Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POKUTY

Autor Bobila1 
cvt
Re: POKUTY
08. 05. 2024 10:12
Tak v roce 2016 jsme měli v A nehodu na motorce, srazil nás opilý rakušák. Na motce kamera vepředu a vzadu. Ta zadní kamera ulítla s kufrem a zůstala na silnici. Přijela asi kriminálka - civilisté s páskou - a jeden tu kameru ze silnice sebral, druhou viděl a nechal ji být. Ptal jsem se proč si ji odnesl a bylo mi řečeno, že kouknou na záznam. Kameru mi posléze vrátili. Záznam byl nečitelný. Doma jsem si trochu pohrál a ty stěžejní zábery z nehody jsem vytáhl. Vzal jsem je sebou k soudu do Salzburku, ale nebyly potřeba, viník vzal vše na sebe.
Tak nevím do dneška jak je to s tou kamerou obecně, asi jak na koho narazíte nebo při jaké je to situaci.
Každopádně kameru v A sundávám.
21. 07. 2024 12:32
Už sa mi to pomaly blíži a stránka [traffihunter.hu] s aktuálnymi polohami rýchlostných radarov v HU je už nefunkčná,
tak sem-tam pozriem radary v aplikácii WAZE, na ktorých miestach sa najčastejšie zobrazujú tie modré body(hliadky, radary) na trase Rajka, Szombathely, Lenti, Tornyiszentmiklós, Starý Goričan.
No a najviac bývajú na križovatke so stopkou na konci Tornyiszentmiklós za stĺpami na BUS zastávke [www.google.com] a ešte v dedine Lovászi na placi pred COOP predajňou, sú tam nové tabule so 40tkou [www.google.com] [www.google.com]
Na počudovanie som ich zatiaľ nezachytil na klasike - odbočka do lesa medzi Kormend - Szombathely [www.google.com]

Má niekto, kto chodí touto trasou a už sa vrátil, nejaké iné postrehy? thumbs upgrinning smiley
A nikto sa zatiaľ nepochválil drahou fotkou od HU Rendőrség alebo aj z inej trasy?

smileys with beer
mdr
21. 07. 2024 14:00
Drahou fotkou sa ti zatiaľ môžem pochváliť len z ČR (vlastne ani fotku neposlali) tu

Z Maďarska zatiaľ nič nemám, snažím sa vždy ísť tak, aby nebol dôvod.

Klasika je v Szombathely . Fotkou odtiaľto sa už niekoľko ľudí chválilo.

Upraveno 1krát. Naposledy upravil mdr (21. 07. 2024 14:07).
21. 07. 2024 14:18
Tam bol radar a kamery už veľmi dávno, ešte tam ten železný HuGo nestál.
Hlavne poliaci tam chceli vždy prebehnúť tesne pred červenou grinning smiley

smileys with beer
22. 07. 2024 03:23
A co radary v Kálocfe a Zalabakse?
22. 07. 2024 09:16
rudla

Zalabaksa: funkčný, všetci vrátane kamiónov tadiaľ idú max 45 grinning smiley[www.google.com]

Kálofca: Píšu ho ako funkčný, má aj upozorňovaciu tabuľku na začiatku dediny: [www.google.com] [www.google.com] ale ja som v 6/2023 videl rozbité to štvorcové sklíčko
...toto je on: [www.google.com]

M85: HuGo označený je, ale všetci domáci tadiaľ letia 140 - je tam 110eye rolling smiley myslím si, že len kontroluje mýto [www.google.com] [www.google.com]

M86: HuGo dva-tri? roky dozadu bola pred ním tabuľa 90, teraz 90 už nie je, ale domáci pribrzdia na predpísaných 110 [www.google.com] [www.google.com]

Neskôr pridám aj ostatné na tejto trase, len teraz mám iné povinnosti.

smileys with beer
22. 07. 2024 10:04
Mám Sygic a ten mě hlásí všechny stacionární radary takže jsem v klidu.
22. 07. 2024 12:50
Stará od Karlovac hodně policejních hlídek cesta 15.7 ale tam jsou pořád . jinak radary jsou Tučepi Podgora atd.

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice už ani nevím ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 2x
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 152
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.