Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Do Chorvatska bez masných výrobků

Autor zdenny 
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
10. 05. 2009 15:58
Brambory se opravdu do Chorvatska nesmějí dovážet.Prý jde o nějakou nemoc plodiny,která u nich ještě není a tak ji nechtějí zavléct.Ten zákaz už trvá dlouho.

Karel
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
15. 05. 2009 20:09
Dnes říkali ve zprávách na Faktoru, že Chorvatsko povolilo občanům EU dovoz 10kg potravin.
Na netu jsem o tom ještě nic nenašel.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
15. 05. 2009 20:12
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
15. 05. 2009 22:46
...já něco podobného zaznamenal ve zprávách...před 10 až 14 dny v obráceném směru....povolení vývozu 10 kg masných a mléčných výrobků na osobu z HR do EU...myslel jsem...že je to novinářský šum...yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (15. 05. 2009 22:50).
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
15. 05. 2009 23:18
1kg nebo 10kg..je mě to jedno..stejně si tam vezmu co já budu chtět...vloni celníci nevylezli ani s tej jejich kukaněspinning smiley sticking its tongue out
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
16. 05. 2009 14:01
pro vášnivýkolista-to jsi měl kliku, najdou se tací co mohou vyprávět jak byli šacováni.
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
16. 05. 2009 14:29
chtěl bych to slyšet konkrétně od někoho, kdo to opravdu prodělal... jak to probíhalo...bylo by to zajímavé pro všechny....
ne jen, že děda sousedky tety měl kdysi nepříjemnost na hranicích...smiling smileysmiling smiley
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
16. 05. 2009 16:35
Já takovou nepříjemnost měl.
Bylo tenkrát mistrovství světa ve fotbale, na celnici byly samé ženské. Jedna rozjetá a evidentně naprdlá se zeptala co vezeme a já říkám že nic jen plavky a nějaké jídlo. To byl nářez. Já ani tenkrát nevěděl že pár řízků jim vadí. Ona si asi myslela že ji provokuju. Všechno chtěla vyložit, řádila jak černá ruka. Její kolegyně se držela za hlavu a jenom jí nevěřícně kroutila. Řekl jsem že děti spí a mimo kufr nic nemám a nevyndám. Poslala nás zpátky do Slovinska ať se "toho masa" zbavíme. Tak jsem tam zakroužil, přijel zpátky a soudružka nás velkopansky pustila. Žena mi zakázala mluvit, tak už neměla důvod nás ještě vydusit.
S úzkostí musím říct, že chtít mi sebrat řízek je velká nemravnost...
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
17. 05. 2009 10:35
No... bohužel celníci jsou "velcí páni" a provokovat nebo hádat se s nima, nemá podle mě žádný smysl. Radši se kousnu do jazyka, myslím si něco o pr**li, hlavně když jsem brzy fuč. Za dvě minuty jízdy po HR už stejně nevím, že jsem nějakýho celníka viděl. Zatím se mi vždy osvědčilo "předstírat" slušnost, pozdravit, zamávat připravenými pasy atd.
Letos to vypadá, že to bude s masem bez problémů, Chorvati zřejmě pochopili řadu věcí, takže ať si každý veze podle gusta a možností co chce. yawning smiley
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
18. 05. 2009 15:08
Niečo zaujímavé v dnešnej tlači:

[spravy.pravda.sk]
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
21. 05. 2009 14:06
Zdravím,taky jedeme s rodinou Do Drašnic.18.6.Kde budete ubytovaní?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 232
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.