
Když jsem napsal "Cmurek", tak říkají Slovinci Murecku, samozřejmě jsem myslel i Trate. Jen je to od výjezdu z průmyslové zóny doleva.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 18
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.