Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo pomůže?

Autor JirkaCh 
Kdo pomůže?
29. 08. 2007 21:52
Zdravím milovníky Chorvatska!

Hledám ochotného cestovatele nejlépe z okolí Olomouce, který se chystá na Jadran a cestou tam jede přes Macelj - Zagreb... Asi 8 km před koncem dálnice před Zagrebem (mýtnice Zaprešič) jsem musel na odpočívadle Jakovlje (je tam i benzinka a bar) vyměnit píchlé kolo, což nutně znamenalo vyložit všechny věci z kufru mé Octavie. Na parkovišti za benzinkou jsou po pravé straně lavičky a pod jednou z nich jsem zapomněl igelitový sáček s plážovou obuví (modré žabky).
Je to málo pravděpodobné, že tam ještě budou, ale kdyby někdo byl ochotný se tam ze srandy stavit a případně mi vzít zapomenuté věci zpět domů, bylo by to super. Je to 44 km od hranic Macelj.
Na cestu do Chorvatska můžu poskytnout rakouskou dálniční známku platnou do 2.9.2007 a chorvatskou SIM kartu do neblokovaného mobilu, ze které vyjde 1 SMS do Česka asi na 1,20 Kč.

Předem děkuji!
avatar Re: Kdo pomůže?
30. 08. 2007 07:24
Začátek Tvé zprávy mě docela pobavil,řešit tady žabky za 100kč....eye rolling smiley Jinak super nové vlákno...
Re: Kdo pomůže?
30. 08. 2007 11:44
No, už jsem toho přečetl hodně....confused smiley
Re: Kdo pomůže?
30. 08. 2007 13:30
To: Fogís ČB

Typicky česká reakce. Přepočítávat vše na peníze. Kdyby to byly obyčejné žabky, tak to tady nepíšu. Protože to ale byly super žabky, které už asi neseženu, prosím ochotné lidi, co pojedou kolem, jestli by se mi po nich nekukli.

Je to sice pěkná prasárna, ale já mám podobné prasárny docela rád. A kdyby tam ty žabky fakt ještě byly, stálo by to za oslavu.smileys with beer

Jó, a kdybys věděl o specializovaném obchodě na žabky, tak můžeš poradit, když už ses zapojil do debaty.
avatar Re: Kdo pomůže?
30. 08. 2007 13:32
Zítra ráno jedu a můžu se tam zastavit. Bydlím ale kousek od Prahy, takže v případě nálezu leda poslat poštou.

Michal
avatar Re: Kdo pomůže?
30. 08. 2007 13:51
Naivitě zdar...smiling bouncing smiley
Re: Kdo pomůže?
30. 08. 2007 14:24
To: admin

Dík za ochotu! V případě nálezu pošlu adresu. Přeju šťastnou a pohodovou cestu a hlavně aby vyšlo počasí!
Re: Kdo pomůže?
30. 08. 2007 16:01
Zítra odpoledne vyrážím tak se tam stavím,ale pochybuji,že tam budou.Plně to chápu,ale pochopil jsem to až jsem začal mít zdravotní problémy s páteří,že si nemůžu obout cokoli.
Re: Kdo pomůže?
30. 08. 2007 17:35
Nesmějte se mu, pacholci! thumbs up smiley Já JirkuCh plně chápu - letos jsme byli s kolegama ve Ždrelaci a jeden (taky Jirka) stratil ve vodě svoji "památnou spartakiádní jarmilku", kterou používal jako boty do vody (pár). Fňukal a brečel tak dlouho, až jsem se pokusil potopit do asi 8m a vytáhl mu ji. Jeho radost byla nezměrná !!!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Kdo pomůže?
31. 08. 2007 00:32
Hopkirk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nesmějte se mu, pacholci! thumbs up smiley Já JirkuCh plně
> chápu - letos jsme byli s kolegama ve Ždrelaci a
> jeden (taky Jirka) stratil ve vodě svoji "památnou
> spartakiádní jarmilku", kterou používal jako boty
> do vody (pár). Fňukal a brečel tak dlouho, až jsem
> se pokusil potopit do asi 8m a vytáhl mu ji. Jeho
> radost byla nezměrná !!!

No já nevím. Pochopil bych kdyby zapomněl pod tou lavičkou auto a přišel domů pouze v žabkách, naopak mi to přijde přinejmenším trochu zvrácené. Leda pokud by to byly žabky po pradědovi, ty jenž jsou předmětem předávání tradic z otce na syna a v nichž se koupal když češi objevili jadran.
Tomikp
Re: Kdo pomůže?
08. 09. 2007 08:58
Jenom jestli to neni záludný chyták jak dostat do čech nějaký kontraband :-)
avatar Re: Kdo pomůže?
08. 09. 2007 11:01
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 20:51).
Re: Kdo pomůže?
10. 09. 2007 15:19
Jestli budete ten škrpál dražit, rád si přisadím.
avatar Re: Kdo pomůže?
11. 09. 2007 16:18
Tak minulý pátek jsem jel s úmyslem se tam stavit. Bohužel odpočívadlo zaregistroval až ve chvíli, kdy auto míjelo v plné rychlosti odbočku z dálnice. O chvíli později jsem pozoroval na Plitvicích (odpočívadlo u Záhřebu), jak zde probíhá permanentní úklid a nevěřím, že boty ještě na místě budou.

Michal
linda2
Re: Kdo pomůže?
12. 09. 2007 09:58
Pro JirkuCh: Ty sandálky už asi letos nenajdeš.
Re: Kdo pomůže?
18. 09. 2007 21:31
Zkus se tam podívat JirkoCh, až tam pojedeš příští rok na dovču. Jestli je tam po roce najdeš, tak dej vědět hot smiley Nahlodal jsi ve mně červa zvědavosti, řekni nám v čem byly ty žabky jiné než ty normální? Proč byly super? Žabka jako žabka, ne?
Re: Kdo pomůže?
18. 09. 2007 22:03
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (21. 12. 2012 18:45).
Petr Žabák
Re: Kdo pomůže?
19. 09. 2007 06:05
No vrátili jsme se od moře a na plážích makarské jsem si všimnul chlapíka nebo ženy zahrabaného v písku. A na nohou měl žabky v igelitce. Možná když ho popíši tak ho vypátráme a s ním i ty žabky.
Vlasy měl asi tmavé nebo světlé, vysoký asi mezi 140 - 190 cm, nemluvil takže národnost nevím,měl velký nos a malé uši. Možná to nebude stačit ale bezpečně vím, že večer kolem šesté hodiny odcházel směrem na jih a ty žabky neustále maskoval tou igelitkou.
Re: Kdo pomůže?
19. 09. 2007 18:01
Hele Fido, to máš tedy pravdu spinning smiley sticking its tongue out Vzhledem k tomu, kolik asi je let těm žabkám co myslíš ty, tak raději myslím ty žabky na nožky tongue sticking out smiley
Re: Kdo pomůže?
24. 09. 2007 21:37
už jsem zažil různý šetřílky, ale ty vedeš
Re: Kdo pomůže?
08. 10. 2007 13:47
Nedělejte si srandu. Třeba to byly žabky od nějaké drahé značky.
Já jsem si jednou pořídila žabky za 1500,-. Byla to taková sada od Nike. Žabky, osuška a to vše v takové hezké plážové tašce. Mám tu sadu už asi 5 let, možná i více. Příjemně se v nich chodí. Jsou pohodlné, lehounké, nikde nedřou. Jsou stále skoro jako nové.

Bylo by mi také líto, kdybych je ztratila. Mrzí mi, když se musím loučit s věcmi, které mám ráda, zvláště s botami.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 179
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.